ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    احسان به والدین    قرآن نزد چه کسانی محفوظ است؟    این عکس رو تقدیم میکنم به...    ایا از چادریا بدت میاد؟    علی رضایی فرزند محسن رضایی کجا مشغول کار است؟    بخندیم    فاکس نیوز ناو های آمریکا در حال عبور از تمگه هرمز    اسامی ۱۵ کارگر بازداشتی گروه ملی فولاد اهواز    نماينده مجلس: تو...ميخوري از من دستور نميگيري!    هیئت نظارت ، توهین نماینده سراوان را بررسی می‌کند.    پاسخ منفی روحانی به پیشنهاد مناظره، پیروزی بزرگ سیاسی برای احمدی نژاد است    رهبر انقلاب:برخی خودشان را برای نمایندگی مجلس می کشند    مبنای دینی خدمت اجباری سربازی چیست؟    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    گرانش بزرگ ترین دروغ تاریخ    صفحه ی رسمی من...    آیا دیگر اقوام منطقه به فرهنگ و تمدن ایرانیان حسادت می کنند؟    حقایقی درباره کمک های مالی ایران به جریان مقاومت    عکس/ مهتاب کرامتی و دخترش    چرا داروی کابرگولین تجویز می شود؟    بچه های پایگاه بسیج خیابان شانزه لیزه!!    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    خواص رازیانه    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)   

ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
mahtab71
فعال هم میهن

mahtab71's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان

آفرین به تاجیکستان
اجبارحجاب تو بعضی کشورامسخره ترین و بی ارزش ترین قانونیه که وجود داره.
البته ایکاش که حق انتخاب میداد افراد بر اساس باورشون داشتن حجاب یا نداشتنش رو انتخاب میکردن
در نهایت هر کشوری که دین زدایی رو انجام بده قابل تحسینی بخصوص تو خاورمیانه ی عقب افتاده و جهان سومی
نوشته را نپسندیده اند :