ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال ایا دعوا انداختن بین حیونا برا سرگرمی اخلاقیه    رابطه جنسی دختر با مردی هم سن پدرش    نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    آیا اعتراف های اسماعیل بخشی زیر شکنجه بوده؟    زبان سکاها و آذربایجان مطابق جغرافیای استرابو غیر ایرانی بوده است    وقتی فراری با لباس زنانه !!! ایده پرداز شهرداری میشود    دفن شبانه حبیبه خدا    پنجره نوزاد در آلمان    لال نمیرید !!!!!!!!    ⭕️ دستمزد کنونی کارگران فقط کفاف ۱۰ روز آنان را می‌دهد!    توافق آمریکا با قطر برای حضور گسترده تر در پایگاه نظامی العدید    حلقه نارمک حقیقت دارد ؟    طرز تهیه سالاد ماکارونی    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    نیمه تاریک بازار ویلاهای شمال    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    بهترین زمان خرید در کیش؟    احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)    گر فاطمه نبود احمد وحیدری نبود    مالزی هم جزء لیست گردشگری زیبایی شد!    دانشگاه‌های مطرح روسیه    طرز تهیه کوکی شکلاتی خوشمزه و مجلسی خانگی    قیمت گوشت صد هزار تومان شد/رسانه های معترض کجا هستند؟!    ایاعراقی ها واقعادل سوزایران هستند؟    نام چیشپیش، کمبوجیه و کوروش در شاهنامه و منابع ایرانی   

ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان
قديمي 08-18-2017   #12 (لینک نوشته)
north
هم میهن دوست

north's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ممنوعیت حجاب و ریش در مدارس تاجیکستان

بسیار کار خوبی کردن

دل من هرزه نـبـود ...

دل من عادت داشـت ، که بمانـد یک جا

به کجا ؟!

معـلـوم است ، به در خانه تو ...