ﺭﺋﯿﺲ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﺗﺎﺭﯾﺦﭘﮋﻭﻫﯽ :ﺑﺮﺟﺎﻡ، ﻧﻨﮕﯽ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺗﺮﮐﻤﻨﭽﺎﯼ ﺑﻮﺩ - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آیا امام حسین شفا میدهد؟    دلار از مرز 16 هزار تومان گذشت!    آموزش زبان انگلیسی در منزل    عکس/ وقتی حجاب دختران ایرانی الگو می‌شود    مقایسه تعداد حاضرین در جلسه سازمان ملل در زمان سخنرانی ترامپ و روحانی    بازی با کلمات 1 نقطــــــــه!!    لعن یزید و قاتلان امام حسین (ع)    ایا تو انسان حسودی هستی ؟ چرا ؟    نماینده ضدفسادخودش فاسدازآب درآمد    عکس بزرگ خمینی و خامنه‌ای    چگونه کارت بازرگانی شخصی بگیریم ؟مدارک لازم    گزارش تصویری:دانشمندان انگلیسی توانسته اند انسان و اجسام را نامرئی کنند    هر چی دلت میخواد بگو    پیـش بینـی لیـگ هجـدهـُم | هفتـه هشتـُم    پراید 100میلیون تومانی در راه هست    آموزش نقاشي به كودكان زير 6 سال    السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَاالْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ    روشن کردن شمع برای شهدای ترور اهواز در لبنان    ترامپ: رهبران ایران اموال ملت را می‌دزدند و با آن از تروریسم حمایت می‌کنند    اکنون دیگر کسی برایم محبوب تر از احمدی نژاد نیست.    همایش ملی تصوف؛ شاخصه‌ها و نقد‌ها    آموزش بافتنی برای خانم های گل    کمک عربستان به داعش لو رفت    مجازات قصاب گران فروش در ملاء عام+عکس   

ﺭﺋﯿﺲ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﺗﺎﺭﯾﺦﭘﮋﻭﻫﯽ :ﺑﺮﺟﺎﻡ، ﻧﻨﮕﯽ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺗﺮﮐﻤﻨﭽﺎﯼ ﺑﻮﺩ
قديمي 10-11-2017   #11 (لینک نوشته)
haghnegar
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ﺭﺋﯿﺲ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﺗﺎﺭﯾﺦﭘﮋﻭﻫﯽ :ﺑﺮﺟﺎﻡ، ﻧﻨﮕﯽ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺗﺮﮐﻤﻨﭽﺎﯼ ﺑﻮﺩ

اگر اینقدر بد است چرا آمریکا و اسرائیل دنبال لغو آن هستند؟! مگر شوروی دنبال لغو ترکمانچای بود؟؟؟!!! خوب است ایشان رئیس تاریخ پژوهان است! :-)
برجام، مُسکن تلخ برای زنده نگه داشتن نظام و مملکت بود.... یادتان رفته قیمتها چطور بصورت انفجاری هرهفته بالا میرفت؟... با آن وضع اگر ادامه پیدا میکرد فکر میکنید امروز چه وضعی داشتیم؟؟!! لابد یک بطری شیر 20 هزارتومان شده بود!.... با شعار مقابله با امپریالیسم و مقاومت و آرمانها و غیره (که حتی خود آقایان هم باورش ندارند!) مگر میشود با تورم بالای 60 درصد زندگی کرد؟؟!!...

برجام یک ضرورت بود.... مطمئن باشید اگر حکومت قادر بود کاری اساسی بکند محال بود مذاکره با اروپا و خصوصاً آمریکا را بپذیرد.... ببینید چه شد که آقایان با آنهمه غرور، مجبور شدند پای میز مذاکره بروند.... الآن هم اگر برجام توسط اروپا همانند آمریکا لغو بشود مطمئن باشید وضع مملکت از نظر اقتصادی و اجتماعی از کنترل حکومت مجدداً خارج خواهد شد لذا باید بجای زمزمه خروج از برجام و تهدید و رجزخوانی، تلاش کنیم حداقل اروپا با آمریکا بر سر برجام، متحد نشوند و این توافق(با وجود عیبها و نواقصش) باقی بماند.... حالا اگر دنبال شعار هستید بسم الله :-)

از تاریخ 10 اسفند به مدت نامعلوم از شما دوستان خداحافظی میکنم... انشاالله اگر زنده ماندم و موفق شدم برمیگردم و اگر نه، از همین طریق از شما خداحافظی میکنم و برایتان آرزوی موفقیت دارم
به امید دیدار..... خدانگهدار
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :