سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد - باشگاه هم‌میهن - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    چرا امامت حتما باید در قرآن آمده باشد؟    قاجار هم مدعی مالکیت تاج و تخت شد :)    خاطـرات روزانـه    سلام بر محمد، پیامبری که...    هر چی دلت میخواد بگو    آیا در بحران صنايع توليد شكر هم احمدي نژاد مقصر است؟!    آمریکا بانک فرانسوی را بدلیل دور زدن تحریم‌های ایران، کوبا، سودان و لیبی جریمه کرد    به چه دلایلی شیعه دوازده امامی مذهب بر حق است؟    یک باور غلط دیگر!    آيا خدا رياضي نمي دونه؟!    دعوت از روحاني براي آتش زدن كارخانه فرش!    طرز تهیه ساندویچ کالباس    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    طرز تهیه سالاد سزار    این عکس رو تقدیم میکنم به...    کارگر چینی سر کارگر ایرانی را شکست، پتروشیمی تعطیل شد!    ترامپ باز هم به مردم ایران توهین کرد    وصف حالتو با شعر بگو......    علی‌نژاد عامل بدبختی دختران ایرانی است +فیلم    کیمری ها (پارسیان)، عامل ترویج فرهنگ تراکی در ایران در قرن 8 ق.م.    پخش سرود شاهنشاهی در مسابقات تکواندو!    محفل شعر    $ معرفی سهام بورس $    عشق از دیدگاه روانشناسان   

سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد
قديمي 12-07-2017   #14 (لینک نوشته)
shadow.world
شهروند هم میهن

shadow.world's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد

نوشته اصلي بوسيله afsaneh61 نمايش نوشته ها
کلا برای این سه نفرخیلی فکر کردم تا اینجوری شد
البته من قبلا فقط میخواستم براحق نگاربزنم چون پسرخاصی بود خیلی جلب توجه کرد ولی بعد گفتم خیایارونمیشناسم باخیلیا قبلا صمیمی بودم الان صمیمی نیستم نظرم تغییرکرد یه سری روانتخاب کردم حالا نمیدونم منظور شما دقیقا چیه خوشبختانه تاحالا بی احترامی که نکردم بهشون بی عدالتی هم نیست شخصیت واقعیشون محفوظ . مجازیشونو فعلا میبینیم
باتاپیکهای من ازشان و منزلتشون کم نمیشه
مطمئنا دوستان زیادی چه بسا ایناروهم خوب نمیشناسند شاید محبوب ترشدند

احتمالا پسر رشتی حسودی میکنی
من که خودم ازت خواستم به هیچ وجه برام تاپیک نزنی
و از شور خود بر دف زند سیلی که هستم
تقدیر میخانه است با مطرب تنیدن
از نای شکر جستن و از دف شنیدن
shadow.world هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :