سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد - باشگاه هم‌میهن - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مگر در آمریکا همه چشم و دل سیر نیستند ؟! + فیلم    حماقت این سلبریتی تمامی ندارد    مداحی برای اهل بیت گناه و برای خلیفه ی اول ثواب دارد!    *13رجب المرجب تولد با سعادت وظهور یگانه جلوه ذات اقدس احدی برصاحب ووارث جلوه مبارک **    یا علی    بهانه ای برای هم اندیشی    چون حرکت است پس خدا است!    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    زمان - حرکت    ترامپ هوس باز    نتانیاهو، پوتین و «افسانه استر»    بهش بگو.............!    این عکس رو تقدیم میکنم به...    زمین کروی هنوز یک نظریه است درحالی که زمین مسطح کاملآ اثبات شده است!    سپاه اسداران یک تفکر است نه یک الیگارشی    ارزش انسان نزد خدا    تاثیر کوروش بزرگ بر توماس جفرسون و بنیان‌های آمریکای مدرن    تورک ها از دیدگاه امام علی علیه السلام    چرا سلبریتی ها باید پاسخگو باشند اما مراجع تقلید خیر؟    فتحعلی شاه بنیان گذار فارسی فتحعلی شاهی در ایران    چگونه دین زرتشت بر جهان غرب تاثیر گذاشت    نمونه اشعار تورکی از حکیم نظامی گنجوی    هر چی دلت میخواد بگو    بهداشت در دین زرتشت    جراحی لیزیک جایگزین مناسبی برای عینک است؟   

سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد
قديمي 12-07-2017   #14 (لینک نوشته)
shadow.world
شهروند هم میهن

shadow.world's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سه دوست توانای هم میهن با دیدگاه های منحصربه فرد

نوشته اصلي بوسيله afsaneh61 نمايش نوشته ها
کلا برای این سه نفرخیلی فکر کردم تا اینجوری شد
البته من قبلا فقط میخواستم براحق نگاربزنم چون پسرخاصی بود خیلی جلب توجه کرد ولی بعد گفتم خیایارونمیشناسم باخیلیا قبلا صمیمی بودم الان صمیمی نیستم نظرم تغییرکرد یه سری روانتخاب کردم حالا نمیدونم منظور شما دقیقا چیه خوشبختانه تاحالا بی احترامی که نکردم بهشون بی عدالتی هم نیست شخصیت واقعیشون محفوظ . مجازیشونو فعلا میبینیم
باتاپیکهای من ازشان و منزلتشون کم نمیشه
مطمئنا دوستان زیادی چه بسا ایناروهم خوب نمیشناسند شاید محبوب ترشدند

احتمالا پسر رشتی حسودی میکنی
من که خودم ازت خواستم به هیچ وجه برام تاپیک نزنی

shadow.world آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :