شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ - هم اندیشی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال بهش بگو.............!    انجوی نژاد: یکی از این سه نفر مفسد اقتصادی هستند    نقد دیدگاه های فلسفی هیوم    حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز    بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل    زندگی به من آموخت که ......    جریمه ٥٨٦ میلیون دلاری بعد از اعتراف وسترن یونیون به کمک به انتقال وجه کلاهبرداری    حرف دل    هر چی دلت میخواد بگو    《○●°•°•دلنوشت•°•°●○》    ساتین | کرم پودر ساتین چیست    تسلیت فاجعه رژه اهواز و چند نکته    خدايت بيامرزد حاج حسين منجزي/عكس    29 شهید و 57 مصدوم؛ اعلام آخرین آمار حمله کور تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز/    وسترن یونیون در اپلیکیشن پست بانک روسیه سرمایه گذاری می‌کند.    آهنگ ِ جدید محسن چاوشی [ خوزستــان ]    وقتی پناهیان برای طبقه کارفرما روضه می‌خواند!/واکنش عدالتخواهان به اظهارات عجیب    حق با حکومت آپارتاید بود یا سیاه ها؟    عکس/ سپاه انتقام این مادران را گرفت    اولین تصاویر از حمله تروریستی در اهواز    احتمالا مهناز افشار همچین واکنشی نشان بدهد .به حادثه تروریستی اهواز    حقیقت مملکت ایران!    خبرنگار العالم در اهواز:یکی از کانال های ماهواره ای عربستان قبل از حادثه امروز    ستاره داوود، مهر سلیمان ... نشانی یهودی یا ایرانی؟    برکناری سفیر عراق در تهران بتوسط دولت عراق / دلیل : داد کشیدن سر شهروندان عراقی   

شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟
قديمي 01-15-2018   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

marxism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

من اخبار سایتهای خبری و رسانه ملی رو که نگاهی میندازم همچنین تصاویری که مردم از جشن و مراسمات خودشون منتشر میکنن
بنظرم شما کمترین مشکلی دارین
در مقایسه با آلمان وضعیت آلمان بدتره اینجا بیکاری زیاد شده گرانی هم هست مهاجر زاده های ترک تبار و افغانی جرم و جنایت رو افزایش دادن تازه با اینکه آلمان ها اهل تجملات نیستن و خیلی سرفه جویی هم میکنن بازم طبقه متوسط ایران وضعیتشون بهتر از آلمان هست
شما دوشواری در زندگی کردن ندارید برای مثال همین که خیلی هاتون وقت زیادی برای فعالیت روزانه در هم میهن میزارید نشان میده مشکلات و مشغولیت ذهنی کمتری دارید
در ژاپن مردم بیشتر کار میکنن و وقت تفریح کمتره تا زندگی کنن
من که متوجه نمیشم شما در ایران چه مشکلی دارید؟
سال نو یا یلدا که میشه همیشه میرید لباس نو میخرید اجیل و همه چیزهای مرتبط رو میخرید
همیشه بریز و بپاش دارید و بیشتر از ایرانیان المان اهل مسافرت یا میهمانی و دوره همی هستید
شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ میشه بگید چطور میتونید مشکل داشته باشید وقتی در هم میهن همتون سرحال و خوش مشغول تاپیک زدن هستید؟

پیشنهاد من به شما این تاپیکهای جالب برای بحث کردن هست

marxism آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند