شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ - هم اندیشی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال 110سند از کتب اهل تسنن در اثبات ولایت امیرالمومنین علیه السلام    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    ایلامی های آریایی    زنان چه هدیه ای را بیشتر دوست دارند؟    دفاعیات قضایی احسان علیخانی در سیما!    آیا نژاد آریایی و یهودی وجود دارن؟    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آيا نوادگان سلوکيان و يوناني ها هنوز بين ايراني ها هستند؟    جمهوری اسلامی براندازی بشه ایران تجزیه میشه    شروع جنگ آخرالزمان و ظهور مسیح دنیای جدید    تاريخ تمدن= تاريخ سلطه بر بدن زن    چرا در ایران درجه نظامی ارتشبد نداریم؟    شهادت مرزداران و دستگیری رقاصه ها؛ وقتی مفهوم قهرمان ملی دگرگون می شود    اندرونی کاخ هم میهن    این عکس رو تقدیم میکنم به...    در حوالی ِ خاطـره هـا ..    یک سوال مهم و فوق تخصصی.    خاک تو اون سرت ، مرتیکه کار مردم رو انجام بده!/ استاد رحیم پور و مسئولین مقدس مآب ناک    ماجرای سپنتا و چند نکته برای ثبت در تاریخ    خاطـرات روزانـه    چه کسی ترک است؟ پاسخش پیچیده است    پروانه سلحشوری: برای حمایت از روحانی در انتخابات از روی مردم شرمنده‌ایم    چرا هنوز مجردی؟    کتاب خوانی صوتی   

شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟
قديمي 01-15-2018   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

marxism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

من اخبار سایتهای خبری و رسانه ملی رو که نگاهی میندازم همچنین تصاویری که مردم از جشن و مراسمات خودشون منتشر میکنن
بنظرم شما کمترین مشکلی دارین
در مقایسه با آلمان وضعیت آلمان بدتره اینجا بیکاری زیاد شده گرانی هم هست مهاجر زاده های ترک تبار و افغانی جرم و جنایت رو افزایش دادن تازه با اینکه آلمان ها اهل تجملات نیستن و خیلی سرفه جویی هم میکنن بازم طبقه متوسط ایران وضعیتشون بهتر از آلمان هست
شما دوشواری در زندگی کردن ندارید برای مثال همین که خیلی هاتون وقت زیادی برای فعالیت روزانه در هم میهن میزارید نشان میده مشکلات و مشغولیت ذهنی کمتری دارید
در ژاپن مردم بیشتر کار میکنن و وقت تفریح کمتره تا زندگی کنن
من که متوجه نمیشم شما در ایران چه مشکلی دارید؟
سال نو یا یلدا که میشه همیشه میرید لباس نو میخرید اجیل و همه چیزهای مرتبط رو میخرید
همیشه بریز و بپاش دارید و بیشتر از ایرانیان المان اهل مسافرت یا میهمانی و دوره همی هستید
شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ میشه بگید چطور میتونید مشکل داشته باشید وقتی در هم میهن همتون سرحال و خوش مشغول تاپیک زدن هستید؟

پیشنهاد من به شما این تاپیکهای جالب برای بحث کردن هست

marxism آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند