احساستو فریاد بزن...(بغض نکن) - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال ﺯﯾﺒﺎﮐﻼﻡ : ﺷﺎﻩ ﻓﺮﺍﺭ ﻧﮑﺮﺩ!    در چنين روزي شاه ايران رفت...    زوفیلیا یا حیوان‌خواهی؛ از ازدواج با سگ و اسب تا فاحشه‌خانه‌های حیوانی +عکس    زوفیلیا یا حیوان‌خواهی؛ از ازدواج با سگ و اسب تا فاحشه‌خانه‌های حیوانی +عکس    کمپین مخالفت با حملات ائتلاف آل سعود به کشور یمن    قرآن مطلای «سفینة‌النجاة» رونمایی شد + تصاویر    آغاز افول ویکی‌پدیای فارسی    اعدام دو متجاوز در کرج+شرح ماوقع    مردی که می‌گفت بدون بادیگارد بیرون بیایید/ متاسفم برای مسئولان    به انسان بودنت شک کن ....    لطفا درباره سهام عدالت سکوت کنید!    پسر وزیر اطلاعات خطاب به خبرنگار: پدرتو در می‌آورم!    ریشه لغات ترکی ضبط شده لغتنامه فارسی    اینترنت رایگان میخوای؟ اینو بخون !!!!!!    نفوذ شبکه یلدا و فمینیست ها از کانال های اصلاح طلبان در ایران    مشاعره با ترانه ها    شعری از سعد درباره ازدواج با محارم در دین زردشتی    سریال جنگ های داخلی ایران و تجزیه کشور    زن و مردی که خواب امام حسین و شهید حججی را دیدن    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    تاثیر عجیب احترام به پدر و مادر    ایران گهواره تمدن جهان    گریه های زن پس از رد شدن در آزمون رانندگی    درد پا    بهترین پوزیشن ها در رابطه جنسی (زناشویی) همراه با تصاویر آموزشی   

احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)
قديمي 09-22-2007   #9 (لینک نوشته)
پرنده مهاجر
شهروند هم میهن

پرنده مهاجر's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : هوای دلم ابریست ...

خيلي وقت بود که دلم مي خواست بنويسم
اما نه جوهر داشتم ، نه کاغذ
و نه حرفي براي نوشتن.....
مي خواستم از قلبهاي تهي بنويسم
از تمام نامهرباني ها
و
از گذشته هايي که همه به باد سپردند.....
دلم مي خواست از عشق بنويسم
اما چيزي براي نوشتن نداشت....
صداي زوزه باد را مي شنوم
صداي پر شدن نفسها از خاکستر
ابرهاي خاکستري و درخت بي برگ
و گلداني که نظاره گر ريختن گلبرگهايش بود ....
خيلي وقت بود که دلم مي خواست بنويسم
از کوزه گري که گلش خشک شد
از نقاشي که رنگش تمام شد
از باغباني در کوير
و از تو....
که آمدي ، ولي باز رفتي....
ولي نتوانستم....

با آنکه تنها بودم ولی چشمانم به دنبال آشنا یی می گشت...
انسانم آرزوست...
پرنده مهاجر آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند