چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟ - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مگر در آمریکا همه چشم و دل سیر نیستند ؟! + فیلم    فتحعلی شاه بنیان گذار فارسی فتحعلی شاهی در ایران    تاثیر کوروش بزرگ بر توماس جفرسون و بنیان‌های آمریکای مدرن    چگونه دین زرتشت بر جهان غرب تاثیر گذاشت    نمونه اشعار تورکی از حکیم نظامی گنجوی    هر چی دلت میخواد بگو    بهداشت در دین زرتشت    جراحی لیزیک جایگزین مناسبی برای عینک است؟    حماقت این سلبریتی تمامی ندارد    این عکس رو تقدیم میکنم به...    لــِذت هایِ کوچکــِ زنـــدِگی    إِنَّما یُریدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَیْتِ وَیُطَهِّرَکُمْ    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    چله    سپاه اسداران یک تفکر است نه یک الیگارشی    احساستو با یک تصویر نشون بده    چرا سلبریتی ها باید پاسخگو باشند اما مراجع تقلید خیر؟    حضرت محسن علیه السلام وشهادتش در منابع تاریخی و....    خروج ایران از برجام    بر مدار من..!    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    دخواست سوکارحرفه ای    ایا تیم فوتبال المپیک ابران به المپیک توکیو صعود می کند؟    لطفا بلند بلند فکر کنید..!    تمدن اسلامی و تأثیر آن بر اروپای عهد رنسانس و قرون وسطی   

چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟
قديمي 05-17-2018   #2 (لینک نوشته)
asemoni
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟

بر چه اساس؟
به نظر من که اصلا هم اینطور نیست
حالا یه چند نفر اینجور بودن نباید به همه اقایون نسبت داد
تا جایِ تو باشد...♥️
سعدی
asemoni آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند