چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟ - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال این عکس رو تقدیم میکنم به...    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    سپاه اسداران یک تفکر است نه یک الیگارشی    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    ورود نماینده رهبری به مناطق سیل زده گنبدکاوس    چرا قوم یهود را به بدی یاد می کنند؟    فرهنگ عاریا به کجا میرود ؟    آیت الله مکارم:مردم از دستگاه قضا راضی نیستند    اظهارات جنجالی نخست‌وزیر مالزی درباره اسرائیل    فرق ما و اونا رو ببنيد!/عكس    آیا رهبر انقلاب خود شخصا به مناطق سیل زده خواهند رفت؟/مازنداران و گلستان مظلوم    اعلام آمادگی احمدینژاد برای جانشینی روحانی    چله    فرهنگ را مردم می‌سازند، نه دولت‌ها و حکومت‌ها    این صحبت ها چمقدار درست است ؟؟ کارنامه دولت 11و12    چون حرکت است پس خدا است!    علت حرام بودن گوشت الاغ و اسب    سهم ایران از دانش جهان باستان از زبان ابن قتیبه    Schiller    معرفی زیباترین و خاصترین آهنگ ها    گنجینه موسیقی بی کلام    عکسهایی که خودم گرفتم    ایا ایجاد مزاحمت برای دختران در فطرت مردان هست ؟    چرا قوم یهود را به بدی یاد می کنند؟    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها   

چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟
قديمي 05-17-2018   #4 (لینک نوشته)
iman.sh
هم میهن دوست

iman.sh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟

دلیل شماره 2
من چند وقت پیش همین کار رو کردم و گذاشتم رفتم .
دلیلش هم این بود که طرف پاشو از گلیمش درازتر کرده بود و از لحن صبحت کردنش هم خوشم نیومد .
بعد از اون کاملا بی اعتنایی می کردم نسبت بهش و تماسهاش و بعد از 2 ماه گفتم که نمیخوام ادامه بدم دیگه .
iman.sh آفلاين است   پاسخ با نقل قول