چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟ - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال طرز تهیه سالاد انار    چراکشوراسرائیل درقاره آمریکا یااسترالیاتشکیل نشد؟    هر چی دلت میخواد بگو    مسائل حقوقی مهاجرت به استرالیا با دانیال شبرخ    فیلم هدف قرار دادن سفیر سابق امریکا در عراق كريستوفر هيل    Matlab    هفت تپه شوش /مسئله کارگران یا مسئله تجاوز به چند نوجوان؟!    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    به چه دلایلی شیعه دوازده امامی مذهب بر حق است؟    نصف چیزا اشتباهه!    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی    جابجایی مکان‌های مقدس اوستا    واژگان ژرمنی در زبان پارسی و عربی    صاحب استخوان 13300 ساله غار ساتسوربلیا دارای پوستی روشن و چشمانی فندقی رنگ بوده    اختلافات بین خانواده و نامزدم    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    تفاوت دلبستگی و وابستگی    آواتار پیشنهادی من به شما    یک کد خواستم برای وبلاگ که بتونه مطالب بروز شده و همچنین جدید رو را بصورت نوار متحرک    فروش تیبای ۱۴۰میلیونی در سوریه!    طرز تهیه خورش هلو    نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول)    Zero Client    زیرو کلاینت gm-800a    زیرو کلاینت gm-800   

چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟
قديمي 05-17-2018   #4 (لینک نوشته)
iman.sh
هم میهن دوست

iman.sh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟

دلیل شماره 2
من چند وقت پیش همین کار رو کردم و گذاشتم رفتم .
دلیلش هم این بود که طرف پاشو از گلیمش درازتر کرده بود و از لحن صبحت کردنش هم خوشم نیومد .
بعد از اون کاملا بی اعتنایی می کردم نسبت بهش و تماسهاش و بعد از 2 ماه گفتم که نمیخوام ادامه بدم دیگه .
iman.sh آفلاين است   پاسخ با نقل قول