چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟ - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال تبلیغ بهائیت جرم نیست؟ بهاییت دین است؟    دیپلماسی لبخند و ذلت    دانلود آهنگ زنگ ایلمه بیرده از افشین آذری    سعدی شیرازی، شخصیت دروغین و جعلی    آدمها تاوقتی نفهمند ..نمی فهمند که نفهمند!!!!!    آیا دیه زن و مرد برابر می‌شود ؟    لذت میبرم از رهایی    مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!    حسن آقامیری روحانی معروف، از خلع لباس خود خبر داد    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    چرا مخالفان حکومت ایران بی وجدان و دروغگو هستن ؟    شکست در پروژه پرتاب ماهواره ساخت ایران    آیا خانه پیامبر به عائشه ارث رسیده بود؟    دختران ایرانی تمیز شده اند , فرستادیم به پادشاه عمان سرویس بدهند !    پیام ، پیام نداد.    بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل    حضرت محسن علیه السلام وشهادتش در منابع تاریخی و....    تاریخ مجهول و تمدن موهوم ایران    نام چیشپیش، کمبوجیه و کوروش در شاهنامه و منابع ایرانی    واکنش ها به ازدواج مجدد همسر شهید حججی    خاطـرات روزانـه    هشدار :امریکا بی سر و صدا دارد ارایش جنگی می گیرد    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    تبدیل تصاویر قدیمی به تصاویر جدید با بهره گیری از هوش مصنوعی    فاطمیه اول یا دوم ؟   

چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟
قديمي 05-17-2018   #4 (لینک نوشته)
iman.sh
هم میهن دوست

iman.sh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چرا آقایان ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟

دلیل شماره 2
من چند وقت پیش همین کار رو کردم و گذاشتم رفتم .
دلیلش هم این بود که طرف پاشو از گلیمش درازتر کرده بود و از لحن صبحت کردنش هم خوشم نیومد .
بعد از اون کاملا بی اعتنایی می کردم نسبت بهش و تماسهاش و بعد از 2 ماه گفتم که نمیخوام ادامه بدم دیگه .
iman.sh آفلاين است   پاسخ با نقل قول