چه اشكالي دارد/عكس!!!! - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال حال روحی بسیار خراب من و لجبازی بابام    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    یک سوم دختران انگلیسی در مسیر مدرسه مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند!    ماه و ماهی    هیچ چیز شیرین تر از قدرت نیست!    میهمانی مختلط ایرانی‌ها در سفارت فرانسه/چشم آبی ها چه در سر دارند؟!    عکس هایی از جنایات بشر در طول تاریخ    خانواده در شاهنامه:    مناظره ی امیر تیمور و شمس الدین محمد حافظ    دانلود آهنگ جدید Post Malone – 92 Explore    زندگی به من آموخت که ......    از بحث های هم میهن چقدر دنبال حقیقت بودی؟    ابونصر فارابی از مشاهیر بزرگ ترک    یهودستیزی در ایران و جهان    پـرتـره هـای ماندگــار    زنی که در تاریخ ماندگار شد    سند تعهد به انتقال    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    هشدار خداوند به بندگان    اقدام تحسین برانگیر بانوان در استادیوم آزادی    بسته پیشنهادی به دولت برای عبور ازبحران    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    میلادت ای دوست مبارک ( hamed1988 )    آواتار پیشنهادی من به شما    دادستان كل كشور و برخورد با حضور زنان در آزادي!   

چه اشكالي دارد/عكس!!!!
قديمي 05-24-2018   #9 (لینک نوشته)
marmarin
شهروند هم میهن

marmarin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چه اشكالي دارد/عكس!!!!

نوشته اصلي بوسيله mohammadkkk نمايش نوشته ها
سلام ممنون

+
اون كه تو عكس هست به اشكالات گفته زِكي!!!
مردك فقط تو مجازي صداي سخيفش بلند ميشه

یه ضرب المثلی هست میگه ، هم از آخور میخوره ،هم از توبره ..

ـــ ـــ
حقیقتش میخواستم بگم شریک دزد و رفیق قافله ، دیدم مصداق نیست ،همون که در بالا ذکر کردم مرتبط تره