چه اشكالي دارد/عكس!!!! - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال کراوات اسلامی- شیعی ارائه شد.    توهم احمقانه اینبار در صدا و سیما    روش کار با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور adobe illustrator    مدیریت اقتصاد جهان توسط ایران    آموزش طرز تهیه نان همبرگر نرم و خوشمزه    حمله نظامی به ایران شروع شد    طرز تهیه سالاد کلم و ذرت خانگی خوشمزه و عالی    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    زن در یونان باستان    ۱۰۰ سالگی ات مبارک!    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    نظر امیرالمؤمنین علیه السلام دربارهء خلفای ثلاثه(ابوبکر ، عمر ، عثمان)    مسابقه شطرنج آنلاین    جواهرنایاب بازار بزرگ استانبول    وقتی پول و ماشین نیم میلیاردی هم برای آدم شعور نمیاره    نکات کلیدی مهم در خوانندگی    مایکل جکسون در شبکه 3    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    دانلود آهنگهای ژاپنی    آواتار پیشنهادی من به شما    فشار خون بالا و ارتودنسی    این عکس رو تقدیم میکنم به...    دغدغه اجتماعی سلبریتی ها چیست؟/رفتار زننده عادی    قیام علیه فراماسونها    یافتن اسم فیلم   

چه اشكالي دارد/عكس!!!!
قديمي 05-24-2018   #14 (لینک نوشته)
mohammadkkk
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چه اشكالي دارد/عكس!!!!

نوشته اصلي بوسيله _nazli_ نمايش نوشته ها
روحانی گفته ؟:))
ما كلاً ٢ نوع "شبخ حسن"داريم!
١ شيخ حسن بي عرضه در دنياي حقيقي كه پر از دروغ و نيرنگه
١ شيخ حسن هم داريم كه توي دنياي مجازي اداي روشنفكرا رو در مياره و حرف مردم رو ميزنه!!!
+
يعني روي هرچي حيله گره سفيد كرده اين شيخ حسن صد رو!
آیا فقط باید بارکش آن باشیم؟»
mohammadkkk هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند