تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال lı♫ ıl اون تیکه ی هر آهنگ که باهاش حال کردی رو بنویس lı♫ ıl    👧عروسک👧    پاسخی به پان ترکان: شعر استاد شهریار در وصف پارسه (تخت جمشید)    قران را بخوانیم    قالیباف: به هر فرد بیکار 250 هزار تومان می پردازم    گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 و تست مقاومت این گوشی    فروشگاه آنلاین ارایه دهنده کتب اسلامی در سراسر جهان    روزهای آینده برخی حقایق را به مردم خواهم گفت    فروشگاه آنلاین ارایه دهنده کتب اسلامی در سراسر جهان    نشر کتاب های اسلامی به زبان های انگلیسی، عربی، فارسی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، ف    How was your day?    یافتن اسم فیلم    پاسخ به مقاله آرش نراقی ؛ «قرآن و مسئله حقوق اقلیت‌های جنسی»    رئیسی، فوق لیسانس حقوق بین الملل خصوصی!!!!!    نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار/ دفتر مدیران تالار ادیان و مذاهب    ملکه زیبایی ایتالیا از صورت اسید پاشیده شده‌اش پرده برداشت    فروش انواع کابل    به هر شخصی که دوست داری؛یک مداحی هدیه کن.    بی حجابهاجزوخانوادهای بی دین هستند؟ !    شخصیت شناسی با آدامس!    "انوشیروان بزرگ"    ۱۰ خودرو نمایشگاه نیویورک که دسته‌دنده جالبی دارند    هر چی دلت میخواد بگو    بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑   

احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)
قديمي 09-23-2007   #10 (لینک نوشته)
پرنده مهاجر
شهروند هم میهن

پرنده مهاجر's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : هوای دلم ابریست ...

دلم بري كسي تنگ است
كه چشمهاي قشنگش را
به عمق آبي درياي واژگون مي دوخت
و شعرهاي خوشي چون پرنده ها ميخواند
دلم براي كسي تنگ است
كه همچو كودك معصومي
دلش براي دلم مي سوخت
و مهرباني را
نثار من ميكرد
دلم براي كسي تنگ است...

با آنکه تنها بودم ولی چشمانم به دنبال آشنا یی می گشت...
انسانم آرزوست...
پرنده مهاجر آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند