علی ربیعی هم بیکارشد! - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال نتانیاهو! با دم شیر بازی نکن    دانلود آهنگ جدید فرشته از مسعود صابری    احمدی نژاد:به من می گویند ضد انقلاب انحرافی!/وضع موجود شایسته ملت ایران نیست/تصاویر    لذت میبرم از رهایی    دکتر احمدی نژاد تولد مارتین لوترکینگ را تبریک گفت    صحبت های تامل برانگیز بنی صدر در مورد بردگی جنسی زنان در فرهنگ غرب    ⭕️ دستمزد کنونی کارگران فقط کفاف ۱۰ روز آنان را می‌دهد!    مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!    توهین بازیگر مست ترکیه به زنان محجبه    تبلیغ بهائیت جرم نیست؟ بهاییت دین است؟    مشهور ترین نام های خانوادگی بهائی    آیا خانه پیامبر به عائشه ارث رسیده بود؟    ریلی اصلی انقلاب/خودزنی!    هر کی زبانش خوبه لطفا وارد بشه    سنگ اندازی در مقابل فعالیت دفتر عدالتخواه دانشجویی در یاسوج    وقتی بی بی سی هم توئیت های انگلیسی احمدی نژاد را دنبال میکند و رسانه های داخلی سانسور    زاکانی:در مورد حمله به سفارت عربستان از داخل خود سفارت به من زنگ زدند!    اثبات درستی اخراج برخی توسط دکتر احمدی‌نژاد/محاکمه با کت و شلوار!    ملک سعد آباد آزاد شد؟/پیروزی دیگر برای عدالتخواهان    خاطـرات روزانـه    ادعای خنده دار دختر هاشمی/امید مردم به پدر من بود!/یادآوری    مُختَصــر ...    پیشنهادات جالب امام جمعه عدالتخواه به دستفروشان    حسین محب اهری درگذشت    توکلی: سه قوه با تبانی با یکدیگر موضوع برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند   

علی ربیعی هم بیکارشد!
قديمي 08-10-2018   #6 (لینک نوشته)
Shina
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : علی ربیعی هم بیکارشد!

کی رها کرد منو ، کی رها کرد
کی صدا کرد منو ، کی صدا کرد

وقعا" فکر می کنید بیکار میمونه؟!!!!!!
از حالا گفتن برای تصدی مسئولیت سخنگوی دولت مناسبه.
Shina آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند