شیر و خورشید نماد سامی ها یا آریایی ها؟ - تاریخ ایران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال قدیمی ها بیان تو    میهمانی مختلط ایرانی‌ها در سفارت فرانسه/چشم آبی ها چه در سر دارند؟!    حال روحی بسیار خراب من و لجبازی بابام    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    یک سوم دختران انگلیسی در مسیر مدرسه مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند!    ماه و ماهی    هیچ چیز شیرین تر از قدرت نیست!    عکس هایی از جنایات بشر در طول تاریخ    خانواده در شاهنامه:    مناظره ی امیر تیمور و شمس الدین محمد حافظ    دانلود آهنگ جدید Post Malone – 92 Explore    زندگی به من آموخت که ......    از بحث های هم میهن چقدر دنبال حقیقت بودی؟    ابونصر فارابی از مشاهیر بزرگ ترک    یهودستیزی در ایران و جهان    پـرتـره هـای ماندگــار    زنی که در تاریخ ماندگار شد    سند تعهد به انتقال    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    هشدار خداوند به بندگان    اقدام تحسین برانگیر بانوان در استادیوم آزادی    بسته پیشنهادی به دولت برای عبور ازبحران    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    میلادت ای دوست مبارک ( hamed1988 )    آواتار پیشنهادی من به شما   

شیر و خورشید نماد سامی ها یا آریایی ها؟
قديمي 4 هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
nsolhdoust
White Tree

nsolhdoust's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : شیر و خورشید نماد سامی ها یا آریایی ها؟

نوشته اصلي بوسيله jalalislami نمايش نوشته ها

...
مردم فکر میکنند از قوم آریایی هستند و هرچه دارند میراث اجداد آریایی شان است.
اما به عقیده من داشته های عیرانیان بخشی جعلی و ساختگی است و بخشی برای سامی ها (اعراب و یهودیان) است.

...
و اما نماد شیر و خورشید
شیر یک نماد سامی است و میتوان به شیر یهودا یا آریه [عاریه] یهودا (אריה יהודה) (Arieh Yehuda) اشاره کرد.
....

عزیزکم! می شود بگویی :
ארי در زبان و فرهنگی که به آن عشق می ورزی یعنی چی و چگونه تلفظ می شود؟

Aryan چه معنی می دهد و در آن زبان و فرهنگ غنی ات! چگونه نوشته می شود؟

אריה چگونه تلفظ می شود و چه معنی می دهد؟

lion در زبان محبوبت چگونه نگارش می شود؟

عزیزکم! اگر شیر در زبان محبوبت آریا تلفظ می شود دیگر دلیلی ندارد که آریایی یا ایرانی بخواهد شیر را از شیر پاکتی ها بدزدد بگیرد....

ستاره داوود، مهر سلیمان ... نشانی یهودی یا ایرانی؟

هر که باورش بیش power اش بیش "نوید صلح دوست"

nsolhdoust آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند