مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور! - هم اندیشی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال نشانه های خداوند ...    دستاوردهای علمی ایران در سالی که گذشت    هر چی دلت میخواد بگو    همه چیز در مورد جوش صورت و راههای درمان آن    من داخل کُس هستم.    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    افسانه هایی در مورد تنها سفر کردن زنان (آقایان بخوانند)    اتفاقات بعد از زندان رفتن من.    زرتشتیان، خط خود را از یهودی‌‌ها و آرامی‌ها (که هم‌تبار عرب‌ها بودند) یاد گرفتند    مگر در آمریکا همه چشم و دل سیر نیستند ؟! + فیلم    طرز تهیه خورش گل کلم    طرز تهیه ژله رولی    طرز تهیه حلوا زنجبیل    برنج را با این روش بپزید تا چاقتان نکند    آیا ایران از صادرات پسته به کالیفرنیا سود خواهد برد؟    تاریخچه درخت پسته    خواص آجیل شب یلدا    آشنایی با خواص و مضرات پسته    خواص پسته ، خام و کوهی در بارداری و کودکان و پسته دریایی و وحشی    تاثیر کوروش بزرگ بر توماس جفرسون و بنیان‌های آمریکای مدرن    اوه اوه این چه وضعشه؟    مشاعره فی البداهه(اشعار خودتان)    تمدن اسلامی و تأثیر آن بر اروپای عهد رنسانس و قرون وسطی    مشاور اوباما خوکشی کرد    این کاربر قدیمیای هم میهن کیا هستن ؟   

مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!
قديمي 01-10-2019   #6 (لینک نوشته)
Leonardo
محروم از فعالیت

Leonardo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!

واقعا متاسفم که این دو موضوع را با هم مقایسه کردید.
آیا حوزه‌های علمیه واجب‌ترند که قرار است ما را به معنویت برسانند :))
یا دانشگاه تهران که قرار است چهار تا دانشمند علوم تجربی و مهندس به ما تحویل بده!

https://factnameh.com/fact-checks/20...t-clerics.html
Leonardo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند