مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور! - هم اندیشی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    دستاوردهای علمی ایران در سالی که گذشت    لبخند بزنيد به ترک ديوارتان!    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    افرادی که حتما باید جوراب بپوشند    بهش بگو.............!    نشانه های خداوند ...    هر چی دلت میخواد بگو    همه چیز در مورد جوش صورت و راههای درمان آن    من داخل کُس هستم.    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    افسانه هایی در مورد تنها سفر کردن زنان (آقایان بخوانند)    اتفاقات بعد از زندان رفتن من.    زرتشتیان، خط خود را از یهودی‌‌ها و آرامی‌ها (که هم‌تبار عرب‌ها بودند) یاد گرفتند    مگر در آمریکا همه چشم و دل سیر نیستند ؟! + فیلم    طرز تهیه خورش گل کلم    طرز تهیه ژله رولی    طرز تهیه حلوا زنجبیل    برنج را با این روش بپزید تا چاقتان نکند    آیا ایران از صادرات پسته به کالیفرنیا سود خواهد برد؟    تاریخچه درخت پسته    خواص آجیل شب یلدا    آشنایی با خواص و مضرات پسته    خواص پسته ، خام و کوهی در بارداری و کودکان و پسته دریایی و وحشی    تاثیر کوروش بزرگ بر توماس جفرسون و بنیان‌های آمریکای مدرن   

مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!
قديمي 01-10-2019   #8 (لینک نوشته)
javadmoradi11
هم میهن دوست

javadmoradi11's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!

نوشته اصلي بوسيله canary نمايش نوشته ها
پول نهاد های مذهبی باید داوطلبانه توسط مردم(اگه دلشون خواست و صلاح دیدن) پرداخت بشه نه توسط حکومت.
اگر فرض کنیم که یک حکومت سکولار داریم که هیچ مسئولیتی در قبال دین ندارد، حداقل باید عدالت را رعایت کنیم. همین حالت را برای تمام هزینه هایی که دولت می کند می توان ذکر کرد. مثلا دولت برای فعالیتهای آموزشی، ورزشی، یا فرهنگی هزینه های کلانی می کند. چه ایرادی دارد پیشنهاد شما شامل همه این هزینه ها شود و کلا دولت در مورد آن هزینه ها از خودش سلب مسئولیت کند و هر کس از مردم اگر دلش خواست در این امور هزینه کند؟
javadmoradi11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :