دوستت دارم ♥●•٠·˙ - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال درامد از تلگرام    بهترین پوزیشن ها در رابطه جنسی (زناشویی) همراه با تصاویر آموزشی    ایران گهواره تمدن جهان    ﺯﯾﺒﺎﮐﻼﻡ : ﺷﺎﻩ ﻓﺮﺍﺭ ﻧﮑﺮﺩ!    در چنين روزي شاه ايران رفت...    زوفیلیا یا حیوان‌خواهی؛ از ازدواج با سگ و اسب تا فاحشه‌خانه‌های حیوانی +عکس    زوفیلیا یا حیوان‌خواهی؛ از ازدواج با سگ و اسب تا فاحشه‌خانه‌های حیوانی +عکس    کمپین مخالفت با حملات ائتلاف آل سعود به کشور یمن    قرآن مطلای «سفینة‌النجاة» رونمایی شد + تصاویر    آغاز افول ویکی‌پدیای فارسی    اعدام دو متجاوز در کرج+شرح ماوقع    مردی که می‌گفت بدون بادیگارد بیرون بیایید/ متاسفم برای مسئولان    به انسان بودنت شک کن ....    لطفا درباره سهام عدالت سکوت کنید!    پسر وزیر اطلاعات خطاب به خبرنگار: پدرتو در می‌آورم!    ریشه لغات ترکی ضبط شده لغتنامه فارسی    اینترنت رایگان میخوای؟ اینو بخون !!!!!!    نفوذ شبکه یلدا و فمینیست ها از کانال های اصلاح طلبان در ایران    مشاعره با ترانه ها    شعری از سعد درباره ازدواج با محارم در دین زردشتی    سریال جنگ های داخلی ایران و تجزیه کشور    زن و مردی که خواب امام حسین و شهید حججی را دیدن    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    تاثیر عجیب احترام به پدر و مادر    گریه های زن پس از رد شدن در آزمون رانندگی   

دوستت دارم ♥●•٠·˙
قديمي 02-02-2008   #4 (لینک نوشته)
aram-jan
شهروند هم میهن

aram-jan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دوستت دارم ...

اگر کلمه دوستت دارم قیام علیه بندهای میان من و توست...
اگر کلمه دوستت دارم نمایشگر عشق خدایی من نسبت به توست...
اگر کلمه دوستت دارم راضی کننده و تسکین دهنده قلبهاست...
اگر کلمه دوستت دارم پایان همه جدایی هاست...
اگر کلمه دوستت دارم نشانگر اشتیاق راستین من نسبت به توست...
اگر کلمه دوستت دارم کلید زندان من و توست...
پس با تمام وجود فریاد میزنم...
دوستت دارم

http://aram-asemani.blogfa.com
aram-jan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
13 نفر نوشته را پسندیده اند