دوستت دارم ♥●•٠·˙ - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال به همسرتان اجازه فعالیت تو فضای مجازی رو میدین؟؟    پرتاب موشک سیمرغ از پایگاه فضایی سمنان    چرا برجامو آتیش نمیزنند؟!    حال میرحسین موسوی مساعد نیست    تولدِ یکی از بهـــترین های هم میهن .." mohammad.hasan "    پاتوق شمالیا    آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان    تحلیل صادق زیباکلام از ماجرای آزاده نامداری    دوباره يكي گفت،هيچ غلطي نميتوانند بكنند!    شهریه پردیس خودگردان    مهندس مشایی: زمانه ترس تما شده/نه از پرونده می ترسیم و نه از مجازات    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    سلام-چراقایان بعداز ازدواج اولشان دوباره عاشق میشوند؟    مراسم تشییع بنیتا    پیـش بینـی لیگ هفدهم (هفتـه اول)    انتقاد امام جمعه شیراز از صداوسیما    ابراهیم پاشا    نظر شهاب مرادی درمورد انتشار عکس های بی حجاب بازیگران    ترکیب جدید دارویی مقابله با ناشنوایی بازسازی شد    حمله داعش به مجلس بخاطر تلگرام    ‌پیامهای عاشقانه برای خدا بذارین.    من عرف ...    تکذیب اظهارات بقایی و تعقیب قضایی مجدد او    كشف حجاب آزاده نامداري در سوييس!    من "طُ " را دوستت بــاران دارمــ ؛ مردادی همیشه عـــزیزم تولدت مبارک "banoo"   

دوستت دارم ♥●•٠·˙
قديمي 02-04-2008   #10 (لینک نوشته)
ایوب
هم میهن دوست

ایوب's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دوستت دارم ...

عشـقیک فریب بزرگ و قـوی است و دوست داشتن یک صداقت راستین

عشـق
در دریا غرق شده است و دوست داشتن در دریا شنا کرده است

عشـق
بینائـی را می گیــرد دوست داشتن بینائــی میدهـد