تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال ***مسجد هم میهن***    ساختمان پلاسکو تهران آتش گرفت+عکس و فیلم    گفتمان عمومی تالار کار و اقتصاد    مجری تلویزیون در بهشت زهرا غسالی می‌کند! +عکس    نوشته اعتراضی ِ یک راننده تاکسی در خیابان جمهوری تهران !    دیوار بخش شمالی ساختمان پلاسکو فروریخت    كاشف جديد قاره آمریکا کشف شد!!    دیوار بخش شمالی ساختمان پلاسکو فروریخت    شبيه عابران آشنا ندار...    کافه نوستالوژی    مشاعره با اشعار شاعران انتخابی شما......    خواهرم حجابت ...    شكايت جناب سيد محمد خاتمي از سردار نقدي    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    سحر، جادو، بستن بخت؛ واقعیت یا خرافات؟؟؟    نیمی از جهان به غارت رفته....    چرا حضرت زهرا س به ابوبكر گفتند برسول خدا دروغ نبندد ؟!    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    میتسوبیشی رقیب نیسان قشقایی در سال ۲۰۱۷    دستگیری اولین زن بدنساز تهرانی شیرین نوبهاری    حمید لولایی: دوست دارم روزی نقش آقای روحانی را بازی کنم    امر به معروف و نهی از منکر .... خیلی کار بدی است    ๑۩۞۩๑ .....بیایید شاد باشیم و بخندیم ....๑۩۞۩๑    آرزوی مشاور احمدی نژاد برای بازگشت خواننده لس آنجلسی به ایران+ تصویر    افزایش فشار تندروها برای ردصلاحیت روحانی   

دوستت دارم ♥●•٠·˙
قديمي 02-06-2008   #15 (لینک نوشته)
aram-jan
شهروند هم میهن

aram-jan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دوستت دارم ...

انقدر تو رو دوست دارم
که آب رودخونه ها، درياچه رو دوست دارن
انقدر تو رو دوست دارم
که زير هرم آفتاب، مسافرای کوير
سايه بونو دوست دارن...