تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum

تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum (https://forum.hammihan.com/)
-   موبایل و تبلت (https://forum.hammihan.com/forum97.html)
-   -   زمان ویدیو های اینستاگرام محبوب به ۶۰ ثانیه رسید (https://forum.hammihan.com/thread219104.html)

ittl.ir 03-31-2016 02:20 PM

زمان ویدیو های اینستاگرام محبوب به ۶۰ ثانیه رسید
 
اینستاگرام کار خود را به اشتراک گذاشتن تصویر آغاز کرد، این شبکه اجتماعی هم اکنون در سال ششم فعالیت خود است و رنگ ۲۴ الکسای جهانی را دارد که نشان از پرطرفدار بودن آن دارد. ۳ سال پیش این شبکه اجتماعی در جهت پیشرفت و جذب مخاطبین بیشتر، امکان آپلود ویدیو را هم به سرویس خود ارایه کرد. اینستاگرام با یک سری قواعد خاص خود را از دیگر برنامه ها جدا کرد، مثلا شما تا همین چند وقت پیش فقط می توانستید تصاویری با کراپ ۱:۱ را در آن به اشتراک بگذارید. در بخش ویدیو ها هم مدت زمان ویدیو ها فقط ۱۵ ثانیه در نظر گرفته شد. حقیقتا می توانم بگوییم که این مدت زمان ۱۵ ثانیه ای با تمام کوتاه بودنش اما علاوه بر این که ارایه دهنده های ویدیو را مجبور به خلاق تر بودن می کرد، اینستاگرام گردی را هم سریع تر و جذاب تر می نمود. حالا این مدت زمان محدود ۱۵ ثانیه ای به ۶۰ ثانیه افزایش پیدا کرده است! در ادامه با ittl همراه باشید.
اینستاگرام می گوید ما می خواهیم برای شما راه هایی خلاقانه، مفرح و منعطف برای ساخت و تماشای ویدیو روی شبکه اجتماعی خود ایجاد کنیم. در ادامه تعهد ما بر پیشرفت های متعدد، این بار افزایش محدودیت زمان ویدیو ها از ۱۵ به ۶۰ ثانیه معرفی می شوند. این قابلیت از امروز ارایه می شود و تا پایان ماه برای همه کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. این یکی از پیشرفت های متعددی خواهد بود که امسال خواهید دید.
اینستاگرام می گوید مدت زمان ویدیوهایی که کاربران دز ۶ ماه گذشته آپلود کرده اند یک رشد ۴۰٪ را نشان می دهد، پس مدت زمان ویدیو بیشتر برای هر کلیپ می تواند به معنی تماشای داستان گوناگون بیشتر از حساب کاربری هایی که آن ها را دوست دارید است.
علاوه بر این، اینستاگرام قابلیت سرهم کردن چند کلیپ ویدیویی را به iOS باز گردانده است و با توجه به افزایش مدت زمان ویدیوها در این شبکه اجتماعی، می تواند استفاده عقلانی تری داشته باشد. این قابلیت در نسخه ۹.۱۷ اینستاگرام iOS ارایه خواهد شد.

از اینستاگرام استفاده می کنید؟ تا به حال ویدیویی آپلود کرده اید و محدودیت زمان ویدیوها برای شما آزاردهنده بوده است؟ به نظر میرسد اینستاگرام با نگاهی به آینده امکانات بسیار خوبی را امسال معرفی کند. همانطور که بخش پیام خصوص (Direct message) آن پیشرفت های خوبی داشته است یا مثلا برداشته شدن محدودیت کراپ ۱:۱ برای تصاویر. نظر شما چیست؟

زمان ویدیو های اینستاگرام محبوب به ۶۰ ثانیه رسید

baran_12390 04-19-2017 08:25 PM

پاسخ : زمان ویدیو های اینستاگرام محبوب به ۶۰ ثانیه رسید
 
:fav42:
مثل این کلیپا نبینین از دستتون رفته :fav15::fav8:::fav41:
تقلب کردن دخترا و پسرا

سر هیشکی این بلا نیاد

همه از این رفیقای پایه داریم

baran_12390 04-19-2017 08:28 PM

پاسخ : زمان ویدیو های اینستاگرام محبوب به ۶۰ ثانیه رسید
 
مثل این کلیپا: نبینین از دستتون رفته:fav8::fav15:

تقلب کردن دخترا و پسرا

سر هیشکی این بلا نیاد

همه از این رفیقای پایه داریم


ساعت جاري 06:33 AM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.