تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum

تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum (https://forum.hammihan.com/)
-   هم اندیشی (https://forum.hammihan.com/forum77.html)
-   -   شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ (https://forum.hammihan.com/thread282486.html)

marxism 01-15-2018 03:27 PM

شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

من اخبار سایتهای خبری و رسانه ملی رو که نگاهی میندازم همچنین تصاویری که مردم از جشن و مراسمات خودشون منتشر میکنن
بنظرم شما کمترین مشکلی دارین
در مقایسه با آلمان وضعیت آلمان بدتره اینجا بیکاری زیاد شده گرانی هم هست مهاجر زاده های ترک تبار و افغانی جرم و جنایت رو افزایش دادن تازه با اینکه آلمان ها اهل تجملات نیستن و خیلی سرفه جویی هم میکنن بازم طبقه متوسط ایران وضعیتشون بهتر از آلمان هست
شما دوشواری در زندگی کردن ندارید برای مثال همین که خیلی هاتون وقت زیادی برای فعالیت روزانه در هم میهن میزارید نشان میده مشکلات و مشغولیت ذهنی کمتری دارید
در ژاپن مردم بیشتر کار میکنن و وقت تفریح کمتره تا زندگی کنن
من که متوجه نمیشم شما در ایران چه مشکلی دارید؟
سال نو یا یلدا که میشه همیشه میرید لباس نو میخرید اجیل و همه چیزهای مرتبط رو میخرید
همیشه بریز و بپاش دارید و بیشتر از ایرانیان المان اهل مسافرت یا میهمانی و دوره همی هستید
شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ میشه بگید چطور میتونید مشکل داشته باشید وقتی در هم میهن همتون سرحال و خوش مشغول تاپیک زدن هستید؟:fav53:

پیشنهاد من به شما این تاپیکهای جالب برای بحث کردن هست

maryam634 01-15-2018 03:37 PM

پاسخ : شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟

خب شما هم تشریف بیارید ایران دور هم خوش بگذرونیم :-)... هم ارزانیه، هم اونقدر شغل فراوونه که هر جوانی دو سه تا کار داره، هم ....

serama 01-15-2018 03:42 PM

مشکل ایرانیا اینه که میخوان دولت بیاد تک تک در خونه هاشون رو بزنه بگه آقا شما افتخار بده خواهش میکنیم ازت بیا مدیر عامل فلان شرکت شو .

الان یارو آیفون ایکس دستشه داره از وضع بد اقتصادی میناله .

این ایرانیا رو باید یه لقد بزنی در ......نشون .

saeed.khoz 01-15-2018 03:43 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله marxism (پست 6549718)

من اخبار سایتهای خبری و رسانه ملی رو که نگاهی میندازم همچنین تصاویری که مردم از جشن و مراسمات خودشون منتشر میکنن
بنظرم شما کمترین مشکلی دارین
در مقایسه با آلمان وضعیت آلمان بدتره اینجا بیکاری زیاد شده گرانی هم هست مهاجر زاده های ترک تبار و افغانی جرم و جنایت رو افزایش دادن تازه با اینکه آلمان ها اهل تجملات نیستن و خیلی سرفه جویی هم میکنن بازم طبقه متوسط ایران وضعیتشون بهتر از آلمان هست
شما دوشواری در زندگی کردن ندارید برای مثال همین که خیلی هاتون وقت زیادی برای فعالیت روزانه در هم میهن میزارید نشان میده مشکلات و مشغولیت ذهنی کمتری دارید
در ژاپن مردم بیشتر کار میکنن و وقت تفریح کمتره تا زندگی کنن
من که متوجه نمیشم شما در ایران چه مشکلی دارید؟
سال نو یا یلدا که میشه همیشه میرید لباس نو میخرید اجیل و همه چیزهای مرتبط رو میخرید
همیشه بریز و بپاش دارید و بیشتر از ایرانیان المان اهل مسافرت یا میهمانی و دوره همی هستید
شما مردم ایران چه مشکلاتی دارید؟ میشه بگید چطور میتونید مشکل داشته باشید وقتی در هم میهن همتون سرحال و خوش مشغول تاپیک زدن هستید؟:fav53:

پیشنهاد من به شما این تاپیکهای جالب برای بحث کردن هست

ببخشید شاید حرفم صحیح نباشه ولی احساس میکنم شما درجایی از حافظه ام گم شده اید و قبلا شمارو جایی توی همین فروم دیدم و یه جورایی با عربستان سعودی مرتبط هستید...

masuod70 01-15-2018 03:44 PM

بهتر بفرمائید چه مشکلی نداریم ....!؟

saeed.khoz 01-15-2018 03:45 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله serama (پست 6549737)
مشکل ایرانیا اینه که میخوان دولت بیاد تک تک در خونه هاشون رو بزنه بگه آقا شما افتخار بده خواهش میکنیم ازت بیا مدیر عامل فلان شرکت شو .

الان یارو آیفون ایکس دستشه داره از وضع بد اقتصادی میناله .

این ایرانیا رو باید یه لقد بزنی در ......نشون .

دقیقا کلا نالیدن عادت مردمه.ولی خداوکیلی تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها...خداوکیلی یه مثال ساده یه معلم که باید اینده مملکت رو بسازه چرا حقوقش اینقد کمه.در شرایط خوب دوملیون تومن..درحالی که کاسبان پزشکی چندصد ملیون درامد دارن اونها درامدشون هیچ جای دنیا اینطوری نیست و معلما هم هیچ دنیا اینقد کم نبست

البته البته من هیچ ارتباطی با این دوگروه ندارم فقط مثال بود و هزارتا مثال دیگه هم موجوده

marxism 01-15-2018 04:00 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله maryam634 (پست 6549729)
خب شما هم تشریف بیارید ایران دور هم خوش بگذرونیم :-)... هم ارزانیه، هم اونقدر شغل فراوونه که هر جوانی دو سه تا کار داره، هم ....

نیازی به کنایه نیست همه مردم زندگی اشرافی ندارن ولی وضعیت هم اونقدر که ادعا شده بد نیست مردم دوست دارن یک کلاغ چهل کلاغ کنن و سرگرم بشن

saeed.khoz 01-15-2018 04:10 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله marxism (پست 6549772)
نیازی به کنایه نیست همه مردم زندگی اشرافی ندارن ولی وضعیت هم اونقدر که ادعا شده بد نیست مردم دوست دارن یک کلاغ چهل کلاغ کنن و سرگرم بشن

گرامی وضعیت اوقند بد نیست..مثال بارز من وقتی شما به نظرت استعداد کافی داشتید و خیلی زحمت هم کشیدید و توی اجتماع و اینده هم خیلی تاثیر گذارید یهو یه پزشک که قطعا دلالی دارو هاشون حروم خوری بیش نیست یا یه اختلاس گر پوز داشته هاش رو بهت بده و تو توی اندرخم شام شبت هستی اونوقت میفهمی من چی میگم

saeed.khoz 01-15-2018 04:11 PM

برده داری مدرن..مثل خرجون کندن و 18 سال عمرت صرف تحصیل و اینده سازی مملک سرجمع 450 دلار حقوق بدن

kharak-e-sabz 01-15-2018 04:40 PM

نقل قول:

شاید بعضی ها اونقدر که اعتراض میکنند وضعشان بد نباشه ،
ولی درصد بالایی از مردم مشکلات زیادی دارند و صداشون درنمیاد ،
شما بر اساس عکسهای فضای مجازی قضاوت میکنید ؟
یا حضور در هم میهن ؟
جوانی که بیکاره ،
یا برای امرار معاش از هفت صبح تا ده شب سر کار هست ،
نه فرصت مطالعه ، نه ورزش ، نه تفریح و ،،،
اگه هم میهن نیاییم چکار کنیم ؟
برای خیلی از مردم شریف ایران چیزی هایی امکانات و رفاه تعریف شده
که در اصل حقوق اولیه زندگی هست.

maryam634 01-15-2018 04:50 PM

نقل قول:

کنایه نیست، ملاک شما که حضور در هم میهن و عکسهای مجازی هست درست نیست،
اتفاقا کسانی که به دروغ میگن هیچ مشکلی نیست یک کلاغ چهل کلاغ میکنند در حالی که واقعیت این نیست و تعداد زیادی از مردم در مشقت و سختی زندگی میکنند ...

arashbamdad2 01-15-2018 05:13 PM

آدمی که شاغل باشه نمیاد توی اینترنت وقت تلف کنه یا حرفهای صد من یه غاز سیاستمدارها براش مهم باشه میره دنبال کار و زندگی و تفریحش

marxism 01-15-2018 05:41 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله maryam634 (پست 6549820)
کنایه نیست، ملاک شما که حضور در هم میهن و عکسهای مجازی هست درست نیست،
اتفاقا کسانی که به دروغ میگن هیچ مشکلی نیست یک کلاغ چهل کلاغ میکنند در حالی که واقعیت این نیست و تعداد زیادی از مردم در مشقت و سختی زندگی میکنند ...

پس چرا من عکسی از مردم ایران ندیدم که ثابت بشه مردم در مشقت و سختی زندگی میکنن؟
غذر میخوام من اخبار و گزارشات تصویری خبرگزاری مهر رو که دیدم خیال کردم ایران کشوری آباد و خرم هست و مردم نه که مشکل نداشته باشن خیلی مشکل ندارن

lordalireza1998 01-15-2018 05:44 PM

سلام
فقط کمی گرانی هستش وگرنه من مشکل دیگه ای ندارم.

marxism 01-15-2018 05:44 PM

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kharak-e-sabz (پست 6549810)
برای خیلی از مردم شریف ایران چیزی هایی امکانات و رفاه تعریف شده
که در اصل حقوق اولیه زندگی هست.

امکانات و رفاه چی هستن؟ میشه بنویسید مردم به چه چیزایی نیاز دارن؟
امنیت که دارن و داعش ایران رو نگرفته
مراکز تفریحی هم دارن حق آزادی بیان هم دارن و همین چند وقت پیش ضد دولت روحانی جمع شدن و شعارهای تندی دادن

ساعت جاري 11:31 AM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.