**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** - صفحه 525
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > گنجینه معنوی > ادعیه و مناجات
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-07-2014  
کاربر عضو

sokot92's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
sokot92 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
174 نفر نوشته را پسندیده اند
-md-, ..ali, 1begharar, 30morgh-m-gh, 4bahar, 92sa, abbasssx, abolfazl2312, adminirani, ali-yo, amirkhaaan, amir_dj, amir_mehraboon, ammar.95, amuslim, arghavani1, asal29, asef110, atefe10164, avameretun, aviator, avini, b.71, b.z.r.a, balal.habashi, beacon, behzad.m, Behzad_M, blueeagleone, boosal, ceshibel, danial0099, darayavush, davya, Death_Angel, desertrose60, earthman, easternlady, elham24, fatemehbanoo, fatemehr, fotros96, GALAXY, gaza1404l, goftegoft, golnaz2222, hadixy, haghnegar, hamed61, hamvatansalam, Hanna, hasti68, hedye111, heyfenan, hossein-a, hvaf, inspector, ipek, irani_pouria, jamshid, jarfa, jokar, joker-black, judy.abbott, khorshidha, komeil67, l456123, latif01, leyla313, loee, lord007, lotus, m-----h, m1292362928, m64am53d, madman, Mahbanoo60, mahdi128, mahdi_will_come, mahsa____, mahvash22, malakut, mamankhanum, marjan1, marzieh1358, mastoor, medrik, mehdi65, meygoli, meysam.p, meysam000, mhd1378, mia12a, midas, milad12385, minu, mohammad.hasan, mohammad1351, mohsenam, mojtabaw000w, mojtaba_s, mokhzan, momoosh, montazer-zohor, moonlight, morteza1995, mrk252, mroam777, m_abraham, nakar, narges90, nasrane, nazanin-666, niazhamkar, nopq, nza3380, omidone, paeiz, parham62, parisa1367, peiro, poriya.di, poriya1226, poriya7676, prince_vip, psychology-reza, rafsanjooni, raha_a, rasool-, rea1362, renjer, reza_soldier, roga, romiina, roogayeh, sa212, sadegh47, saeednaderian, sahar20, sajjad_73, salmaan, saranikzad, sayeaftab, setareh11500, setare_2005., shahid_firoozabadi, shahid_sadrzadeh, shahpari, shahram000046, shkan, simaazad, snoopy2009, soheila24, stare1414, stivi, sun_boy2, tanha1367, tannaz2224, tesa, timoti, tmma2020, turboratur, vahidarbabi, wild.dance, ya-mohsen, yare-emam, z4hr4, zahra1391, zari7, ziba111, zohormahdi, zolgharnein, _snowgirl, بهلول
قديمي يك هفته پيش   #7861 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

بسم اللّه الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
avayepaeiz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #7862 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

m-----h's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قديمي يك هفته پيش   #7863 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن واخذل واهلک من عاداهم

ویژگی های زهد

قال مولانا و سيّدنا امير المؤمنين عليه افضل صلوات الله ؛

الزّاهدُ في الدُّنیا مَن لَم یَغلِبِ الحَرامُ صَبرَهُ ، ولَم یَشغلِ الحَلالُ شُکرَهُ.

زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند ، وحلال از شکرش باز ندارد .

تحف العقول: ص200.

للهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن واخذل واهلک من عاداهم

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا علی **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا الیا **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حیدر **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
کرکس دون پنجه زد بر روی طاووس ازل
عالمی از حسرت آن جلوه مستانه سوخت
آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته
خرمن اسلام ودین را تا قیامت سوخته
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

لعن الله ظالمیک وقاتلیک یا فاطمه
قديمي يك هفته پيش   #7864 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم اللّه الرحمن الرحیم
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7865 (لینک نوشته)
کاربر فعال

hossein-a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تا کی گناه پشت گناه ایّها العزیز؟!
تا کی اسیر لذّت عصیان شدن؟! بس است
سرگرم زندگی شدنم را نگاه کن
بر سفره های غیر تو مهمان شدن بس است
اللهم عجل لولیک الفرج

hossein-a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7866 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم
حم والکتاب المبین انا انزلناه فی لیلة مبارکه انا کنا منذرین فیها یفرق کل امر حکیم
کافی شریف و....وجود مقدس موسی بن حعفر سلام الله علیهما در تاویل ایات شریفه فرمودند : حم فمحمد صلی الله علیه واله وسلم کتاب مبین امیر المومنین علیه السلام لیله مبارکه صدیقه طاهره سلام الله علیها
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا علی **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا الیا **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حیدر **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #7867 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

لَبيْكَ يٰا عَليْ

مدح و منقبت سِرّ الاسرار آيه الجبار حضرت امیرالمومنین علی المرتضي صلوات الله عليه

نه مراست قدرت آنکه دم، زنم از جلال تو یا علی
نه مرا زبان که بیان کنم ، صفتِ کمال تو یا علی
شده مات عقل موحدین ، همه در جمالِ تو یا علی
چو نیافت غیر تو آگهی، ز بیانِ حالِ تو یا علی
نبرد به وصف تو ره کسی ، مگر از مقالِ تو یا علی

هله ‌ای تجلي عارفان ، تو چه مطلعی تو چه منظری
هله ‌ای مولّي عاشقان، تو چه شاهدی تو چه دل بَری
که ندیده‌ام به دو دیده‌ام ، چو تو گوهری چو تو جوهری
چه در انبیا چه در اولیا ، نه تو را عدیلی و همسري
به کدام کس مَثلت زنم که بُوَد مثالِ تو یا علی

توئی آنکه غیر وجود خود ، به شهود وغیب ندیده‌ای
فَقرات نفس شکسته‌ای ، سُبحاتِ وَهم دریده‌ای
همه دیده‌ای نه چنین بود شه من تو دیده‌ی دیده‌ای
ز حدودِ فصل گذشته‌ای ، به صعودِ وصل رسیده‌ای
ز فنای ذات به ذاتِ حق ، بُوَد اتّصال تو یا علی

چو عقول و افئده را نشد ، ملکوتِ سرّ تو مُنکشف
همه گفته‌اند و نگفته شد ، ز کتابِ فضل تو یک الف
ز بیانِ وصف تو هر کسی ، رقم گمان زده مختلف
فصحای دهر به عجز خود ، ز ادایِ وصف تو معترف
بُلغای عصر به نطقِ خود ، شده‌اند لالِ تو یا علی

تویی آن که در همه آیتی، نگری به چشم خدای بین
شده از وجودِ مقدّست ، همه سرّ کَنزِ خفا مبین
تویی آن که از کُشِفَ الغطا ، نشود ترا زیاده یقین
ز چه رو دَم از أنا ربکّم نزنی ، بزن بدلیل این
که به نورِ حق شده منتهی ، شرفِ کمال تو یا علی

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا علی **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا الیا **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حیدر**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

لعن الله ظالمیک وقاتلیک یا فاطمه**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7868 (لینک نوشته)
دختری از جنس باران

paeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
paeiz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7869 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

girltanha758's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قديمي يك هفته پيش   #7870 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دار آخرت,

عاشورای فاطمی علیها السلام

آیت الله وحید خراسانی:

قطب الدین راوندی از اعلام علما و فقها و محدثین متقدمین، او این روایت را نقل می کند، که امّ ایمن بعد از شهادت حضرت زهرا، قسم خورد که در مدینه نمی ماند. سر به بیابان گذاشت. [قضیه] چه بوده؟ چه شده؟ [حضرت زهرا] چه کسی بوده؟ او [ام ایمن] می داند. "حلفت" قسم خورد که در مدینه نماند. رفت به صحرا، در آن بیابان عربستان تشنه شد، به حد مرگ رسید، یک جمله گفت، گفت: "یا رب انا خادمة فاطمة"، من خدمتگزار فاطمه ام. تا این جمله را گفت: از عطش کشته می شوم، دلوی از آسمان سرازیر شد، شربتی نوشید. این مهم است، شرح این کلمات مفصل است.[از آن] شربتی نوشید [که] هفت سال نه طعامی، نه شرابی، نه آب، نه نان، نه غذا، نه آب، به این بدن دیگر نرسید [و احتیاج نداشت]. یعنی چه؟ یک کلمه گفت من خادمه فاطمه ام - خدمت مقبوله این است - در این نشئه جوابش دادند، آن هم آب از کجا بود؟ کسی خبر ندارد، منقلب کرد این بدن مادی را، نوامیس طبیعت را خنثی کرد. خدمت او اکسیری است که هر فلزی را منقلب می کند.

امیرالمؤمنین که بود؟ علی بن ابی طالب چه کسی بود؟ آن کسی که جبرئیل بین زمین و آسمان گفت: لا فتی الاّ علی. آن کسی که یک ضربتش - یک ضربت [که] به اتفاق عامه و خاصه، آنهائی که اهل درک هستند - یک ضربت او "افضل من عبادة الثقلین"، همچو کسی لیلة المبیت به جای پیغمبر خوابید که همه ملکوت را متحیّر کرد "و من الناس من یشری نفسه ابتغاء مرضاة الله"، در غزوه احد کاری کرد که انبیا و مرسلین متحیّر شدند، بدنش سوراخ سوراخ شد، که فتیله می گذاشتند در این جراحات از این طرف، از این طرف بیرون می آوردند، پیغمبر اشک می ریخت، او خنده می کرد، [و] می گفت: یا رسول الله به رضای خدا هست؟ همچو کسی کنار بدن او گفت: ای کاش علی مرده بود، "نفسی علی زفراتها محبوسة ـ یا لیتها خرجت مع الزفرات" او شناخت چه گوهری بود؟ چگونه زندگی کرد؟ چگونه از دنیا رفت؟ اصلا ً عقل مبهوت است.

اعیان علماء عامه نوشته اند این قضیه را: پیغمبر وارد شد، دید دخترش وضع زندگی اش این است، "علیها کساء" کسائی که پوشیده از پشم شتر است، به یک دست دستاس می کند، سید الشهداء را هم شیر می دهد، تا پیغمبر وضع آن خانه را دید، دمعت عیناه. خاتم، قلب عالم است، وقتی او منقلب بشود، ملک و ملکوت منقلب می شود، چه وضعی دید که اشک در چشمها حلقه زد. تا دید چشم پدر گریان است، جمله ای گفت [که] جبرئیل مبهوت است، نه من و تو. در مقابل پیغمبر عکس العمل اش این بود، گفت: "یا رسول الله، الحمد لله علی نعمائه، و الشکر لله علی آلائه". نعمتها را یک طرف، آلاء را یک طرف، حمد بر آن، شکر بر این. جبرئیل نازل شد گفت: یا رسول الله خدا می فرماید: "ولسوف یعطیک ربک فترضی". این است، این آیه در همچو وقتی نازل شد، خلاصه آن قدر به تو خواهیم داد تا راضی بشوی، بعد چه خواهد داد؟ گفتنی نیست، مبدأ این بود، اما منتها چیست؟ منتها این است - این جمله بس است - اول کسی که قدم بر بساط قرب خدا می گذارد فاطمه زهرا است، اول کس او است، حتی بر خاتم در این جهت مقدّم است. اول او وارد می شود، بعد پدرش. این مطالب عقل هر حکیمی را مبهوت می کند، مهم این است نه تنها شیعه نوشته، عامه اعتراف کرده اند "اول من یدخل الجنة فاطمة" بعد چه خبر است؟ [بعد که وارد بهشت] می شود تا مستقر می شود زارها آدم ومن دونه من النبیین. اول برنامه بهشت این است، صد و بیست و چهار هزار پیغمبر به زیارت او می آیند، حالا همچو کسی چه جور زندگی کرد؟ چه جور از دنیا رفت؟ ما چه وظیفه داریم؟

کاری کنید که فردا حسرت نخورید. اگر یک هیئت بماند [و] روز سوم [جمادی الثانیه] بیرون نیاید، حسرتی که خواهد خورد ابدی است و دیگر علاج ندارد، که من می توانستم به این وسیله مرهمی بر زخم دل زینب کبری بگذارم [و] نگذاشتم، می توانستم با آن سینه زدن، یا زهرا گفتن، تسلیت به ولیّ عصر بگویم و نگفتم. مبادا این فرصت از دست برود. مبادا در مملکت هیئتی بماند که امسال بیرون نیاید، "وانذرهم یوم الحسرة اذ قضی الامر"، ما گفتیم که فردا کسی گله نکند. (۱ جمادى الأولى ۱۴۳۱)

قديمي يك هفته پيش   #7871 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم اللّه الرحمن الرحیم
نوشته را پسندیده است :
قديمي 6 روز پيش   #7872 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

sobhnaz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد و آل محمد
sobhnaz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 6 روز پيش   #7873 (لینک نوشته)
دخــــتــــر هـــــــــزاره

afg123654's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ولی...
منش مریم گونه ات،
اجازه نمی دهد که از آن سوء استفاده کنی
و نمی گذارد که زیبائیت را دستمایه آزار دیگران کنی
کاش کمی از منش تو را
پسرانی داشتند که یادشان رفته باید وارث نجابت یوسف باشن!!!
afg123654 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 6 روز پيش   #7874 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم اللّه الرحمن الرحیم
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #7875 (لینک نوشته)
کاربر فعال