**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** - صفحه 533
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > گنجینه معنوی > ادعیه و مناجات
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-07-2014  
کاربر عضو

sokot92's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
sokot92 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
177 نفر نوشته را پسندیده اند
-md-, ..ali, 1begharar, 30morgh-m-gh, 4bahar, 92sa, abbasssx, abolfazl2312, adminirani, ali-yo, amirkhaaan, amir_dj, amir_mehraboon, ammar.95, amuslim, arghavani1, asal29, asef110, atefe10164, avameretun, aviator, avini, b.71, b.z.r.a, balal.habashi, beacon, behzad.m, Behzad_M, blueeagleone, boosal, canary, ceshibel, danial0099, darayavush, davya, Death_Angel, desertrose60, earthman, easternlady, elham24, fatemehbanoo, fatemehr, fotros96, GALAXY, gaza1404l, goftegoft, golnaz2222, hadixy, haghnegar, hamed61, hamvatansalam, Hanna, hasti68, hedye111, heyfenan, hossein-a, hvaf, inspector, ipek, irani_pouria, jamshid, jarfa, jokar, joker-black, judy.abbott, khorshidha, komeil67, l456123, latif01, leyla313, loee, lord007, lotus, m-----h, m1292362928, m64am53d, madman, Mahbanoo60, mahdi128, mahdi_will_come, mahsa____, mahvash22, malakut, mamankhanum, marjan1, marzieh1358, mastoor, medrik, mehdi65, meygoli, meysam.p, meysam000, mhd1378, mia12a, midas, milad12385, minu, mohammad.hasan, mohammad1351, mohsenam, mojtabaw000w, mojtaba_s, mokhzan, momoosh, montazer-zohor, moonlight, morteza1995, mrk252, mroam777, m_abraham, nakar, narges90, nasrane, nazanin-666, niazhamkar, nopq, nza3380, omidone, paeiz, parham62, parisa1367, pedraam6500, peiro, poriya.di, poriya1226, poriya7676, prince_vip, psychology-reza, rafsanjooni, raha_a, rasool-, rea1362, renjer, reza_soldier, roga, romiina, roogayeh, sa212, saba49, sadegh47, saeednaderian, sahar20, sajjad_73, salmaan, saranikzad, sayeaftab, setareh11500, setare_2005., shahid_firoozabadi, shahid_sadrzadeh, shahpari, shahram000046, shkan, simaazad, snoopy2009, soheila24, stare1414, stivi, sun_boy2, tanha1367, tannaz2224, tesa, timoti, tmma2020, turboratur, vahidarbabi, wild.dance, ya-mohsen, yare-emam, z4hr4, zahra1391, zari7, ziba111, zohormahdi, zolgharnein, _snowgirl, بهلول
قديمي 6 روز پيش   #7981 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
avayepaeiz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 5 روز پيش   #7982 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن واخذل من عاداهم

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمد **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا احمد **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمود **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

قبولی اعمال تنها به شرط ولایت اهل بیت علیهم السلام

٤٨ ـ جا : علي بن محمد بن الزبير عن علي بن الحسن بن فضال عن ابن أسباط عن محمد بن يحيى أخي مغلس عن العلا عن محمد عن أحدهما **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** قال : قلت له : إنا نرى الرجل من المخالفين عليكم له عبادة واجتهاد وخشوع ، فهل ينفعه ذلك شيئا؟ فقال : يامحمد إنما مثلنا أهل البيت مثل أهل بيت كانوا في بني إسرائيل وكان لايجتهد[٤] أحد منهم أربعين ليلة إلا دعا فاجيب[٥].

وإن رجلا منهم اجتهد أربعين ليلة ثم دعا فلم يستجب له ، فأتى عيسى بن مريم يشكو إليه ماهو فيه ، ويسأله الدعاء له ، فتطهر عيسى وصلى ثم دعا فأوحى الله إليه : ياعيسى إن عبدي أتاني من غير الباب الذي اوتى منه ، إنه دعاني وفي قلبه شك منك ، فلو دعاني حتى ينقطع عنقه وتنتشر أنامله ما استجبت له.
فالتفت عيسى**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** 7[٦] فقال : تدعو ربك وفي قلبك شك من نبيه؟ فقال : يا روح الله وكلمته قد كان والله ماقلت ، فاسئل الله أن يذهب به عني ، فدعا له عيسى فتقبل الله منه وصار في حد أهل بيته[٧] كذلك نحن أهل البيت لايقبل الله عمل عبدوهو يشك فينا[١].

مردی خدمت امام صادق (علیه السلام) عرض كرد: در میان مخالفین شما كه ولایت شما را قبول ندارند، افرادی هستند كه بسیار خوبند، صادق و امینند ، اهل عبادت و خضوع و خشوعند ، آیا اینها از اعمالشان بهره ای نمیبرند؟

امام**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** قصه ای برای او نقل كردند و فرمودند:
در بنی اسرائیل مردی عابد و زاهد بود، مشكلی برایش پیش آمد. چهل شبانه روز مشغول عبادت شد و از خدا تقاضای حل مشكل كرد و نتیجه ای نگرفت!

خدمت حضرت عیسی (علیه السلام) آمد كه نبی و ولیّ زمان بود.
گفت: آقا عجیب است! من چهل شبانه روز عبادت كردم و خدا خدا گفتم ولی مشكلم حل نشد! از شما تقاضامندم دعایی درباره من بفرمایید تا مشكل من حل شود و بفهمم گیر كار من در كجاست و سر بی اعتنایی خدا نسبت به دعای من چیست؟

حضرت عیسی (علیه السلام) نمازی خواند و دست به دعا برداشت.

خطاب آمد به این مرد بگو: از آن دری كه من باز كرده ام رو به من نمی آیی!
من نبوت و ولایت عیسی (علیه السلام) را، راه بندگی بندگان خود قرار داده ام و تو از راه دیگر می روی و هرگز به هدف نمی رسی!
اگر آن قدر بنالی كه رگ گردنت قطع شود، اجابتت نخواهم كرد.

حضرت عیسی (علیه السلام) رو به او كرد و گفت: مگر تو در نبوت من شك داری؟
او شرمنده شد و گفت: بله، تاكنون در نبوت شما تردید داشتم و اینك توبه كردم و ایمان آوردم.

امام صادق (علیه السلام) پس از نقل این قصه فرمود:

ولایت اهل بیت **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**نیز چنین است. عبادت هیچ عبادت كننده ای مقبول درگاه خدا نخواهد شد مگر اینكه از در ولایت ما وارد گشته و با هدایت ما رو به خدا برود و شك و تردید در امر ولایت ما نداشته باشد

: بحار الأنوار - ط مؤسسةالوفاء نویسنده : العلامة المجلسي جلد : 27 صفحه : 191
اسکن کتاب:
http://uupload.ir/files/j5aj_picsart_12-25-03.09.38.jpg
لینک از کتابخانه:
بحار الأنوار - ط مؤسسةالوفاء - العلامة المجلسي - کتابخانه مدرسه فقاهت

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا علی **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حیدر **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا ایلیا**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
کرکس دون پنجه زد بر روی طاووس ازل
عالمی از حسرت آن جلوه مستانه سوخت
آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته
خرمن اسلام ودین را تا قیامت سوخته
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداه

لعن الله ظالمیک وقاتلیک یا فاطمه**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
نوشته را پسندیده است :
قديمي 5 روز پيش   #7983 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mia12a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نام خدا.

خداوند عزّ و جلّ مرا برای رحمت به جهانیان و نابود ساختن آلات موسیقی،امور(مرسوم) جاهلیت و بتها به نبوت مبعوث ساخت.
mia12a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 5 روز پيش   #7984 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

shabnamjun's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قديمي 4 روز پيش   #7985 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 4 روز پيش   #7986 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

روایت صحیح السند و بشارت به ظهور مهدی موعود **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**وعجل الله تعالی فرجه الشریف در کتب اهل تسنن

52 - بَابُ مَا جَاءَ فِي الْمَهْدِيِّ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

2230 - حَدَّثَنَا عُبَيْدُ بْنُ أَسْبَاطِ بْنِ مُحَمَّدٍ القُرَشِيُّ الكُوفِيُّ، قَالَ: حَدَّثَنِي أَبِي قَالَ: حَدَّثَنَا سُفْيَانُ الثَّوْرِيُّ، عَنْ عَاصِمِ ابْنِ بَهْدَلَةَ، عَنْ زِرٍّ، عَنْ عَبْدِ اللَّهِ قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ: «لَا تَذْهَبُ الدُّنْيَا حَتَّى يَمْلِكَ العَرَبَ رَجُلٌ مِنْ أَهْلِ بَيْتِي يُوَاطِئُ اسْمُهُ اسْمِي»
وَفِي البَابِ عَنْ عَلِيٍّ، وَأَبِي سَعِيدٍ، وَأُمِّ سَلَمَةَ، وَأَبِي هُرَيْرَةَ
وهَذَا حَدِيثٌ حَسَنٌ صَحِيحٌ

ترجمه حدیث:
…از عاصم بن بهدله از زِرّ از عبدالله نقل شده که رسول خدا**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** فرمود:دنیا از بین نمی رود مگر اینکه مردی
از اهل بیت من که نامش هم نام من است، بر عرب پادشاهی یابد.

نام کتاب : سنن الترمذي ت شاكر نویسنده : الترمذي، محمد بن عيسى جلد : 4 صفحه : 505

سنن الترمذي ت شاكر - الترمذي، محمد بن عيسى - کتابخانه مدرسه فقاهت

چاپ ديگر

نام کتاب : سنن الترمذي ت بشار نویسنده : الترمذي، محمد بن عيسى جلد : 4 صفحه : 75

سنن الترمذي ت بشار - الترمذي، محمد بن عيسى - کتابخانه مدرسه فقاهت

اسكن كتاب:

http://l1l.ir/4t38

تصحيح البانى بر اين حديث:

تحقيق الألباني:

حسن صحيح، المشكاة (5452) ، فضائل الشام ص (16) ، الروض النضير (647)

نام کتاب : صحيح وضعيف سنن الترمذي نویسنده : ناصر الدين الألباني جلد : 5 صفحه : 230

صحيح وضعيف سنن الترمذي - ناصر الدين الألباني - کتابخانه مدرسه فقاهت

تصحيح ديگر البانى:

حسن صحيح ـ المصدر نفسه , وسيأتي (6785 ـ 6787).

نام کتاب : التعليقات الحسان على صحيح ابن حبان نویسنده : ناصر الدين الألباني جلد : 8 صفحه :360

التعليقات الحسان على صحيح ابن حبان - ناصر الدين الألباني - کتابخانه مدرسه فقاهت

عالم اهلسنت سامى محمد و تصحيح روايت :

حسن صحيح

و در پاورقى ميگويد:

[1] ابن حبان (6785) تعليق الألباني
"حسن صحيح"،
تعليق شعيب الأرنؤوط "إسناده حسن".

نام کتاب : العمل الصالح نویسنده : سامي محمد جلد : 1 صفحه : 494

العمل الصالح - سامي محمد - کتابخانه مدرسه فقاهت

للَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا علی **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حیدر **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا ایلیا**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته

mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 4 روز پيش   #7987 (لینک نوشته)
سیده زهره

yare-emam's Avatar

ارسال پیام خصوصی

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
قديمي 4 روز پيش   #7988 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

zahra1391's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد و آل محمد

zahra1391 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #7989 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ar4g0n's Avatar

ارسال پیام خصوصی

صبح که می شود
همینکه به داشتنت فکر کنم
مهم نیست چایی ام چقدر تلخ باشد
با قند لب هایت
شیرین می شود

ar4g0n آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 3 روز پيش   #7990 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته را پسندیده است :
قديمي 3 روز پيش   #7991 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن

mohammad.hasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله avayepaeiz نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله mahdi128 نمايش نوشته ها
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن واخذل من عاداهم

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمد **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا احمد **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمود **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
هُوَ الْأَوَّلُ‏ وَ الْآخِرُ وَ الظَّاهِرُ وَ الْباطِن‏
ثواب بی نظیر روزه مبعث و غدیر و دحو الارض و هفده ربیع الاول

قَدْ وَرَدَ الْخَبَرُ عَنِ الصَّادِقِينَ (صلوات الله علیهما) بِفَضْلِ صِيَامِ أَرْبَعَةِ أَيَّامٍ فِي السَّنَةِ إِلَى أَنْ قَالَ يَوْمُ السَّابِعَ عَشَرَ مِنْ رَبِيعٍ الْأَوَّلِ- وَ هُوَ الْيَوْمُ الَّذِي وُلِدَ فِيهِ رَسُولُ اللَّهِ (صلی الله علیه و آله) فَمَنْ صَامَهُ كَتَبَ اللَّهُ لَهُ صِيَامَ سِتِّينَ سَنَةً وَ يَوْمُ السَّابِعِ وَ الْعِشْرِينَ مِنْ رَجَبٍ وَ هُوَ الْيَوْمُ الَّذِي بُعِثَ فِيهِ رَسُولُ اللَّهِ (صلی الله علیه و آله) وَ مَنْ صَامَهُ كَانَ صِيَامُهُ كَفَّارَةَ سِتِّينَ شَهْراً وَ يَوْمُ الْخَامِسِ وَ الْعِشْرِينَ مِنْ ذِي الْقَعْدَةِ (فِيهِ دُحِيَتِ الْأَرْضُ) وَ يَوْمُ الْغَدِيرِ- فِيهِ نَصَبَ رَسُولُ اللَّهِ (صلی الله علیه و آله) أَمِيرَ الْمُؤْمِنِينَ (صلوات الله علیه) إِمَاماً.
از امام صادق و امام باقر (صلوات الله علیهما)، حدیثی به ما رسیده است که مضمون آن چنین است:
در طول سال چهار روز است که در فضیلت روزه، امتیاز ویژه‌ای دارند:

1. روز هفدهم ربیع الاول؛ که ولادت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) است؛ پس هرکس آن روز را روزه بگیرد خداوند برایش روزه شصت سال را می نویسد
2. روز بیست و هفتم ماه رجب که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) در آن روز به پیامبری مبعوث شدند و هرکس آن روز را روزه بگیرد روزه اش کفاره شصت ماه است.
3. روز بیست و پنجم ذى القعده که روز دحو الارض است.
4. روز هجدهم ذى الحجه که عید غدیر است و روزی است که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)، حضرت مولا علی (صلوات الله علیه) را به امامت نصب کردند.

وسائل الشيعة، ج‏10، ص: 456
المقنعة، ص: 370

‌افضل دانستن امیر المؤمنین علیه السلام از پیامبر صلی الله علیه وآله کفر است.

علامه مجلسی:
‌و بعد از او پیغمبری نخواهد بود، ‌و آن حضرت اشرف است از جمیع مخلوقات از ملائکه و جن و انس، ‌و از حضرت امیر المؤمنین علیه السلام و سایر ائمه افضل بود و آنچه بعضی غلات می‌گویند که امیر المؤمنین علیه السلام افضل از آن جناب بو‌د، ‌کفر است.
حق الیقین، ‌علامه مجلسی، ‌ص٥٤ (‌انتشارات سرور)

آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته ش

نوشته اصلي بوسيله mia12a نمايش نوشته ها
به نام خدا.

نوشته اصلي بوسيله shabnamjun نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله yare-emam نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله zahra1391 نمايش نوشته ها
اللهم صل علی محمد و آل محمد
نوشته اصلي بوسيله ar4g0n نمايش نوشته ها
سلام و زنده باشید بر شما کاربران محترم
واقعا این تاپیک هر لحظه که میایید بالا نگهدارید
حتی یک صلوات هم ارزش دارد
یکی از کاربران زحمت اینو بکشه و ختم صلواتی رو تا نیمه شعبان برگزار کنیم
من از یکی دوستان هم میهنی که طلبه هستند و الان مشغول به تدریس در حوزه علمیه پرسیدم و گفتند 30000صلوات
حالا تعداد مهم نیست
کاربران به محض دیدن تاپیک استقبال میکنند

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
mohammad.hasan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 3 روز پيش   #7992 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avayepaeiz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mohammad.hasan نمايش نوشته ها
سلام و زنده باشید بر شما کاربران محترم
واقعا این تاپیک هر لحظه که میایید بالا نگهدارید
حتی یک صلوات هم ارزش دارد
یکی از کاربران زحمت اینو بکشه و ختم صلواتی رو تا نیمه شعبان برگزار کنیم
من از یکی دوستان هم میهنی که طلبه هستند و الان مشغول به تدریس در حوزه علمیه پرسیدم و گفتند 30000صلوات
حالا تعداد مهم نیست
کاربران به محض دیدن تاپیک استقبال میکنند

۳۰۰ صلوات برای من
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 3 روز پيش   #7993 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن

mohammad.hasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله avayepaeiz نمايش نوشته ها
۳۰۰ صلوات برای من
نه شما زحمت استارت یک تاپیک جداگانه رو بکشید و در خواست ثبت نام کنید

موضوع میتونه اینجوری باشه
ختم گروهی صلوات برای سلامتی و ظهور امام زمان
mohammad.hasan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 3 روز پيش   #7994 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته را پسندیده است :
قديمي 3 روز پيش   #7995 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mia12a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نام خدا.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
mia12a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال