**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** - صفحه 582
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > گنجینه معنوی > ادعیه و مناجات
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-07-2014  
کاربر عضو

sokot92's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
sokot92 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
195 نفر نوشته را پسندیده اند
-md-, ..ali, 1999shayan, 1begharar, 30morgh-m-gh, 313reza, 4bahar, 92sa, abbasssx, abolfazl2312, adminirani, ali-yo, amirkhaaan, amir_dj, amir_mehraboon, ammar.95, amuslim, arghavani1, asad110, asal29, asef110, atefe10164, avameretun, aviator, avini, b.71, b.z.r.a, balal.habashi, beacon, behzad.m, Behzad_M, blueeagleone, boosal, boyka, canary, ceshibel, danial0099, darayavush, davya, Death_Angel, desertrose60, earthman, easternlady, elham24, fatemehbanoo, fatemehr, fotros96, GALAXY, gaza1404l, goftegoft, golnar75, golnaz2222, hadixy, haghnegar, hamed61, hamvatansalam, Hanna, hasti68, hedye111, heyfenan, hossein-a, hvaf, inspector, inyaroo_khar_ast, ipek, irani_pouria, jamshid, jarfa, javadmoradi11, jokar, joker-black, judy.abbott, khorshidha, komeil67, l456123, latif01, leyla313, loee, lord007, lotus, m-----h, m1292362928, m64am53d, madman, Mahbanoo60, mahdi128, mahdi_will_come, mahsa____, mahvash22, malakut, mamankhanum, marjan1, marzieh1358, mastoor, medrik, mehdi65, meygoli, meysam.p, meysam000, mhd1378, mia12a, midas, milad12385, milord, minu, mohammad.hasan, mohammad1351, mohammadkkk, mohsenam, mojtabaw000w, mojtaba_s, mokhzan, momoosh, montazer-zohor, moonlight, morteza1995, mrk252, mroam777, m_abraham, nakar, narges90, nasr12, nasrane, nazanin-666, nedaj00n, niazhamkar, nopq, nza3380, omidone, paarss, paeiz, parham62, parisa1367, pedraam6500, peiro, pixel, poriya.di, poriya1226, poriya7676, prince_vip, psychology-reza, rafsanjooni, raha_a, rasool-, rayanolagh, rea1362, renjer, reza_soldier, roga, romiina, roogayeh, rozehabi, sa212, saba49, sadegh47, saeednaderian, sajjad_73, salmaan, saranikzad, sayeaftab, setareh11500, setare_2005., shabnamjun, shadow.world, shahid_firoozabadi, shahid_sadrzadeh, shahpari, shahram000046, shkan, simaazad, snoopy2009, soheila24, stare1414, stivi, sun_boy2, tanha1367, tannaz2224, tesa, timoti, tmma2020, turboratur, vahidarbabi, werer, wild.dance, ya-mohsen, yare-emam, yasiy, z4hr4, zahra1391, zari7, ziba111, zohormahdi, zolgharnein, _snowgirl, بهلول
قديمي 3 هفته پيش   #8716 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

shabnamjun's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
قديمي 3 هفته پيش   #8717 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

politeboy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
politeboy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 3 هفته پيش   #8718 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا من هو فی ام الکتاب لدینا لعلی حکیم **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمد**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن واخذل واهلک من عاداهم
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حسن**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

فدک (۲۳)

اثبات نفاق ابوبکر!!

میدانید اهل سنت صحابه را جمیعا عادل میدانند.

و عدالت را اینگونه تعریف کرده‌اند :
اجتناب از گناهان کبیره و عدم اصرار بر گناهان صغیره.
و از این تعریف عدالت نتیجه گرفتند که صحابه هرگز عمدا دروغ به پیامبر**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** نمی‌بندند.

مثلا جناب عینی در شرحش بر صحیح بخاری درباره این موضوع میگوید :

الصحابه کلهم عدول لا یتوهم فیهم الکذب
عمده القاری ج ۱ ص ۱۵۸

همه صحابه عادل هستند و در آنها کذب توهم نمیشود.

خب به اندازه کافی از صداقت صحابه صحبت کردیم ،
و به این موضوع هم اشاره کنیم که میگویند این ها رو از "قرآن" استخراج کردند،
این هم مدنظرتون باشد .

حال بر میگردیم به موضوع اصلی بحث یعنی: ابوبکر ، خلیفه اول!

فخر رازی نقل میکند:

فلما مات ادعت فاطمه علیها السلام أنه کان ینحلها فدکا ، فقال أبو بکر : أنت أعز الناس علی فقراً ، وأحبهم إلی غنى ،
لکنی لا أعرف صحه قولک ، ولا یجوز أن أحکم بذلک
التفسیر الکبیر ج ۲۹ ص ۲۴۷

زمانیکه پیامبر فوت نمودند حضرت فاطمه زهرا ادعا نمود که پیامبر فدک را به ایشان بخشیده است ابوبکر گفت تو عزیزترین مردم بر فقرا هستی و محبوب ترینشان نزد ثروتمندان اما من صداقت حرف تو را نمیدانم ،
پس برای من جایز نیست که به آن حکم کنم

عجب! خیلی نکته جالبی فهمیدیم ، اونم اینکه ابوبکر دروغ رو از صحابه که یکیش دختر پیامبر**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**خدا هست ممتنع نمیداند و میگوید ممکنه توی حضرت زهرا دروغ بگی و من نمیدونم راست میگی یا دروغ
(العیاذبالله ثم العیاذبالله)

مجدد عبارت (حرف) جناب عینی عالم مشهور سنی رو بخوانید:

الصحابه کلهم عدول لا یتوهم فیهم الکذب
عمده القاری ج ۱ ص ۱۵۸
همه صحابه عادل هستند و در آنها کذب توهم نمیشود.

خب تا اینجا شخص خلیفه! کل ادعای اهل سنت نسبت به عدالت صحابه رو نابود کرد
و همچنین دروغ بستن اهل سنت به قرآن را اثبات کرد.

حال قصد داریم تا ثابت کنیم که ابوبکر نفاق داشته ، امیدواریم این را حمل بر توهین نکنید چون ما مستند صحبت می‌کینم؛

در جای دیگر یکی از صحابی رسول الله**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** میگوید :
پیامبر**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** قول فلان مقدار پول رو به من داد ابوبکر هم بیش از دوبرابرش بهش میده!!!

آقای ابوبکر اگر شما نمیتوانی صداقت گفتار حضرت زهرای اطهر**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** را متوجه بشوی چگونه میتوانی صداقت گفتار جابر را مطمئن بشوی؟؟؟؟

این نقل رو از معتبر ترین کتاب اهل سنت ببینید:

۲۱۷۴ حدثنا عَلِیُّ بن عبد اللَّهِ حدثنا سُفْیَانُ حدثنا عَمْرٌو سمع مُحَمَّدَ بن عَلِیٍّ عن جَابِرِ بن عبد اللَّهِ رضی الله عنهما قال قال النبی**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** صلى الله علیه وسلم لو قد جاء مَالُ الْبَحْرَیْنِ قد أَعْطَیْتُکَ هَکَذَا وَهَکَذَا وَهَکَذَا فلم یَجِئْ مَالُ الْبَحْرَیْنِ حتى قُبِضَ النبی صلى الله علیه وسلم فلما جاء مَالُ الْبَحْرَیْنِ أَمَرَ أبو بَکْرٍ فَنَادَى من کان له عِنْدَ النبی صلى الله علیه وسلم عِدَهٌ أو دَیْنٌ فَلْیَأْتِنَا فَأَتَیْتُهُ فقلت إِنَّ النبی**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** صلى الله علیه وسلم قال لی کَذَا وَکَذَا فَحَثَى لی حَثْیَهً فَعَدَدْتُهَا فإذا هِیَ خمسمائه وقال خُذْ مِثْلَیْهَا

صحیح البخاری ج ۲ ص ۸۰۳

http://l1l.ir/43ya

جابربن عبدالله مى‌گوید:
پیامبر به من فرمود: اگر اموال بحرین برسد به تو چیزى از آن خواهم داد؛ ولى از بحرین مالى نرسید و رسول خدا صلى الله علیه وسلم از دنیا رفت، وقتی که رسید، ابوبکر دستور داد هر کس که رسول خدا صلى الله علیه وسلم به او وعده‌اى داده و یا طلبى از آن حضرت دارد نزد من بیاید، من نیز نزد وى رفته و گفتم : رسول خدا صلى الله علیه وسلم به من چنین و چنان فرمود ، او مشتى از درهم (یا دینار) به من داد وچون آن را شمردم پانصد درهم بود
وگفت: دو برابر آن را خودت بردار.

در این روایت میبینیم ابوبکر نه شاهدی میخواهد و نه مدرکی و اهل سنت گفتن چون صحابه عادل هستن و دروغ نمیبندن ،
ابوبکر قبول کرده اما میپرسیم چرا وقتی به حضرت زهرا**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** رسید شاهد و دلیل میخواهد و میگوید نمیدانم راست میگویی یا نه!!!

در پایان به یک فضیلت از حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها در کتب اهل سنت اشاره میکنیم؛

۴۷۲۱ حدثنا أبو العباس محمد بن یعقوب ثنا الحسن بن علی بن عفان العامری ثنا إسحاق بن منصور السلولی ثنا إسرائیل عن میسره بن حبیب عن المنهال بن عمرو عن زر بن حبیش عن حذیفه رضی الله عنه قال قال رسول الله **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**صلى الله علیه وسلم نزل ملک من السماء فاستأذن الله أن یسلم علی لم ینزل قبلها فبشرنی أن فاطمه**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** سیده نساء أهل الجنه تابعه أبو مری الأنصاری عن المنهال

المستدرک على الصحیحین ج ۳ ص ۱۶۴

فاطمه علیها السلام، سرور همه زنان اهل بهشت…

عاقلان را اشارتی کافیست!

قضاوت با اهل انصاف

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا من هو فی ام الکتاب لدینا لعلی حکیم **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
کرکس دون پنجه زد بر روی طاووس ازل
عالمی از حسرت آن جلوه مستانه سوخت
آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته
خرمن اسلام ودین را تا قیامت سوخته

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم والعن اعدائهم

mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 3 هفته پيش   #8719 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

sun_boy2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
sun_boy2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 3 هفته پيش   #8720 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

_nazli_'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

هر جا کـه روی
نِشسته‌‌ای در دلِ ما ..

: )

۴ آذر ۹۷
_nazli_ آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 3 هفته پيش   #8721 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

zahra1391's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد و آل محمد
قديمي 3 هفته پيش   #8722 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا محمد**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا حسن**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** و**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

تأويل الآيات الظاهرة في فضائل العترة الطاهرة ؛ ؛ ص816

وَ رَوَى الشَّيْخُ الْمُفِيدُ رَحِمَهُ اللَّهُ بِإِسْنَادِهِ إِلَى مُحَمَّدِ بْنِ السَّائِبِ الْكَلْبِيِّ قَالَ‏ لَمَّا قَدِمَ الصَّادِقُ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** الْعِرَاقَ نَزَلَ الْحِيرَةَ فَدَخَلَ عَلَيْهِ أَبُو حَنِيفَةَ وَ سَأَلَهُ مَسَائِلَ وَ كَانَ مِمَّا سَأَلَهُ أَنْ قَالَ لَهُ جُعِلْتُ فِدَاكَ مَا الْأَمْرُ بِالْمَعْرُوفِ فَقَالَ‏
تأويل الآيات الظاهرة في فضائل العترة الطاهرة، ص: 817
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** الْمَعْرُوفُ يَا أَبَا حَنِيفَةَ الْمَعْرُوفُ فِي أَهْلِ السَّمَاءِ الْمَعْرُوفُ فِي أَهْلِ الْأَرْضِ وَ ذَاكَ أَمِيرُ الْمُؤْمِنِينَ عَلِيُّ بْنُ أَبِي طَالِبٍ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** قَالَ جُعِلْتُ فِدَاكَ فَمَا الْمُنْكَرُ قَالَ اللَّذَانِ ظَلَمَاهُ حَقَّهُ وَ ابْتَزَّاهُ أَمْرَهُ وَ حَمَلَا النَّاسَ عَلَى كَتِفِهِ قَالَ أَلَا مَا هُوَ أَنْ تَرَى الرَّجُلَ عَلَى مَعَاصِي اللَّهِ فَتَنْهَاهُ عَنْهَا فَقَالَ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** لَيْسَ ذَاكَ بِأَمْرٍ بِمَعْرُوفٍ وَ لَا نَهْيٍ عَنْ مُنْكَرٍ إِنَّمَا ذَاكَ خَيْرٌ قَدَّمَهُ
قَالَ أَبُو حَنِيفَةَ أَخْبِرْنِي جُعِلْتُ فِدَاكَ عَنْ قَوْلِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَ‏ ثُمَّ لَتُسْئَلُنَّ يَوْمَئِذٍ عَنِ النَّعِيمِ‏ قَالَ فَمَا هُوَ عِنْدَكَ يَا أَبَا حَنِيفَةَ قَالَ الْأَمْنُ فِي السَّرْبِ‏ «1» وَ صِحَّةُ الْبَدَنِ وَ الْقُوتُ الْحَاضِرُ فَقَالَ يَا أَبَا حَنِيفَةَ لَئِنْ وَقَّفَكَ اللَّهُ وَ أَوْقَفَكَ يَوْمَ الْقِيَامَةِ حَتَّى يَسْأَلَكَ عَنْ كُلِّ أَكْلَةٍ أَكَلْتَهَا وَ شَرْبَةٍ شَرِبْتَهَا لَيَطُولَنَّ وُقُوفُكَ قَالَ فَمَا النَّعِيمُ جُعِلْتُ فِدَاكَ قَالَ **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**النَّعِيمُ نَحْنُ الَّذِينَ أَنْقَذَ اللَّهُ النَّاسَ بِنَا مِنَ الضَّلَالَةِ وَ بَصَّرَهُمْ بِنَا مِنَ الْعَمَى وَ عَلَّمَهُمْ بِنَا مِنَ الْجَهْلِ قَالَ جُعِلْتُ فِدَاكَ فَكَيْفَ كَانَ الْقُرْآنُ جَدِيداً أَبَداً قَالَ لِأَنَّهُ لَمْ يَجْعَلْ لِزَمَانٍ دُونَ زَمَانٍ فَتُخْلِقَهُ الْأَيَّامُ وَ لَوْ كَانَ كَذَلِكَ لَفَنِىَ الْقُرْآنُ قَبْلَ فَنَاءِ الْعَالَمِ.
و اعلم أنما كنى بهم عن النعيم على سبيل المجاز أي هم سبب النعيم فحذف المضاف و أقيم المضاف إليه مقامه‏ «2» و يدل على صحة ذلك أنهم المسئول عنهم و عن ولايتهم قوله تعالى‏ وَ قِفُوهُمْ إِنَّهُمْ مَسْؤُلُونَ‏ «3» أي عن ولاية أهل البيت (ع‏)
تأويل الآيات الظاهرة في فضائل العترة الطاهرة، ص: 818
استرآبادى، على، تأويل الآيات الظاهرة في فضائل العترة الطاهرة، 1جلد، مؤسسة النشر الإسلامي - ايران ؛ قم، چاپ: اول، 1409ق.

تفسیر برهان ج5ص749ذیل سوره مبارکه التکاثر

بحارج10ص208وج24ص58وج31ص611
ونفسیر کنزالدقائق و...ج14ص426
وعوالم ج20ص499
و..................

شیخ مفید رحمه الله عليه از طریق اهل سنت به اسناد خویش از محمد بن سائب و او از کلبی نسابه نقل نموده که گفت:

هنگامی که امام صادق علیه السلام به عراق آمده و در منزل حیره اقامت گزیدند. ابوحنیفه به محضر آن حضرت شرفیاب شده و در مورد مسائلی از حضرت سوال نمود که از جمله آنها این بود: فدایت شوم امر به معروف چیست؟ حضرت**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** فرموند:

ای ابا حنیفه ! معروف نزد اهل آسمان و زمین, امیرالمومنین علیه السلام است. عرض کرد:

فدایت گردم منکر چیست؟ فرمود**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**: منکر آن دو نفر هستند که در حق او ظلم کردند و خلافتش را غصب کردند و مردم را بر او مسلط نمودند.

عرض کرد: پس این که می بینیم مردم معصیت می کنند و آنها را نهی از معاصی می نماییم چیست؟ فرمود**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**: آن امر به معروف و نهی از منکر نیست بلکه (آنچه که گفتم) خیری است مقدم بر آنچه که تو می گویی.
و................................................ .................................
غایة المرام بحرانی ص257

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**یا من هو فی ام الکتاب لدینا لعلی حکیم **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)****صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
آتشی آ تش پرستی در جهان افروخته
خرمن اسلام ودین را تا قیامت سوخته
mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 3 هفته پيش   #8723 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

shabnamjun's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین