نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار/ دفتر مدیران تالار ادیان و مذاهب
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > ادیان و مذاهب
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

ادیان و مذاهب بحث هایی در باب دین و مذهب بررسی و تبادل اطلاعات مسائل و موارد موجود

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 02-18-2008   #1 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار/ دفتر مدیران تالار ادیان و مذاهب

نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار/ دفتر مدیران تالار ادیان و مذاهب
با سلام و احترام .
کاربران گرامی و اعضای فعال در تالارهای موضوعی می توانند مسائل ، مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص تالار مذهب را در این جستار پیگیری نمایند .

با آرزوی موفقیت برای کلیه هم میهنان

أميري حسينو نعم الأمير
Borhan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 02-18-2008   #2 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

moen1378's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار مذهب

سلام و عرض ادب خدمت مديريت محترم تالار مذهب
من نميدونم جرا امكان ارسال موضوع جديد تو اين تالار ندارم اول فكر كردم اتفاقيه ولى الان متوجه شدم كه نه، اين امكانو از من كرفتن ،به هر حال ممنون ميشم اكه دليل اين كارو بفرماين

moen1378 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-18-2008   #3 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله moen1378 نمايش نوشته ها
سلام و عرض ادب خدمت مديريت محترم تالار مذهب
من نميدونم جرا امكان ارسال موضوع جديد تو اين تالار ندارم اول فكر كردم اتفاقيه ولى الان متوجه شدم كه نه، اين امكانو از من كرفتن ،به هر حال ممنون ميشم اكه دليل اين كارو بفرماين
با سلام به کاربر معین گرامی.
ضمن خوشامد گویی به شما :
بله همانطور که قبلا توسط بنده و برخی مدیران توضیح داده شده ، تالار مذهب و سیاست وبرخی دیگر از تالارها ، بدلیل حجم کاری فوق العاده که دارند و همچنین نداشتن مدیر مجزا ، موقتا قادر به پذیرش تاپیک های جدید نخواهند بود .
بدیهی است که این شرایط پس از بررسی تاپیک های موجود و انسجام بیشتر آنها و رفع برخی نواقص ، تغییر خواهد کرد و امکان ایجاد موضوعات جدید مجددا فعال خواهد شد .
البته در حال حاضر تالار مذهب یکی از پر ترافیک ترین تالارهای هم میهن می باشد که دارای بیش از 18 صفحه لیست موضوعات است که با احتساب حدود 20 موضوع در صفحه 360 عنوان متنوع دارد .
که بطور معمول اکثر قریب به اتفاق مباحث مورد نیاز در زمینه مذهب را پوشش می دهند .
و اگر دوستان عنایتی به صفحات زیرین نیز داشته باشند قطعا بسیاری از موضوعات مورد علاقه خود را خواهند یافت .

با آرزوی اوقاتی خوش
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-18-2008   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Deja Vu's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ببخشيد جستار عزيز گمان مي كنم تاپيك 23 سال علي دشتي اشتباه منتقل شده چون اين تاپيك موضوعش فقط قران و مباحث قرن نيست كلا كتابهاي ضد دين است البته امكان قرار دادن ضميمه در اين تالار وجود ندارد تا اين كتابها قرار داده شود( نمي دونم چرا!) بهتر نيست اين ضميمه هم در اين تالار وجود اشته باش به هر حال خواندن كتابها چه ضد ين چه ديني بايد انجام شود
به جای فولاد چشمه را می پرستید
قریه من....
خوب و صمیمی دلچسب و زیبا
شعری قدیمی
Deja Vu آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-18-2008   #5 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله faryad نمايش نوشته ها
ببخشيد جستار عزيز گمان مي كنم تاپيك 23 سال علي دشتي اشتباه منتقل شده چون اين تاپيك موضوعش فقط قران و مباحث قرآن نيست كلا كتابهاي ضد دين است البته امكان قرار دادن ضميمه در اين تالار وجود ندارد تا اين كتابها قرار داده شود( نمي دونم چرا!) بهتر نيست اين ضميمه هم در اين تالار وجود اشته باش به هر حال خواندن كتابها چه ضد ين چه ديني بايد انجام شود
بله .
ولی روند کلی بحث در تاپیک مذکور همان بوده .به همین خاطر ادغام صورت گرفته .
در مورد امکانات ضمیمه و پیوست هم پیشنهاد خوبی است .
امیدوارم مورد توجه دست اندرکاران سایت قرار بگیرد .
---------------------------

و ایده جدیدی که در تالار مذهب به دنبال پیگیری آن هستیم بحث مناظرات دو نفره و یا چند نفره (بصورت مشخص و دعوت شده) در خصوص موضوعات مشخص هستش که در صورتی که بدرستی و منظم ادامه یابد تحولی بزرگی در این زمینه محسوب می شود .
قديمي 02-20-2008   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Deja Vu's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله جستار نمايش نوشته ها
بله .
ولی روند کلی بحث در تاپیک مذکور همان بوده .به همین خاطر ادغام صورت گرفته .
در مورد امکانات ضمیمه و پیوست هم پیشنهاد خوبی است .
امیدوارم مورد توجه دست اندرکاران سایت قرار بگیرد .
---------------------------

و ایده جدیدی که در تالار مذهب به دنبال پیگیری آن هستیم بحث مناظرات دو نفره و یا چند نفره (بصورت مشخص و دعوت شده) در خصوص موضوعات مشخص هستش که در صورتی که بدرستی و منظم ادامه یابد تحولی بزرگی در این زمینه محسوب می شود .
شما چطور روند را تشخيص داديد؟
اگر در كتاب 23 سال علي دشتي كلمه قران بيايد روندش يكيست؟
به شخصه مي گويم كار اشتباهي كردي حداقل شما خوب مي انيد من 1 سال تمام است اين فاروم مي نويسم و تشخيص مي هم كه چه تاپيكي تكراري است چه تاپيكي تكراري نيست و من كه وارد بحث مي شوم خود مي دانم چگونه از ان خروج پيدا نكنم و نگذارم ديگران هم خارج بحث بشوند
در ان تاپيك دو موضوع مطرح شد يكي موضوع غرانيق كه مربوط به كتاب ايات شيطاني است يكي موضوع كتاب 23 سال علي دشتي كه قسمتي كوتاه از ان موضوع قراني است
من يك انتقاد از شما دارم يا شما خود در ان موضوع تسلط داريد و كتابها را خوانديد و بعد اقدام به ادغامش مي كنيد يا آنها را نخوانديد كه بهتر است قبل از ادغام مساله را با استارتر تاپيك يا دنبال كننده هاي تاپيك مشورت كنيد و از او توضيح بخواهيد بعد اقدام به اين كار بكنيد
به هر حال داخل شدن اين دو موضوع انقدر اعصابم را ريخت به هم و انقدر جوابهاي پراكنده به مباحث اده است كه من به شخصه قادر به ادامه بحث نيستم! الان هر كسي مي ايد از خودش چيزي مي نويسد نه مي انم دارد بحث تحريف قرآن مي كند يا نقد كتاب!!!!!!!!
واقعا از عمل شما متعجب شدم شما كه تاپيك مناظره در مورد تحريف قران را استارت مي زنيد( با وجود شباهت اصلش) اما دو موضوع كه كمي شبيه به هم هستند را ادغام كردي!!
قديمي 02-21-2008   #7 (لینک نوشته)
شمع جمع

ياران12345's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مشكلات فنی

ببخشيد من چند بار فرستادم پس قابل نمايش نيست ديگه در حاليكه توهيني در آن نيست
ولي بعضي با موضوعات خود شيعه را مسخره مي كنند قابل نمايشه!!!!!!!!!!!!!!
ياران12345 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-21-2008   #8 (لینک نوشته)
شمع جمع

ياران12345's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام
ببخشيد من چند بار يك موضوع جديد ارسال كردم ولي مدير تالارشما مي گويد بايد بررسي بشه
تا الان كه نشون نداديد پس موضوعم مشكل داره در حاليكه هيچ توهيني در آن نيست
ولي سني ها هر چقدر موضوع بخوان ميتونن وارد كنن!!!!!!!!! در حاليكه مي گوييد ترافيكه
اين يعني تبعيض ديگه!!!
با تشكر
قديمي 02-21-2008   #9 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ياران12345 نمايش نوشته ها
با سلام
ببخشيد من چند بار يك موضوع جديد ارسال كردم ولي مدير تالارشما مي گويد بايد بررسي بشه
تا الان كه نشون نداديد پس موضوعم مشكل داره در حاليكه هيچ توهيني در آن نيست
ولي سني ها هر چقدر موضوع بخوان ميتونن وارد كنن!!!!!!!!! در حاليكه مي گوييد ترافيكه
اين يعني تبعيض ديگه!!!
با تشكر
دوست گرامی پست شماره 3 در همین تاپیک را مطالعه بفرمایید اگر پاسختون رو نگرفتید در خدمت هستم .
قديمي 02-21-2008   #10 (لینک نوشته)
شمع جمع

ياران12345's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوندم اما ببخشيد من يك ماهه كه تو تالار اين موضوع را مي آرم كه تو تالار نمي ره
يك ماهه زمان كمي نيست كه من منتظر شدم تا مسئولين تالار مشكل را حل كنند
قديمي 02-22-2008   #11 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ياران12345 نمايش نوشته ها
خوندم اما ببخشيد من يك ماهه كه تو تالار اين موضوع را مي آرم كه تو تالار نمي ره
يك ماهه زمان كمي نيست كه من منتظر شدم تا مسئولين تالار مشكل را حل كنند
با تشکر
و عذرخواهی از تاخیر پیش آمده .
تاپیک شما فعال گردید :
http://forum.hammihan.com/showthread.php?t=12477

البته عنوان تاپیک یک مقدار کلی است و بنظر می رسد محدوده بحث باید روشن تر و کوچک تر باشد تا از پراکنده گویی جلوگیری شود .
در این رابطه با پیام خصوصی بمن اطلاع دهید .

----------------
از این پس سعی می شود با توجه به ظرفیت های موجود به تدریج موضوعات ارسالی فعال شوند که البته اولویت با تاپیک هایی است که قدیمی تر هستند و زودتر درخواست داده اند .
قديمي 02-24-2008   #12 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

moen1378's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ضمن خوشامد گویی به شما :
بله همانطور که قبلا توسط بنده و برخی مدیران توضیح داده شده ، تالار مذهب و سیاست وبرخی دیگر از تالارها ، بدلیل حجم کاری فوق العاده که دارند و همچنین نداشتن مدیر مجزا ، موقتا قادر به پذیرش تاپیک های جدید نخواهند بود .
بدیهی است که این شرایط پس از بررسی تاپیک های موجود و انسجام بیشتر آنها و رفع برخی نواقص ، تغییر خواهد کرد و امکان ایجاد موضوعات جدید مجددا فعال خواهد شد .
البته در حال حاضر تالار مذهب یکی از پر ترافیک ترین تالارهای هم میهن می باشد که دارای بیش از 18 صفحه لیست موضوعات است که با احتساب حدود 20 موضوع در صفحه 360 عنوان متنوع دارد .
که بطور معمول اکثر قریب به اتفاق مباحث مورد نیاز در زمینه مذهب را پوشش می دهند .
و اگر دوستان عنایتی به صفحات زیرین نیز داشته باشند قطعا بسیاری از موضوعات مورد علاقه خود را خواهند یافت .

با آرزوی اوقاتی خوش
اقاى جستار اكه قرار باشه موضوعى به تالار مذهب اضافه نشه اين امر بايد براى همه باشه نه اينجا هم تبعيض قائل ميشيد مكر از جى ميترسيد جطور شد كه موضوعات اين اقاى تازه وارد(ياران 12345)خيلى زود تائيد ميشه و تو تالار مذهب قرار ميكيره اما به ما كه رسيد ،يا ميكيد تالار مذهب مدير نداره يا اينكه ميكيد موضوعات اين تالار به اندازه كافى است

ويرايش توسط Borhan : 02-24-2008 در ساعت 07:44 PM دليل: اصلاح نقل قول
moen1378 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 02-24-2008   #13 (لینک نوشته)
مشاور ارشد سایت

Borhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله moen1378 نمايش نوشته ها

ضمن خوشامد گویی به شما :

با آرزوی اوقاتی خوش
اقاى جستار اكه قرار باشه موضوعى به تالار مذهب اضافه نشه اين امر بايد براى همه باشه نه اينجا هم تبعيض قائل ميشيد مكر از جى ميترسيد جطور شد كه موضوعات اين اقاى تازه وارد(ياران 12345)خيلى زود تائيد ميشه و تو تالار مذهب قرار ميكيره اما به ما كه رسيد ،يا ميكيد تالار مذهب مدير نداره يا اينكه ميكيد موضوعات اين تالار به اندازه كافى است
دوست گرامی
تمامی اعضاء هم میهن ، برابر و مورد احترام هستند و لذا تیم مدیریت نیز نهایت تلاش و اهتمام خود را برای جلب رضایت کاربران و فراهم نمودن محیط مناسب برای گفتگمان کاربران ، بار گرفته است .
در مورد کاربر و تاپیک مورد اشاره اگر توجه فرمایید ، زمان استارت تاپیک به یک ماه گذشته باز می گردد و مدت بسیار زیادی را در انتظار سپری کرده است.
بنابر این تاپیک جدیدی فعال نشده است .
در مورد موضوع ارسالی شما هم اگر تصور می کنید قدیمی تر بوده بفرمایید تا بررسی شود .
به هر صورت همانطور که گفته شد ، تصمیم کلی این است که تاپیک های ارسال شده بتدریج و با اولویت تاپیک های قدیمی تر فعال گردند .
قديمي 02-26-2008   #14 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ronin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نظرات - انتقادات پیشنهادات

نوشته اصلي بوسيله [B
irany[/b] ]
نوشته اصلي بوسيله irany نظرات، انتقادات و پیشنهادات تالار/ دفتر مدیران تالار ادیان و مذاهب
بنده بسیاری از این موارد را در محیط حقیقی نیز از بسیاری روحانیون حتی در دانشگاه ها پرسیده ام بعضی رفته اند که پاسخ بیاورند و هنوز در راه اند!!! و بعضی ...
اما این آیات( 3 آیه لااکراه و 85 آل عمران و 29 توبه ) به قدری واضح اند که ...
و از شما جناب جستار میپرسم شما وقتی این آیات را بخوانید با خود چه میگویید؟
و ممنون از راهنماییتان برای تاپیک اما بنده مدتی پیش قصد داشتم وارد آن تاپیک شوم اما محیط ، محیط خوبی نبود .آنجا عده ای مشغول بحث بودند که اصلا قرآن را کتاب خدا نمیدانند!!!! آنان شاید هیچ کتابی را کتاب خدا ندانند!! خودشان هم نمیدانستند چه میگفتند.و شما انتظار دارید بنده با کسانی که هیچ احترامی برای قرآن قائل نیستند بحث کنم و تازه آنها از نظرات من سوءاستفاده کنند. نه جناب جستار شاید شما هم به درستی نمیدانید حرف من چیست . !!!
و نفرین خدا بر کسانی که برای رسیدن به اهداف خود در کلام خدا نیز دست برده اند. اگر واقعا اینچنین است و اگر اینچنین نیست پس خدا به فریادمان رسد!!!

نه شما نگران نباشید .
در همون جا مطرح کنید اگر فرصت کردم خودم بهتون پاسخ میدم .
این همه ما با این کفار و اسلام ستیزان هم کلام شدیم مشکلی پیش نیامد . قول میدم شما هم آلرژی نگیرید .
...
راستی از دلسوزی مادرانه شما هم بسیار سپاسگذارم . قطعا در ایده مناسبی برای فیلم سازان هندی خواهد بود .

موفق باشید برادر .
راستی این ترفند نقاب زدنتان هم یک بازی سوخته است برادر .
برادرکوچکتان نعلین (دلقک/رهبری /سید/سید مرتضی و ....) قبل از شما از این حقه استفاده کرده بود ، اما رسوا شد و الان در گورستان آیدی های هم میهن بسر می برد .

----------------------------------------------------

از این پس پست های بی ارتباط حذف یا منتقل خواهند شد .
اين گونه سخن گفتن نشانه چيست؟

ويرايش توسط Borhan : 03-02-2008 در ساعت 06:59 PM
ronin آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 03-05-2008   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Deja Vu's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بابا چرا پستهای من رو در گفتگوی دو نفره حذف کردید؟ کلی از خودم ذوق و سلیقه نشون داده بودم! خوب من چکار کنم!؟ ایرانی با حاج مهدی داشت گفتگوی دو نفره می کرد تو و ازاد و رها با هم! منم خودم تنهایی داشتم با خودم حال می کردم! حداقل اون پستها رو منتقل کنید به اون یکی تاپیک!
2 نفر نوشته را پسندیده اند
پاسخ

برچسب ها
مدیران, مذاهب, نظرات،, پیشنهادات, انتقادات, ادیان, تالار, تالار or, دفتر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال