نظر شما در مورد متولدين ماههاي مختلف - صفحه 3
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > تفریح و سرگرمی > طالع بینی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-22-2008  
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 نظر شما در مورد متولدين ماههاي مختلف

سلام، در اين تاپيك نظرتون رو در مورد متولدين ماههاي مختلفي كه باهاشون بواسطه اطرافيان و فاميل و دوستان و ... ارتباط داريد بنويسيد. و به اين دو تا سوال هم جواب بديد كه با توجه به تجاربي كه داشتيد 1- بهترين ماه از ديد شما 2 - و ناجور ترين ماه كدومها هستند؟

(البته اين اصل رو كه به خودي خود ماه بدي وجود نداره همه قبول داريم، ولي خب از ديد ما ممكنه متولدين بعضي ماهها رفتار مطلوبي نداشته باشن - يا بر عكس رفتار كاملا مطلوب و خوبي داشته باشن)

قصدمون هم بر اين هست كه علل اين خوبي ها و بدي ها رو واكاوي كنيم به نتايجي برسيم.

نظر شما در مورد متولدين ماههاي مختلف كساني كه اعتقادي به اين مساله ندارند در اين تاپيك شركت نكنند.

نظر شما در مورد متولدين ماههاي مختلف
.
.
.
Rayan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #31 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نظر شما در مورد متولدين ماههاي مختلف

نظري ندارم.
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-24-2008   #32 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله samaneh_o نمايش نوشته ها
عاشق دخترای فروردینم با این که همشون دوران
دخترای اسفندی هم مثل خودم بی شیله پیله و خیلیاحساساتین
اما به کسی برنخوره از دخترای بهمن و پسرای آبان دل خوشی ندارم
فرورديني ها اصولا دو رو نميشن! ولي ممكنه وضعيتهاي متفاوتي داشته باشن يعني ببيني در يك جمعي شاد هستند و در جاي ديگه گرفته. ولي اينكه در جلوي كسي طوري باشن و در پشتش طور ديگه نه اينطور نيست.

يك نكته رو هم عرض كنم كه رفتار پسر و دخترهاي يك ماه اونقدرها با همديگه تفاوت نداره و فقط تفاوتهاي جنسيتي باعث بعضي اختلافات در شخصيت ميشه.
نوشته اصلي بوسيله sodagare marg نمايش نوشته ها
مرد شهریوری در یک سری موارد سر خودشم کلاه میذاره و اصلا نمی تونه از خودش حرف جالبی بزنه

زن شهریور کم حرف و مشکوک
ميشه گفت درسته! تقريبا شبيه همون جرياني رو كه صفحه اول تعريف كردم نوشتيد!
نوشته اصلي بوسيله اقیانوس نمايش نوشته ها
تا الان
فرودینی ها همونقدر که برای من شیرین و رویایی بودند همونقدر هم کابوس وار کشنده شدند
متولدین اردیبهشت،خرداد،مرداد،آبان و آذر هم تا حالا نه جذابیت و خوبی برام داشتن نه کراهت و بدی
تیری ها ادم هایی بودن که همش به محبت نیاز داشتن،برای من بیشتر کارهاشون غیر قابل درک بوده ولی در کل میشه گفت ادمهای خوبین.
شهریوری ها اصولا منفور ترین ادمهایی هستن که تو عمرم دیدم(کسی بد برداشت نکنه من تجربیات خودم رو میگم)
افکار و دنیای متولدین مهر با دنیای و افکار من اونقدر فرق داره که اینگار از سیارهء دیگه ای اومدن
متولدین دی معمولی ترین افرادی هستند که دیدم که تا حدی دوست داشتنی هستند.
و اما متولدین ماه رویایی بهمنفکر کنم فقط با همین یک ماه میتونم از همه نظر کنار بیام
اسفندی ها هم رفیقهای مهربون و باجنبه ای هستن
نميخوام چون ماه خودمه تعريف كنم! ولي اصولا اگر با فرورديني بد باشي يا صادق نباشي اون هم همين برنامه رو به تو پياده ميكنه! ولي هيچ وقت بيدليل ضد كسي كار نميكنه! البته ميتونن كابوس وار و كشنده هم باشن چون انرژي بسيار بالايي دارن! ولي حتما يه علتي باعث استفاده منفي از اين انرژي شده!

ماه بهمن هم براي دوستي خوبه ولي براي ازدواج نه. چون براي دوستاش سنگ تمام ميذاره ولي نه تنها از ازدواج فراري هست بلكه در زندگي مشترك هم بسيار خودپسند و مغرورانه رفتار ميكنه و فقط حرف خودش رو قبول ميكنه!

در مورد باقي ماهها هم كم و بيش درست بود مثلا اسفندي ها و تيري ها همونطور هستند كه گفتيد...

براي اينكه دل شهريوري ها رو هم به دست بياريم عرض كنم شهريوري ها از ماههايي هستن كه ظرفيت و جنبه بسيار بالايي در بين باقي ماهها دارن!

ويرايش توسط Rayan : 11-24-2008 در ساعت 04:19 AM
قديمي 11-24-2008   #33 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

SaYe_RoshAN's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چرا هیشکی شهریوریا را دوس نداره

SaYe_RoshAN آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-24-2008   #34 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله saye_roshan نمايش نوشته ها
خب ميگن رفتار و قضاوت مردم درباره هر كس آينه ايه از رفتار خودش!

ولي خب اينطور هم ميشه گفت كه اونايي كه واقعا شهريوريها رو درك ميكنن كم پيدا ميشن! كمتر كسي توانايي درك كردن شهريوريها ها و دنياي پيچيده شون رو داره! ولي هر كس كشفشون كنه انگار به گنج قاروني دست پيدا كرده كه در هيچ ماهي پيدا نميشه! (اينم هندونه)

حالا شما سخت نگير تازه برگشتي.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-24-2008   #35 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

SaYe_RoshAN's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله rayan نمايش نوشته ها
خب ميگن رفتار و قضاوت مردم درباره هر كس آينه ايه از رفتار خودش!

ولي خب اينطور هم ميشه گفت كه اونايي كه واقعا شهريوريها رو درك ميكنن كم پيدا ميشن! كمتر كسي توانايي درك كردن شهريوريها ها و دنياي پيچيده شون رو داره! ولي هر كس كشفشون كنه انگار به گنج قاروني دست پيدا كرده كه در هيچ ماهي پيدا نميشه! (اينم هندونه)

حالا شما سخت نگير تازه برگشتي.
هندونه چیه؟
واقعیته دیگه
شهریوریا را هیشکی درک نمیکنه
قبول دارم کنار اومدن با این اخلاقای عجیب و غریب سخته
اما واقعا کسی درک نمیکنه
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-24-2008   #36 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oghyanoos's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Rayan نمايش نوشته ها
نميخوام چون ماه خودمه تعريف كنم! ولي اصولا اگر با فرورديني بد باشي يا صادق نباشي اون هم همين برنامه رو به تو پياده ميكنه! ولي هيچ وقت بيدليل ضد كسي كار نميكنه! البته ميتونن كابوس وار و كشنده هم باشن چون انرژي بسيار بالايي دارن! ولي حتما يه علتي باعث استفاده منفي از اين انرژي شده!

ماه بهمن هم براي دوستي خوبه ولي براي ازدواج نه. چون براي دوستاش سنگ تمام ميذاره ولي نه تنها از ازدواج فراري هست بلكه در زندگي مشترك هم بسيار خودپسند و مغرورانه رفتار ميكنه و فقط حرف خودش رو قبول ميكنه!
اگه بخوام فروردینی ها رو بیشتر توصیف کنم باید بگم که یک روز اونقدر حساس و صمیمی و عاشق پیشه ن که ادم حیرت زده میشه و همون آدم فرداش شاید از یخ هم سردتر برخورد کنه.
آدمهایی به شدت خود رای مستبد ولی با این حال مهربونن.معجونی از تناقضات غیر قابل باور هستند و فکر کنم دلیل جذابیتشون حداقل برای من همینه.عین هوای بهار میمونن

در مورد بهمنی ماهی ها کاملا درست گفتید چون خودم یک بهمن ماهی هستم
یا نسل بهمنی ها خیلی کمه یاشاید هم من خیلی کم با این افراد برخورد داشتم.
من دو تا دوست بهمنی داشتم یکیشون پسر و یکیشون دختر بود.
به شدت از همدیگه درک بالایی داشتیم و این حس و درک رو من با بقیه ماه ها نداشتم.
و وقتی خواستم به اون دختر خانم بیشتر نزدیک بشم غیب شد و دیگه ندیدمش

هر شب ستاره ای، به خاک می کشند و باز
این آسمان غمزده، غرق ستاره هاست........
oghyanoos آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #37 (لینک نوشته)
رهگذر

star*'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

اینو می دونم مرد بهمن خیلی خود خواهه. هر چی که می گه فکر می کنه درسته و فقط به فکر خودشه. تازه موذی هم هست. تو نظر اول نمی تونی بشناسیش(البته اینش خوبه یعنی با حاله! ) دور و بر خودم هم که پر از مهریه . مهر ی ها با محبتن و معمولا ً دوست داشتنی. زن فرودردین هم خیلی محکمه معمولا ً با دیگران کنار میاد.
به اندازه ی آرزوی تو گسترده می شود
و به اندازه ی ایمان تو کارگشاست
star* آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-24-2008   #38 (لینک نوشته)
Lazaus

mina83's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من اصولا ماهی پیدا نشده که باهش مشکل داشته باشم
حتی بهمنیها که نمونه اش رو واقعا میبینم که چقدر خشک و سختن
بامن توخونه از بقیه راحت تره
صمیمی ترین دوستای من اردیبهشتین

با مهری ها هم راحتم
اما با مردادیا نمیتونم زیاد کناربیام
شاید چون انتظار نزدیکی بیشتری ازش دارم اما ...

تیریا هم که مرتب تو سرو کله هم میزنیم

خردادیا به نظرمن خیلی تحکیمی حرفشون رو میزنن
فروردینیا هم از ماههایی که زیاد باهشونارتباط داشتم یه جوری میشه گفت متعادلم

خود آبانیا هم که دیگه گل سرسبدن و اخلاقشونمثل خودمه
اسفندیا نسبت بهشون خنثی کاری به کارشون ندارم اوناهم همین طور

فعلاهمینا
مثل چشم هایم
که از خواب پریدم
و دیگر نمی دید
...
mina83 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #39 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

robert1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ديگه انقدر از ارديبهشتي ها تعريف ميكنن كه كم كم داره اعتماد به نفس كاذب بهم دست ميده

ولي من به ماه تولد افراد اهميتي نميدم كلا با همه راحتم ولي اگه ناراحتم بشم بد ناراحت ميشم

ارديبهشت تاج ماههاي سال
robert1 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #40 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Luna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در مورد شهريوري ها...بله واقعا با احساسيم ولي در بروز دادن احساساتمون به نظرم ضعيف نيستيم...يه مقدار سخت گيريم...در واقع من كه اينجوريم
شايد اسمش سخت گير بودن باشه ، در هر صورت شهريوري ها در ابراز احساسات از " كلمات " استفاده نمي كنند ( يا حداقل خيلي كم استفاده مي كنند ) ، بيشتر ترجيح ميدن علاقه شون رو با كارهايي كه انجام ميدن ابراز كنن ، ولي من هرگز نمي تونم با همچين آدمي كنار بيام !
البته ، باز هم ميگم ، ميون شهريوري ها استثناء هم ديده ميشه ، من پسر شهريوري مي شناسم كه در ابراز احساسات فوق العاده موثر و زيبا عمل ميكنه ، و همين طو دختر شهريوري !
صميمي ترين دوست من ( يعني زن داييم ) ، كسي كه الان 12 ساله با هم دوستيم شهريوريه ، اعتراف مي كنم قشنگ ترين ابراز عشق و علاقه رو از اين دو نفر ديدم !

پس ، شهريوري ها هميشه هم اونطوري كه در حالت كلي ازشون ياد ميشه نيستن..

ما هم كه ارديبهشتي هستيم
پس اينجا يه جاي كار اشكال دارد !!!
.
.
.
منظورم اين بود كه اين ارديبهشتي هاي خوش فكر چطور با اين خانم لونا دوست شدند

يك دوستي محكم بين همه ي ارديبهشتي هاي خوش فكر كه چيز عجيبي نيست !!!
ولي شما خيلي هم غصه نخور از اينكه نمي توني توي اين دوستي ها سهيم باشي ، به هر حال استثنائات هميشه وجود دارن..

ارديبهشت ماه تعادل و فكر باز هست و بخاطر همون اغلب ماههاي مختلف - بخصوص برايدوستي ميتونن باهاش كنار بيان ولي براي زندگي دراز مدتبا متولدين اين ماه بايددنبال ماههاي خاصي گشت كه بتونن با يكنواختي كنار بيان.

تعادل رو در مورد ارديبهشتي ها قبول دارم ولي يكنواختي رو ... نه ! ، حداقل در مورد خودم قبول ندارم..

پدرای خوبی میشن
و مادران خوبي !
نمي خوام چون خودم ارديبهشتي ام از اين ماه تعريف كنم ( من 31 ارديبهشتم ، احتمالا" توي بعضي ويژگي هاي اخلاقيم با خردادي ها شريكم ) ، ولي يادمه مطلبي رو در مورد زنان ارديبهشتي مي خوندم كه گفته بود مادران خوب و نسبتا" سخت گيري هستند و توي تربيت فرزند حساسيت زيادي به خرج ميدن .

از ديگر خصوصياتشون اين بود كه به موسيقي و طبيعت ( گل و گياه ) بسيار علاقمند هستن ( منو ميگه ها ) ..

از ديگر ويژگي هاي خوب شهريوري ها اينه كه پر از تنوع و ايده هاي تازه ان ، من عاشق اين خصوصيت شهريوري ها هستم..

البته ، از حرفايي كه بچه ها ميزن نبايد ناراحت بشي سايه جان ، چون اينها يك سري نتيجه گيري هاي كلي هستن ، و مطمئنا" هميشه ، همه جا و در ارتباط با همه كس صدق نمي كنند !

Luna آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #41 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

robert1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Luna نمايش نوشته ها

يك دوستي محكم بين همه ي ارديبهشتي هاي خوش فكر كه چيز عجيبي نيست !!!
ولي شما خيلي هم غصه نخور از اينكه نمي توني توي اين دوستي ها سهيم باشي ، به هر حال استثنائات هميشه وجود دارن..

لونا چطوري؟

ولي خدا صبري بده به اين دوستاي ارديبهشتيد كه تو رو تحمل ميكنند ،
يا شايدم مثل زندائيت از فاميلاتونن و مجبورا كه تحملت كنن

رابرت اصلا با غصه ميونه اي نداره ( الكي )
ولي جدا اگه ملت همه مثل ارديبهشتي ها فكر ميكردند سرنوشتمون از اين كه هست بهتر ميشد ( الكي )

robert1 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #42 (لینک نوشته)
یـــــــاس بــــــلـــــــــور

persian_girl's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مردای شهریوری خیلی خوبن مسئولیت پذیر، صبور، مهربون و یکمی هم متعصب.
مردا مهر مهربونن ولی صادق نیستن دوست دارن مرموز جلوه کنن خیلیم رفیق بازن.
persian_girl آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-24-2008   #43 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ghazaljoon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من در مورد ماه ها اطلا عا تم خیلی کامل هست...
نمی شه این جوری گفت که فلانی در ماه بهمن به دنیا اومده پس خصوصیاتش اینه....
اولا باید ببینید اون شخص در چه روزی از اون ماه به دنیا اومده اگه اوایل مثلا ماه تیر به دنیا اومده هم یه مقدار خصوصیات ماه تیرو داره هم یه مقدار خصوصیات ماه قبلش یعنی خرداد
اگه اواخر ماه تیر به دنیا اومده یه مقدار از ماه بعدیش یعنی مرداد تاثیر می گیره...
اگه اواسط ماه تیر به دنیا اومده باشه میشه گفت که اون فرد نماینده ی ماه تیر هست یعنی تقریبا تمامی خصوصیات ماه تیر رو داره...
تازه کار به این جا هم ختم نمی شه ماه پدر و مادر هم روی فرد تاثیر گذار هستش....
برای شناخت بهتر باید سال فرد هم رو در نظر بگیرید مثلا مار تیر با مار بهمن خیلی باهم فرق دارند
ghazaljoon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2008   #44 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

SaYe_RoshAN's Avatar

ارسال پیام خصوصی

فروردین ماه محبوب منه
غروشونو دوس دارم و سخت بودنشون را و البته رک بودنش را.
معمولا دورو نیستن و این واسم خیلی باارزشه. تا حالا هر چی فروردینی دیدم خیلی صاف و ساده بوده. اهل حرف زدن پشت سر بقیه هم نیستن(خیلی جالبه هر چی دوست و آشنای فروردینی داشتم از غیبت کردن بیزار بوده) شخصیت قشنگ و تاثیر گذاری دارن.
عاشق رام کردن فروردینی های سر کشم!
بنظرمن همه شون مهربونن اما معمولا محبتشون را براحتی بروز نمیدن.

خردادی ها معمولا شیطونن. میتونن به راحتی آدم را بخندونن و خیلی راحت خودشونو تو دل همه جا کنن.سه تا از بهترین دوستام خردادی هستن.

مرداد را هم دوست دارم
دوستای مردادی زیادی دارم.
به نظرم خیلی مغرورن و بسیار باهوش و معمولا سر و زبون دار و مهربون.

مهری ها فوق العاده از خودراضی ان و فکر میکنن برترین هستن. صبر و تحملشونم صفر صفره. زیاد رویا میبافن.باهاشون مشکلی ندارم.

آبانیها زود رنج و لوسن
و خیلی بی جنبه!
معمولا زیاد باهاشون کنار نمیام. همش دعوامون میشه(چون من رکم و هر چی میگم بهشون بر میخوره)
البته مینا جونم استثنائه. کلا اخلاقش عالیه

دو تا متولد دی میشناسم که خیلی دوسشون دارم.مثل آینه صافن و پاک. اما نمیدونم بقیه شون هم اینجورن یا نه!

بهمنی ها خیلی غیر قابل تحمل
موذی و هفت خطن.
بسیار متکبرو خودرای و از خود راضی هستن. اگه لازم باشه بخاطر خودشون همه را له میکنن و همیشه بهترین ها را برای خودشون میخوان و ضمنن توی دوستی ها هم تا وقتی خوششون باشه باهات دوستن. تو مشکلاتشون باید کمکشون کنی( بزور مجبورت میکنن کمک کنی!!! خیلی نفوذ دارن) اما اگه حتی احتمال بدن مشکل داری اصلا طرفت نمیان. کلا دوستی با این ماه حماقت محضه چون عاشق بهره کشی از دیگرانن. عاشق بحث و کل کل هستن و معمولا هم خوب از پسش بر میان. و بهیچ وجه از حرفشون کوتاه نمیان.باهوشن. عاشق تعریف کردن از خودشون. میخوان به همه سلطه داشته باشن و خوبم میتونن اینکارو بکنن. خیلی بی احساس هستن (دلم خونه از دستشون!)

حالا در مورد ماه خودم. با شهریورکنار اومدن خیلی سخته.
معمولا حرف حرف خودشونه . هزاری هم که نصیحتش کنی به خرجش نمیره. ولخرج و دست و دل باز. عاشق خرج کردن واسه بقیه
معمولا از نظر اقتصادی نمیشه روش حساب کرد. زود قضاوت میکنه و تصمیمات آنی زیاد میگیره. در واقع خیلی جوگیره. عاشق یاد گرفتن و تجربه چیزای جدید. اهل ریسک. منطقی. زیر بار حرف زور نمیره و حرف حق را راحت می پذیره حتی اگه به ضررش باشه خیلی ساده و بی غل و غشه. اصلا دورو نیست. رک حرفشو میزنه و به طرز وحشتناکی با بی رحمی و خشونت انتقاد میکنه اما زودی پشیمون میشه. حاضره به آب و آتیش بزنه تا دل طرف را به دست بیاره.حتی شده خودشو جلوی بقیه ضایع کنه ینکارو میکنه تا از شر وجدادن درد راحت بشه(ممکنه اصلا حرفشو پس بگیره واسه خاطر طرف مقابل).
قضاوت بقیه براش مهم نیستن بجز عده خاصی که بهشون اهمیت میده. معمولا خیلی رازداره و نکته سنج. هیچ چیزی را نمیشه براحتی ازش پنهان کرد. یه مشکل بزرگ تو زندگیش داره. اونم اینه که هیچ کس درکش نمیکنه.انگار متولدین شهریور از مریخ اومدن!
یه چیز دیگه. همیشه نگرانه که مبادا کسی را ناراحت کرده باشه. حتی اگه دشمنش را دلخور کنه ممکنه بره ازش معذرت بخواد و تا مطمئن نشه از دلش دراومده ولش نمیکنه(اینارا از رو خودم نگفتما از رو خواهرم و خودم گفتم:دی)
ضمنن شهریوری ها خیلی سخت اعتماد میکنن اما اگه اعتماد کنن کم نمیذارن. اینم واسه اونایی که میگن شهریوری ها ابراز محبت بلت نیستن و مرموزن و اینا. بنظر من برای دوستی خیلی خوبن.هرکاری که بتونن برای دوستشون میکنن.هرکاری.

خب چیه مگه؟ تازه کوتاهش کردم یه عالمه چیز دیگه میتونستم بنویسم.

از حرفايي كه بچه ها ميزن نبايد ناراحت بشي سايه جان ، چون اينها يك سري نتيجه گيري هاي كلي هستن ، و مطمئنا" هميشه ، همه جا و در ارتباط با همه كس صدق نمي كنند !

نه عزیزم ناراحت نشدم. حرف شما را قبول دارم. همه متولدین یک ماه ممکنه گاهی خصوصیات مشترکی داشته باشن اما تفاوتهای زیادی هم دارن. اما من شخصا اصل شهریوری هستم. یعنی اگه میخواین در مورد شهریور قضاوت کنین من اصل جنسم. اینو تازگی کشف کردم.

اسمش سخت گير بودن باشه ، در هر صورت شهريوري ها در ابراز احساسات از " كلمات " استفاده نمي كنند ( يا حداقل خيلي كم استفاده مي كنند ) ، بيشتر ترجيح ميدن علاقه شون رو با كارهايي كه انجام ميدن ابراز كنن ، ولي من هرگز نمي تونم با همچين آدمي كنار بيام !

من که اینجوری فکر نمیکنم
اتفاقا من اگه بخوام به کسی بگم دوسش دارم کلی شاعر میشیم و جملات بدیع و عاشقانه بهش میگم.
البته میتونم هم همون لحظه بزنم تو ذوقش!! و انقدر سرد رفتار کنم که افسردگی بگیره. کلا در مقابل محبت کردن به شهریوری ها نباید انتظار محبت دیدن داشته باشی!! ممکنه گاهی محبتشون بیاد گاهی هم نیاد!
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-24-2008   #45 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Luna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله رابرت نمايش نوشته ها

لونا چطوري؟

ولي خدا صبري بده به اين دوستاي ارديبهشتيد كه تو رو تحمل ميكنند ،
يا شايدم مثل زندائيت از فاميلاتونن و مجبورا كه تحملت كنن

رابرت اصلا با غصه ميونه اي نداره ( الكي )
ولي جدا اگه ملت همه مثل ارديبهشتي ها فكر ميكردند سرنوشتمون از اين كه هست بهتر ميشد ( الكي )

خوبم آقا رابرتي !

آخ متاسفم ، ولي بايد عرض كنم كه با دوستاي ارديبهشتيم به شدت تفاهم دارم !
دوستي من و زن داييم از سال ها پيش از ازدواجش با داييم بوده و هنوزم ادامه داره ، بازم متاسفم !

اتفاقا من اگه بخوام به کسی بگم دوسش دارم کلی شاعر میشیم و جملات بدیع و عاشقانه بهش میگم.
البته میتونم هم همون لحظه بزنم تو ذوقش!! و انقدر سرد رفتار کنم که افسردگی بگیره. کلا در مقابل محبت کردن به شهریوری ها نباید انتظار محبت دیدن داشته باشی!! ممکنه گاهی محبتشون بیاد گاهی هم نیاد!
عجب پست بلند بالايي بود !

مشكل همين جاست ديگه ، طرف خودشو به آب و آتيش ميزنه مستقيم يا غير مستقيم بهش ابراز علاقه كنه ، غافل از اينكه ايشان خودِ ضدالحال تشريف دارند !
Luna آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

برچسب ها
مورد, ماه تولد, ماههاي, متولدين, مختلف, طالع بینی

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال