دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن ) - صفحه 2
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > هم اندیشی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

هم اندیشی هم اندیشی و همفکری

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 03-14-2009  
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

سلام و عرض ادب ؛
از دوستان و همراهان عزیز تالار هم اندیشی انتظار می رود پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را از تالار هم اندیشی و نحوه ی مدیریت آن در این تاپیک قرار دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد .
امیدوارم با همیاری شما بزرگواران تالار متینی ساماندهی گردد.
با تشکر
Gole Sorkh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
13 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-21-2009   #16 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

نوشته اصلي بوسيله Gole Sorkh نمايش نوشته ها
خوب کاش می تونستم کمکی بکنم ولی نمی دونم باید چیکار کنم ... امیدوارم جناب برهان خودشون به مسئله ی شما پیگیر باشند .
در پناه حق ...

درود دوست عزیز
احساس کردم لحن جمله اخرم خصمانه است و نوشتارش رو بهتر کردم. من شناخت کمی نسبت به ایشون دارم و هنوز نمیدونم درحوزه باورهاش قابل انعطافه یا خیر!
معتقدم گاهی یک تلنگر باعث میشه انسانها از خوابی که دنیا برای اونها دیده بیدار بشن به شرط اینکه اونها بخوان از خواب بیدار شن و اگر اونها نخوان و خودشونرو بخواب زده باشن پس از دوران آرامش جنگ رخ میده و نهایت همه جنگها مغلوب شدن هردو طرفه! بدین معنی که خواسته هاشون تمومی نداره. غاصب همیشه میخواد از تصرفاتش دفاع کنه و اون کسیکه حقش ضایع شده میخواد دفاع کنه و این چرخه لهو و لعب دنیایی (یا بازی خیر و شر) از زمانی که انسانها در غارها بودن بوده و تا امروز که پای سیستم میشینن و با زدن چند دکمه آتش جنگ رو شعله ور میکنن وجود داره.
من خاک پای همه دوستانم فقط نخواستم حقی ضایع شده باشه! بنابراین اگر ایشون متوجه اشتباهشون شدن تمایلی به ادامه بحث ندارم.

Eybaba آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 12-22-2009   #17 (لینک نوشته)
فــــــــــانی

dilak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

نوشته اصلي بوسيله Eybaba نمايش نوشته ها
دوست عزیز درود
کسانی مانند من که پایشان را درون این کوچه های گرد و خاک گرفته هم اندیشی و این کشور کم مهر هم میهن میگذارند مسلما خواسته ای دارند و برای وقت تلف کردن یا ترویج و تبلیغ افکارشان نیامده اند. من آمده ام اینجا تا همدلی پیدا کنم. نیامدم تا بساط پهن کنم و افکارم را بفروشم یا تشکر دیگران را بخرم. نمیخواهم بیش ازین وقتتان را بگیرم اگر فرصتی کردید جواب رفتار توهین امیزی که با حذف پستها به شخصیت من، طرف بحث و خوانندگان تاپیک تهاجم غربی یا تهاجم عربی شده بدهید یا بدهند!!!

عجب!!!

نشریه هم میهن منتشر شد
قسمت چهلم
dilak آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-25-2009   #18 (لینک نوشته)
رهگذر

shahin2244's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آقا ما یه نظرسنجی به اسم "بی بی سی" یا "صدای آمریکا" ؟ باز کردیم اضافه نشده هنوز!!
shahin2244 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-28-2009   #19 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله shahin2244 نمايش نوشته ها
آقا ما یه نظرسنجی به اسم "بی بی سی" یا "صدای آمریکا" ؟ باز کردیم اضافه نشده هنوز!!
سلام بزرگوار ؛
طبق نظر مدیر ارشد سایت ، این تاپیک باید در تالار سیاست استارت شود .
با تشکر
قديمي 12-29-2009   #20 (لینک نوشته)
رهگذر

shahin2244's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام به روی ماه شما
من ابتدا این موضوع را در سیاست و اقتصاد گذاشتم، پیام خصوصی رسید که ربطی به موضع سیاست ندارد!
چه کنم؟!
قديمي 12-29-2009   #21 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام به روی ماه شما
من ابتدا این موضوع را در سیاست و اقتصاد گذاشتم، پیام خصوصی رسید که ربطی به موضع سیاست ندارد!
چه کنم؟!
والا چه عرض کنم بنده هم با پیام خصوصی جناب برهان ( مدیر ارشد ) را در جریان گذاشتم و ایشان فرمودند باید در تالار سیاست استارت شود ...
البته به نظر من شما بهتر بود در ایجاد نظرسنجی گزینه های دیگری از جمله " هیچکدارم " را نیز اضافه می کردید !
قديمي 12-30-2009   #22 (لینک نوشته)
رهگذر

shahin2244's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله gole sorkh نمايش نوشته ها
والا چه عرض کنم بنده هم با پیام خصوصی جناب برهان ( مدیر ارشد ) را در جریان گذاشتم و ایشان فرمودند باید در تالار سیاست استارت شود ...
البته به نظر من شما بهتر بود در ایجاد نظرسنجی گزینه های دیگری از جمله " هیچکدارم " را نیز اضافه می کردید !
حالا شما زحمت بکش هیچدام هم بهش اضافه کن بفرسش رو آنتن ببینیم چی میشه (هرجا صلاح دونستید سیاست، هم اندیشی، سرگرمی!)

ويرايش توسط shahin2244 : 12-30-2009 در ساعت 01:39 PM
قديمي 12-30-2009   #23 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

حالا شما زحمت بکش هیچدام هم بهش اضافه کن بفرسش رو آنتن ببینیم چی میشه (هرجا صلاح دونستید سیاست، هم اندیشی، سرگرمی!)
برادرم ؛
بنده چنین دسترسی ای ندارم !
اگر می شود شما خودتان اضافه کنید و در تالار هم اندیشی مجددا ً استارت کنید .
با تشکر
قديمي 01-01-2010   #24 (لینک نوشته)
رهگذر

shahin2244's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله gole sorkh نمايش نوشته ها
برادرم ؛
بنده چنین دسترسی ای ندارم !
اگر می شود شما خودتان اضافه کنید و در تالار هم اندیشی مجددا ً استارت کنید .
با تشکر

هیچکدام اضافه کردیم و استارت کردیم دیگه؟!
قديمي 01-01-2010   #25 (لینک نوشته)
تیم مدیران

haj.mahdi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

منظورشون این هست که شما مقالتون رو مجددا بنویسید و این بار گزینه هیچکدام رو هم در نظر سنجی قرار بدید و سپس در همین تالار ارسال کنید

آورده دنیا یه دونه
اون یه دونه پیش منه
haj.mahdi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-09-2010   #26 (لینک نوشته)
شمع جمع

Farzan2010's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ببخشید چقدر طول می کشه که یک تاپیک در اینجا استارت بخوره ؟ و اصلا" میشه توضیح بدید دلیل این همه مدیریت سفت و سخت چیه ؟ چرا حتما" باید مدیری تایید کنه تا کسی بتونه هم اندیشی کنه ؟
قديمي 01-10-2010   #27 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Farzan2010 نمايش نوشته ها
ببخشید چقدر طول می کشه که یک تاپیک در اینجا استارت بخوره ؟ و اصلا" میشه توضیح بدید دلیل این همه مدیریت سفت و سخت چیه ؟ چرا حتما" باید مدیری تایید کنه تا کسی بتونه هم اندیشی کنه ؟

سلام بزرگوار ،
دوست عزیز شما 11 ساعت پیش یعنی حدود 10-11 شب تاپیک را استارت کرده اید بدیهیست که مدیر تالار موظف نیست شبانه روز آنلاین باشد .
در رابطه با تایید مقالات هم این سیاست کلی سایت است نه تالار هم اندیشی ! و اگر انتقادی دارید بفرمایید در تالار پیشنهادات و انتقادات سایت مطرح نمایید .
با تشکر از صبوری شما .
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-14-2010   #28 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

هم نفس's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام من یه تاپیکی زدم با عنوان بدهکاری .چی شد؟؟؟
قديمي 01-16-2010   #29 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله هم نفس نمايش نوشته ها
سلام من یه تاپیکی زدم با عنوان بدهکاری .چی شد؟؟؟
اینجاست :
http://forum.hammihan.com/thread24877.html
قديمي 01-16-2010   #30 (لینک نوشته)
شمع جمع

setareh69's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
من مي خوام يه تايپيك جديد ايجاد كنم .
لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.

برچسب ها
مدیر, مدیریت, پیشنهادات, انتقادات, انتقادات و پیشنهادات, اندیشی, تالار, دفتر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال