دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن ) - صفحه 3
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > هم اندیشی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

هم اندیشی هم اندیشی و همفکری

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 03-14-2009  
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

سلام و عرض ادب ؛
از دوستان و همراهان عزیز تالار هم اندیشی انتظار می رود پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را از تالار هم اندیشی و نحوه ی مدیریت آن در این تاپیک قرار دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد .
امیدوارم با همیاری شما بزرگواران تالار متینی ساماندهی گردد.
با تشکر
Gole Sorkh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
13 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-16-2010   #31 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

نوشته اصلي بوسيله setareh69 نمايش نوشته ها
سلام
من مي خوام يه تايپيك جديد ايجاد كنم .
لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.
سلام.
خوب مشکلی نیست وارد تالار هم اندیشی شوید و بالا گزینه ی ایجاد موضوع جدید را انتخاب کنید و تاپیک را ارسال نمایید سپس منتظر بمانید تا مدیریت تالار تایید کند
قديمي 03-08-2010   #32 (لینک نوشته)
یـــــــاس بــــــلـــــــــور

persian_girl's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

سلام.
میشه سوال کنم چرا پست من و Digg در تاپیک «لطفا مرا راهنمایی کنید» حذف شده؟ هر دو پست مربوط به موضوع تاپیک بود.
persian_girl آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-08-2010   #33 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله persian_girl نمايش نوشته ها
سلام.
میشه سوال کنم چرا پست من و Digg در تاپیک «لطفا مرا راهنمایی کنید» حذف شده؟ هر دو پست مربوط به موضوع تاپیک بود.
سلام بزرگوار ،
ضمن تشکر از همکاریتان با تالار هم اندیشی ...
دو پست مورد نظر شما به جای ویرایش متن ، اشتباها ً حذف شده بودند که با کمی ویرایش به حالت اولیه بازگشتند .
مجددا ً از حسن دقت و همکاری شما تشکر می کنم و امیدوارم عذر بنده را پذیرا باشید .
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-08-2010   #34 (لینک نوشته)
یـــــــاس بــــــلـــــــــور

persian_girl's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Gole Sorkh نمايش نوشته ها
سلام بزرگوار ،
ضمن تشکر از همکاریتان با تالار هم اندیشی ...
دو پست مورد نظر شما به جای ویرایش متن ، اشتباها ً حذف شده بودند که با کمی ویرایش به حالت اولیه بازگشتند .
مجددا ً از حسن دقت و همکاری شما تشکر می کنم و امیدوارم عذر بنده را پذیرا باشید .
سلام.
ممنون که پستها رو برگردوندید. میشه بپرسم علت ویرایش چی بود؟ درسته اون دو خط جدا از موضوع تاپیک بود ولی باعث انحراف تاپیک نشده بود.
ممنون از توجهتون.
persian_girl آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-17-2010   #35 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

TURODE's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با بستن جستار (من تا چند وقت پيش چادر .....) مخالف نيستم ولي از حذف تايپهايم كه در جواب شما داده بودم بسيار تعجب كردم تايپهاي من نه تكراري بود و نه غير مستند و احساس ميكنم در پاسخ گويي و شفاف سازي تعلل شده و چون در مطالب مخصوصا استناد به آيات سوره احزاب جوابي نداشتيد بدهيد و همين طور معناي كلمه جلبات كمي روشن شده نه تنها تعاوني صورت نگرفت كه به بيراهه گويي و تكراري بودن موضوع متهم شدم و اين از اصول بحث بدور است

شما ميتوانيد جواب مرا ندهيد و اين باعث ميشود كه مطمئن شوم نتنها حق با من است بلكه مديران تحت تاثير سلائق خود قرار ميگيرند و اگر چه مدعي دين داريند اما آزاد انديش نيستند

آنچه را كه براي خود نميپسنديد براي ديگران نپسند

از مديريت سايت تقاضامندم تا نسبت به عودت تايپهايم اقدامات لازم را مبذول دارند تا در متن تالار دفاعيياتم را ارائه دهم و اين رسم را كه تا مديري از لحن و سبك كاربري سليقتا خوشش نيامد به بهانه تكراري بودن به حذف آن اقدام ننمايد

بدرود به اميد ترتيب اثر
TURODE آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-17-2010   #36 (لینک نوشته)
فــــــــــانی

dilak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله TURODE نمايش نوشته ها
با بستن جستار (من تا چند وقت پيش چادر .....) مخالف نيستم ولي از حذف تايپهايم كه در جواب شما داده بودم بسيار تعجب كردم تايپهاي من نه تكراري بود و نه غير مستند و احساس ميكنم در پاسخ گويي و شفاف سازي تعلل شده و چون در مطالب مخصوصا استناد به آيات سوره احزاب جوابي نداشتيد بدهيد و همين طور معناي كلمه جلبات كمي روشن شده نه تنها تعاوني صورت نگرفت كه به بيراهه گويي و تكراري بودن موضوع متهم شدم و اين از اصول بحث بدور است

شما ميتوانيد جواب مرا ندهيد و اين باعث ميشود كه مطمئن شوم نتنها حق با من است بلكه مديران تحت تاثير سلائق خود قرار ميگيرند و اگر چه مدعي دين داريند اما آزاد انديش نيستند

از مديريت سايت تقاضامندم تا نسبت به عودت تايپهايم اقدامات لازم را مبذول دارند تا در متن تالار دفاعيياتم را ارائه دهم و اين رسم را كه تا مديري از لحن و سبك كاربري سليقتا خوشش نيامد به بهانه تكراري بودن به حذف آن اقدام ننمايد

بدرود به اميد ترتيب اثر
جناب turode
آيا شما حركتي غير از اين عمل را از مديريت سايت انتظار داشتيد!؟
شما هنوز اطلاع نداريد حرف آخر را بايد مديريت بزند نه كاربران!!!
شما اگر ‹‹قدرت يدي ››را براي خودتون معني بفرماييد به تمام ابهامات ذهنتان دست خواهيد يافت دوست عزيز !
ضمنا هيچ مهم نيست پستهاي شما پاك شده باشند يا نه رد پاي پستهاي آگاهانه شما توي ذهن ما و دوستان حك شده است

نشریه هم میهن منتشر شد
قسمت چهلم
dilak آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-17-2010   #37 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

TURODE's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله dilak نمايش نوشته ها
جناب turode
آيا شما حركتي غير از اين عمل را از مديريت سايت انتظار داشتيد!؟
شما هنوز اطلاع نداريد حرف آخر را بايد مديريت بزند نه كاربران!!!
شما اگر ‹‹قدرت يدي ››را براي خودتون معني بفرماييد به تمام ابهامات ذهنتان دست خواهيد يافت دوست عزيز !
ضمنا هيچ مهم نيست پستهاي شما پاك شده باشند يا نه رد پاي پستهاي آگاهانه شما توي ذهن ما و دوستان حك شده است
درود

صد ملك دل به نيم نظر ميتوان خريد

خوبان در اين معامله تقصير ميكنند

نميدانيد با اين تايپتان چه انرژي اي به من داديد اميد به مفيد بودن دارم

و سپاسگذارم
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-17-2010   #38 (لینک نوشته)
همکار قدیمی

Mehran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد
آنچه خود داشت، ز بیگانه تمنّا می کرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود
طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

از خون جوانان وطن لاله دمیده
صد گل به چمن در قدم باد بهاران
می روید وصد بوسه دهد بر لب باران
قفنوس به پا خیزد و با جان هزاره
پر می‌کشد از این قفس خون و شراره
با برف زمین آب شود ظلم و قساوت
فرداش ببینند که سبز است دوباره

Mehran آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-17-2010   #39 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

TURODE's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در دوران پس از جنگ سپاه داراي سلسله مراتب و درجه نبود

و براي اينكه سر و ساماني به اين نيرو بدهند به تقليد از ارتش سامانه اي را ابداع كردند به نام تطبيق و به سپاهيان به ميزانهاي مختلف درجه دادند

در آن زمان مجله پر فروشي بنام گل آقا منتشر ميشد كه آقاي محسن رضايي را در حال درجه دادن به سپاهيان با ملاقه نشان ميداد كه به افسران و درجه داران ملاقه اي معروف شدند

اين سردارن متعهد بهيچ عنوان متخصص نبودند و به ميزان محكم بودن پشتوانه شان امر و نهي ميكردند ولي عدم تسلط شان كاملا مشهود بود و از پاسخگويي در افعالشان طفره ميرفتند

رفتارهاي جديد در هم ميهن از طرف بعضي از دوستان خاطرات گذشته را زنده كرد كه درجات ملاقه اي كار خودش را كرده
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-18-2010   #40 (لینک نوشته)
همکار قدیمی

Mehran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نابینایی در شب تاریکی چراغی دردست و سبویی بر دوش در راهی می رفت. فضولی به وی رسید و گفت: ای نادان روز و شب پیش تو یکسان است و روشنی و تاریکی در چشم تو برابر، این چراغ را فایده چیست؟ نابینا بخندیدو گفت، این چراغ نه از بهر خود است که از برای چون تو کوردلان بی خرد است تا با من پهلو نزنند و سبوی مرا نشکنند.

حال نادان را (به از نادان) نمی داند کسی
گرچه در دانش فزون از بوعلی سینا بود
طعن نابینا مزن ای دم ز بینایی زده
ز آنکه نابینا به کار خویشتن بینا بود
از مدیر تالار عذرخواهی می کنم. دلم نیومد این حکایت را نگذارم. اگر صلاح می دانید پاک کنید.
یا علی.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-18-2010   #41 (لینک نوشته)
فــــــــــانی

dilak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله lemoon نمايش نوشته ها
نابینایی در شب تاریکی چراغی دردست و سبویی بر دوش در راهی می رفت. فضولی به وی رسید و گفت: ای نادان روز و شب پیش تو یکسان است و روشنی و تاریکی در چشم تو برابر، این چراغ را فایده چیست؟ نابینا بخندیدو گفت، این چراغ نه از بهر خود است که از برای چون تو کوردلان بی خرد است تا با من پهلو نزنند و سبوی مرا نشکنند.

حال نادان را (به از نادان) نمی داند کسی
گرچه در دانش فزون از بوعلی سینا بود
طعن نابینا مزن ای دم ز بینایی زده
ز آنکه نابینا به کار خویشتن بینا بود
از مدیر تالار عذرخواهی می کنم. دلم نیومد این حکایت را نگذارم. اگر صلاح می دانید پاک کنید.
یا علی.
جانا سخن از دل ما گفتيد
دقيقا دنبال همين بودم و پيدا نمي كردم سپاس و صد سپاس
مي بنيم تازگي ها باب شده بعضا مديران هم ميهن هم به تسلسل مي افتند!
صحبتي مي كنند و از هم پوزش مي طلبند و درخواست حذف پستشان را از همديگر دارند!
هر چه بگندد نمكش مي زنند واي به روزي كه بگندد نمك
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-18-2010   #42 (لینک نوشته)
همکار قدیمی

Mehran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جانا سخن از دل ما گفتيد
دقيقا دنبال همين بودم و پيدا نمي كردم سپاس و صد سپاس
مي بنيم تازگي ها باب شده بعضا مديران هم ميهن هم به تسلسل مي افتند!
صحبتي مي كنند و از هم پوزش مي طلبند و درخواست حذف پستشان را از همديگر دارند!
هر چه بگندد نمكش مي زنند واي به روزي كه بگندد نمك
مثل اینکه سنگین بود؟! عیبی ندارد. قصد همین بود.
یا حق
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-18-2010   #43 (لینک نوشته)
فــــــــــانی

dilak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله lemoon نمايش نوشته ها
مثل اینکه سنگین بود؟! عیبی ندارد. قصد همین بود.
یا حق
بيشتر از اين نظر هم انتظار ازتون نمي رفت
يه خورده صبر كنيد كودتاتون نتيجه ميده شما هم مشعوف ميشويد
فعلا شما رسيدگي بفرماييد تا زمانش برسه ..........براي ما اصلا تازگي نداره ...اخت شديم دوست عزيز
قديمي 05-18-2010   #44 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جانا سخن از دل ما گفتيد
یا حق
ای شکم خیره به نانی بساز
تا نکنی پشت به خدمت دوتا

پ.ن:
شکر گویم که مرا خوار نساخت
به خسی چون تو فرومایه گرفتار نساخت

Eybaba آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-18-2010   #45 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله TURODE نمايش نوشته ها

بدرود به اميد ترتيب اثر
سلام .
زیاد وقتتون رو نمی گیرم و به طور خلاصه به چند نکته اشاره می کنم خواه پند گیر و خواه ملال !
1- من تاپیکی از شما حذف نکرده ام ولی پستهای اخیرتان را در تاپیک مورد نظر بدلایل زیر حذف کردم :
الف : برخی پستهای نامرتبط با عنوان تاپیک.
ب :در برخی پستها کنایه گویی به جای پرداختن به اصل منظور .
ج: تکراری بودن برخی پستها ( برخی در همین تاپیک قبلا ً عنوان شده و برخی به کررات در سایت و در تالارهای گوناگون پاسخ داده شده است)

2- بنده اگر می خواستم سلیقه ای عمل کنم باید پستهای کاربران عزیز مثل dilak و !mohammad! و azade و غیره را نیز حذف می کردم .
موفق باشید
پاسخ

برچسب ها
مدیر, مدیریت, پیشنهادات, انتقادات, انتقادات و پیشنهادات, اندیشی, تالار, دفتر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال