تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل > اخبار سیاسی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-07-2017   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

erteash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض فقط احمق‌ها نمی‌فهمند که باید رابطه خوبی با روسیه داشت/

فقط احمق‌ها نمی‌فهمند که باید رابطه خوبی با روسیه داشت/
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در توئیت جدیدش به دفاع از بهبود روابط با روسیه پرداخت.

وی که در ماه‌های گذشته به جانبداری از مسکو متهم شده، نوشته است: «داشتن رابطه‌ای خوب با روسیه چیز خوبی است، نه بد. فقط آدم‌های احمق و ابله ممکن است فکر کنند که این چیز بدی است.»

رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در توئیت دیگری نوشت: «همین حالا هم به اندازه کافی در دنیا مشکل داریم. وقتی من رئیس‌جمهور شوم، احترام روسیه به ما به مراتب بیشتر از حالا خواهد بود.»

وی افزود: «هر دو کشور، احتمالا برای حل برخی از انبوه مسائل و موضوعات بزرگ و فوری جهان، با هم کار خواهند کرد.»

ترامپ روز گذشته هم پس از دیدار با نمایندگان جامعه اطلاعاتی آمریکا و دریافت گزارش آن‌ها در مورد ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گفت اقدامات روسیه تأثیری بر نتیجه نهایی انتخابات نداشته است.

بر خلاف تبلیغات گسترده‌ای که در مورد دخالت روسیه در انتخابات 2016 صورت گرفته، این گزارش نشان می‌دهد «دخالت مسکو»، از انتشار جهت‌دار اخبار، درز اقدامات پشت پرده دموکرات‌ها و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی علیه هیلاری کلینتون فراتر نرفته است.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-11-2017   #2 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mehradbaby's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : فقط احمق‌ها نمی‌فهمند که باید رابطه خوبی با روسیه داشت/

این جناب محافظ، بر خلاف ظاهر که نشان دهنده ی وفاداری سرشارشان بظاهر می آید ؛ در واقع یک خائن بیشتر نیست !
اگر قرار بود محافظ باشی، باید محافظ باشی ! نه آدم فروش !
وقتی فردی قبول مسئولیت می کند، چطور متناقض عمل می کند ! یا اگر قرار بود کسی تفکر شخصی خودش رو بالاتر از قانون و مسئولیت محوله بداند و اعمال نظر شخصی کند، سنگ روی سنگ نبود و هرج و مرج فراگیر میشد !
قرار نیست ما در آمال خود اسطوره سازی کنیم و در عمل نیز هر کجا توان بود آن را اجرا کنیم / بجز تعصبات چیز دیگری در نقل قول نمیبینم / در تایید و مثال میتونم از چند دستگی و فرقه گری و باندبازی و غیره نام برد، چه در مورد مثال، که مثلا" فتح و حماس ! چرا !؟ چرا دودسته هستند !؟ جواب: چون نظر و یا به تعبیری دیگر نفع شخصی مانع است/ ایدئولوژی و به اجرایی شدنش برای فلاسفه و قانونگذاران و صاحبان نظر است. وگرنه دنیایی که این محافظ در اون هست و همچنین دنیایی که جای فعلیش رو به اون میفروشه، با خیانت بظاهر، هردو دنیا خراب و خرابه هستند و ظاهر و نمایی بیشتر نیستند
هیچ علاقه ای به مباحث سیاسی و علی الخصوص داخلی و مربوط به ان ندارم / از دیدگاه نظری موضوع رو بعنوان مثالی برای گفتمانی که واهی است و بر اساس اون نیز عده ای مانور میدن و در واقع در وهله ی اول ترویج بی فرهنگی و هردمبیلی هست ! هر سخن نمیتونه سخن باشه ! جایگاه و عوامل سخنران باید لحاظ بشود در مفهوم و استنباط ! نه اینکه مد است در این مملکت امی ها که هر کسی سرشناس و معروفیتی داشت استدلال میشود برای هجو پراکنی ...
الله یعلم ما فی ذات الصدور
زعفر شاه اجنه در نینوا پیشنهاد مساعدت به امام کرد ، کرامات امام برجای خود ؛ اما آیا پایبند بودن به اصول اساسی و رعایت آداب هرکاری ، از جمله جنگ نباید رعایت بشود ! صرف اینکه ما شرایط رو برای خودمون تشخیص میدهیم که به ضرر یا منفعت ما باشد، دلیل بر عقلانی و قانونی و مجاز دانستن ما نمیشود، اگر میشد امام از همه سزاوارتر بودند ! در غیر اینصورت ما و کسانی که در شرایط خودشون رو ذی نفع میدونند، جز متخاصمان و رودرروی امامشان ایستادن و نافرمانی کردن از ایشان و حق نیستند ! من گفتم امام قرار نیست که با حرفم سنجیده بشوم ! فلانی کی هست و دیگری چه منصبی دارد و شخصیت ها و عناوین برای منافع شخصی و فکری خودشون هست ! این فریب نفس از نوع ابتدایی آن بیشتر نیست /
تا بر سر نفس خود امیری مردی ، گر بر دگری خرده نگیری مردی ،:مردی نبود فتاده را پای زدن ، گر دست فتاده ای بگیری مردی
تا موقعیتش پیش نیاد از کسی برای طرز فکرش بازخواست نمی کنند، اما ایا با این نول طرز تفکرات نیست که تمام مسلمانان جهان در حال جنگ هستند !؟ و بدتر اینکه با یکدیگر !
بحث تمامی ندارد . همینجا ختم میکنم . والسلام

ويرايش توسط mehradbaby : 01-11-2017 در ساعت 10:40 AM
mehradbaby آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-11-2017   #3 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

hag1370's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عده ای معتقدند ترامپ عامل فروپاشی روسیه خواهد شد بلایی که بر سر شوروی امد
hag1370 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-22-2017   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bisavad's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hag1370 نمايش نوشته ها
عده ای معتقدند ترامپ عامل فروپاشی روسیه خواهد شد بلایی که بر سر شوروی امد
برعکس شما من فکر میکنم ترامپ متوجه این شده که باید روسیه را به عنوان یک واقعیت بپذیرد.

دکتر شریعتی:
در جایی بحث از این بود که چگونه مذهب را در دبیرستان ها ترویج کنیم؟ من گفتم باید از ریشه حذفش کنیم!!!که این جوان وقتی از مدرسه خارج میشود نداند اسلام چیست.آن وقت است که اسلام راستین را می یابد.

bisavad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال