راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره) - صفحه 2
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-12-2017  
آغازگر برتر گفتگو

persian.ir's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

کد خبر: ۴۰۸۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴

علیرضا قزوه شاعر نام آور کشوروان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود به انتقاد از پروژه اشرافی سازی حرم مطهر حضرت امام (ره) پرداخت و نوشت: امام ساده زيستي كه آن همه سال در اوج قدرت در دو اتاق استيجاري زيست و ديوارهاي حسينيه اش كاهگلي بود چه سنخيتي با اين اشرافيت دارد؟

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، علیرضا قزوه شاعر نام آور کشورمان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود به انتقاد از پروژه اشرافی سازی حرم مطهر حضرت امام (ره) پرداخت و نوشت: امام ساده زيستي كه آن همه سال در اوج قدرت در دو اتاق استيجاري زيست و ديوارهاي حسينيه اش كاهگلي بود چه سنخيتي با اين اشرافيت دارد؟

بخشهای مهم نوشته قزوه به شرح زیر است:

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ (مرقد امام)

با خودم هميشه مي گفتم چرا بنای مرقد امام شبيه كاخ هاي اشرافي شده؟

امام ساده زيستي كه آن همه سال در اوج قدرت در دو اتاق استيجاري زيست و ديوارهاي حسينيه اش كاهگلي بود چه سنخيتي با اين اشرافيت دارد؟

امسال كه به مرقد امام رفتم و مزار همسر حضرت امام را در بيرون ضريح امام! ديدم كمي يكه خوردم و سوال ديگري برايم ايجاد شد.

امروز هم كه آقاي هاشمي را در داخل ضريح امام دفن كردند ديگر يقين پيدا كردم كه راز اشرافيت اين كاخ چه بود و از كجا آب مي خورد.

خدا همه را بيامرزد. بيش از همه امام را و خدا همه ما را هدايت كند؛بيش از همه خود مرا.

حالا هم نشسته ام و شش ساعت متوالي از شبكه يك دارم فيلم از تولد تا فوت هاشمي را نگاه مي كنم. مرا باش كه فكر مي كردم هميشه شاعران احساساتي اند، نگو كه توليت آستان حضرت دوست و توليت آستان صدا و سيما از شاعران هم احساسي ترند.

اين هم بداهه اي كه همين حالا آمد:

بايد از دست سياست خون گريست
با امام اين ظلم ها انصاف نيست
تازه بعد از سال ها معلوم شد
راز اشرافيت اين كاخ چيست
persian.ir آفلاين است   پاسخ با نقل قول
10 نفر نوشته را پسندیده اند
3 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2017   #16 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

آن زمان که مستضعفین فراموش بشوند و مسئولان اسیر خوی کاخ نشینی و کاخ سازی بشوند، آن زمان آغاز سقوط جمهوری اسلامی است......
عده‌ای انسان زنده، خانه ندارند و روی کارتن زیر پل ها یا در گور میخوابند آنوقت آقایان برای آیت اللّه خمینی(ره) که در زمان حیات، ساده زیست(واقعی نه نمایشی) بودند کاخ میسازند!!!!!.... حالا از این حد هم فراتر رفته اند و برای مولا علی علیه‌السلام که آنطور حامی مستضعفین و یتیمان و محرومین بودند و لباس و کفش خود را وصله میکردند و غذای خود را با محرومین تقسیم میکردند، به بهانه نام حضرت زهرا(س)، صحن میسازند!!!!..... الله اکبر از ظلم و نفاق که ریشه اعتقادات ملت را نشانه رفته.....

البته از کسانی که 37 سال است با خدا میجنگند(ربا)، اینطور کارها بعید نیست.....
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #17 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

نوشته اصلي بوسيله tmma2020 نمايش نوشته ها
مجددا سلام
من رفتم
یکی از چیزهایی که تو جماران خیلی آدم رو تحت تاثیر قرار میده سادگی منزل امام بوده
و اما در مورد حرم امام من خودم شاید اولین نفری بودم که تو سایت به این موضع اعتراض کردم
و فرقی نمیکنه چه کسی تولیت آستان رو بر عهده داره کار غلط غلط هستاز هر کسی سر بزنه
اما از ایشون که نوه امام هستن توقع بیشتری هست
که حداقل به راه و روش و منش امام پایبند باشن
اگر کس دیگری هم بود اعتراض میکردم اما در مورد ایشون این اعتراض شدیدتر هست
هر عملی از ایشون منتسب به امام خواهد بود قبح اون بیشتر

اگه اعتراض دارید باید برای همه امام زاده ها. مساجدو. و غیره باشه . امام رهبر ایران و دنیای اسلامه . بهرحال این نوشتها به نظرم ازروی غرض ورزیست . این که مرقد امام اینه کاریشده و از طلای ناب دران استفاده شده یا باید هزینش اینجا صرف میشد یا درجیب بزرگان بود فرقی به حال مردم پایین دست نمیکنه

راه و روش امام فقط قناعت که نیست راه وروش امام ازادگیست بگردید واژه ازادگی را پیداکنید ما چیزی ازازادگی نمیبینیم ...
afsaneh61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-12-2017   #18 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
آن زمان که مستضعفین فراموش بشوند و مسئولان اسیر خوی کاخ نشینی و کاخ سازی بشوند، آن زمان آغاز سقوط جمهوری اسلامی است......
عده‌ای انسان زنده، خانه ندارند و روی کارتن زیر پل ها یا در گور میخوابند آنوقت آقایان برای آیت اللّه خمینی(ره) که در زمان حیات، ساده زیست(واقعی نه نمایشی) بودند کاخ میسازند!!!!!.... حالا از این حد هم فراتر رفته اند و برای مولا علی علیه‌السلام که آنطور حامی مستضعفین و یتیمان و محرومین بودند و لباس و کفش خود را وصله میکردند و غذای خود را با محرومین تقسیم میکردند، به بهانه نام حضرت زهرا(س)، صحن میسازند!!!!..... الله اکبر از ظلم و نفاق که ریشه اعتقادات ملت را نشانه رفته.....

البته از کسانی که 37 سال است با خدا میجنگند(ربا)، اینطور کارها بعید نیست.....

البته این شعار زیبا را باید به سران مملکت گوشزد کنید انگاه که سفرهای اروپایی و امریکایی مجال فرصتی برای پاسخوگیی رافراهم نمیکند
afsaneh61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #19 (لینک نوشته)
شمع جمع

man_va_khoda67's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام بر تو ای روح خدا
man_va_khoda67 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-14-2017   #20 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

mokhzan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یک کانال سعودی، فارغ از سبک زندگی و ساده زیستی امام خمینی (ره)، کاخی که نوه او برایش ساخت و مراسم تدفین آقای هاشمی را در کنار گورخوابی در ایران قرارداده تا تناقضات ما را به رخ بکشد/رصد

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)
mokhzan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال