مدیر عامل شرکت تولید گوشی ایرانی glx
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > کامپیوتر و تکنولوژی > موبایل و تبلت
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-12-2017   #1 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض مدیر عامل شرکت تولید گوشی ایرانی glx

رسانه ها به ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و تولید ملی کمک کنند!

حمید سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرمشهراظهار داشت: خوشبختانه گزارش تسنیم از خط تولید تلفن همراه ایرانی جی‌ال‌ایکس در شهرک صنعتی خرمشهر موجب تغییر نگرش مشتریان و برخی دستگاه‌های اجرایی به این مجموعه شد.
وی افزود: پیش از انتشار گزارش خبرگزاری تسنیم برخی بر این باور بودند که شرکت جی‌ال‌ایکس تعطیل‌شده درحالی‌که فعالیت‌های این شرکت وارد فاز جدیدی از فعالیت خود شده و اکنون شاهد رشد شاخص کیفی تولید و تقاضا در صنعت تولید این محصول ایرانی هستیم.
مدیرعامل شرکت گوشی ایرانی GLX عنوان کرد: همیشه تأثیر حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و سخنان وی در خصوص حمایت از تولید ایرانی و اقتصاد مقاومتی برای ما به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان محصولات داخلی ملموس بوده، قطعاً اگر حمایت‌های ایشان نبود امروز تولید ایرانی در شرایطی سخت‌تر قرار داشت.
وی افزود: تلاش کردیم کالاهای باکیفیت تولید کنیم و درزمینهٔ ارتقا نرم‌افزاری نیز همگام با فنّاوری روز دنیا حرکت کنیم، درزمینهٔ محصولات، تلفن‌های همراه جدید ماد و پارس به بازار عرضه شد که ضمن رقابت با مشابه خارجی خود از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند.
سعیدی با اشاره به رضایتمندی مشتریان از کیفیت محصولات تولیدشده بیان کرد: خدمات پس از فروش محصولات جی‌ال‌ایکس را به ۱۸ماه افزایش دادیم که این اقدام در راستای جلب اعتماد و اطمینان هم‌وطنان بود.
وی همچنین با اشاره به ادامه محرومیت‌های شرکت جی‌ال‌ایکس از امتیازات منطقه آزاد اروند باگذشت چند سال از افزایش محدوده این سازمان، گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد استقرار گمرک در دروازه‌های خروجی منطقه آزاد اروند و بهره‌مندی از مزایای گمرکی این مناطق آزاد باشیم.
مدیرعامل شرکت گوشی ایرانی GLX افزود: ما به‌عنوان تولیدکننده مستقر در محدوده منطقه آزاد نباید برای تأمین مواد اولیه تولیدات خود عوارض گمرکی پرداخت کنیم بلکه این عوارض گمرکی باید در هنگام خروج محصول تولیدشده از محدوده منطقه آزاد پرداخت شود، انتظار داریم تولیدکنندگان منطقه آزاد اروند از این مزایای منطقه آزاد بهره‌مند شوند.
وی بیان کرد: قطعاً تولیدکنندگان از مزایای مناطق آزاد بهره‌مند شوند چراغ بسیاری از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی خرمشهر روشن و به دنبال آن زمینه اشتغال جوانان فراهم می‌شود.
سعیدی در پایان با ابراز گلایه از دیدگاه نامناسب برخی رسانه‌ها نسبت به تولید ملی، اظهار داشت: متأسفانه برخی رسانه‌ها مستقیم یا غیرمستقیم به تبلیغ رایگان محصولات خارجی می‌پردازند در شرایطی که حاضر نیستند محصول ایرانی یا برند ایرانی را به هم‌وطنان معرفی کنند، قطعاً رسانه‌ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی ایفا می‌کنند و امیدواریم دیدگاه این بخش از رسانه‌ها نسبت به تولید ملی تغییر کند.
قديمي 01-12-2017   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

xman-ir's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مدیر عامل شرکت تولید گوشی ایرانی glx

گوشی که99%چینیه واونجا طراحی میشه وتنها آپشنش "راحت ازجیب بیرون میاد"کجاش تولیدملیه؟
قديمي 01-12-2017   #3 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله xman-ir نمايش نوشته ها
گوشی که99%چینیه واونجا طراحی میشه وتنها آپشنش "راحت ازجیب بیرون میاد"کجاش تولیدملیه؟
گوشی که99%چینیه
قطعات

چینی

تایوانی

ژاپنی

هستند.

مثل خیلی شرکت های دیگه در دنیا که قطعات رو خریداری میکنن.(ایران قطعه ساز موبایل نداره جز همین glx که بعضی قطعات ساده تر رو در داخل تولید میکنه)

اگر انتظار دارید 1 روزه سازنده cpu شویم!!!(50 سال تحقیق و توسعه نیاز دارد) یا سیستم عامل طراحی کنیم( ایران دروید!!!) ، باید بگویم که کشور را اشتباه آمده اید!!!!!!! اینجا ایران است با 40 سال سابقه تحریم از سوی ابر قدرت ها

وتنها آپشنش "راحت ازجیب بیرون میاد"
ظاهرا 10-15 سالی عقب هستید!!! چون گوشی های جدید این شرکت(پارس و ماد) کاملا بروز و میان رده هستند.

کجاش تولیدملیه؟
بخش بزرگی از تولید که همان هم دانش خاص خودش را نیاز دارد مونتاژ قطعات است. قاب و بورد و قطعات جانبی و.... بعضی مدل ها هم در همین شرکت تولید می شود.

200 نفر را شاغل کرده(در این وضع بد بیکاری و اقتصاد خراب)

پس اگر اشتغال این خانواده ها برای شمای ایرانی مهم است، این تولید ملی است. اما اگر برای شما اشتغال جوانان کره و چین و تایوان مهم تر است، باید شناسانامه خود را تغییر داده یا حداقل تابعیت یکی از این کشورها را قبول کنید، شاید آن وقت با افتخار بگویید تولید کشورم(هندوستان-چین-تایوان یا.....)
tina_piran آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2017   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Narges_Banoo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ما هم برای تولد بابامون مدل ماد رو خریدیم :)

می‌خواهم دست‌کم یک نفر باشد
که من با او از همه چیز
همانطور حرف بزنم
که با خودم حرف می‌زنم.
داستایوفسکی

Narges_Banoo هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2017   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

xman-ir's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله tina_piran نمايش نوشته ها
قطعات

چینی

تایوانی

ژاپنی

هستند.

مثل خیلی شرکت های دیگه در دنیا که قطعات رو خریداری میکنن.(ایران قطعه ساز موبایل نداره جز همین glx که بعضی قطعات ساده تر رو در داخل تولید میکنه)

اگر انتظار دارید 1 روزه سازنده cpu شویم!!!(50 سال تحقیق و توسعه نیاز دارد) یا سیستم عامل طراحی کنیم( ایران دروید!!!) ، باید بگویم که کشور را اشتباه آمده اید!!!!!!! اینجا ایران است با 40 سال سابقه تحریم از سوی ابر قدرت ها

ظاهرا 10-15 سالی عقب هستید!!! چون گوشی های جدید این شرکت(پارس و ماد) کاملا بروز و میان رده هستند.

بخش بزرگی از تولید که همان هم دانش خاص خودش را نیاز دارد مونتاژ قطعات است. قاب و بورد و قطعات جانبی و.... بعضی مدل ها هم در همین شرکت تولید می شود.

پس اگر اشتغال این خانواده ها برای شمای ایرانی مهم است، این تولید ملی است. اما اگر برای شما اشتغال جوانان کره و چین و تایوان مهم تر است، باید شناسانامه خود را تغییر داده یا حداقل تابعیت یکی از این کشورها را قبول کنید، شاید آن وقت با افتخار بگویید تولید کشورم(هندوستان-چین-تایوان یا.....)
نه عزیزم من کارم اینه -قرارنیست چون 200نفرروشاغل کرده پولمون روبریزیم توجوب بعدمیام ازایران خودروانتقادمی کنیم اونکه چندین هزارنفرروشاغل کرده.کیفیت روبالاببریم خودمون طراحی کنیم نه همه چیزبه جزبدنه ساخت چین باشه.برگشتی این glxزیاده.خرابیش زیاده-زیادهنگ میکنه...با دست لحیم کاری می کنندمگه عهدتیرکمون میرزاست؟به انتخاب ایرانی احترام بگذاریم.من اگه جنس خوب با قیمت خوب گیرم بیادحتماًاول ایرانی روانتخاب می کنم.
xman-ir آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #6 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

samirakh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قطعات

چینی

تایوانی

ژاپنی

هستند.

خوبه که پیشرفت کنه اما خطش اشتباهه فعلا باید بتونه اول قطعات خیلی خوب رو منتاژ کنه بعد بره سراغ تولید گوشی
ابتدا کسب دانش مهارت و تکنولوژی بعد تولید
samirakh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #7 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شرکت ضعیفی است و اول باید شناخت مشتری و احترام به خواسته های مشتری و خدمات مناسب و تبلیغات را یاد بگیرد بعد از نبود فرهنگ خرید کالای ایرانی(مونتاژ) حرف بزند.....
نگاهی به سیاستهای بازاریابی این شرکت نشان میدهد مدیرانش کمترین شناختی از علم بازاریابی ندارند و فکر میکنند اگر صدتا محصول را با کیفیت پایین و شکل های مختلف به بازار بدهند ملت میروند دست از برندهای معروف میکشند و دوان دوان به سوی این شرکت می آیند!!!!! :-)
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2017   #8 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله xman-ir نمايش نوشته ها
نه عزیزم من کارم اینه -قرارنیست چون 200نفرروشاغل کرده پولمون روبریزیم توجوب بعدمیام ازایران خودروانتقادمی کنیم اونکه چندین هزارنفرروشاغل کرده.کیفیت روبالاببریم خودمون طراحی کنیم نه همه چیزبه جزبدنه ساخت چین باشه.برگشتی این glxزیاده.خرابیش زیاده-زیادهنگ میکنه...با دست لحیم کاری می کنندمگه عهدتیرکمون میرزاست؟به انتخاب ایرانی احترام بگذاریم.من اگه جنس خوب با قیمت خوب گیرم بیادحتماًاول ایرانی روانتخاب می کنم.

نه عزیزم من کارم اینه -قرارنیست چون 200نفرروشاغل کرده پولمون روبریزیم توجوب
جوب نیست. جیب جوونای مملکت خودته که اگر کمکش نکنی، شیشه ماشین خودتو میشکونه و دزدی میکنه تا نون شبش در بیاد.

زیادهنگ میکنه
من 2 تا از گوشی های این شرکت رو داشتم ودارم و تاحالا هنگ شدن ندیدم. یعنی هر چیز دیگه ای میگفتی میتونستم خودمو راضی کنم جز هنگ کردن!!!!! چون حتی 1 بار هم ندیدم گوشیم تو این3 سال هنگ کنه. چه گوشی قبلیه. چه این جدیده
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

leo-unique's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من 2 تا از گوشی های این شرکت رو داشتم ودارم و تاحالا هنگ شدن ندیدم. یعنی هر چیز دیگه ای میگفتی میتونستم خودمو راضی کنم جز هنگ کردن!!!!! چون حتی 1 بار هم ندیدم گوشیم تو این3 سال هنگ کنه. چه گوشی قبلیه. چه این جدیده
از کجا معلوم که راست بگی ؟
ما در هر هفته یک روز گوشت می‌خوریم. گوشت خوردن خیلی چیز خوبی هم نیست. و یک وعده هم ممکن است غذا بخوریم.
leo-unique آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

hosseincheraghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب فعلا میتونن لبنان فلسطین عراق رو ساپورت کنن بعد که پیشرفت کردن ما ازشون میخریم البته اگر کشورهای عربی رو جنس ایرانی حساب ببرن
hosseincheraghi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2017   #11 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله leo-unique نمايش نوشته ها
از کجا معلوم که راست بگی ؟
دوست نداری میتونی باور نکنی. خیلی ساده. من تجربه خودم رو گفتم.
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2017   #12 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hosseincheraghi نمايش نوشته ها
خوب فعلا میتونن لبنان فلسطین عراق رو ساپورت کنن بعد که پیشرفت کردن ما ازشون میخریم البته اگر کشورهای عربی رو جنس ایرانی حساب ببرن
اون موقع دیگه برای خریدن و حمایت دیره. چون دیگه در اثر بیکاری و فقر گوش تا گوش شما رو بریدن و خونتون رو خالی کردن و مبل و فرشتون رو بردن، جوونای تحصیلکرده بیکار و دیگه چیزی از ایران نمونده که شما کیفیتش رو بپسندی یا نپسندی.

اون زمان دیگه حمایت به درد خودت میخوره و خودت
قديمي 01-12-2017   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

hosseincheraghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اون موقع دیگه برای خریدن و حمایت دیره. چون دیگه در اثر بیکاری و فقر گوش تا گوش شما رو بریدن و خونتون رو خالی کردن و مبل و فرشتون رو بردن، جوونای تحصیلکرده بیکار و دیگه چیزی از ایران نمونده که شما کیفیتش رو بپسندی یا نپسندی.

اون زمان دیگه حمایت به درد خودت میخوره و خودت
دولت و حکومت ازشون حمایت کنه
شما خودت موبایل ایرانی دستتونه؟
مگه پول علف خرسه
تو این نظام فاسد بدهکار هم شدیم
hosseincheraghi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2017   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

leo-unique's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوست نداری میتونی باور نکنی. خیلی ساده. من تجربه خودم رو گفتم.
از معایب گوشی جدیده نگفتی
leo-unique آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-12-2017   #15 (لینک نوشته)
فعال تالارهای موضوعی

tina_piran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hosseincheraghi نمايش نوشته ها
شما خودت موبایل ایرانی دستتونه؟
مگه پول علف خرسه
بله من گوشی ماد دارم.

اون دولتی ها و حکومتی ها هم که از مریخ فرود نیومدن. همسایه و برادر و خواهر و پدر و مادر و رفیق و آشنای من و تو هستن دیگه.
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال