تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل > اخبار سیاسی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

leo-unique's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض رهبر انقلاب: من از وضع مردم مطلعم/ تلخی کام مردم را با همه وجود حس می‌کنم

رهبر انقلاب: من از وضع مردم مطلعم/ تلخی کام مردم را با همه وجود حس می‌کنم

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها و عید نوروز به همه‌ی هم‌میهنان و ایرانیان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران و با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای سال 95 را همراه با تلخی‌ها و شیرینی‌هایی برای ملت ایران دانستند و با اشاره به برخی از مهمترین عوامل شادکامی ملت در سال گذشته، افزودند: عزت ایران و هویت ملت عزیز در تمام قضایای سال 95 مشهود بود و دشمنان در همه‌جای دنیا به اقتدار و عظمت ملت ایران اعتراف کردند.

رهبر انقلاب اسلامی، حضور پر شور و غیرتمندانه مردم در روز 22 بهمن در پاسخ به بی‌احترامی رئیس‌جمهور امریکا و همچنین اجتماع عظیم مردم در روز قدس را نشان‌دهنده هویت و اهداف والای مردم ایران خواندند و گفتند: با وجود آنکه همسایگان ایران و کشورهای منطقه دچار ناامنی هستند، امنیت کشور در محیط پرتلاطم منطقه‌ای و بین المللی شاخص بسیار مهمی بود و ملت ایران در طول سال، «امنیت پایدار» را تجربه کرد.

«همت جوانانه» و «حرکات مؤمنانه فراگیر» دو شاخص دیگر در ارزیابی موفقیتها و پیشرفتهای ملت ایران بود که رهبر انقلاب اسلامی به آن اشاره و خاطرنشان کردند: مشاهده و اطلاع از فعالیتهای پر شور و مبتکرانه‌ی علمی، فرهنگی، تولیدی و ورزشی هزاران گروه جوان در سراسر کشور و برگزاری جلسات و فعالیتهای گرم و گیرای دینی، از جمله نقاط مثبت و شادی‌آفرین برای کشور و ملت ماست.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سپس تلخی‌ها و سختی‌های سال قبل را مربوط به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بویژه طبقات ضعیف و متوسط دانستند و افزودند: من از وضع مردم مطلع هستم، بنابراین تلخی کام مردم به‌ویژه طبقه ضعیف را از مشکلات اقتصادی همچون «گرانی، بیکاری، تبعیض‌ها و نابرابری‌ها و آسیبهای اجتماعی» با همه‌ی وجود حس می‌کنم.

ایشان تأکید کردند: همه‌ی ما مسئولیم و باید هم نزد خداوند متعال و هم نزد ملت پاسخگو باشیم.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تأکید بر «اقدام و عمل» در نامگذاری سال 95 و انجام کارهای خوبی که مسئولین گزارش آن را داده‌اند، گفتند: البته فاصله زیادی میان کارهای انجام شده با انتظارات مردم و رهبری وجود دارد و آمارهای مثبت و منفی را باید در مجموع مشاهده کرد.

ایشان، توجه به نام «اقتصاد مقاومتی» را به تنهایی مؤثر ندانستند و در خصوص راه‌حل و علاج وضع کنونی، افزودند: علاج، در تقسیم کردن اقتصاد مقاومتی به نقاط کلیدی و مهم و تمرکز همه همت مسئولین و مردم بر آن نقاط است و این نقاط کلیدی عبارت است از تولید داخلی و اشتغال بویژه اشتغال جوانان.

حضرت آیت الله خامنه‌ای، بر اساس همین ضرورت، سال 96 را «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری کردند و گفتند: تمرکز و برنامه‌ریزی بر روی این نقاط کلیدی مطالبه رهبری و مردم از مسئولین و موجب پدید آمدن موفقیتهای چشمگیر و محسوس است و مسئولین باید نتایج را در پایان سال به مردم گزارش کنند.

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kambizmovahedi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رهبر انقلاب: من از وضع مردم مطلعم/ تلخی کام مردم را با همه وجود حس می‌کنم

اقتصاد مقاومتی ۲
kambizmovahedi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

renly-black's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رهبر انقلاب: من از وضع مردم مطلعم/ تلخی کام مردم را با همه وجود حس می‌کنم

بمیر م آقا که دور تان پر است از نا لایقان.

زمین کتاب ی است و ما واژه های آن...
که با هم داستان زنده گی زمین یان را می نویس یم...
renly-black آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

رهبرا اگر هر كسي كار خودش و تخصص خودش كه ازش برمياد رو انجام بده و فضولي تو هر كاري نكنه
و اشتباهي نباشه شما هم شرمنده مردم نخواهي شد!!!
اميدوارم اين شعار و نام گذاري هر ساله مثل سالهاي گذشته كه دقيقا نقطه مخالفش اتفاق ميفتاد اينبار به سرانجام برسه...
و من الله توفيق

ويرايش توسط mohammadkkk : يك هفته پيش در ساعت 05:29 PM
mohammadkkk هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

qazalehk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بعيد ميدونم كسي از حال مردم باخبر باشه
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

karoline's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله qazalehk نمايش نوشته ها
بعيد ميدونم كسي از حال مردم باخبر باشه
کسی؟!
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

qazalehk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله karoline نمايش نوشته ها
کسی؟!
از سران نظام
qazalehk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
کاربر

iriteh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ی عده کارشون شده شعار دادن. من الان اینقدر ک پای منبر روحانیون بودم دیگه حفظم شده که چی میخوان بگن. حتی اطلاعاتم بیشتر یه عده وعاظ شده! ولی چ فایده ؟؟ شدن مثل دبیر کل سازمان ملل فقط محکوم میکنن و شعار میدن. پول بیت المال رو میخورن که بهمون بگن این کار خوبه و این کار بده. حسشو ندارن خودشون استین بالا بزنن.
iriteh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
کاربر

poriya_naziarmy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

poriya_naziarmy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

_nazli_'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

اشتغال رهبر انقلاب: من از وضع مردم مطلعم/ تلخی کام مردم را با همه وجود حس می‌کنم

کو دلِ پـر طافتی ؟!

-فاضل نظری-
_nazli_ آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

m-----h's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خب پس ایشان لطف کنن و حال مردم رو به مسئولین هم بگند تا مسئولین هم با خبر بشند ..
یاد آن مثل افتادم که میگه کسی سیر هست حال آدم گرسنه رو نمیفهمه ، (البته این مثل رو بجهت بی توجهی مسئولین عرض کردم چون ایشان گفتند مطلع به احوال مردمند)

دقت کن
هدف واحد است
من، تو .. مثل هم

این شهر پر از تن هاست

m-----h آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moony's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله m-----h نمايش نوشته ها
خب پس ایشان لطف کنن و حال مردم رو به مسئولین هم بگند تا مسئولین هم با خبر بشند ..
یاد آن مثل افتادم که میگه کسی سیر هست حال آدم گرسنه رو نمیفهمه ، (البته این مثل رو بجهت بی توجهی مسئولین عرض کردم چون ایشان گفتند مطلع به احوال مردمند)
وقتی حرف گوش نمیکنن چکار کنند ؟؟
محمود اش که ادعا داشت10 روز رفت قهر کرد ، کشور رئیس اجرایی نداشت
مجلس ششم نبود که نامه جام زهر را برای رهبری نوشتند و گفتند الان هم شرایط همان گونه است و شما باید این جام زهر را بخورید ( وقتی بغداد و کابل دست آمریکایی ها بود)
5 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

taj24's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به ایشان بگویید خسته نباشند
taj24 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bisavad's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با تمام احترامی که برای ایشان قایلم باید بگویم اطلاع داشتن خالی دردی از مردم دوا نمی کند.

دکتر شریعتی:
در جایی بحث از این بود که چگونه مذهب را در دبیرستان ها ترویج کنیم؟ من گفتم باید از ریشه حذفش کنیم!!!که این جوان وقتی از مدرسه خارج میشود نداند اسلام چیست.آن وقت است که اسلام راستین را می یابد.

bisavad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

asdfsdfagadfgdf's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عظما ولایت اینقدر مدیریت و کشور دری قوی دارند که فقیر و کارتتون خواب نداریم
ب

asdfsdfagadfgdf آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال