$ معرفی سهام بورس $ - صفحه 22
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > عمومی و اجتماعی > کار و اقتصاد
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

کار و اقتصاد بحث و گفتگو پیرامون مسائل اقتصادی ، بازار کار ، اشتغال ، سرمایه و سرمایه گذاری

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 04-12-2017  
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض $ معرفی سهام بورس $

علت اصلی فقر وفلاکت ترس ونادانی است !!! اگر شما مطالعه روز افزون داشته باشید واطلاعات عمومی شما زیاد باشد براحتی می توانید از پس مشکلات برآئید اما این کافی نیست !!!باید شهامت هم داشته باشید واقدام کنید واز شکست نترسید بالاخره یا موفق می شوید ویا چیزی یاد می گیرید وبر تجربه تان افزوده خواهد شد . زندگی تضمینی نیست وروند منطقی هم ندارد اما این دنیا پراز راز رومز است با آگاهی یافتن از مکانیسم برخی از وقایع اقتصادی ، تاحدودی می شود پیش بینی کرد که مسیر بعدی چیست ؟؟؟!!! بنظر من اطلاع یافتن از شرایط خاص اقتصادی و مکانسیم گردش پولی می تواند شما را براحتی پولدار کند !!!
اکثر آدم ها به دنبال راحتی وآسایش وبقول معروف پول مفت هستند درصورتیکه پنیر مجانی فقط درتله موش یافت می شود . برخی ها وام می گیرند تا یک دارائی خاصی نظیر ماشین بخرند که نه تنها پولساز نیست بلکه هزینه بر است که پس از چند سال نهایتاً با وجود تورم 20 درصد درصورت فروش به همان اصل پول خودشان می رسند وبرخی وام می گیرند در سهامی خاص سرمایه گذاری می کنند که دارائی زیادی نسبت به سرمایه دارد ودر عرض چند سال از پول نداشته خود وبا استفاده از پول دیگری ( بانک ) دارای ثروت می شوند

ويرايش توسط turk777 : 05-23-2017 در ساعت 07:14 PM
turk777 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 4 هفته پيش   #316 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ariana21's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : $ معرفی سهام بورس $

سلام من می خوام تازه وارد بورس شم میشه کامل راهنماییم کنید؟
گیر می کنند .....

http://ariana21.blogfa.com

$ معرفی سهام بورس $
ariana21 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 4 هفته پيش   #317 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اگهی فروش اموال مازاد شرکت لپارس برروی شبکه کدال امد این سهام طی نه ماه اینده حداقل 100 درصد بازدهی خواهد داشت معطل نکنید که کسب سود دربازار بورس با خواندن گزارشات وترازنامه اسان هست
سهام های حرهشا و بمیلا هم تقریبا همچنین وضعیتی خواهند داشت
تنها مانع کسب ثروت خودتان هستید . باید تلاش کنید وگرنه تورم شدید ارزش پولتان را ازبین خواهد بردوشما می مانید با کاغذهای رنگی
اینقدر هم ناله نکنیددر اوضاع تورمی شدید هم می توانید سود بزرگی ببرید و توجه داشته باشید که سود بانکی فقط 20 درصد هست !!!
کتاب مقدمات بورس . مدیریت مالی 1 و اصول حسابداری 1را مطالعه کنیدسپس وارد بورس شوید . بازار سرمایه ( بورس ) می تواند بعنوان درامد دوم شما تلقی شود . فقط گزارشات شرکت را بادقت بخوانید که تا چه حد سود ساخته , وچه میزان دارایی های جاری و سود انباشته اش تغیرات داشته است. مثلا × ریال سود ساخته باید قیمتش 100× شود و یا اینکه سود انباشته اش تقسیم بر تعداد سهام ضربدرعدد 5 کنید قیمت سهام باید به ان عدد برسد
قديمي 4 هفته پيش   #318 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

hosseincheraghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله turk777 نمايش نوشته ها
من تو هیچ سهامی ضرر نکردم !!! رفیق ات در چه سهامی ضرر کرده است و برایچه در فروش عجله نموده است . من لپارس را حدود 650 تومان خریده ام و تا 465 سقوط کرد نفروختم چونکه ترازنامه اش را نگاه کردم و حالا دارد صف خرید می شود و براحتی تا 1000 تومان خواهد رفت
ایا چیزی ارزان شده ما خبر نداریم !!!
سلام چه عرض کنم والا به من گفت
سهم تابا سود خوبی میداد تا تاریخ 10مهر که بورس اوضاش خراب شد تا چند روز قبل داشتمش و با 6 میلیون ضرر فروختم
قديمي 4 هفته پيش   #319 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

khosro30's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سهام آینده 1
امروز از نزدیک 750 تا 1400 میره
قديمي 4 هفته پيش   #320 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سهام بمیلا ارزش دارایی های جاری یازده برابر بدهی جاری در ترازنامه و این یعنی پتانسیل سود سازی شرکت بالاست خرید ان بسیار مناسب هست . سهام لپارس هم که بتازگی قرار هست اموال مازاد خود را بفروشد و تولیدات شرکت را بالا ببرد که برای سهامداری مناسب هست
و قرار هست تاپایان سال 97 سود سهامش را به حدود 110 تومان برساند که قیمت سهامش باید به 1100 تومان برسد که نسبت به قیمت امروز سهام 40 درصد پتانسیل رشد دارد
قديمي 3 هفته پيش   #321 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

گزارش تلفیقی شرکت بمیلا در شبکه کدال امد رشد دارایی های جاری 43 درصد رشد سود انباشته 256 درصد نسبت به 29 اسفندماه 96
باید موج صعودی که امروز شکل گرفت تا قیمت 416 تومان تا یک ماه اینده شکل بگیرد.
قديمي 3 هفته پيش   #322 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوباره سهامدار فپنتا شدم تنها به این دلیل که رشد سود اوری شرکت در گزارش تلفیقی شش ماهه نسبت به29 اسفندماه 96 چهارصد هشتاد سه درصد افزایش یافته است
وبنا بر محاسباتم باید تا 20 تیرماه 98 جهش خوبی درقیمت سهام رخ بدهد . ضمنا تولید وفروش محصولات شرکت ربطی به تحریم ندارد و بازار مصرف داخلی دارد . شماهم اقدام کنید برای خرید سهام و حداقل تا گزارش نه ماهه این سهام را نگه دارید تا گزارش جدید ببینیم وضعیت چگونه خواهد بود
قديمي 2 هفته پيش   #323 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سهام بایکا که کابل برق و مخابرات تولید می کند قرار است افزایش سرمایه 1238 درصدی بدهد که قیمت سهامش هم باید به حداقل 12 هزار تومان افزایش پیدا کند البته پیش بینی من تا 20 اردیبهشت ماه 15 هزار تومان خواهد بود ودر قیمت 6 تا 7 هزار تومان این سهام را بخرید مناسب برای سرمایه گذاری عالی می باشد .
نوشته را پسندیده است :
قديمي 2 هفته پيش   #324 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درسایت مرکز پردازش مالی سهام ها, سهام مورد نظر را جستجو کنید
کل اطلاعات بازدهی دارایی ها ی شرکت ها براساس اخرین ترازنامه محاسبه شده است . سهام هاییکه در شش ماه بازدهی دارایی ها انان بیش از 20 درصد بوده مناسب برای خرید هستند
قديمي 2 هفته پيش   #325 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پیش بینی قیمت اینده سهام فقط با خواندن اخرین ترازنامه شرکت امکان پذیر هست . هردو سهام بایکا و فپنتا با رشد سود اوری بسیار خوبی مواجه شده اند که بایستی قیمت سهامشان رشد کند
قديمي 2 هفته پيش   #326 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نسبت های مالی شش ماهه سهام فپنتا :
بازدهی دارایی ها 35.71 درصد !!!سود عملیاتی نسبت به سود ناخالص 83.53 درصد. همین دو نسبت نشان دهنده پتانسیل سود سازی عالی می باشد که درکمتر سهامی یافت می شود . معطل نکنید حتما در حد توان از این سهام بخرید وتا امدن گزارش تلفیقی 9 ماهه نگه دارید
قديمي 2 هفته پيش   #327 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

میزان سود ساخته شده سهام فپنتا در شش ماهه 97 نسبت به دوره شش ماهه سال گذشته 483 درصد افزایش نشان می دهد که بسیار عالی است درصورتیکه قیمت سهام ان فقط حدود 120 درصد افزایش یافته !!! یعنی پتانسیل حداقل 150 درصد رشد را دارد این سهام را بخرید و تا گزارش تلفیقی بعدی نگه دارید
قديمي يك هفته پيش   #328 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اگر از پولتان جهت بهره وری استفاده نکنید تورم خردتان خواهد کرد
هیچکس با سود بانکی پولدار نشده ونخواهد شد .
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #329 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله turk777 نمايش نوشته ها
اگر از پولتان جهت بهره وری استفاده نکنید تورم خردتان خواهد کرد
هیچکس با سود بانکی پولدار نشده ونخواهد شد .
اخیرا یکی از فامیل های نزدیک ما یه پولی دستش اومد، یعنی از فروش خونهء ارث و میراثی.
خیلی بهش توصیه کردیم و سعی کردیم بهش کمک کنیم تا ملک بخره و براش در حکم سرمایه گذاری و سود هم باشه، اما متاسفانه طرف عقلش رو از دست داده و رفت یه خونه اجاره کرد و بقیه پولش رو هم گذاشته بانک ماهیانه سودش رو بگیره

از دستش خیلی ناراحت شدیم. چون ما بهم نزدیک بودیم با هم صمیمی بودیم. البته ناراحتی من بیشتر بخاطر خودشه و اینکه سرمایه اش اینطوری از بین میره.
موارد خیلی خوبی براش پیدا کردیم که میتونست سرمایه گذاری عالی و پرسودی باشه.

خیلی آدمها در شرایط خاص صفات بد و ضعف هاشون بروز میکنه. متاسفانه این آدم هم همینطور!
دیوونه

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #330 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

turk777's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها
اخیرا یکی از فامیل های نزدیک ما یه پولی دستش اومد،
اگر خونه نداشته ونخریده اشتباه کرده ولی برای سرمایه گذاری چندان مناسب نیست فکر نکنم به این زودی حداقل تا دوسال اینده خانه رشد خاصی داشته باشد . متاسفانه اکثر ایرانیها می خواهند همه چیز را تجربه کنند !!! امسال که واسه من تا اینجا سالی خوبی بوده وتوانستم همگام با تورم پیش بروم . دارم تلاشم را بیشتر می کنم که درامدم بیشتر شود . تمامی سهامی که خودم تحلیل کردم نسبت به مدت مشابه سود چند برابری نسبت به سود بانکی بردم . اینجا تبلیغ می کنم دوست دارم بقیه هم سود ببرند
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال