سیاست داماد علم الهدی درباره زنان
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 04-20-2017   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
maryam634's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

سیاست داماد علم الهدی درباره زنان
سیدابراهیم رئیسی با بیان جایگاه زن در جامعه و خانواده، سهم زنان در پیشرفت کشور را بسیار مهم و جدی دانست و گفت: بنده برای ایجاد شغل، برنامه کارشناسی و آماده دارم.
به گزارش رجانیوز، حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع تعدادی از فعالان حوزه زنان با اشاره به اهمیت بالای نقش زن در اسلام گفت: نگاه ما به زن همان نگاه شریعت اسلامی است. ممکن است در شریعت اسلامی زن و مرد به لحاظ جسمی تفاوت داشته باشند اما ازنظر انسانی تفاوتی وجود ندارد و یک زن هم می‌تواند حیات طیبه داشته باشد.
وی افزود: به لحاظ نقش اجتماعی طبیعتاً وظایفی به عهده آن‌ها است که در خانواده نقش اجتماعی زنان به‌عنوان کانون عاطفه توجه به همسر و فرزندان است و مردان نیز طبیعتاً وظیفه‌دارند سخت تلاش کنند تا بتوانند زندگی صمیمی را برای جامعه به وجود آورند.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه توجه به مسئله خانواده از افتخارات قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بوده است، اظهار داشت: در نظام اسلامی امام خمینی (ره) به‌عنوان پیشوا و رهبر معظم انقلاب بر نقش نهاد خانواده و زن تأکید زیادی کردند.
امور زنان نباید در چنبره مسائل سیاسی قرار بگیرد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی تصریح کرد: امور زنان نباید در چنبره مسائل سیاسی و حزبی قرار بگیرد. مسئله زن واقعیتی است که باید با اراده و تصمیم با آن برخورد شود نه اینکه برای جلب‌توجه دیگران و جلب منافع و تحکیم موقعیت استفاده ابزاری کرد. استفاده از هر امر و مسئله‌ای به‌صورت غیرواقعی و تبلیغی برای جلب‌توجه ناپسند است.
وی تأکید کرد: شعاری برخورد کردن و سیاسی کردن به موضوع زنان که یک واقعیت اجتماعی و واقعیت خلقت هستند درست نیست.
برنامه‌نویسی و شعار در کشور کافی است
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: حتماً برنامه من در حوزه زنان جدا از سیاست‌های مصوب کشور نیست. برنامه‌نویسی و شعار کافی است و اکنون زمان و میدان اجرا رسیده است. سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه حمایت زن و خانواده باید اجرایی شود. اگر این قوانین را اجرایی نکنیم تنها در حوزه شعار باقی می‌ماند و به صلاح نیست بعد از ۳۸ سال از عمر انقلاب برنامه شعاری باشد.
حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: زنان باید احساس کنند سیاست‌های مصوب و قوانین در جهت حمایت از آن‌ها در حال اجرا است نه اینکه در حد لفظ و شعار باقی بماند.
وی با تأکید بر اینکه آرامش زنان در خانواده و یا اداره و سازمان بسیار مهم است، گفت: اگر زنی از صبح تا عصر در جامعه به فعالیت می‌پردازد و در عرصه‌های اجتماعی نقش ایفا می‌کند باید آرامش داشته باشد. خانم‌ها باید در حوزه اداری و نقشی که در خانه‌دارند بدون اضطراب باشند و استرس و اضطراب از آن‌ها زدوده شود. این اضطراب وقتی زدوده شود که زنان احساس کنند سازوکارهای کشور حامی آن‌هاست.
وی خاطرنشان کرد: سازوکار حمایت از زنان فقط قانون‌گذاری نیست یا اینکه دستگاه قضایی فقط اقدام کند. بلکه همه سازوکار کشور باید از زنان در جهت ایفای نقش مادری و نقش اجتماعی در جامعه حمایت کند. سازوکارهای کشور باید آهنگ حمایت از ایفای نقش زنان در ارتقاء جامعه را داشته باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت تسهیل ازدواج در جامعه اشاره کرد و افزود: مسئله ازدواج دختران و تسهیل ازدواج امری ضروری است و دولت تنها مسئول نیست بلکه کانون‌های محلی، افراد خیرخواه وزنان و مردان نیکوکار باید به این قضیه وارد شوند و سازوکار دولتی هم از آن‌ها حمایت کند. در مسئله ازدواج اعطای وام نیز بسیار مهم است البته نباید فقط شعار آن را بدهیم بلکه باید در عمل هم موضوع وام اجرایی شود.
وی با اشاره به تجربیات خود در حوزه حل مشکل ازدواج جوانان اظهار داشت: بنده در طول یک سالی که در مشهد حضور دارم مراجعات فراوانی در مورد مشکلات مربوط به ازدواج و عدم نبود مسکن داشته‌ام. آنجا این بحث را مطرح کردیم حالا که زمین و پول متعلق به امام رضا (ع) وجود دارد کاری برای حل مشکل ازدواج جوانان انجام دهیم و لذا ۶۰۰ واحد مسکونی برای زوج‌های جوان احداث شد.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مسئولیت خود به‌عنوان نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: در آنجا نیز پرس‌وجو کردیم که آیا زمینی از اموال آستان قدس رضوی وجود دارد یا خیر که بعد از پیدا شدن زمین برای ساخت مسکن برای حل مشکل ازدواج جوانان اقدام کردیم. قویاً معتقدم هر اقدامی برای حل مشکل ازدواج، مسکن جوانان، وام ازدواج و اهدای تسهیلات مالی باید انجام شود.
جنبش ملی تشکیل خانواده باید شکل بگیرد
وی با اشاره به اهمیت تشکیل خانواده گفت: در ارتباط با تشکیل خانواده نگاهم همان نگاه مقام معظم رهبری است و باید جنبش ملی تشکیل خانواده شکل بگیرد و همگان در آن سهم و نقش ایفا کنند. همان‌طور که امروز بسیاری حاضرند این نقش را ایفا کنند. تجربه نشان داده هر جا مردم وارد عرصه شدند مشکلات حل‌شده است. البته مردم تنها نباید در وسط میدان باشند و دولت باید قانونا از حضور مردم حمایت کنند.
بیمه زنان خانه‌دار حتماً باید اجرایی شود
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی با اشاره به دیدگاه خود در حوزه حمایت از زنان اظهار داشت: بیمه زنان خانه‌دار حتماً باید اجرایی شوند و ما نسبت به آن تأکیدداریم. همچنین بیمه زنان روستایی و عشایری حتماً باید اجرایی شود چراکه زنان عشایر در کنار مردان و حتی در مواقعی برتر از مردان سهم مهمی در تولید دارند. زنان روستایی و عشایر در کنار زنان خانه‌دار باید احساس کنند که سازوکارهای کشور در جهت حمایت از آن‌ها حرکت می‌کند.
وی همچنین تأکید کرد: ما معتقدیم یک فرد بیمار نباید دغدغه مریضی و همچنین اضطراب ناشی از مراجعه به بیمارستان و هزینه‌ها را داشته باشد و باید بیمه‌ها در جهت حمایت از آن‌ها فعال شود.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به موضوع حقوق زنان اظهار داشت: ما معتقدیم بالاتر از بحث حقوق زنان بحث کرامت زنان است. امروز در جهان بحث‌هایی درباره حقوق زن مطرح می‌شود اما هدف چیز دیگری است. بخشی از شعار کار و کرامت که مطرح کردیم شامل کرامت زنان است.
حجت‌الاسلام رئیسی درباره موضوع اشتغال زنان نیز تأکید کرد: ما حتماً اشتغال زنان را قبول داریم نه‌فقط برای زنان تحصیل‌کرده بلکه زنان غیرتحصیلکرده نیز نقش مهمی دارند. هر جا زمینه‌ای برای ایفای نقش زن مطرح باشد حتماً می‌تواند نقش ایفا کند. در پاسخ به کسانی که در این زمینه‌ها ایجاد شبهه می‌کنند باید بگویم من به این موضوع اعتقاددارم و در سلوک عملی خانواده خود آن را اجرا کردم نه اینکه باوری داشته باشم اما در عمل به‌گونه‌ای دیگر اجرا کنم. در عمل معتقدم همسر و دخترم نیز تا آنجا که می‌توانند باید در جامعه نقش ایفا کنند. لذا صحبت‌هایی که درباره نقش زن در جامعه می‌کنم در زندگی شخصی خود اجرا کرده‌ام و هر زنی که می‌تواند نقشی در جامعه داشته باشد باید ایفای نقش کند.
زنان بی‌سرپرست باید موردتوجه مضاعف قرار گیرند
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت توجه به زنان بی‌سرپرست گفت: زنان بی‌سرپرست باید موردتوجه مضاعف قرار گیرند چراکه آن‌ها هم دغدغه حفظ فرزند، هم دغدغه نقش پدری و هم دغدغه صیانت از خانواده را دارد.
نوبت بخشنامه‌نویسی در کشور تمام‌شده است
وی بابیان اینکه قانون در کشور کم نداریم، تصریح کرد: نوبت بخشنامه و برنامه‌نویسی تمام‌شده و باید صحبت از اجرا باشد. مردم باید در عمل ببینند که قانون اجرا می‌شود.
حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به طلاق به‌عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: طلاق علل مختلفی نظیر بحث‌های مالی، بیکاری، اعتیاد و دیگر موارد دارد. فکر می‌کنم مهم‌تر از بحث آسیب‌شناسی آسیب زدایی از مشکلات است. ما برای رفع معضل بیکاری و ایجاد شغل برنامه کارشناسی تهیه کردیم. هرکسی در باب اشتغال سخنی داشته شنیده‌ایم یا در آینده خواهیم شنید و بنده برنامه‌های خود را اعلام خواهم کرد. درباره مبارزه با مواد مخدر نیز با توجه به سابقه‌ای که در مقابله با مفاسد اجتماعی و بحث مواد مخدر دارم برنامه جدی تهیه کردم.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره موضوع طلاق توافقی نیز اظهار داشت:‌درست است که دختر و پسر می‌توانند با توافق یکدیگر از هم طلاق بگیرند اما در این میان بزرگان خانواده نیز نقش مهمی دارند و باید پادرمیانی‌های لازم را انجام دهند و نگذارند پیوند عاطفی به هم بریزد. مسئله حقوقی در خانواده روبنایی است. آنچه زیربنای خانواده و ازدواج است مودت و رحمت بین زن و شوهر است. راه آسیب دیدن مودت و عاطفه در میان زن و شوهر دادگاه نیست بلکه بزرگ‌ترها باید نقش ایفا کنند.
وی درباره اینکه برنامه‌اش برای ایجاد ساختار جدی در حوزه بانوان چیست، اظهار داشت: تاکنون در دولت‌های مختلف مشاور امور زنان وجود داشته است. به نظر مسئله زنان گسترده‌تر از حوزه مشاورت است و باید ساختار مناسبی برای اجرای سیاست‌ها و قوانین مربوط به حمایت از خانواده ایجاد شود. این ساختار نه‌فقط در یک بخش دولت بلکه باید در همه مجموع دولت ایجاد شود. ما امروز سیاست‌های کلی نظیر جمعیت و حمایت از خانواده راداریم و من حوزه مشاورت را برای پیگیری مشکلات این حوزه کافی نمی‌دانم.
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین از برنامه ویژه برای رسیدگی به مشکلات معلولان خبر داد و افزود: ما حتماً به حوزه معلولان توجه جدی خواهیم داشت. با توجه به اینکه معلولان ازنظر فیزیکی دچار محدودیت هستند ما نباید محرومیت‌های مضاعفی برای آن‌ها درست کنیم. بیمه معلولان امری بسیار مهم است و ما به‌صورت قانونمند از آن‌ها حمایت خواهیم کرد.
حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به برنامه‌هایی که در مدت فعالیت در آستان قدس رضوی برای حوزه زنان انجام‌شده است، گفت: ما گام‌های جدی در آستان قدس برای پیگیری از مسائل زنان برداشتیم و برای اولین بار مرکز امور زنان ایجاد کردیم. همچنین رواق بسیار وسیع و مناسبی به زنان اختصاص دادیم و اعلام کردیم مطلقاً مردان به این رواق رفت‌وآمد نکنند. حتی برخی آقایان به شوخی به ما اعتراض کردند و به آن‌ها گفتیم مواظب باشید دیگر رواق‌ها به زنان اختصاص پیدا نکند لذا باید تأکید کنم سخن در رویکرد است و ما رویکردی جدی به حوزه زنان داریم.
انتهای پیام
__________________
شما درست میفرمایید
در نتیجه بحثی نیست
maryam634 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2017   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
m_abraham's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

از بس آقای علم الهدی را تخریب کردند ، بخواهند شخص دیگری را هم تخریب کنند ، آن شخص را به
آقای علم الهدی را ربط میدهند.
__________________
مَسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّىٰ يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَىٰ نَصْرُ اللَّهِ ۗ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ
به آنان سختی ها و آسیب هایی رسید وچنان متزلزل و مضطرب شدند تا جایی که پیامبر و کسانی که با او ایمان آورده بودند،می گفتند:بار خدایا، کی ما را یاری کنی؟ [به آنان گفتیم:] آگاه باشید! یقیناً یاری خدا نزدیک است.
m_abraham هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2017   #3 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
mahdi_will_come's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

هر کیو ببینم امثال شما دارید تخریب میکنید یقین پیدا میکنم آدم درستیه
اسم خودتونو گذاشتین مسلمون! تاپیکاتون یکی در میان شده تخریب این و اون و قضاوت بی اساس...
بعدم که یکی در مورد افکار پلیدتون نظر میده میگید مگه شما خدایید که قضاوت میکنید!! ما از شما مسلمون تریم!
mahdi_will_come آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 04-20-2017   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
mohammadkkk's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...
__________________
این قصه هم رسیده به پایان ...
خداحافظ...
١٣٩٧/٢/١٤
mohammadkkk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-20-2017   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
ratler's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

گاردین» مدعی سکس‌توریسم در مشهد شد!
وب‌سایت روزنامه انگلیسی «گاردین» روز 17 اردیبهشت ماه گزارشی تکان‌دهنده در مورد حضور زوار عراقی در مشهد منتشر کرد با عنوان «زیارت، غذا، سکس و پارک آبی در شهر مقدس مشهد».
به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی؛ سایت خبری «تابناک» نوشته است؛
بعضی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ترجمه بخشی از این گزارش را با عنوان «افزایش چند برابری توریست‌های عراقی مشهد پس از ظهور داعش» منتشر کردند که به آمار تعداد زائران عراقی طی سال‌های اخیر در مشهد اشاره دارد.
اما چنان‌که از عنوان اصلی گزارش گاردین پیداست، این مطلب مدعی نکات دیگری هم هست؛ تنفروشی، غذا و تفریح در مشهد.
گزارش با ارائه آماری از تعداد گردشگران عراقی در مشهد از زبان معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری آغاز می‌شود. سپس گزارشگر از سفرش به این کلانشهر مذهبی جهان می‌نویسد؛ فرودگاه مهرآباد تهران مبدا این سفر به مشهد است و پروازی که عده‌ای عراقی هم در آن حضور دارند.
نویسنده مدعی است با یک راننده تاکسی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد، چند مدیر هتل، یک دلال فساد، رستوران‌داران منطقه شاندیز و طرقبه، چند توریست عراقی، کارمند یک پارک آبی در مشهد و... گفتگو کرده و آن‌ها را دست‌مایه گزارش خود قرار داده است.
صحبت از فساد و مسائل جنسی از گفتگوی گزارشگر مجهول‌الهویه گاردین با یک راننده تاکسی در فرودگاه مشهد آغاز می‌شود.
گاردین به نقل از این راننده (که ظاهراً مهدی نام دارد) مدعی می‌شود مردان عراقی مشتری پر و پا قرص جمعیت فاسد هستند. این روزنامه انگلیسی به نقل از مهدی می‌نویسد: آنها در جست‌وجوی فاحشه هستند.
البته مهدی از این موضوع ناراحت است و گفته با توریست‌های که در این باره از او سوال کنند برخورد می‌کند.


گاردین مدعی است:
ده‌ها هتل پنج ستاره و مسافرخانه از میدان برق (بسیج) تا حرم وجود دارد. بسیاری از مدیران این مراکز اقامتی تأیید می‌کنند که درخواست مشترک گردشگران عراقی عبارت است از جایی که زنان فاسد را بیابند.
طبق قوانین ایران صراحتاً حضور زن و مرد نامحرم در اتاق هتل ممنوع است، اما افراد راه‌هایی برای رفع این مانع پیدا کرده‌اند. مرد جوانی به نام علیرضا یکی از ترتیب‌دهندگان ملاقات برای عراقی‌هایت که در پی اجاره زنان فاسد هستند. بسیاری از شاغلان در هتل‌ها و مغازه‌داران شماره تلفن علیرضا را به متقاضیان عراقی می‌دهند.
این فرد گفته است: تنها عراقی‌ها نیستند که چنین خواسته‌ای دارند. در برنامه هر سفر خوب، سکس آیتمی است که نمی‌توان آن را فراموش کرد. تنها چون تنفروشی اینجا غیرقانونی است، باید خلاق باشیم.
علیرضا می‌گوید که در شهر تعدادی از زنان فاسد را می‌شناسد و خوشحال است که وقتی عراقی‌ها با او تماس می‌گیرند، چنین ملاقاتی را فراهم می‌کند.
اما چگونه مکان امنی را تأمین می‌کند؟ علیرضا می‌گوید: مشکلی نیست. این زنان در قاسم‌آباد و بلوار معلم آپارتمان‌هایی دارند. تبادلات آنجاها صورت می‌گیرد.
علیرضا توضیح می‌دهد که میانگین قیمت برای یک شب، بین دو تا سه میلیون ریال معادل حدوداً 70 تا 105 دلار است. بعضی از مشتریان ثروتمند برای یک هفته فرد را اجیر می‌کنند. برای مثال، ممکن است آنها یکی از این زنان فاسد را با خود به شیراز و شاید شمال کشور یا اصفهان ببرند. برای یک هفته همراهی بین 20 تا 30 میلیون ریال می‌پردازند.
گرچه علیرضا حاضر نشد مصاحبه رو در رو با یکی از این زنان را فراهم کند و یا شماره تلفن آنها را در ازای پرداخت پول به من بدهد، اما موافقت کرد که از طریق تلفن با آنها صحبت کنم. پس از یک گفتگوی کوتاه، گوشی را به من داد، پرسیدم در مورد مشتری‌های عراقی چه حسی دارد و برخورد عراقی‌ها چگونه است.
او پاسخ داد: روی هم رفته، عراقی‌ها واقعاً مردم خوبی هستند. بعضی از آن‌ها بسیار محجوب هستند، اما در کل دست و دل باز و مهربان هستند. هنگام خداحافظی، بسیاری از آن‌ها حتی پولی بیش از مبلغ توافق می‌پردازند تا از طریق وایبر و فیس‌بوک در تماس باشیم.
این روزنامه انگلیسی در ادامه به موضوع تغذیه و رستوران‌های مشهد و پارک آبی در این شهر پرداخته و می‌نویسد: با تمام این اوصاف، سکس تمام چیزی نیست که در مشهد ارائه می‌شود. رستوران‌های اطراف مشهد در شاندیز و طرقبه بسیار از عراقی‌ها را جذب می‌کند، همچنین پارک آبی!
ratler آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2017   #6 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید
 
hamed1988's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله mahdi_will_come نمايش نوشته ها
هر کیو ببینم امثال شما دارید تخریب میکنید یقین پیدا میکنم آدم درستیه
اسم خودتونو گذاشتین مسلمون! تاپیکاتون یکی در میان شده تخریب این و اون و قضاوت بی اساس...
بعدم که یکی در مورد افکار پلیدتون نظر میده میگید مگه شما خدایید که قضاوت میکنید!! ما از شما مسلمون تریم!
جانا سخن از زبانِ ما می گویی!!!!
__________________
کاش سردارِ بی‌سرِ جنگل،
روی پاهاش به رشت برمی‌گشت.
کاش هر کس که سالِ هشتاد و هشت،
رفتش و برنگشت، برمی‌گشت...

hamed1988 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-20-2017   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
karoline's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله m_abraham نمايش نوشته ها
از بس آقای علم الهدی را تخریب کردند ، بخواهند شخص دیگری را هم تخریب کنند ، آن شخص را به
آقای علم الهدی را ربط میدهند.
البته سیاست درستی نیست، ولی اونوریها هم کم از این تخریبها به عمل نمیارن.
__________________
***دانلود این کتاب رو به دوستان توصیه می کنم. حاوی مطالبی، در جهت راههای مقابله با شک در باورهای دینیه:سیاست داماد علم الهدی درباره زنان
karoline آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-20-2017   #8 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
mahdi_will_come's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله karoline نمايش نوشته ها
البته سیاست درستی نیست، ولی اونوریها هم کم از این تخریبها به عمل نمیارن.
اینوریها هم تخریب میکنن ولی نه به این شکل ناجوانمردانه که مثلا بنویسن داماد فلانی! که اصلا ربطی نداره

میترسم روز قیامت اینترنت زبون در بیاره همرو رسوا کنه... چقدر تهمت و افترا از روی نادانی ؟!
mahdi_will_come آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 04-20-2017   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
maryam634's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله mahdi_will_come نمايش نوشته ها
اینوریها هم تخریب میکنن ولی نه به این شکل ناجوانمردانه که مثلا بنویسن داماد فلانی! که اصلا ربطی نداره

میترسم روز قیامت اینترنت زبون در بیاره همرو رسوا کنه... چقدر تهمت و افترا از روی نادانی ؟!
یعنی میفرمایید بیان اینکه جناب رئیسی داماد جناب علم الهدی هستند تخریبی ناجوانمردانه برای ایشون هست؟ یا تهمت و افترا از روی نادانی؟!!!!
maryam634 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2017   #10 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید
 
hamed1988's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله maryam634 نمايش نوشته ها
یعنی میفرمایید بیان اینکه جناب رئیسی داماد جناب علم الهدی هستند تخریبی ناجوانمردانه برای ایشون هست؟ یا تهمت و افترا از روی نادانی؟!!!!
بعدم که یکی در مورد افکار پلیدتون نظر میده میگید مگه شما خدایید که قضاوت میکنید!! ما از شما مسلمون تریم!
hamed1988 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2017   #11 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
farzadfar's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله hamed1988 نمايش نوشته ها
بعدم که یکی در مورد افکار پلیدتون نظر میده میگید مگه شما خدایید که قضاوت میکنید!! ما از شما مسلمون تریم!
یعنی شماها واقعا فکر میکنین اقای رییسی رای میاره؟؟؟اصلا ارزش داره که در مورد ایشون بحث بشه؟ این اقایون قبلا در دهه 60 امتحانشونو به مردم پس دادن
farzadfar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-20-2017   #12 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید
 
hamed1988's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله farzadfar نمايش نوشته ها
یعنی شماها واقعا فکر میکنین اقای رییسی رای میاره؟؟؟اصلا ارزش داره که در مورد ایشون بحث بشه؟ این اقایون قبلا در دهه 60 امتحانشونو به مردم پس دادن
ببخشید شما؟؟!!!!
hamed1988 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-20-2017   #13 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
farzadfar's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله hamed1988 نمايش نوشته ها
ببخشید شما؟؟!!!!
من خیلی گنده تر از اونیم که فکر میکنی.شک داری بیا جلو
farzadfar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-21-2017   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
pari-2719's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

اين حرفها رو فقط زماني كه مي خواهند كانديد بشوند مي گويند ... به نظرم مي بايست كانديدا ها رو توي خانواده هم بررسي شون كرد، رفتار با زن و بچه شون بررسي كرد، كه آيا درست مي گويند، و نظرشون در مورد زن هموني هست كه پشت تريبون مي گن، يا چشم زن اش خونه از اخلاق شون
__________________
از عارفی پرسيدند: خشم چيست ؟!
او پاسخ زيبايى داد : خشم مجازاتى ست كه ما به خودمان ميدهيم، به خاطر اشتباه يكنفر ديگه .
pari-2719 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-21-2017   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
pari-2719's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : سیاست داماد علم الهدی درباره زنان

نوشته اصلي بوسيله farzadfar نمايش نوشته ها
یعنی شماها واقعا فکر میکنین اقای رییسی رای میاره؟؟؟اصلا ارزش داره که در مورد ایشون بحث بشه؟ این اقایون قبلا در دهه 60 امتحانشونو به مردم پس دادن


خيلي موافق ام با نظرت .... ولي اين واقعيت وجود داره كه ما مردماني هستيم فراموش كار

خيلي سريع يادمون مي ره، رفتارهاي گذشته مسئولين رو

نمونه خيلي بارزش احمدي، با اون همه گندكاري، بازم يك عده مي گفتند احمدي بياد
pari-2719 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 04:34 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.