جوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوزانده شد + تصاویر
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی > خواندنی ها و رویدادها
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 2 هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

barana.noorayi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض جوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوزانده شد + تصاویر

صادق برمکی، نام دانشجوی 19 ساله ای مهابادیست که به دست دوستان صمیمی خود به آتش کشیده شد.
31 شهریور ماه امسال بود که خانواده ی صادق از مفقود شدن فرزند عزیزشان مطلع شدند. جست و جو برای یافتن او آغاز شد تا اینکه خبر سوخته شدن فرزند، داغی عظیم به دل این خانواده نشاند.
تحقیقات پلیس نشان داده این صادق به دست دوست صمیمی خود به اسم دانیل به قتل رسیده است.
جوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوزانده شد + تصاویرجوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوخت

برای دیدن فیلم به این کانال تلگرام مراجعه کنید:

https://t.me/khabargardiiii

ماجرا از این قرار است.

صادق 19 ساله از شب قبل به وسیله ی دانیل و چن از دوستان خود به وسیله ی مشروب الکلی مسموم شد و آنها وی را به بیابان های اطراف کشیدند. جایی که این جوان قرار بود قربانی شود.
صادق در این بیابان، به وسیله ی دوستان خود مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و نیمه جان در آنجا رها شد. صبح روز بعد دانیال به همراه دوستانش به محل حادثه بازگشتند و اتفاق دردناک دیگری را رقم زدند، آنچه که شیوه و رسم داعش است.
آنها زمانی که متوجه زنده بودن صادق شدند، در حالی که نفس می کشید، روی آن بنزین ریختند و صادق 19 ساله را به آتش کشیدند و اما دل سنگ آنها سبب شد تا از تمامی مراحل جان دادن صادق فیلم و عکس سلفی بگیرند.
به گزارش گروه جنایی رکنا، شنبه هفته جاری چوپان رهگذری در روستای کهریز از توابع شهرستان مهاباد جسد سوخته یک فرد ناشناس را پیدا و موضوع را پلیس Police گزارش می دهد. با حضور پلیس در محل مشخص می شود چند روز قبل پسر جوانی همراه دوستانش از خانه خارج و دیگر برنگشته است که احتمال می رود این جسد متعلق به وی باشد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد که جسد سوخته متعلق به پسر 19 ساله به نام صادق است که شب پنجشنبه هفته گذشته همراه با دوستانش برای تفریح از خانه خارج شده است.
در ادامه، پلیس در گام نخست دوستان صادق را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کرد، دوستان صادق در بازجویی به قتل Murder هولناک وی اعتراف کردند.
دایی مقتول در تشریح ماجرا انچنین گفت: ساعت 9 شب پنجشنبه هفته گذشته صادق به مغازه مادرش می رود و به او می گوید با دوستانش به تفریح می رود و به احتمال زیاد شب برنمی گردد. فردای آن روز گوشی تلفن همراه صادق خاموش می شود و دیگر جواب مادرش را نمی دهد. زمانی که مادر صادق سراغ پسرش را از دوست صمیمی صادق به نام دانیال می گیرد، دانیال می گوید: صادق در تبریز یک دوست دختر دارد و تا دو روز دیگر برمی گردد.
دایی مقتول در ادامه گفت: من و پدر و مادر صادق به این موضوع مشکوک می شویم و ماجرا را به پلیس خبر می دهیم که متاسفانه چند روز بعد جسد وی پیدا می شود.

ادامه خبر و تصایر در لینک زیر:

جوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوزانده شد + تصاویر - تازه های روز
barana.noorayi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جوانی که به دست دوستانش زنده زنده سوزانده شد + تصاویر

توحش و قصاوت تا این حد جای تأسف و البته تعجب دارد..... چرا نقشه کشیدند او را با چاقو بزنند؟ چرا بنزین روی او ریختند و از همه مهمتر چرا فیلم و عکس از جنایت خود تهیه کردند؟! قضیه مشکوک است
باید ریشه یابی بشود که این خشونت از کجا آمده؟ علت خصومت چه بوده؟ چرا عکس و فیلم گرفتند و برای چه کسی گرفتند؟ آیا ارتباطی با تروریسم در این موضوع هست و مثلاً آزمونی برای ورود به گروههای شبهه نظامی بوده؟ یا خصومت شخصی و مالی یا ناموسی بوده؟ چرا چندین نفر در این جنایت همکاری کردند؟! سؤالات بسیار زیاد و ابهامات فراوانی برای من بوجود آمده و به نظرم خیلی قضیه مشکوک است
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
توحش و قصاوت تا این حد جای تأسف و البته تعجب دارد..... چرا نقشه کشیدند او را با چاقو بزنند؟ چرا بنزین روی او ریختند و از همه مهمتر چرا فیلم و عکس از جنایت خود تهیه کردند؟! قضیه مشکوک است
باید ریشه یابی بشود که این خشونت از کجا آمده؟ علت خصومت چه بوده؟ چرا عکس و فیلم گرفتند و برای چه کسی گرفتند؟ آیا ارتباطی با تروریسم در این موضوع هست و مثلاً آزمونی برای ورود به گروههای شبهه نظامی بوده؟ یا خصومت شخصی و مالی یا ناموسی بوده؟ چرا چندین نفر در این جنایت همکاری کردند؟! سؤالات بسیار زیاد و ابهامات فراوانی برای من بوجود آمده و به نظرم خیلی قضیه مشکوک است

به سوراخ شدن لایه اوزون ترور جان لنون و وحید خزایی اون کارگر ساده چی؟
جا داره از این استفاده کنم :)

پ.ن:
خیلی دلخراش بود ، پخش عکسها و فیلم بیشتر با عث رنجش خانوادش میشه...
خُرَّم
کِی شَوَد...
عطار
asemoni آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
سرپرست تالار زبانهای خارجی

s666's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من دیگه میترسم تو این دنیا زندگی کنم ..
چی باعث میشه ی فرد تا این حد تنزل پیدا کنه از آدمیت اخه؟!!!

no quiero a nadie excepto a "ti
☆ SΞΤΛЯШ☆

s666 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
سرپرست تالار زبانهای خارجی

s666's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله asemoni نمايش نوشته ها
به سوراخ شدن لایه اوزون ترور جان لنون و وحید خزایی اون کارگر ساده چی؟
جا داره از این استفاده کنم :)

پ.ن:
خیلی دلخراش بود ، پخش عکسها و فیلم بیشتر با عث رنجش خانوادش میشه...
چه کسانی فیلم ها و عکساش رو پخش کردن؟
s666 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 2 هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

.kafka.'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
دایی مقتول درباره فیلمبرداری قاتلان از لحظه قتل صادق می گوید: فیلم که پخش می شود، صادق را در حال خون ریزی و بی هوش در صندلی عقب نشان می دهد و در یک جای دیگر فیلم دانیال صادق را از خودرو پیاده می کند و با ساطور به جانش می افتد که یک ضربه به کمر صادق و یک ضربه دیگر به گلویش می زند، صادق به طور کامل بی هوش می شود و در آنجا دانیال فریاد می زند ” من شیطان هستم و تو به جهنم می روی، حالا با ملیکا صحبت می کنی ( دوست دختر دانیال )”.
دانیال فردای آن شب به محل جنایت باز می گردد و می بیند که صادق هنوز زنده است در آن لحظه دانیال به صادق می گوید:” هنوز زنده ای و در این لحظه فیلم بنزین را روی صادق می ریزد و او را زنده زنده به آتش می کشد، دانیال هم در آن زمان با جسد در حال سوختن صادق به صورت سلفی از خود فیلم می گیرد.
دایی صادق در آخر گفت: یقین دارم که صادق عضو باند شیطان پرستی نبوده، به خاطر اینکه خود صادق قربانی عقاید اعضای یک باند شیطانی شده است. حتی شایعه هایی درباره مصرف زیاد موادمخدر آنها در فضای مجازی منتشر شده که اصلا درست نیست، متاسفانه صادق قربانی یک باند شیطانی شده است. من شنیده ام حتی قاتلان تا به این لحظه از این کار ابراز پشیمانی نکرده اند.

.kafka. آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

erteash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نتیجه روابط بدون ضوابط و خارج عرف و شرع جوانان
قديمي 2 هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

goftegoft's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خلاصه مشروبات الکلی تفریحات ناساللم .دوست ناباب و پایبند نبودن به اصول ................
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kharak-e-sabz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله erteash نمايش نوشته ها
نتیجه روابط بدون ضوابط و خارج عرف و شرع جوانان
نوشته اصلي بوسيله goftegoft نمايش نوشته ها
خلاصه مشروبات الکلی تفریحات ناساللم .دوست ناباب و پایبند نبودن به اصول ................
دقیقا داشتم به همین فکر میکردم ،
تقریبا هیچ وقت نشنیدیم بگن
مثلا قاتل بعد از خروج از مراسم
در مسجد این جنایت رو انجام داد ،
kharak-e-sabz هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله s666 نمايش نوشته ها
چه کسانی فیلم ها و عکساش رو پخش کردن؟
کلیپ هایی که پخش شده از داخل سردخونه
حالا حقیقت داره یا نه بماند
قديمي 2 هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله kharak-e-sabz نمايش نوشته ها
دقیقا داشتم به همین فکر میکردم ،
تقریبا هیچ وقت نشنیدیم بگن
مثلا قاتل بعد از خروج از مراسم
در مسجد این جنایت رو انجام داد ،
چیزی که در بیشتر این قتلها مشترکه
۱_مصرف مواد مخدر ، شیشه یا مشروبات الکلی
۲_داشتن روابط خارج از عرف

با مرور قتلها و حوادث معروف ( لااقل این چند وقت مثل قتل ستایش یا اتنا یا همین مورد) راحت میشه اینو متوجه شد که قتل و این دست جنایتها در قشر مذهبی به ندرت و کم هست

ويرايش توسط asemoni : 2 هفته پيش در ساعت 10:10 PM
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

deepnorth's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله asemoni نمايش نوشته ها
چیزی که در بیشتر این قتلها مشترکه
۱_مصرف مواد مخدر ، شیشه یا مشروبات الکلی
۲_داشتن روابط خارج از عرف

با مرور قتلها و حوادث معروف ( لاوقل این چند وقت مثل قتل ستایش یا اتنا یا همین مورد) راحت میشه اینو متوجه شد که قتل و این دست جنایتها در قشر مذهبی به ندرت و کم هست
"غیر مذهبی بودن" به همین سادگی نیست و با مطالعه و تفکر در مدت سال ها و ماه ها به دست می آید. ایضا اضافه کنم که دختر قاتل اتنا گفته بودم "پدرم می گفت سر نماز برای پیدا شدن آتنا دعا کن". نمی خواهم بگویم قاتل آدم مذهبی ای بوده اما او یک بی سواد و بی فرهنگ بوده که برآمده از یک جامعه سنتی بوده که بی شک خانواده ای مذهبی (از نوع عامی البته) داشته.

اما یک نتیجه گیری کلی می شود کرد که مذهبی بی سواد و بی فرهنگ می توانیم داشته باشیم اما غیر مذهبی ای که خودش را از پناه نیروهای ماورائی و دلخوشی ها و احساس های آرامش بخش آن کاملا رها کرده بی سواد و بیخبر کمتر می تواند باشد. چون تو وقتی در یک محیط مذهبی رشد کردی نمی توانی از تاثیر روانی این نیروهای عظیم کاملا رها شوی، مگر با سال ها ممارست در مطالعه ها و تفکرات خاص.

البته این حرف من به معنا برتری گروهی بر گروه دیگر نبود. فقط خواستم بگویم هر "ننه قمری" را نمی توان به افتخار "بی خدایی" یعنی "تنهایی مطلق" در هستی منتسب کرد. چون واقعا مقامی است که نه در حد هر آدمی. کما اینکه عرفای مذهبی هم در نگاه من چنین مقامی دارند که نمی شود گفت یک "داعشی" نماینده ای از آنهاست.

deepnorth آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
شمع جمع

remembermyname's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله deepnorth نمايش نوشته ها
"غیر مذهبی بودن" به همین سادگی نیست و با مطالعه و تفکر در مدت سال ها و ماه ها به دست می آید. ایضا اضافه کنم که دختر قاتل اتنا گفته بودم "پدرم می گفت سر نماز برای پیدا شدن آتنا دعا کن". نمی خواهم بگویم قاتل آدم مذهبی ای بوده اما او یک بی سواد و بی فرهنگ بوده که برآمده از یک جامعه سنتی بوده که بی شک خانواده ای مذهبی (از نوع عامی البته) داشته.
ایا در مورد ایشان تحقیقات جداگانه ای انجام دادید یا از روی موضوعاتی که رسانه ای شد نتیجه گیری کردید ؟

نوشته اصلي بوسيله deepnorth نمايش نوشته ها
اما یک نتیجه گیری کلی می شود کرد که مذهبی بی سواد و بی فرهنگ می توانیم داشته باشیم اما غیر مذهبی ای که خودش را از پناه نیروهای ماورائی و دلخوشی ها و احساس های آرامش بخش آن کاملا رها کرده بی سواد و بیخبر کمتر می تواند باشد. چون تو وقتی در یک محیط مذهبی رشد کردی نمی توانی از تاثیر روانی این نیروهای عظیم کاملا رها شوی، مگر با سال ها ممارست در مطالعه ها و تفکرات خاص.
این استدلال ها رو اگر قبول کنیم میشه در مورد شخصی که در محیط غیر مذهبی رشد کرده هم همین استدلال ها رو عنوان کرد !
تا حالا به این فکر کردی که چرا با اندکی تفکر خیلی راحت میتونیم از بعضی از رسوم و عادات خانوادگی و قومی دست برداریم ، اما برای رهایی از ماورایی که میگید ریشه ی باور محیطی داره ، سالها ممارست لازمه
تازه خیلی از افرادی که (این سالها ممارست) رو تحمل کردند ، بعدش با کوچکترین تلنگری به سالها ممارستشون پشت کردند که ...
remembermyname هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

shadow.world's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نظرم بالاتر از همه انسانیت و فرهنگ در این افراد از بین رفته
چرا مگه اینا که داعشی هستند با فریاد الله اکبر سر محسن حججی را نبریدن یا اونا که سر امام حسین رو بریدن خود رو محق نمی دونستن یا ابن ملجم تو مسجد سر امیر المومنین رو نشکافت؟؟
بالاتر از هر چیز اول باید انسان بود همون که امام حسین میفرماید اگر دین (واقعی) ندارید حداقا آزاده باشید

با اینم مخالف حالا ربطش بدیم باز به مملکت و فلان و فلان زمان جنگ بدترین شرایط بود کودکی من و هم نسل های من بدترین و سختترین شرایط زندگی که هیچی زنده موندن بود ولی مردم همدیگر رو دوست داشتند . خود من تو دوران دانشجویی کار میکردم و شام فقط ساقه طلایی میخوردم . اتفاقا الان بخاطر رفاه و آزادی بدون رشد فرهنگ بلانسبت یه عده هار شدن
یکی را نه خود خواندی نه غیر
آن خط سوم منم
shadow.world آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 2 هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mohi20's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مآ داریم به کجا میریم؟!
mohi20 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ