وزیر اطلاعات : دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض وزیر اطلاعات : دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است

وزیر اطلاعات گفت، از نظر معاونت ضدجاسوسی این وزارت که مرجع تشخیص موضوعات مرتبط با جاسوسی است، دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است.

به گزارش ایسنا، سیدمحمود علوی در خصوص اتهام جاسوسی یکی از مشاوران تیم مذاکرات هسته‌ای گفت: وزارت اطلاعات مسئول صیانت و حراست از مذاکرات هسته‌ای بوده و در این موضوع یکی از درخشان‌ترین فعالیت‌های خود را در این حوزه انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: مذاکرات در امن‌ترین فضا از نظر صیانت از اطلاعات انجام شده و وزارت گزارش‌های بی‌وقفه‌ آن را به مقامات عالی کشور منعکس نموده است.
وزیر اطلاعات در خصوص اتهام جاسوسی دری اصفهانی، تصریح کرد: در خصوص دری اصفهانی قبلا در چند نوبت تصریح کرده و باز هم به صراحت اعلام می‌کنم، از آنجا که مرجع تشخیص موضوعات مرتبط به جاسوسی معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات است، از نظر این معاونت، آقای دری اصفهانی نه تنها مرتکب جاسوسی نشده بلکه در برابر هجمه‌هایی که برخی سرویس‌های بیگانه به وی داشته‌اند، هوشیارانه مقاومت کرده و با معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات همکاری داشته است.

وزیر اطلاعات: دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است

marde_barani هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اژه‌ای: حکم حبس دری اصفهانی قطعی است

محسنی اژه ای در صد و نوزدهمین نشست خبری خود با خبرنگاران درخصوص تایید حکم پرونده عضو تیم مذاکرات هسته ای گفت: عبدالرسول دری اصفهانی فرزند حسین، دوتابعیتی و متهم به جاسوسی و ارائه اطلاعات به بیگانگان بود. وی افزود:این فرد با دو سرویس جاسوسی هم در ارتباط بود. دادگاه به اتهامات این فرد رسیدگی کرد و به پنج سال حبس محکوم شد.
محسنی اژه ای با بیان اینکه حکم دادگاه قطعی شده است، اظهار داشت: این فرد باید تحمل کیفر کند، این فرد فساد مالی هم دارد و برای پرونده دومش قرار وثیقه صادر شده و کیفرخواست صادر نشده است.
اژه ای در خصوص دوتابعیتی این فرد، گفت: علاوه بر تابعیت ایران، این فرد تابعیت کانادا را هم داشت.

عبدالرسول دری اصفهانی دوتابعیتی بود/ تایید ۵سال حبس به جرم جاسوسی
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

arrnold's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وزیر اطلاعات : دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است

حالا کدوم خبر درسته؟
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله arrnold نمايش نوشته ها
حالا کدوم خبر درسته؟
موردی که وزیر اطلاعا گفته مطرح کرده اتهام است و طبیعی است چون یک پای قضیه پای خودش گیر است مثل سابق همچنان بر این موضع باشد

قوه قضائیه دادگاه تشکیل داده و حکم محکومیت صادر یعنی اتهام به جرم تبدیل شده و برگشت ناپذیر
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله iran84 نمايش نوشته ها
موردی که وزیر اطلاعا گفته مطرح کرده اتهام است و طبیعی است چون یک پای قضیه پای خودش گیر است مثل سابق همچنان بر این موضع باشد

قوه قضائیه دادگاه تشکیل داده و حکم محکومیت صادر یعنی اتهام به جرم تبدیل شده و برگشت ناپذیر
این قوه قضاییه اگر در مورد بقایی و احمدی نژاد حکم سنگین صادر کند باز هم از طرف شما صحیح و برگشت ناپذیر است یا در مورد ان موضوع کلی ناله و فریاد وااسلاما راه می اندازید ؟!
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در مورد بقایی حکم صادر فرمودید که دادگاهشان باید علنی باشد ! و از بدرفتاری با بقایی در زندان کلی ناله و فغان کردید ! چرا در مورد دادگاه دری اصفهانی چنین حکمی صادر نفرمودید ؟! چرا از بدرفتاری احتمالی با دری اصفهانی سخنی نگفتید ؟!

البته منظور من دفاع از دری اصفهانی نیست بلکه نشان دادن دوروئی شماست !
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بالاخره نفرمودید این قوه قضاییه خوب است یا بد است ؟!!

وقتی دری اصفهانی را دستگیر و محاکمه میکند از نظر شما خوب است و بر حق است ! ولی وقتی بقایی را بازدداشت میکند کلی فغان می کنید که این قوه قضاییه فاسد است و جناحی است و رئیسش فلان فلان است ؟!

رفتار قوه قضاییه با دری اصفهانی خوب است و اسلامی است ولی وقتی نوبت به بقایی میرسد رفتار این قوه فضاییه ظالمانه است و بازجوها رفتار زشت و بدی دارند و جنها را به بقایی نسبت میدهند و میخواهند دارو و چیزخورش کنند و در شرایط گوانتامو بسر می برد ؟!

اینهم نفاق و دوروئی چه معنی دارد ؟!

25 مهرماه نزدیک است ! و خواهیم دید که شمایی که از رفتار قوه قضاییه با دری اصفهانی ابراز خوشنودی می کنید در ان زمان شونصد تاپیک اه و ناله در مورد مظالم قوه قضاییه به اقای بقایی در همین فاروم خواهید زد !
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله marde_barani نمايش نوشته ها
این قوه قضاییه اگر در مورد بقایی و احمدی نژاد حکم سنگین صادر کند باز هم از طرف شما صحیح و برگشت ناپذیر است یا در مورد ان موضوع کلی ناله و فریاد وااسلاما راه می اندازید ؟!
اگر دادگاه علنی باشد هرچه حکم داده شود درست است
مهم این است حرف ها شنیده شود
اگر دادگاه علنی نباشد و این چنین اتهام پراکنی باشد خیر

در مورد بقایی حکم صادر فرمودید که دادگاهشان باید علنی باشد ! و از بدرفتاری با بقایی در زندان کلی ناله و فغان کردید ! چرا در مورد دادگاه دری اصفهانی چنین حکمی صادر نفرمودید ؟! چرا از بدرفتاری احتمالی با دری اصفهانی سخنی نگفتید ؟!

البته منظور من دفاع از دری اصفهانی نیست بلکه نشان دادن دوروئی شماست !
بنده حکم صادر نکردم! طبق قانون اساسی کشور این چنین باید باشد
شما متاسفانه چون دشمنی با احمدی نژاد دارید همه چیز را با هم قاطی میکنید!
یک بار گفتم باز هم میگم
احمدی نژاد نه برای من خداست و نه معصوم! بنده خیلی هم به ایشون نقد دارم ولی نوع نقد من با شما کاملا فرق دارد
شما به جنبه های عدالتخواهانه ایشون نقد دارید بنده به نوع رفتارها و برخی عملکردها که چندان به عدالت مرتبط نیست
چون خودش چنین ادعایی نکرده

بالاخره نفرمودید این قوه قضاییه خوب است یا بد است ؟!!

وقتی دری اصفهانی را دستگیر و محاکمه میکند از نظر شما خوب است و بر حق است ! ولی وقتی بقایی را بازدداشت میکند کلی فغان می کنید که این قوه قضاییه فاسد است و جناحی است و رئیسش فلان فلان است ؟!

رفتار قوه قضاییه با دری اصفهانی خوب است و اسلامی است ولی وقتی نوبت به بقایی میرسد رفتار این قوه فضاییه ظالمانه است و بازجوها رفتار زشت و بدی دارند و جنها را به بقایی نسبت میدهند و میخواهند دارو و چیزخورش کنند و در شرایط گوانتامو بسر می برد ؟!

اینهم نفاق و دوروئی چه معنی دارد ؟!

25 مهرماه نزدیک است ! و خواهیم دید که شمایی که از رفتار قوه قضاییه با دری اصفهانی ابراز خوشنودی می کنید در ان زمان شونصد تاپیک اه و ناله در مورد مظالم قوه قضاییه به اقای بقایی در همین فاروم خواهید زد !
آنچه اجرا میشود حکم دستگاه قضا است
بازداشت غیر قانونی مهندس بقایی را وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه انجام دادند
آینده مشخص خواهد شد
من وظیفه خودم می دانم از مظلوم دفاع کنم
دری اصفهانی حرفی برای گفتن نداشته و دو تابعیتی است!
بقایی فرزند یک ارتشی است!
درک کردن این دو مسئله انقدر برای شما سخت است که مدام خلط مبحث می کید؟!

بنده همانطور که از مهندس بقایی دفاع می کنم و به روند ناعادلانه رخ داده اعتراض به رفتار بسیار بد در قبالممنوع التصویری آقای خاتمی و اعمال محدودیت های جدید ایشون اعتراض می کنم و ناعادلانه میخوانم
همینطور حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی
تنها موقعی حقیقت مشخص میشود که دادگاه ها علنی باشد
چه در مورد مهندس بقایی چه آقای دکتر احمدی نژاد و سید محمد خاتمی و چه موسوی و کروبی

راستی تکلیف شکایت آقای خاتمی از نقدی به کجا کشید؟!

ويرايش توسط iran84 : يك هفته پيش در ساعت 02:00 AM
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بین مراجع، اختلاف افتاده لذا احتیاط واجب آن است که امروز را هم روزه بگیرید :-)
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ا

دری اصفهانی حرفی برای گفتن نداشته و دو تابعیتی است!
بقایی فرزند یک ارتشی است!
درک کردن این دو مسئله انقدر برای شما سخت است که مدام خلط مبحث می کید؟!

بنده همانطور که از مهندس بقایی دفاع می کنم و به روند ناعادلانه رخ داده اعتراض به رفتار بسیار بد در قبالممنوع التصویری آقای خاتمی و اعمال محدودیت های جدید ایشون اعتراض می کنم و ناعادلانه میخوانم
همینطور حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی
تنها موقعی حقیقت مشخص میشود که دادگاه ها علنی باشد
چه در مورد مهندس بقایی چه آقای دکتر احمدی نژاد و سید محمد خاتمی و چه موسوی و کروبی

راستی تکلیف شکایت آقای خاتمی از نقدی به کجا کشید؟!
بقایی فرزند یک ارتشی است ! آقا ما کشته مرده اینهمه منطق و برهان شما شدیم ! چه دلیل و منطق بی بدیلی برای اثبات حقانیت بقایی !!

در حالیکه :

گیریم پدر تو بود فاضل / از فضل پدر تو را چه حاصل !

اجازه بدهید یک نکته کوچک را خدمت تان عرض کنم . منهم فرزند یک ارتشی هستم . پدرم نظامی بود

خب پس با منطق شما من دیگه کارم خیلی درسته و همه باید مقابلم تعظیم عرض کنند !!

میبینم باز در مورد موسوی و کروبی مانور می دهید و میخاید رد گم کنید ! هر جا کم میاورید نام اینها را مطرح می کنید . گویا گمان کرده اید ما علاقه ای به اینها داریم . پس چرا چند تاپیک در مورد انها و اعتراض به حصر انها نمیزنید ؟! البته من طرفدار موسوی و کروبی نیستم که انان نیز اشتباهات بزرگی مرتکب شدند بلکه منظورم عدم صداقت شماست .

اصلا بیایید به گذشته کاری نداشته باشیم و از حالا به بعد را در نظر بگیریم . شما که این ادعاها را دارید و هر روز و هر هفته تاپیکهای بیشماری در طرفداری و توجیه اعمال احمدی نژاد و دار و دسته اش میزنید بیائید چند تاپیک هم در مورد حصر موسوی و کروبی بزنید . زنده باد جنبش عدالتخواه !!
قديمي يك هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بقایی فرزند یک ارتشی است ! آقا ما کشته مرده اینهمه منطق و برهان شما شدیم ! چه دلیل و منطق بی بدیلی برای اثبات حقانیت بقایی !!

در حالیکه :

گیریم پدر تو بود فاضل / از فضل پدر تو را چه حاصل !

اجازه بدهید یک نکته کوچک را خدمت تان عرض کنم . منهم فرزند یک ارتشی هستم . پدرم نظامی بود

خب پس با منطق شما من دیگه کارم خیلی درسته و همه باید مقابلم تعظیم عرض کنند !!

میبینم باز در مورد موسوی و کروبی مانور می دهید و میخاید رد گم کنید ! هر جا کم میاورید نام اینها را مطرح می کنید . گویا گمان کرده اید ما علاقه ای به اینها داریم . پس چرا چند تاپیک در مورد انها و اعتراض به حصر انها نمیزنید ؟! البته من طرفدار موسوی و کروبی نیستم که انان نیز اشتباهات بزرگی مرتکب شدند بلکه منظورم عدم صداقت شماست .

اصلا بیایید به گذشته کاری نداشته باشیم و از حالا به بعد را در نظر بگیریم . شما که این ادعاها را دارید و هر روز و هر هفته تاپیکهای بیشماری در طرفداری و توجیه اعمال احمدی نژاد و دار و دسته اش میزنید بیائید چند تاپیک هم در مورد حصر موسوی و کروبی بزنید . زنده باد جنبش عدالتخواه !!
بقایی مثل این آقایون وقتی برایش پرونده مطرح شد قصد خروج از کشور و اعطای پناهندگی نداشت!
منظور بنده این بود که ایشون ایرانی هستند تابعیت کانادا ندارند!

بسیار خوب
میبینم که بحث دارد از حالت عادی محترمانه به سمت بی احترامی و اتهام زنی پیش می رود
بسیار خوب من بی صداقت هستم و شما صادق ترین آدم روی زمین!

تمایلی به بحث در این باره دیگر با شما ندارم
اصلا شما وقتی بنده رو به جرم بیان اظهار نظر بی صداقت میدونی دیگر چه جای بحث می ماند
خوب شد که شما مسئول مملکت نشدی با وجه به اینکه پدرتان نظامی هستند (خودتان گفتید)
سید حسین موسویان عضو تیم مذاکرات حسن روحانی نیز جاسوس بود؟؟

انوشه باشید!

ويرايش توسط iran84 : يك هفته پيش در ساعت 12:08 PM
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بقایی مثل این آقایون وقتی برایش پرونده مطرح شد قصد خروج از کشور و اعطای پناهندگی نداشت!
منظور بنده این بود که ایشون ایرانی هستند تابعیت کانادا ندارند!

بسیار خوب
میبینم که بحث دارد از حالت عادی محترمانه به سمت بی احترامی و اتهام زنی پیش می رود
بسیار خوب من بی صداقت هستم و شما صادق ترین آدم روی زمین!

تمایلی به بحث در این باره دیگر با شما ندارم
اصلا شما وقتی بنده رو به جرم بیان اظهار نظر بی صداقت میدونی دیگر چه جای بحث می ماند
خوب شد که شما مسئول مملکت نشدی با وجه به اینکه پدرتان نظامی هستند (خودتان گفتید)
سید حسین موسویان عضو تیم مذاکرات حسن روحانی نیز جاسوس بود؟؟

انوشه باشید!
دوست عزیز چرا طفره میرید و فرار میکنید ؟

مگر کلی ادعا و شعار و گنده گوئی راجع جنبش عدالتخواهان ! نداشتید ؟ مگر از موسوی و کروبی دفاع نکردید ؟!!! خب بیایید و تاپیکهایی در مورد انها بزنید و جنبش عدالتخواهی !! را اثبات کنید !

منتظریم .
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

edmund's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شخصا متوجه نشدم ایشان جاسوس هست یا نیست ؟! هرکسی یه حرفی میزنه !

edmund آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moony's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب با محکومىت 5 سال زندان واضخ است که اتهام ٽابت سده اش جاسوسى نبوده
ولى همىن ثرف محکومىت ىکى از اعضاى تىم که نشان تلاش هم گرفته بوده خودش خىلى حرف است

انسانى ترىن کتاب در مورد امام حسين

moony آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال