سورپرایز کی‌روش در نیمه دوم؛ رشید و مطمئن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > عمومی و اجتماعی > ورزش و ورزشکاران > اخبار ورزشی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
آغازگر برتر مباحث

anderes141's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض سورپرایز کی‌روش در نیمه دوم؛ رشید و مطمئن

سورپرایز کی‌روش در نیمه دوم؛ رشید و مطمئن
اسپورت- بالاخره در بازی‌های دوستانه تیم‌ملی نوبت دروازه‌بانی به غیر از بیرانوند هم شد. برخلاف تصورات اما نام دروازه‌بان جانشین، امیر عابدزاده نبود و رشید مظاهری بود تا باز هم کی‌روش همه را غافلگیر کند. البته این بار علاوه بر کی‌روش، رشید مظاهری هم همه را غافلگیر کرد.
عملکرد خوب دروازه‌بان ذوب‌آهن درون دروازه در نیمه دوم به قدری خوب بود که بعضی‌ها حتی از به‌خطر افتادن جایگاه بیرانوند بگویند. اتفاقی که با یک نیمه بازی خوب از یک دروازه‌بان بعید است اما در مورد تصمیمات کی‌روش هیچ چیزی محال نیست.
به بازی آمدن یک دروازه‌بان در نیمه دوم در یک بازی دوستانه می‌تواند یک بدشانسی بزرگ باشد. در نیمه دوم که مربی دست به تعویض‌های زیاد می‌زند و بازیکنان ذخیره‌اش را به داخل می‌آورد و انسجام و یک‌پارچگی تیم به هم می‌ریزد. همان اتفاقی که در این بازی هم افتاد و با تعویض چند بازیکن اصلی به خصوص جلال حسینی که بیرون رفتنش اقتدار دفاعی را به هم ریخت تیم ایران در دقایقی چند اشتباه عجیب و غریب انجام داد و دروازه ایران با تهدید جدی مواجه شد. رشید مظاهری اما از این تهدید بیشترین استفاده را برد و فرصت خوبی برای نمایش خودش فراهم کرد.
۷سیو در ۴۵ دقیقه که نیمی از آنها هم سیوهای تماشایی و ویژه‌ای بود. این آمار بسیار خوب دروازه‌بان جوان در نیمه دوم بود که حسابی جلب توجه کرد. با توجه به حضور مستمر رشید مظاهری در اردوهای تیم ملی باید او را یکی از مسافران حتمی جام جهانی دانست که حضور او در روسیه محتمل است. البته این که او در این رقابت‌ها چه شماره‌ای را خواهد پوشید هنوز مشخص نیست.
دست نوازشی برسرم میکشم.....
لبخندمیزنم واهسته میگویم:گریه نکن عزیزم.......
من هستم.......خودم به تنهایی هوای نداشته ات را دارم
anderes141 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال