راه افتادن کارناوال فحاشان اینترنتی - صفحه 3
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > عمومی و اجتماعی > گفتگوي آزاد
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

گفتگوي آزاد بحث و گفتمان آزاد در مورد رویدادهای روز اجتماع و سایر مباحث عمومی

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 12-05-2017  
تن تشنه مثل خورشید

hamed1988's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض راه افتادن کارناوال فحاشان اینترنتی

با سلام و عرض ادب

اتفاقاتی که دیشب در تاپیک مربوط به من افتاد، خیلی ناراحت کننده و تأسف بار بود
از عضویت من در هم میهن، قریب به 4 سال میگذرد (اسفندماه 92 بود که عضو شدم و در همان شعری هم که قبلن نوشتم به آن اشاره کرده ام، لینک) همیشه سعی کردم همه ی کاربران را دوست خودم بدانم، که البته این میسر نشد و همیشه و همه جا اختلاف نظر و اختلاف سلیقه وجود دارد.

اوایل فعالیتم در اینجا، اوضاع خیلی خوب و آروم بود، تاپیک های بامحتوا و بحث های مؤدبانه و آموزنده ای وجود داشت و من همیشه آشنایی با هم میهن را موهبی می دانستم که نمی شود به راحتی از کنارش گذشت.
نه از مولتی یوزر خبری بود و نه از پست های فحش‌ناک(!) ، کسی هم اگر محروم میشد صبر میکرد و بعد از اتمام دوران محرومیتش دوباره فعالیت میکرد.

در این مدت فعالیتم چه در تاپیک های آهنگ و ترانه که مشترکأ با جناب امیدوار گرامی (که جای خالی شون اینجا احساس میشه) و چه در تاپیک های دیگر، با چند تن از کاربران اختلاف پیدا کردم و گاهی اوقات هم از کوره در رفتم و حرف هایی زدم که نباید می زدم و من امروز احساس می کنم همان کاربرانی که هم دیروز و هم امروز با من اختلاف داشتند و دارند، با اکانت های فیک، این دشمنی و اختلاف را بیان می کنند، حتا از دوستی شنیدم که می گفت ما قبلن با کاربران دعوا کردیم

از جمله با " ح.ش" (احتمالن من) ، و محروم شدیم و الان قصد تلافی داریم و میخواهیم هم میهن را به آشوب بکشیم و کاربران را فراری دهیم!!!

من از این کاربران عزیز تقاضا دارم که هر اختلاف و کینه ی کهنه ای که نسبت به بنده دارند را در پیام خصوصی بگویند و من قول می دهم که کسی مطلع نشود و گزارشی هم به مدیران جهت بررسی ندهم

از این کاربران خواهش می کنم که اگر قرار هست ناسزایی بگویند و فحشی بدهند، به خودم بگویند نه به کاربرانِ دیگر، کاربرانی که دیشب حسابی شرمنده شون شدم

برایم جای سؤال هست که چرا این کاربران که حدس میزنم چه کسانی هستند، تن نمی‌دهند به بحث و کافه به هم می ‌زنند جای حرف زدن؟ تنها آدم‌ های بدهیکل از برهنه شدن در انظار وحشت دارند

من اگر از کاربرانی همچون جناب "مرد بارانی"، "آقا محمد"، "جناب حق نگار"، "مریم خانم"، "ستاره خانم" و... با عنوان دوست و عزیز یاد میکنم به این خاطر هست که خیلی وقته با این عزیزان هستم و امروز به همدیگر نرسیده ایم، درسته که اینجا یک فضای مجازی هست ولی کم کم برایت حکم خانه و خانواده را پیدا می کند، در پستی جناب "رایان" را برادرِ خود خطاب کردم که تا چند وقت درگیرِ مولتی یوزرها بودم که حامد چاپلوسِ جناب رایان شده و به خاطر مدیر شدنِ یکی از تالارها (لابد تالارِ شعر و ادبیات) این چنین حرفی را به رایان زده!!

من عبارتِ "برادر" را الکی و دِیمی خرج کسی نمی‌کنم،
بلد نیستم به چشم برهم زدنی پسرخاله ی کسی شوم، سرباز صفر را "جناب سرهنگ" صدا نمی ‌زنم که بعد سیلی بزنمش و بگویم زیرِ گوش سرهنگ زده‌ام!

پس اگر کسی را برادر یا دوست و عزیز خطاب کرده ام، واقعأ با تمام وجود و کمال میل بوده
و همیشه سعی کرده ام برای عوض کردنِ موضوع و نوشابه باز کردن برای خود کسی را متهم نکنم

فحش دادن و نفر جمع کردن و هوادارپروری (آن هم در فضای غم‌انگیزِ نت) آسان است.
می شود از این برکه‌ ی گِل‌آلود نهنگ صید کرد اما آن ‌چه این مولتی ها به نصیب برده‌ اند بچه ‌قورباغه است!
پس هیچ، هیچ به نفع آن ها!

باز هم درخواستم را از این کاربران کینه ای (به خاطر کینه از بنده و هم از مدیران مخصوصأ جناب رایان گرامی و جناب شکوری عزیز و هم از کاربرانِ دیگر) تکرار میکنم که اگر حرفی دارند با صراحت بزنند و پشت اکانت های فیک مخفی نشوند.

و امیدوارم از ادامه ی راهی که تا به حال در پیش گرفته اند منصرف شوند و ذهن و دلِ خود را یک خانه تکانی حسابی بکنند و در همان خانه‌‌ی کلنگی و تارعنکبوت بسته‌ نمانند و مانندِ "خانم هاویشامِ آرزوهای بزرگ" با بخش‌نامه‌های خاک گرفته شان زندگی نکنند!

باقی بقایتان

روبه‌روتون یه آینه می‌سازم.

ويرايش توسط hamed1988 : 12-05-2017 در ساعت 07:20 PM
hamed1988 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 4 روز پيش   #31 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید

hamed1988's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راه افتادن کارناوال فحاشان اینترنتی

فحش دادن و نفر جمع کردن و هوادارپروری (آن هم در فضای غم‌انگیزِ نت) آسان است.
می شود از این برکه‌ ی گِل‌آلود نهنگ صید کرد اما آن ‌چه این مولتی ها به نصیب برده‌ اند بچه ‌قورباغه است!
پس هیچ، هیچ به نفع آن ها!
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #32 (لینک نوشته)
شمع جمع

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من که به گونه ای تازه واردم و از موضوعاتی که مطرح کرده اید اطلاعی ندارم اما فکر نمی کنید با انتشار این شعر

"چوب خدا"

شیخ ما از بس که دارد اشتها
جمله می بلعد مثال اژدها
من نمی‌گویم چه چیزی، فی المثل
زیرخاکی یا عتیقه یا دکل
نفت و گاز و معدن سنگ و طلا
جمله را جا داد در جیب عبا
هرچه را روی زمین، زیر زمین
خورد و گفتا شکر رب العالمین
کاملا محترمانه سر پا نشسته و به سر تا پای تمام افراد مذهبی قضای حاجت نموده اید!!!
آیا واقعا شما فرهیخته اید؟؟؟
یا اینکه در این مورد هم مثل سایر موضوعات صفر تا صد آن را حق خود می دانید حتی در موضوعی مثل توهین کردن به دیگران؟
شما اگر توهین کنید می شوید فرهیخته با ادب اما دیگران اگر در حیطه تخصص شما وارد شدند می شوند فحاش!!!!
kousha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #33 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

rastafa's Avatar

ارسال پیام خصوصی

کلا فحاشی توی فضای مجازی روز به روز داره زیادتر و غیر قابل تحمل تر میشه. توی توییتر هم زیر هر توییتی هزار تا فحش و بد و بیراه هست. زیاد به نظرم کاریش نمیشه کرد.
بهترین استراتژی اینه که کسی توجهی بهشون نکنه و واکنشی نشون نده. کلا ترول ها و فحاش ها تشنه واکنش هستن و با هر واکنشی حس مهم بودن بهشون دست میده. اگر بهشون بی محلی بشه خود به خود بعد از یه مدت حوصلشون سر میره و بیخیال میشن.
rastafa هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 4 روز پيش   #34 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید

hamed1988's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله rastafa نمايش نوشته ها
کلا ترول ها و فحاش ها تشنه واکنش هستن و با هر واکنشی حس مهم بودن بهشون دست میده. اگر بهشون بی محلی بشه خود به خود بعد از یه مدت حوصلشون سر میره و بیخیال میشن.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #35 (لینک نوشته)
شمع جمع

robinhood's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عجب حکایتیست بنده فکر میکردم این آفت مربوط به بخش خاصیست اما با توجه به بیانات شما و اتفاقات رخ داده متوجه شدم این خانه از پایبست ویران است !
+امید بنده به بهبود شرایط هم میهن هربار که واردش میشوم و فعالیت این اکانتها را میبینم کمتر و کمتر میشود گویی این کشتی را سکان داری نیست و هرلحظه امکان دارد به صخره ای خورده و متلاشی شود!
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 روز پيش   #36 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

majid889's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درود حامد جان نگران نباش تنها نیستی من هم پشتتم.

http://s9.picofile.com/file/83054928...ان.rar.html
majid889 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 2 روز پيش   #37 (لینک نوشته)
کاربر فعال

hossein-a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام حامد جان ...از حُسن رفتار و سعه صدرتون در کلامتون ، همیشه محبوب بودید و خواهید بود..ناملایمات هم بخشی از جامعه ماست ..هم میهن هم مُشت نمونه ی خرواری از جامعه .. مهم آوای خوش شماست که در ذهن دوستانتون و کاربران سایت مونده ...ان اشالله در زندگی هر روز توفیقات بیشتری کسب کنید برادر عزیزم
hossein-a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال