میگن وضع خرابه!
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > هم اندیشی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

هم اندیشی هم اندیشی و همفکری

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 12-11-2017   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض میگن وضع خرابه!

میگن وضع خرابه!
میگن وضع خرابه
تو ماشین که میشینی مردم آیه یاس میخونن صبح اول صبحی که داشتم میامدم سر کار توی تاکسی...
میگفت 9 تا بچه توی کرمانشاه یخ زدن کسی به کسی نیست مسئولین دارن جیب خودشونو پر میکنن آینده مملکت تیره و تاره.
راستش منم یاد خودم افتادم. گفتم بابا تو خودت خیلی روحیه داری به خدا ببین توی این سن زن نداری کارت هم که کار نیست حقوق ناچیز بدون بیمه... واقعا اگر مملکت درست بود اینطور میبود؟
چند وقته خواب جنگ زیاد دیدم.
خواب آوارگی هم دیدم
یعنی چی میشه بنظر شما مملکت در حال سقوطه؟
mahmood976 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #2 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

sinoheeee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : میگن وضع خرابه!

سالهای زیادیه که سقوط کردیم
sinoheeee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #3 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

امروز، ایران، یک کشور با 80 میلیون جمعیت نیست بلکه 80 میلیون کشور یک نفره است و هرکس فقط به خودش فکر میکند لذا خیلی وقت است ایران سقوط کرده
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
10 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
امروز، ایران، یک کشور با 80 میلیون جمعیت نیست بلکه 80 میلیون کشور یک نفره است و هرکس فقط به خودش فکر میکند لذا خیلی وقت است ایران سقوط کرده
سالها پیش اولین کاری که رفتم پیش یه نفر بود که مغازه خدمات کامپیوتر و اینا داشت.
دروغ چرا، آدم دزد و کلاهبرداری بود. خودم شاهد بودم مثلا یه کیبورد قیمتش بود 12 هزار تومن، طرفش رو شناسایی میکرد مثلا یه دفه یه زن بود بنده خدا میخواست برای کامپیوتر بچه اش ماوس و کیبورد بگیره همون کیبورد رو دقیق حالا یادم نیست مثلا 35 هزار تومن بهش انداخت!
خیلی دزد خیلی بی معرفت. آدم حالش ازش بهم میخورد. من مجبور بودم تحملش کنم. آخراش دیگه خودش یجورایی فهمیده بود که به درجهء انزجار ازش رسیدم. داشتم میاوردم بالا. یه آدم پول دوست بی وجدان. خیلی از مردم ایران اینطوری هستن متاسفانه. البته نمیگم همه. نه آدمهای کم و بیش خوب هم هست. آدمهای واقعا خوب هم هستن. و اینا امید ما هستن.
آره اون طرف خودش به صراحت یه چیزی میگفت، میگفت من مثل آمریکا هستم، خودم وضعم خوب باشه بقیهء دنیا دیگه مهم نیست بذار همشون ویران و بدبخت باشن، فقط خودم حالم خوب باشه!
دیدن این چیزا منو داغون کرد. اینکه توی چه کشوری چه دنیایی با چه آدمایی با چه تفکر و اهداف و نگرشی زندگی میکنیم، و باید با این همه گرگ و لاشخور و کفتار و حیوانات درنده و پلید بخاطر یه زندگی حتی خیلی معمولی و متوسط در جنگ و جدال باشم، مدام میخوان سرت کلاه بذارن ازت سوء استفاده کنن استثمارت کنن...
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #5 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

suzanna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

☆☆☆ متاسفانه بله سقوطی خیلی وحشتناک و غم انگیز ☆☆☆

💐👒💐👼💐👸💐👱💺📍📑📖
suzanna آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #6 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قراره تو گینس اسم مارو بزنن

در جوامعی که آزادی وجود ندارد، اگر رای دادن چیزی را تغییر می‌داد، اجازه‌ی رای دادن نداشتید. میگن وضع خرابه!
afsaneh61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله suzanna نمايش نوشته ها
☆☆☆ متاسفانه بله سقوطی خیلی وحشتناک و غم انگیز ☆☆☆
والا من خودم آدم خیلی ساده زیست و قانعی هستم، اجبارا به همین شرایط هم راضیم، ولی از این میترسم که وضع روز به روز خراب تر بشه و خدای نکرده جنگ خارجی و داخلی و فروپاشی نظام که بنظرم آیندهء مملکت اینطوری دیگه کاملا غیرقابل پیشبینی خواهد بود و امیدی بهش نمیره. هرچی آدم از خواسته های مادیش بگذره بنظر بنده باز بهتر از جنگ و آشوب و آوارگی و اینطور چیزهاست. بلاییه که سر کشورها و ملت هایی جلوی چشم خودمون اومده میدونیم جز بدبختی و فجایع بیشتر چیزی برای کسی نداره!
نوشته را پسندیده است :
قديمي 12-11-2017   #8 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hayaho0o's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سال به بن‌بست رسیدن پنجه به دیوار کشیدن
از معنویت گم شدن تن به غریزه بخشیدن

قبـیـله یعنی یه نفر همخونی معـنـا نداره
همبستگی خوابیه که تعبیــــر فردا نداره

(سرفراز)
hayaho0o آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-11-2017   #9 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

baptiste's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نظر می رسد خورشید ایران پس از قرنها درخشش رو به سوی افول و غروب دارد. خشکسالی و بلایای طبیعی ، حکومت ناتوان و ناکارامد و جامعه مُرده با فضای سرد و راکد گورستانی. حال این وسط عده ای گمان می کنند با دزدی از هم و کلاهبرداری (به اصطلاح خودشان زرنگی و زیرکی و درایت و ...) می توان بار خود را بست در حالی که کار انان مصداق سوراخ کردن کشتی وسط طوفان در مرکز اقیانوس است!

بنده معتقدم که کشورها ، امپراتوری ها ، تمدن ها و ملت ها به مانند انسان ها یک سن تولد و یک سن مرگ دارند. اما در دوران زوال و مرگ به این ملت ها یک فرصت داده می شود تا بتوانند عمر خود را تمدید کنند. پس کشورها و ملتهای آگاه از فرصت استفاده می کند و به حیات ادامه می دهند اما ملتهایی از این فرصت استفاده نمی کنند ، فرومی پاشند و رد انها را تنها می توان لابه لای کتب تاریخی یافت! به نظرم ایرانیان فرصت های لازم را از دست داده اند و پس از هزاران سال به مانند تمدن ها و ملت های دیگر باید به تاریخ بپیوندند!
لکن نمی توان به جبر طبیعت اعتراض کرد زیرا این خود ما بودیم که اسباب نابودی خود را فراهم کردیم. اما شاید از خاکستر باقی مانده یک ققنوس جوان و نیرومند به پاخیزد ، شاید!
baptiste آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-11-2017   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

xman-ir's Avatar

ارسال پیام خصوصی

هیچ حیوانی به حیوانی نمی داردروا،آنچه این نامردمان با جان مردم می کنند.
تف به اون شرف نداشتشون.
قديمي 12-11-2017   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خدايمان بيامرزدمان...
ادمهاي خوبي بوديم كه گلچين روزگار امانمان نداد!
mohammadkkk هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-11-2017   #12 (لینک نوشته)
*Black Scorpion*

ariya13's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها
سالها پیش اولین کاری که رفتم پیش یه نفر بود که مغازه خدمات کامپیوتر و اینا داشت.
دروغ چرا، آدم دزد و کلاهبرداری بود. خودم شاهد بودم مثلا یه کیبورد قیمتش بود 12 هزار تومن، طرفش رو شناسایی میکرد مثلا یه دفه یه زن بود بنده خدا میخواست برای کامپیوتر بچه اش ماوس و کیبورد بگیره همون کیبورد رو دقیق حالا یادم نیست مثلا 35 هزار تومن بهش انداخت!
خیلی دزد خیلی بی معرفت. آدم حالش ازش بهم میخورد. من مجبور بودم تحملش کنم. آخراش دیگه خودش یجورایی فهمیده بود که به درجهء انزجار ازش رسیدم. داشتم میاوردم بالا. یه آدم پول دوست بی وجدان. خیلی از مردم ایران اینطوری هستن متاسفانه. البته نمیگم همه. نه آدمهای کم و بیش خوب هم هست. آدمهای واقعا خوب هم هستن. و اینا امید ما هستن.
آره اون طرف خودش به صراحت یه چیزی میگفت، میگفت من مثل آمریکا هستم، خودم وضعم خوب باشه بقیهء دنیا دیگه مهم نیست بذار همشون ویران و بدبخت باشن، فقط خودم حالم خوب باشه!
دیدن این چیزا منو داغون کرد. اینکه توی چه کشوری چه دنیایی با چه آدمایی با چه تفکر و اهداف و نگرشی زندگی میکنیم، و باید با این همه گرگ و لاشخور و کفتار و حیوانات درنده و پلید بخاطر یه زندگی حتی خیلی معمولی و متوسط در جنگ و جدال باشم، مدام میخوان سرت کلاه بذارن ازت سوء استفاده کنن استثمارت کنن...
یه همچین حالت شمارو منم داشتم تو بحث تعنیر و فروش گوشی تلفن همراه تو سالای ۸۸ و ۸۹
طرف دزدیه برا خودش در حد همون انذجار و بالا اوردن

میگن وضع خرابه!
ariya13 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال