کدوم قشنگ تره؟ - صفحه 2
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > روانشناسی و مشاوره > پرسش و پاسخ
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-05-2018  
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض کدوم قشنگ تره؟

1.شب عروسی

2.پیشنهاد ازدواج

3.بدنیا اومدن بچه

4.مجردی
Shina آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-05-2018   #16 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

hasti68's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کدوم قشنگ تره؟

هر کدوم قشنگی خودش رو داره البته اگر شرایط خاص و مناسب براش فراهم باشه و در موقعیت مناسب روحی و جسمی اتفاق بیافته .. هیچ کدوم هم به دیگری برتری نداره
hasti68 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #17 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله shina نمايش نوشته ها
1.شب عروسی

2.پیشنهاد ازدواج

3.بدنیا اومدن بچه

4.مجردی
اگه سوال شما بین متاهلی(ازدواج) و مجردی بود شاید بهتر بود و الان من جامعه رو بدلیل مشکلات اقتصادی ترجیع به مجردی چه عدم ازدواج و چه طلاق متاسفانه میبینم اما من با متاهلی در صورت عدم دخالت خانواده ها هستم با استدلال عدم شناخت زوجین باعث به بمب رسیدن ازدواج میشه بهترین راه حل شناخت همدیگس زوج باید همدیگرو درک کنن درک از اقتصاد هم در ازدواج بالاتره چون با بروز مشکل در زندگی از همدیگر درک دارنن مشکل را به راحتری حالا اگه نگم با دغدغه کمتری نسبت به کسانی که بدون شناخت با هم ازدواج کرده اند ازدواج مانند دانشگاه ازاده ورود راحته اما مانند درونش کار هر کسی نیست منظورم دانشگاه ازاد ایران نیست دانشگاه ازاد انگلستان هست وسلام
djmosi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #18 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله djmosi نمايش نوشته ها
اگه سوال شما بین متاهلی(ازدواج) و مجردی بود شاید بهتر بود و الان من جامعه رو بدلیل مشکلات اقتصادی ترجیع به مجردی چه عدم ازدواج و چه طلاق متاسفانه میبینم اما من با متاهلی در صورت عدم دخالت خانواده ها هستم با استدلال عدم شناخت زوجین باعث به بمب رسیدن ازدواج میشه بهترین راه حل شناخت همدیگس زوج باید همدیگرو درک کنن درک از اقتصاد هم در ازدواج بالاتره چون با بروز مشکل در زندگی از همدیگر درک دارنن مشکل را به راحتری حالا اگه نگم با دغدغه کمتری نسبت به کسانی که بدون شناخت با هم ازدواج کرده اند ازدواج مانند دانشگاه ازاده ورود راحته اما مانند درونش کار هر کسی نیست منظورم دانشگاه ازاد ایران نیست دانشگاه ازاد انگلستان هست وسلام
سلام
پسر کارت سختهموفق باشی
قديمي 01-05-2018   #19 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
پسر کارت سختهموفق باشی
در جامعه ایی که اولویت اقتصاد باشه اخلاق سقوط خواهد کرد
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #20 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در جامعه ایی که اولویت اقتصاد باشه اخلاق سقوط خواهد کرد
میگم کمی دیگه در این مورد فکر کنید.چون اولویت کشور ما اقتصاد نیست اما اخلاق سقوط کرده!
قديمي 01-05-2018   #21 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

میگم کمی دیگه در این مورد فکر کنید.چون اولویت کشور ما اقتصاد نیست اما اخلاق سقوط کرده!
منظور؟یعنی در مورد حرفی که زدم فکر کنم؟
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #22 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

منظور؟یعنی در مورد حرفی که زدم فکر کنم؟
بله
شایدم منظور شما اینه که کسی که فقیر بشه،بی اخلاق و فاسد میشه.اما در کشور ما اینطور نبوده.منظورم اینه که نمیشه صددرصد اینو بگیم.
قديمي 01-05-2018   #23 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

leo-unique's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Shina نمايش نوشته ها
سلام
چطوری لئو
باید راستش رو بگی
باورم نمیشه گفتی هیچکدوم
مگر اینکه نظرت تغییر کرده باشه
یعنی کلا"یه لئو دیگه شدی
تو بهتری
نظرم در چه مورد تغییر کرده ؟
قديمي 01-05-2018   #24 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بله
شایدم منظور شما اینه که کسی که فقیر بشه،بی اخلاق و فاسد میشه.اما در کشور ما اینطور نبوده.منظورم اینه که نمیشه صددرصد اینو بگیم.
عزیزم قصد من توهین نبود اینو از کتب غربی خوندم من ببخشید حالا شما بگین اقتصاد سقوط کنه چی بروز میده جامعه؟
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #25 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله leo-unique نمايش نوشته ها
تو بهتری
نظرم در چه مورد تغییر کرده ؟
سلام
خب پس من نشناختمت.فکر کردم میگی شب عروسی
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #26 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عزیزم قصد من توهین نبود اینو از کتب غربی خوندم من ببخشید حالا شما بگین اقتصاد سقوط کنه چی بروز میده جامعه؟
میدونم.اینجا نمیشه در موردش صحبت کرد.باید مطلب در مورد اقتصاد یا اخلاق باشه.گفتم جمله ای که گفتی در مورد ایران نمیشه بکار برد؛چون در ایران الویت همیشه سیاست های خارجی بوده و هست.اگر فکری هم به حال اقتصاد کشور می کردند الان وضعیت ما از این بهتر بود.اما شاهد هستیم که فقرا رفتن زیر خط فقر و قشر متوسطی که گلیم خودشون رو از آب میکشیدند فقیر شدند و لابد زیر خط فقرا هم دارن به پاپان عمر خودشون نزدیک میشن.اما قشر مرفه بی درد همیشه پولداره.
قديمي 01-05-2018   #27 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

hanhan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

همش واقعا

| بـی مـــرز تـر از عشقـم و بـی خـانـه تـر از بــاد |
| ای فــاتــحِ بـی لشگـرِ مـن خـانـه ات آبـــاد |

کدوم قشنگ تره؟
+ ما رأیت الّا جمیلاً به روایت تصویر :)
hanhan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-05-2018   #28 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

میدونم.اینجا نمیشه در موردش صحبت کرد.باید مطلب در مورد اقتصاد یا اخلاق باشه.گفتم جمله ای که گفتی در مورد ایران نمیشه بکار برد؛چون در ایران الویت همیشه سیاست های خارجی بوده و هست.اگر فکری هم به حال اقتصاد کشور می کردند الان وضعیت ما از این بهتر بود.اما شاهد هستیم که فقرا رفتن زیر خط فقر و قشر متوسطی که گلیم خودشون رو از آب میکشیدند فقیر شدند و لابد زیر خط فقرا هم دارن به پاپان عمر خودشون نزدیک میشن.اما قشر مرفه بی درد همیشه پولداره.

همیشه دغدغه ی ما ایرانیا اقتصاد بوده و هست و‌با حرف منو شما هم از بین نمیره ملتی که اولویت اولش برای ازدواج پول باشه نباید هم ملت خوبی ترقی بشه ملتی که با نرم افزار ها یی مثل اینستاگرام که کثیفترین ملتها هم چنین کاری نمیکنن میرن عکس یا کلیپ هنر نمایی خودشونو نشون میدن اما ما ایرانیا میاییم میگیم امشب این شام خوردیم عکسشو نشون میدیم یا این لباس ماست عکسشو نشون بحث جنسی که ما امریکا که ازاده رو تو اینستاگرام تو‌جیبمون میزاریم میخامدبگم که اولویت ما اول اقتصاد تو هر کاری چه ازدواج چه نرم افزار موبایل برین کشورای دیگرو ببینید کلیپ هنری یا عکس منظره ایی یا طنزی چیزی میزارن ولی ما اخرشیم
قديمي 01-05-2018   #29 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

همیشه دغدغه ی ما ایرانیا اقتصاد بوده و هست و‌با حرف منو شما هم از بین نمیره ملتی که اولویت اولش برای ازدواج پول باشه نباید هم ملت خوبی ترقی بشه ملتی که با نرم افزار ها یی مثل اینستاگرام که کثیفترین ملتها هم چنین کاری نمیکنن میرن عکس یا کلیپ هنر نمایی خودشونو نشون میدن اما ما ایرانیا میاییم میگیم امشب این شام خوردیم عکسشو نشون میدیم یا این لباس ماست عکسشو نشون بحث جنسی که ما امریکا که ازاده رو تو اینستاگرام تو‌جیبمون میزاریم میخامدبگم که اولویت ما اول اقتصاد تو هر کاری چه ازدواج چه نرم افزار موبایل برین کشورای دیگرو ببینید کلیپ هنری یا عکس منظره ایی یا طنزی چیزی میزارن ولی ما اخرشیم
باید یک چیزی بخوریم تا توان سرکار رفتن رو داشته باشیم یا نه؟
آماری که خود رسانه ی جمهوری اسلامی ایران داده گفته که فقیر بیشتر شده.
اگر مردم یک کشور گرسنه و ضعیف باشند دیگه توان چرخاندن چرخ اقتصاد خانواده ی خود را ندارند چه برسه کمک به اقتصاد کشور.
شما وقتی با مدرک دانشگاهت نتونی حتی یک صبحانه ساده برای خودت تهیه کنی،چه جوری میخوای ازدواج کنی و خرج زن و بچه ات رو بدی؟
بعضی ها حتی مجبورند همزمان خرج خانواده ی خودشان را نیز بدهند.
قديمي 01-05-2018   #30 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmosi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

باید یک چیزی بخوریم تا توان سرکار رفتن رو داشته باشیم یا نه؟
آماری که خود رسانه ی جمهوری اسلامی ایران داده گفته که فقیر بیشتر شده.
اگر مردم یک کشور گرسنه و ضعیف باشند دیگه توان چرخاندن چرخ اقتصاد خانواده ی خود را ندارند چه برسه کمک به اقتصاد کشور.
شما وقتی با مدرک دانشگاهت نتونی حتی یک صبحانه ساده برای خودت تهیه کنی،چه جوری میخوای ازدواج کنی و خرج زن و بچه ات رو بدی؟
بعضی ها حتی مجبورند همزمان خرج خانواده ی خودشان را نیز بدهند.
من میگم اخلاق تو ایران سقوط کرده پای حرفم هم‌ هستم‌ دلیل سقوطشم خود ما مردم هستیم که چنین مشکلی رو‌ بوجود اوردیم بحث دانشگاه که شما گفتین بحث جداییه که اصلا دانشگاه وظیفش چیه دانشگاه باید بگه این راه جنابعالیه رفتنش با شماست مشکلات راهم بهت بگه و راه حل اما نتونستن مشکل خود فرده کا میبینم بیل گیتس دانشگاه رو رها کرد شد پولدار و‌مالک مایکروسافت پس نمیشه بگیم دانشگاه باید ما رو سوار ماشین کنه ببره و‌ به موفقیت برسونه این ما ادما هستیم‌ که تصمیم بگیریم یا اصلا مثل بیل گیتس دانشگاه رو‌ رها کنیم بعد بگیم راه رو‌بلدیم دانشگاه هم لازم نیست یا اینکه مثل بعضیها تا دکتری شم بخونیم ولی هیچ تاثیری نداشته باشه نه کارافرینی نه چیزی
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال