همین 26000 تومان سود سهام عدالت هم برای ما واریز نشده است!
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-12-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض همین 26000 تومان سود سهام عدالت هم برای ما واریز نشده است!

این مسئله از یک طرف باعث خوشحالی سهامداران که عمدتا از طبقات متوسط و پایین اقتصادی جامعه هستند شد از طرفی واریز نشدن سود سهام عدالت به حساب برخی از سهامداران عدالت باعث ایجاد نگرانی در بین آنها شده است.

کریمی یک از مشمولانی که مابه التفاوت سهم سهام عدالت خود را واریز کرده بود در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهریور امسال مابه التفاوت سهام عدالت را واریز کرده و شماره حساب را نیز ثبت کردم، ولی دو روز است سود سهام واریز شده اما هیچ سودی به حساب ما واریز نشده است.

وی گفت: با اپراتورهای سهام عدالت هم تماس گرفتم گفتند علت را نمی دانیم، نمی دانم به کجا باید مراجعه کنم ، چرا در پرداخت سهام عدالت این نابسامانی ها وجود دارد و باعث افزایش نگرانی ما قشر ضعیف شده است.

یکی دیگر از افرادی که مشمول سهام عدالت بود در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:گفته شده که افرادی که 500هزار تومان سهم دارند مبلغ 26 هزار تومان واریز می شود اما پدرم من 700هزار تومان سهام دارد اما مبلغ 19 هزار تومان به عنوان سود واریز شده است.

یکی دیگر مددجویان کمیته امداد هم اظهار داشت: من تحت پوشش کمیته امداد هستم اما سود واریزی به حساب بنده 15 هزار تومان بوده است اما طبق اعلام قبلی گفته بودند 50 هزار تومان واریز می شود.

حتی بعد از واریز سود سهام عدالت بسیاری از مردم که اقدام به ثبت نام سهام عدالت نکرده بودند و یا شاید هم امیدی به واریز سود نداشتند بعد از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت خواهان ثبت نام و دریافت این سهام شدند اما بنا به گفته مسئولان تا پایان سال 96 ثبت نام جدید برای دریافت سهام عدالت وجود ندارد.

همجنین مشمولین در قید حیات که تاکنون شماره شبا بانکی خود را به تایید سامانه سهام عدالت نرسانده اند، در این مرحله واریز سود ندارند و سود متعلق به آنان در مراحل بعد به طور یک جا پرداخت خواهد شد. این مشمولان مکلفند برای بهره مندی از سود سهام در مراحل آتی، نسبت به درج شماره شبا بانکی در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir اقدام کنند.

پیش از این رئیس سازمان خصوصی گفته بود: ۵۰ هزار تومان به حساب مشمولانی که سهام عدالت آنها یک میلیون تومان است واریز می شود و این مقدار برای بقیه مشمولان متفاوت است.

وی با اشاره به این که بنا داریم سود سهام عدالت را در دو یا سه نوبت تا پایان سال به حساب مشمولان واریز کنیم، در خصوص میزان سود واریزی به حساب مشمولان نیز گفت: کسانی که سهام عدالت آنها در حال حاضر یک میلیون تومان است سودی بالغ بر 150 هزار تومان دریافت خواهند کرد و بقیه مشمولان نیز به تناسب ارزش سهام عدالتی که دارند سود دریافت خواهند کرد.

سهام عدالت، همان سهام شرکت‌های دولتی است که منبع درآمد دولت می‌باشند و دولت بدین طریق می‌خواهد بخشی از درآمدهای خود را بلا عوض به مردم واگذار کند سهام عدالت نوعی یارانه است که طبق نظر دولت نهم، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود.
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پروژه سهام عدالت را از هدف خود دور کرده اند

اسماعیل غلامی، معاون سابق سازمان خصوصی سازی در رابطه با مبلغ 26 هزار و 50 هزار تومانی سود سهام عدالت بعد از 11 سال انتظار مردم بیان داشت:

این رقم مبلغ کمی است و علت اصلی کم شدن رقم سود سهام عدالت این است که بهترین شرکت‌ها را از سبد سهام عدالت خارج کرده‌اند.

وی ادامه داد: باید پرسید چرا شرکت ملی- حفاری و بیست درصد سهام 7 پالایشگاه را از سبد سهام عدالت خارج کردید، آن‌هایی که باقی مانده اند شرکت‌های غله بازرگانی و بانک‌ها هستند، بانک‌ها که هشتشان گروی 9 شان است و شرکت‌های غله بازرگانی هم که سودی ندارند.

غلامی تاکید کرد: بنابراین سبد سهام عدالت عاری از سود قابل توجهی است که بخواهند پرداخت کنند.

وی در پایان اظهار داشت: در واقع پروژه سهام عدالت از هدف اصلی خود دور شده و ماهیت اصلی خود را از دست داد و دیگر چیزی از آن باقی نمانده است.
گفتنی است طبق گفته مقامات دولتی، افرادی که حدود 500 هزار تومان سهم دارند و مابه التفاوت تا یک میلیون تومان را پرداخت نکرده اند در مرحله اول 26600 تومان و در مجموع تا پایان سال حدود 70 هزار تومان به حسابشان واریز می شود.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-12-2018   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : همین 26000 تومان سود سهام عدالت هم برای ما واریز نشده است!

گرچه دولت دست آقای احمدی نژاد نیست ولی مردم فراموش نکردند که جناب احمدی نژاد در صدا و سیما میگفتند جوری برنامه ریزی کردیم که حتی اگر این دولت نباشد این مسائل سهام عدالت مسکن مهر و یارانه ادامه داشته باشد با مبلغ قابل قبول
جناب احمدی نژاد ولی امروز نه تنها این چنین نیست بلکه اقدام موثری هم از سوی شما دیده نمیشه در مجمع برای جلوگیری از تخلفات این ها
البته میدانیم در چه وضعیتی هستید ولی مردم از کسی که آن سخنرانی طوفانی را در دولت نهم در مجلس انجام داد انتظارات بیشتری داشته و دارند
وقتی شما هم فقط به حرف اکتفا میکنید حق بدهید بخشی از مردم از شما هم گله داشته باشند
چون شما به مردم قول دادید و انتظار این نیست مثل سیاست بازان شکم پرست صرفا به حرف آن هم نه در مجمع اکتفا کنید
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-12-2018   #4 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

26 هزارتومان را بین اعضای هیئت دولت تقسیم کنید یک موقع بعد از جلسه، دست خالی به خانه نروند و شرمنده زن و بچه شان نشوند و لااقل یکمقدار تخم مرغ و گوجه فرنگی و نان با خودشان ببرند و سر گرسنه زمین نگذارند!!!!
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
9 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

yase-tanha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خودت گدایی آدم بد
زندگی رفتن و از بودن خود دور شدن است
زندگی شیرین است

yase-tanha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله yase-tanha نمايش نوشته ها

خودت گدایی آدم بد
اگه واقعاً اين رو گفته با اينكه من آدم خشني نيستم ولي بايد از ستون آويزونش كرد!!!!
mohammadkkk هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #7 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله yase-tanha نمايش نوشته ها

خودت گدایی آدم بد
چه ادبیات فاخری!!
مثل اینکه یادشان رفته صندلی قدرت را همین مستضعفین در اختیار این افراد گذاشته اند... اگر عُرضه نداشتید کاری برای رفع فقر کنید حداقل ادب داشته باشید و از واژه هایی که برازنده امثال خودتان است، علیه مستضعفین استفاده نکنید... مردم اگر دچار فقرند، از عملکرد شما آقایان است...

آن پارسا که دِه خرد و مِلک، رهزن است / آن پادشاه که مال رعیت خورَد گداست
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

yase-tanha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
چه ادبیات فاخری!!
مثل اینکه یادشان رفته صندلی قدرت را همین مستضعفین در اختیار این افراد گذاشته اند... اگر عُرضه نداشتید کاری برای رفع فقر کنید حداقل ادب داشته باشید و از واژه هایی که برازنده امثال خودتان است، علیه مستضعفین استفاده نکنید... مردم اگر دچار فقرند، از عملکرد شما آقایان است...

آن پارسا که دِه خرد و مِلک، رهزن است / آن پادشاه که مال رعیت خورَد گداست
بقول دوستم تابحال دوس نداشتم ناسزا بگم چون برام از مرگ سخت تره کسی بهم ناسزا بگه ولی این مورد رو باید بهش گفت گدا باباته بی تربیت
yase-tanha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-13-2018   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hamed1988 نمايش نوشته ها
من قصد داشتم تاپیک این را استارت کنم ولی شک داشتم که این حرف، حرفِ خودش باشه
ببینید کی به کی میگه گدا!!
اوایل انقلاب و آن کلاس های آموزشی را فراموش کرده اند
مشتی صحرازاده که آموزشِ غذاخوردن و راه رفتن و آداب معاشرت می دیدند و حالا مردم را گدا خطاب می کنند
از ماست که بر ماست

تاپیکش را زده بودم گرامی...
احمد کاظمی مشاور وزیر نفت: سهام عدالت پول را بین گداها توزیع می‌کند
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-13-2018   #10 (لینک نوشته)
سرپرست تالار دانش و فناوری

taksis's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله haghnegar نمايش نوشته ها
26 هزارتومان را بین اعضای هیئت دولت تقسیم کنید یک موقع بعد از جلسه، دست خالی به خانه نروند و شرمنده زن و بچه شان نشوند و لااقل یکمقدار تخم مرغ و گوجه فرنگی و نان با خودشان ببرند و سر گرسنه زمین نگذارند!!!!
با سود سهام عدالت میتونی ۵ تا پاکت وینستون بخری با یه قوطی کبریت.
عدالت دود می‌کنی برا خودت....

new branch is in progress by our holding

Where You Can Let Your Freak Flag Fly In Tehran
taksis آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال