وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی: حاج آقا از من خواست شهادت کذب دهم
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-15-2018   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

milatave's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی: حاج آقا از من خواست شهادت کذب دهم

محمود علیزاده‌طباطبایی: در سال 76 فائزه هاشمی با من تماس گرفت و گفت من خبر حضور سردار نقدی در درگیری نمازجمعه را در روزنامه زن نوشتم و وی به همین دلیل از من شکایت کرده، من هم شما را به‌عنوان شاهد معرفی کردم و می‌خواهم به دادگاه بیایید.اما من گفتم که هرچه دیده بودم را در شورای عالی امنیت ملی گفتم و دیگر در هیچ دادگاهی حاضر نمی‌شوم.بعد از آن محسن هاشمی با من تماس گرفت و گفت که حاج آقا می‌خواهد شما را ببیند و من به منزل مرحوم رفسنجانی رفتم و قضیه را کامل توضیح دادم و بعد از آن مرحوم رفسنجانی شخصا از من خواستند که در دادگاه به نفع فائزه شرکت کنم و من هم به خاطر آیت‌ا…مجبور شدم که قبول کنم و به دادگاه بروم. درنهایت فائزه هاشمی تبرئه شد اما من به جرم شهادت کذب به چهار ماه حبس محکوم شدم.
milatave آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-15-2018   #2 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

serama's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی: حاج آقا از من خواست شهادت کذب دهم

مرگ بر خاندان رفسنجانی و طرفدارانش . خصوصا طرفدارانش در این انجمن ( اصلاح طلبان )
serama آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #3 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن

mohammad.hasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در مورد تماس با عوامل خارجی و تشویق به تحریم بیشتر علیه ایران را چه کسانی انجام میداد؟
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
mohammad.hasan هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #4 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

milatave's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post پاسخ : وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی: حاج آقا از من خواست شهادت کذب دهم

نوشته اصلي بوسيله mohammad.hasan نمايش نوشته ها

در مورد تماس با عوامل خارجی و تشویق به تحریم بیشتر علیه ایران را چه کسانی انجام میداد؟
تفریح خانوادگی در سد لتیان _ رانت برای فرزند در جهت مدیریت صنایع دفاعی _ گرفتن سلاح اسرائیلی از آمریکا بدون هماهنگی با امام و........ به کنار.
3 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-15-2018   #5 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن

mohammad.hasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله milatave نمايش نوشته ها
تفریح خانوادگی در سد لتیان _ رانت برای فرزند در جهت مدیریت صنایع دفاعی _ گرفتن سلاح اسرائیلی از آمریکا بدون هماهنگی با امام و........ به کنار.
همه اینا به کنار
بقیشو هم بگید خب
mohammad.hasan هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خلخالي هم يه بار بنده رو تو حرم ديد و گفت من خيلي اشتباهات انجام دادم كه حداقل جرمم ١٠٠ بار سنگسار شدنه ولي نشدم!

................

جمشيد
اگه پاييز اينقدي كه تو ميگي خوبه
چرا ما هر سال روز اول پاييز دلمون خالي ميشه...
چرا همه رفته بودناشون رو ميزارن واسه پاييز؟
چرا پاييز هيچكي برنميگرده...!
mohammadkkk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-15-2018   #7 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

milatave's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mohammadkkk نمايش نوشته ها
خلخالي هم يه بار بنده رو تو حرم ديد و گفت من خيلي اشتباهات انجام دادم كه حداقل جرمم ١٠٠ بار سنگسار شدنه ولي نشدم!

https://forum.hammihan.com/thread281702.html
سابقه کثیف اصلاح طلبان 1. عبدالکریم سروش: این فرد در شورای انقلاب فرهنگی اساتید دانشگاهی کراباتی و بی ریش را اخراج می‌کرد. 2. صادق زیبا کلام: به عنوان شاگرد سروش در اخراج اساتید کراباتی کوتاهی نکرد و این دو قلع و قمی کردند که اکثر اساتید آن دوره پناهنده اروپا و آمریکا شدند. 3. اکبر گنجی: معروف به اکبر پونز. در بین افراد انقلابی به برخورد خشن با بی حجابی معروف بود. 4. عطاالله مهاجرانی: این فرد مسئول فضای بسته و سیاست سانسور و ممنوعیت ویدیو در دولت هاشمیست. این فرد در سال 73 پیشنهاد ادامه دولت هاشمی را داد. 5. آیت.. هادی غفاری: ارسال غیرقانونی و بدون اطلاع امام خمینی به کشورهای عراق و لبنان. 6. آیت... منتظری: محارب خواندن معترضین و خواهان اعدام آنان در اوایل انقلاب. 7. اقای خلخالی: یکی از اعضای جناح چپ در مجلس بود. و مسئول رفتار خشن و اعدام معترضین که منجر شد به اینکه امام بگوید دیگر نمی‌خواهم او را ببینم(به نقل از مهدی خزعلی). 8. موسوی خوئینی ها: بدون اطلاع امام حمله به سفارت آمریکا را تدارک دید. 9. وحید جلایی پور: این انسان مشمئز کننده دستش به خون مردم کرمانشاه آلوده است. ضمن اینکه در یک روایتی از مهدی خزعلی، وحید جلایی بعد از اعلام یک حکومت نظامی، وقتی دید یک تراکتور با یک کشاورز و دو زن و یک بچه در حال تردد است. به سرباز می‌گوید شلیک کن که با مخالفت سرباز و دوست خود مواجه می‌شود. ولی می‌گوید آنها نباید بیرون می‌آمدند. که دوست او می‌گوید شاید خبر ندارند. شاید حامله داشنه باشند شاید مریض باشند. که آنوقت متقاعد می‌شود. لازم به ذکر است که ایشان آن زمان 21 سال داشت و با رابطه بازی فرماندار شد. 10. و سرآخر لیست افرادی که به دستور موسوی خوئینی ها از دیوار لانه جاسوسی بالا رفتند و عملیات اطلاعتی سپاه را نا تمام گذاشتند و اولین جام زهر را به امام دادند و امام مجبور شد از آن دفاع کند. سعید حجاریان. ابراهیم اصغرزاده. عباس عبدی. محمدرضا خاتمی. معصومه ابتکار. حبیب الله بی طرف. لازم به ذکر است که احمدی نژاد با این کار مخالفت می‌کند ولی کسی توجهی نمیکند. اینها مواردی غیر از فساد مالی و رابطه بازی بود. وگرنه حرفمان بسیاز و وقتمان اندک و آسمان هم که بارانیست. __________________
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #8 (لینک نوشته)
شمع جمع

baltash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

https://forum.hammihan.com/thread281702.html
سابقه کثیف اصلاح طلبان 1. عبدالکریم سروش: این فرد در شورای انقلاب فرهنگی اساتید دانشگاهی کراباتی و بی ریش را اخراج می‌کرد. 2. صادق زیبا کلام: به عنوان شاگرد سروش در اخراج اساتید کراباتی کوتاهی نکرد و این دو قلع و قمی کردند که اکثر اساتید آن دوره پناهنده اروپا و آمریکا شدند. 3. اکبر گنجی: معروف به اکبر پونز. در بین افراد انقلابی به برخورد خشن با بی حجابی معروف بود. 4. عطاالله مهاجرانی: این فرد مسئول فضای بسته و سیاست سانسور و ممنوعیت ویدیو در دولت هاشمیست. این فرد در سال 73 پیشنهاد ادامه دولت هاشمی را داد. 5. آیت.. هادی غفاری: ارسال غیرقانونی و بدون اطلاع امام خمینی به کشورهای عراق و لبنان. 6. آیت... منتظری: محارب خواندن معترضین و خواهان اعدام آنان در اوایل انقلاب. 7. اقای خلخالی: یکی از اعضای جناح چپ در مجلس بود. و مسئول رفتار خشن و اعدام معترضین که منجر شد به اینکه امام بگوید دیگر نمی‌خواهم او را ببینم(به نقل از مهدی خزعلی). 8. موسوی خوئینی ها: بدون اطلاع امام حمله به سفارت آمریکا را تدارک دید. 9. وحید جلایی پور: این انسان مشمئز کننده دستش به خون مردم کرمانشاه آلوده است. ضمن اینکه در یک روایتی از مهدی خزعلی، وحید جلایی بعد از اعلام یک حکومت نظامی، وقتی دید یک تراکتور با یک کشاورز و دو زن و یک بچه در حال تردد است. به سرباز می‌گوید شلیک کن که با مخالفت سرباز و دوست خود مواجه می‌شود. ولی می‌گوید آنها نباید بیرون می‌آمدند. که دوست او می‌گوید شاید خبر ندارند. شاید حامله داشنه باشند شاید مریض باشند. که آنوقت متقاعد می‌شود. لازم به ذکر است که ایشان آن زمان 21 سال داشت و با رابطه بازی فرماندار شد. 10. و سرآخر لیست افرادی که به دستور موسوی خوئینی ها از دیوار لانه جاسوسی بالا رفتند و عملیات اطلاعتی سپاه را نا تمام گذاشتند و اولین جام زهر را به امام دادند و امام مجبور شد از آن دفاع کند. سعید حجاریان. ابراهیم اصغرزاده. عباس عبدی. محمدرضا خاتمی. معصومه ابتکار. حبیب الله بی طرف. لازم به ذکر است که احمدی نژاد با این کار مخالفت می‌کند ولی کسی توجهی نمیکند. اینها مواردی غیر از فساد مالی و رابطه بازی بود. وگرنه حرفمان بسیاز و وقتمان اندک و آسمان هم که بارانیست. __________________
با سلام
در ابتدا عرض کنم که بنده دنباله رو هیچ یک از طرف های مورد بحث نیستم
ولی هر سخنی را بدون مدرک قبول نمی کنم
لطفا برای نوشه هایتان منبع بدهید. ( این شماره 9 مطمعنی اسمش وحید است؟؟؟)
baltash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-15-2018   #9 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

milatave's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله baltash نمايش نوشته ها
با سلام
در ابتدا عرض کنم که بنده دنباله رو هیچ یک از طرف های مورد بحث نیستم
ولی هر سخنی را بدون مدرک قبول نمی کنم
لطفا برای نوشه هایتان منبع بدهید. ( این شماره 9 مطمعنی اسمش وحید است؟؟؟)
نه. حمیدرضا درسته.
چنین مطلب مهمی از زبان وکیل خود هاشمی نیاز به سند نداره فقط سرچ کن تا سندش پیدا شه
قديمي 01-15-2018   #10 (لینک نوشته)
شمع جمع

baltash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نه. حمیدرضا درسته.
چنین مطلب مهمی از زبان وکیل خود هاشمی نیاز به سند نداره فقط سرچ کن تا سندش پیدا شه
این یکی که اصلاح شد ولی کرمانشاه با نقده و مهاباد خیلی فرق داره
و در ضمن احمدی نژاد هم مگه چند سالش بود که به سمت فرمانداری خوی رسید؟؟؟؟
به گفته های این وکیل که به اذعان خودش شهادت دروغ هم داده اعتباری نیست که باز هم دروغ نگوید، بازی را شروع نکرده باخته!!! به چین چیزی افشا گری نمی گویند، سیاه بازی است
baltash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

malakut's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اگر راست بگوید غیبت است و اگر دروغ بگوید تهمت است ... در هر حال حرام محض است که پشت سر یک درگذشته اون هم از علما و مجاهدین اسلام چنین صحبت شود

خداوند متعال ما را از اخرت و حساب و کتاب غافل نفرماید
قديمي 01-16-2018   #12 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

milatave's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله malakut نمايش نوشته ها
اگر راست بگوید غیبت است و اگر دروغ بگوید تهمت است ... در هر حال حرام محض است که پشت سر یک درگذشته اون هم از علما و مجاهدین اسلام چنین صحبت شود

خداوند متعال ما را از اخرت و حساب و کتاب غافل نفرماید
. غیبت نیست. هاشمی شخصیتی سیاسی بود و برای شناختش لازمه که دربارش تحقیق شود و حقایق بیان شود.
ظاهرا غیر از مشکل داشتن با عده ای که نظریات سیاسی در این تالارها می‌دهند عده ای هم هستند فتوی شخصی می‌دهند.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-16-2018   #13 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

nasr12's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مابیشترازدخترش متنفریم..
چون یک فیمنیست اشغال تشریف داشت..
قديمي 01-16-2018   #14 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

mahgon's Avatar