رئیس جمهور آرژانتین استخدام خویشاوندان مقامات عالی رتبه کشور را ممنوع کرد
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 02-21-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض رئیس جمهور آرژانتین استخدام خویشاوندان مقامات عالی رتبه کشور را ممنوع کرد

رئیس جمهور آرژانتین استخدام خویشاوندان مقامات عالی رتبه کشور را ممنوع کرد
دیروز ممنوعیت کار خویشاوندان مقامات عالی رتبه آرژانتین در سمت های دولتی اعتبار پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، طبق این سند امضا شده توسط مائوریسیو ماکری، رئیس جمهور آرژانتین، آخرین مهلت برای کناره گیری چنین افرادی از سمت های خود 28 فوریه است.
قاعده جدید استخدام خویشاوندان رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر، وزیران و دیگر رهبران نهادها در سمت های دولتی را ممنوع می کند.
به گزارش شبکه تلویزیونی Telesur، تا به حال خواهران خورخه تریاکی، وزیر کار، برادر ماکوس پنیا، نخست وزیر و پسر پاتریسیا بولریچ، وزیر امنیت درخواست کناره گیری از سمت های خود را تقدیم کرده اند.
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-21-2018   #2 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رئیس جمهور آرژانتین استخدام خویشاوندان مقامات عالی رتبه کشور را ممنوع کرد

البته رانت اطلاعاتی خودش به تنهایی از استخدام دولتی بیشتر منفعت دارد و باید جلوی رانت اطلاعاتی را گرفت اما به هرحال بهتر از وضع الآن کشور است که برخی مدیران بصورت اتوبوسی اقوام و آشنایان را استخدام میکنند! :-)
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 02-21-2018   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bisavad's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رئیس جمهور آرژانتین استخدام خویشاوندان مقامات عالی رتبه کشور را ممنوع کرد

چون کفار این کار را کرده اند پس کار اشتباهی است.ما به کوری چشم غربی ها همچنان استخدام می کنیم!
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال