خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی > دانستنی و علمی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 03-19-2018   #1 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ariella's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده
خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

نظم نوین جهانی؛ سلطه موجودات فضایی بر بشریت

فیلمهای زیادی در یوتیوب وجود دارند که مردمی با » چشمهای خطی » خزندگان را نشان میدهند و من سردرگمی زیادی در رابطه با این موضوع دیده ام . بیشتر مردم نمیدانند دراین مورد چه نظری داشته باشند ؟
آیا اینها واقعاً از نژاد خزندگان هستند که » ایکه » و دیگران در مورد آنها صحبت کرده اند ؟
آیا آنها به وسیله خزنده نماها تسخیر شده اند ؟
آیا آنها به وسیله موجوداتی شیطانی از ابعاد دیگر تسخیر شده اند ؟
من هر دو نگرش را در دو سال گذشته مطالعه کرده ام و این نظریه و برداشت من است :
بدن انسان = یک حامل برای رمز گشایی این واقعیت
بدن انسان حامل هر دو کالبد فیزیکی و انرژی است . کالبد فیزیکی قابل دیدن و تعامل داشتن است ولی تقریباً همیشه کالبد انرژی را از یاد میبریم چون نمیتوانیم آنرا ببینیم و درک کنیم .
سومین کالبد ، کالبد روحی یا » راهبر » اصلی ما است که قادر به اینجا ارتباط با گوشت و استخوانی است که ما آنرا » بدن » مینامیم . روح از طریق چاکرای تاجی به وسیله یک پوشش محافظ حباب مانند وارد بدن میشود و از طریق گسترانیدن تارهای نازکی با تمام بدن ارتباط برقرار کرده و تمام چاکراها را فعال میکند . تماشای بافتهای عصبی یا آوندی تصویر قابل درک تری به شما ارائه می دهد .
کالبدهای انرژی و فیزیکی با هم در تعامل کامل هستند و یکی بدون دیگری نمیتواند وجود داشته باشد لااقل در این دنیا و بعد ما .
نقشهای کالبد انرژی بسیار بیش از آن هستند که اینجا از آن صحبت کنیم و هفت » چرخنده » اصلی دارد که به آن نام چاکرا داده ایم .
این چاکراهای چرخنده در یک بدن سالم بسیار سریع چرخیده و میدانی از انرژی به دور کالبد فیزیکی به وجود می آورند . هر میدان انرژی عامل بسیار حیاتی برای بقای کالبد فیزیکی و تکامل و تحول کالبد روحی است .

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شدهچرا ما به جسم احتیاج داریم؟
پاسخ ساده است ، چون چهار بعد اصلی ( بعد چهارم زمان است ) را فقط با بدن فیزیکی تجربه میکنیم .
برای درک بیشتر مطلب به گفته انیشتین دقت کنید :
همه چیز » انرژی » است
یا
همه اشتباه میکردیم . آنچه ما » ماده » نامیدیم انرژی بوده است که ارتعاشات آن تا جایی که برای احساس ما قابل درک باشد ، پایین آمده است .
بنابراین ، اینجا یک دنیای چهار بعدی با فرکانس پایین است که تنها به وسیله » حامل » های چهار بعدی ما یا کالبد فیزیکی قابل تجربه و درک است .
هرچه » ابعاد » بالاتر میروند ، کالبد سبک تر میشود تا جایی که دیگر نیازی به بدن نیست .
اما اینجا نکته ای وجود دارد : بدن های چهار بعدی ما فقط میتوانند همین دنیا را احساس و رمز گشایی کنند . در حالی که دنیاهای موازی کثیری وجود دارند که ما قادر به رمز گشایی آنها نیستیم و گر نه میتوانستیم بینهایت شکل و رنگ و هستی جدید ببینیم که تصور آنهم تازگی دارد .
کهکشان ما مثل برنامه ای در یک » PC » بسیار بزرگ است و ما درست مانند یک مخلوق کوچک در بازی “ Sims “ محصور در یک برنامه عظیم و ارائه شده به وسیله یکی از بیلیونها “ Server “ در این جهان بی نهایت هستیم .در بارۀ تسخیر
ناتوانی در احساس و دیدن ابعاد دیگر ، دلیلی برای عدم وجود آنها نیست . مثلاً اگر ما در حال استفاده از ایستگاه اول رادیو هستیم دلیل نمیشود که ایستگاه دوم و سوم و چهارم وجود ندارند و به محض گرفتن ایستگاه دوم میتوانیم از برنامه های آن استفاده کنیم ، به اضافه کانالهای تلویزیون و …. دنیاهای موازی و ابعاد دیگر .
هستی های مستقر در دنیاهایی با ابعاد کم ، دارای فرکانس پایین هستند :
فرکانس پایین = ابعاد کم / فرکانس بالا = ابعاد بیشتر
هستی های با فرکانس پایین از طرف ما : جن یا اهریمن یا ارواح شیطانی نامیده شده اند .
فرکانس پایین = ماهیت منفی / هرچه فرکانس بالاتر = ماهیت مثبت تر
حالا داستان بهشت و جهنم معنا پیدا میکند . نه ؟
جهنم : جایی خیلی پایین در عمق زمین ، که تاریکی ، زجر و …. در آن مستقر است . منزل شیاطین و شیطانک ها
بهشت : جایی خیلی بالا در آسما ن ، که نور ، رحمت و … در آن استقرار دارد . منزل قدیسین و راهنمایان روحی
حالا برگردیم به مخلوقات فرکانس پایین :
چون این موجودات بسیار منفی هستند از تغذیه با احساسات منفی لذت میبرند یعنی احساسات با فرکانس پایین .
فقط به کسانی فکر کنید که تمایل شدیدی به » کشتن » دارند . آنها میدانند که این یک احساس منفی است ولی نمی توانند بدون آن زندگی کنند . آنها گاهی حتی به اجساد مقتول هم تعرض میکنند چون این تنها راهی است که راضی می شوند و هر چه ماجرا منفی تر باشد احساس بهتری دارند .
این هستی ها چطور خلق میشوند ؟ به وسیله چه کسی ؟ چرا عقیده دارم که داستان دیگری هم هست و چرا من هنوز به نتیجه ای نهایی از آن نرسیده ام ؟ ولی خیال دارم یک تئوری جالب را با شما در میان بگذارم :
چون خود ما خلق کننده هستیم و میتوانیم موجوداتی در هر دوحالت بسیار منفی و بسیار مثبت خلق کنیم .
هستی هایی که مداوماً بوسیله احساسات منفی تغذیه میشوند قادر هستند که با بخشهایی از آن احساسات ، شیطانک هایی در فرکانسهای پایین خلق کنند . اگر خالق بتواند بر مخلوق پیروز شود به هستی میرسد ولی اگر مخلوق برتر باشد پیوسته قوی و قوی تر میشود تا جایی که میتواند بر خالق خود اثر بگذارد .
من نمیتوانم بگویم که این حتماً درست و واقعی است ولی جالب به نظر آمده و وقتی فکر میکنید زیاد هم تخیلی نیست .
ما » خالق » هستیم چون میتوانیم افکار مان را به مرحله اجرای فیزیکی برسانیم .
تکامل در همه انواع
قبل از بحث در باره نوع خزندگان میخواهم شما را با تکامل و چگونگی آن آشنا کنم .
هر » نوع » روی زمین گسترش پیدا کرده است . تکامل میتواند بیولوژیکی با تأثیر روی ارگانیسم موجودات باشد یا تکامل قوه هوشمندی که منتج به چگونگی تفکر یا عکس العمل های یک » نوع » می شود .
اولی روی کالبد فیزیکی یا ساختمان دی ان آ ذخیره میشود . این کار هوشمندانه نیست چون کالبد فیزیکی به طور خودکار متحول میشود . اطلاعاتی از قبیل محیط ، جمعیت ، خطرات ، تغذیه و غیره در دی ان آ ذخیره شده و به نسلهای بعدی منتقل میشوند .این روند بسیار کند بوده و تغییرات اساسی بعد از هزاران یا میلیونها نسل نمود پیدا میکنند .
از سوی دیگر تکامل قوه هوشمندی بسیار سریع عمل کرده و نتایج آن به سرعت قابل دستیابی خواهند بود . برای مثال اگر همه افراد بشر روی هدف واحدی تمرکز کنند شاید حتی » یک شبه » به آن دست پیدا کنند .
هرفرد از هر گونه با یک حجم اطلاعاتی در ارتباط است که درست مثل یک تراشۀ الکترونیکی عمل میکند . هر “Chip “با یک “ Server “ در ارتباط است که به طور اختصاصی برای آن فعالیت میکند . وقتی تعداد زیادی از یک » نوع » نکتۀ مفیدی را در رابطه با تکاملشان فرا میگیرند در “ Server “ آنها ذخیره شده و برای ارتقاء برنامۀ همه افراد آن نوع مورد استفاده قرار میگیرد . به عنوان یک مثال مشخص لطفاً به تجربۀ “’Hundredth Monkey Effect “ و مشابهات آن حتی در انسانها توجه کنید .
http://en.wikipedia.org/wiki/Hundredth_monkey_effect

بعد از میلیونها سال یا بیشتر یک » نوع » به مرحله ای از تکامل میرسد که میتواند میزبان یک » روح » باشد . یعنی آن حجم اطلاعاتی یا » تراشه » میتواند با یک میزبان واقعی یا روح تعویض شود که میخواهد تعالیم اختصاصی آن » نوع » را تجربه کند . این دقیقاً چیزی است که برای نوع بشر و انواع ماوراء خاکی اتفاق افتاده است . ما ……رشد کردیم . تنها تفاوت ما با انواع ماورائی در این است که ما دیگر نمیدانیم » چه » هستیم . ارتباط ما با “ Server “ اصلی قطع شده است .

پیشینیان ما خیلی بیشتر از ما در باره زندگی ، مرگ و تناسخ آگاه بودند . در حالی که ما خودمان را فقط به عنوان » بدن و حامل » میشناسیم .
یک خودروی پیشرفته را مجسم کنید که میتوانید با آن ارتباط فکری داشته باشید و با آن کاملاً یکی شوید . ولی بعد از مدتی فراموش میکنید که شما راننده هستید نه خود اتومبیل !
این مشکلی است که ما داریم . ما در حاصل عملکرد منفی خودمان محصور شده ایم بدون اینکه بدانیم میتوانیم به مسیر حقیقی برگردیم .
خزنده نماها
خزنده نماها موجوداتی از گوشت و استخوان هستند با طبیعتی بسیار منفی . آنها هرگز نمیتوانند احساسات مثبت بروز دهند . بنابراین هرگز نمیتوانند میزبان روح یا » راننده واقعی » باشند .
ولی آنها حیوانات خزنده عادی نیستند . آنها تکامل زیادی داشته اند با آگاهی از اینکه چه هستند و در چه موقعیتی قرار دارند . همه چیز را در باره » راه حقیقی » میدانند ولی نمیتوانند آنرا فاش کنند . آنها کاملاً با نحوه بقاء کنار آمده اند ولی به دلیل طبیعتشان قادر به ابراز احساسات مثبت نیستند .
ولی نه تنها آنها از بروز احساس مثبت عاجز هستند بلکه کالبد انرژی آنها برای کارآیی و بقاء به انرژی منفی نیاز دارد .
آنها بیلیونها سال عمر دارند و دانش خود را در همه زمینه ها گسترش داده اند . اما جنبه جالب ماجرا برای ما این است که آنها میتوانند در ابعاد متفاوت جا به جا شوند . بنابراین به سادگی با انتقال به ابعاد دیگر که برای ما غیر ممکن است در دید ما مرئی می شوند .
خزنده نماها برای اینکه بتوانند در این دنیا متجلی باشند باید یک کالبد انسانی را در ابعاد دیگر تسخیر کنند . آنها به سادگی به دو چاکرای پایین فرد » وصل » میشوند و کنترل احساسات و عکس العمل های فرد را به دست میگیرند و جنبه منفی خود را تغذیه میکنند .
به همین دلیل است که آنها افراد مهم در هر زمینه یعنی رهبران را هدف قرار میدهند .
برای بهترین حالت تسخیر آنها نیاز به » حاملی » شبیه به خودشان دارند . برای همین در گذشته ، دورگه هایی با دی ان آ مشابه خودشان خلق کرده و آنها را در طبقات بالا و اصلی جامعه مثل رهبران یا روحانیان قرار داده اند . آنها خانواده های سلطنتی هستند که در سراسر کره خاکی وجود دارند و” Blue Blood “ هم نامیده میشوند .
جوامع پنهان همانطور که از اسمشان برمی آید جامعه ای نادیدنی بدون اجتماع اصلی و قابل دیدن هستند . این جوامع » در سایه » دقیقاً میدانند » چه و که » هستند : پیشینیان دو رگه ای از خزنده نماها و میزبانانشان .
برای نگهداری دی ان آ وارثان خزندگان آنها دائماً به اصلاح نژاد متوسل میشوند ، یعنی ازدواج با بستگان نزدیک . با این روش خون خود را خالص نگه داشته و روند تسخیر را راحت تر انجام میدهند و کنترل بهتری روی تسخیر شده دارند . خزنده نماها جوایزی مادی برای دو رگه هایی که راه حقیقی خود را گم کرده اند در نظر میگیرند . آنها غمخواری ، هم دلی و عشق را گم کرده اند که شاید مهم ترین نمودهای روح انسانی باشد .
بالاخره اینکه تسخیر شدگان ، تشریفات مذهبی خاصی دارند که ما به عنوان تشریفات شیطانی میشناسیم . یعنی همان چیزی که شیطان پرستی واقعی است : پرستش شیاطین خزنده .


نتیجه
مردمی با چشم خطی خزندگان قطعاً تسخیر شده اند ، اما اینکه به وسیله خزنده نماها یا شیاطین باشد ، نمیدانم . یک راه ساده برای تشخیص این است که ببینیم خواستگاه آن فرد چیست ؟ اگر زیربنای اجتماعی فرد بالاو از افراد مهم رده اول باشد ( به نظر من ) حتماً بوسیله خزنده نماها تسخیر شده است.

منبع:
http://humansarefree.com/2011/09/rep...ed-humans.html


نظم نوین جهانی؛ سلطه موجودات فضایی بر بشریت

ويرايش توسط ariella : 03-19-2018 در ساعت 09:36 PM
ariella آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 03-19-2018   #2 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ariella's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

میلتون ویلیام کوپر (Milton William Cooper) افشاگری کرد که دولت جهانی در سایه با موجودات فضایی همکاری می‌کند. غول های رسانه ای همواره تلاش میکنند افراد افشاگر و منتقد را اتهام توهم توطئه بزنند و مردم بجای تحقیق مستقل و آزادانه و آگاه شدن فقط هرآنچه مدیا میگوید را بپذیرند.

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

میلتون ویلیام کوپر Milton William Cooper


خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

کتاب کوپر Behold a Pale Horse (اسبی رنگ پریده را بنگر) که در سال ۱۹۹۱ به چاپ رسید، در حلقه‌های باورمند به وجود موجودات فضایی (غیر انسانی) تاثیر گذار بود. این کتاب افشاگری می‌کند فعالیت‌های دولت جهانی در سایه (مخفی) و کارهای مخفیانه دیگری که انجام می‌دهند با اعلان جنگ محفل ایلومیناتی علیه مردم آمریکا مرتبط است. کوپر میگوید زمانی که در نیروی دریایی آمریکا بود است مدارکی مبنی بر داد و ستد دولت با موجودات فضایی را مشاهده کرده است. او دوایت آیزنهاور را به مذاکره با موجودات فضایی در سال ۱۹۵۴ و تشکیل حلقه‌ای مخفی از ایلومیناتی برای تنظیم روابط با موجودات فضایی و مخفی نگه داشتن آنها از مردم متهم کرد.

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

کوپر بر این باور است که موجودات فضایی از طریق جوامع سری، مذهبی، جادو، و فرقه‌ها بر انسان‌ها حکومت می‌کنند و حتی ایلومیناتی‌ها نیز ندانسته توسط آنها مورد بهره‌کشی قرار می‌گیرند. از نظر کوپر، ایلومیناتی یک نهاد بین‌المللی است که توسط کلاب بیلدربرگ(Bilderberg Club) کنترل می‌شود، و با فراماسونری، محفل مخفی جمجمه و استخوان و دیگر نهادهای سری همکاری می‌کنند. هدف نهایی آنها، از نظر کوپر، برقراری نظم نوین جهانی است. از نظر او، پرتاب شدن جیمز فارسیتال از پنجره طبقه شانزدهم بیمارستان از جمله کارهای دولت سایه بوده است

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

کنفرانس Bilderberg Club در سال 2015 در این مجموعه شگفت انگیز

بنجامین دیزرائیلی (Benjamin Disraeli) سیاستمدار بریتانیایی است که دو بار نخست‌وزیر انگلستان بوده‌ و نبردهای سیاسی با لیبرال ها داشته است در کتاب خود اشاره میکند که جهان توسط افرادی بسیار متفاوت از آنچه تصور می‌شود اداره می‌شود.

ariella آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-19-2018   #3 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ariella's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

اطلاعات اسنودن در مورد اثبات رابطه‌ ی آمريكا و آلمان نازی با موجودات فضایی
ariella آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-19-2018   #4 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ariella's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

برخي رسانه‌هاي خبري گفته‌اند؛ كارمند اسبق آژانس امنيت ملي آمريكا (NSA)‌ اطلاعاتي را افشا كرده است كه شامل اسناد غير قابل انكاري مبني بر تعيين سياست خارجي و داخلي آمريكا توسط دستور كاري از موجودات فضایی و يا فرازميني‌ها دست كم از سال 1945 مي‌باشد.

به نقل از Whatdoesitmean.com ؛ گزارش بسيار عالي سرويس امنيتي فدرال (FSB) در مورد حدود دو ميليون رازهاي امنيتي طبقه‌بندي شده‌ي دقيق از وزارت دفاع آمريكا (DOD) كه آژانس امنيت ملي آمريكا (NSA) و سرويس امنيتي مركزي(CSS‌) را راه اندازي‌ كرده است، بدست آمده‌است.

اين گزارش توسط ادوارد اسنودن، آمريكايي دور از وطن منتشر شده است كه شامل اسناد غير قابل انكاري است كه نشان مي‌دهد دستور كار موجودات فضایی يا فرازميني‌ها سياست داخلي و خارجي آمريكا را دست كم از سال 1945 تعيين مي‌كند.

ادوارد اسنودن يك متخصص كامپوتر است، كارمند اسبق آژانس جاسوسي مركزي (CIA) و كارمند اسبق (NSA/CSS) و كسي است كه اين اطلاعات بايگاني شده را در اواخر 2012 براي بسياري از رسانه‌ها افشا كرد و پس از معرفي به عنوان تحت تعقيب ترين فرد روي زمين در سال 2013 توسط دولت اوباما پناهندگي موقت روسيه را پذيرفت.

همچنين اين گزارش FSB نشان مي‌دهد كه اسنودن با ايميلي با موضوع ” من و بقيه چيزهايي داريم كه ميتواند مورد توجه شما باشد.؟.؟.؟” با روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌داران مطرح آمريكايي و نويسنده گلن گرينوالد ارتباط بر قرار كرده‌بود.

به زبان خود اسنودن اين گزارش ادامه خواهد داشت، او دليل دست يابي و افشاي اين اطلاعات را تشريح كرد و به او در مورد دو دولت مردي كه يكي در انتخابات پيروز شده و ديگري دولت پشت پرده را اداره ميكند هشدار داد.

در كنار هشدارهايي كه اسنودن و گروهش در مورد سردمدار اين دولت مخفي داد، كارشناس FSB در گزارشش از تصديق آن موضوع در آخر هفته‌ي گذشته توسط وزير دفاع سابق كانادايي پل هيلر يعني كسي كه به او توسط سرويس اطلاعاتي روسيه اجازه‌ي دست يابي به تمام اطلاعات اسنودن داده شد، خبر داد.

اگرچه متن دقيق تشكر وزير دفاع هيلر از اطلاعات اسنودن در FSB هنوز بايگانيست، اما مدتي بعد از مصاحبه‌ي الكترونيكي شديدش با FSB ، به او اجازه‌ي حضور در برنامه‌ي روسي جديد SophieCo در دو هفته‌ي گذشته داده شد. در آن جا بود كه او اقرار كرد كه موجودات فضایی براي هزاران سال است كه از سياره‌ي ما ديدن مي‌كنند و انواع گوناگون فرازميني‌ها مثل قد بلندان سفید پوست كه با نيروي هوايي آمريكا در نوادا همكاري مي‌كنند را توصيف كرد.

در بسياري از افشاگريهاي ناگهاني … ، بيشترين نگراني مراجع قدرت روسيه مربوط مي‌شود به اطلاعات اسنودن در مورد قد بلندان سفید ( كه همانطور كه گفته شد قبلا توسط وزير دفاع هيلر افشا شده‌بود) كه اينها همان فرازميني‌هايي هستند كه در دهه‌ي 1930 به طور دقيق و عالي آلمان نازي را ايجاد كردند.

در يكي از بيشمار رئوس مطالب اين گزارش … نشان داده شده است كه با كمك اين موجودات فضایی در اواخر 1930 وقتي كه آلمان نازي فقط 75 زير دريايي داشت، در طول چهار سال جنگ جهاني دوم 1163 زير دريايي فوق تكلنوژيكي مدرن در كارگاه‌هاي كشتي سازي‌اش ساخت و حتي آنها را بكار برد.

در گزارش آمده است اطلاعات اسنودن همچنين ديدار قد بلندان سفید را با رييس جمهور وقت آمريكا دوايت دي.آيزنهاور را تائيد ميكند و از آن زمان بود كه رژيم مخفي كه به طور پيوسته در آمريكا حكم راني ميكند تاسيس شد.

نگران كننده‌تر، هشدار گزارش FSB در مورد دستور كار قد بلندان سفید پوست ‌است كه توسط رژيم مخفي براي حكم راني مكالمات آمريكا براي كنترل سيستم سرويس الكترونيكي با قصد پنهان كردن هر گونه اطلاعات حقيقي در مورد وجودشان روي زمين بكار مي‌رود. همانطور كه در اطلاعات اسنودن آمده‌است، هدف نهايي آن‌ها شبيه سازي كلي و حكم‌راني به جهان است.

آنچه كه براي FSB در مورد تائيدات اين گزارش مجهول است، كساني هستند كه هنوز در دولت آمريكا از اسنودن پشتيباني مي‌كنند، اما كسي كه نوشته‌هاي كارشناسان اطلاعات روسيه را پيش ميكشد اشتباه نمي‌كند و نشان از تحولي عظيم بر سر قدرت در مقابل اين دولت مخفي به سركردگي اوباما توسط نيروهاي ناشناخته در جريان است.

ترسناك‌ترين موضوع براي سياست گذاران و سردمداران روسيه شامل قسمتي از اين گزارش است كه اگر آن‌ها توسط اوباما با قدبلندان سفید پوست دولت مخفي در بيافتند آنگاه خود را با قدرت‌هاي ديگر فرازميني تطبيق داده‌اند.

منبع:
Farsnews

نظم نوین جهانی؛ سلطه موجودات فضایی بر بشریت
خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده
ariella آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-20-2018   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
malakut's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

مرگ بر آمریکا
malakut آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 03-20-2018   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
mahmood976's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

نوشته اصلي بوسيله malakut نمايش نوشته ها
مرگ بر آمریکا
مرگ بر موجودات فضایی و اجنه کافر
__________________
The poorer we are inwardly, the more we try to enrich ourselves outwardly

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-20-2018   #7 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
djmosi's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

نوشته اصلي بوسيله ariella نمايش نوشته ها
خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

نظم نوین جهانی؛ سلطه موجودات فضایی بر بشریت

فیلمهای زیادی در یوتیوب وجود دارند که مردمی با » چشمهای خطی » خزندگان را نشان میدهند و من سردرگمی زیادی در رابطه با این موضوع دیده ام . بیشتر مردم نمیدانند دراین مورد چه نظری داشته باشند ؟
آیا اینها واقعاً از نژاد خزندگان هستند که » ایکه » و دیگران در مورد آنها صحبت کرده اند ؟
آیا آنها به وسیله خزنده نماها تسخیر شده اند ؟
آیا آنها به وسیله موجوداتی شیطانی از ابعاد دیگر تسخیر شده اند ؟
من هر دو نگرش را در دو سال گذشته مطالعه کرده ام و این نظریه و برداشت من است :
بدن انسان = یک حامل برای رمز گشایی این واقعیت
بدن انسان حامل هر دو کالبد فیزیکی و انرژی است . کالبد فیزیکی قابل دیدن و تعامل داشتن است ولی تقریباً همیشه کالبد انرژی را از یاد میبریم چون نمیتوانیم آنرا ببینیم و درک کنیم .
سومین کالبد ، کالبد روحی یا » راهبر » اصلی ما است که قادر به اینجا ارتباط با گوشت و استخوانی است که ما آنرا » بدن » مینامیم . روح از طریق چاکرای تاجی به وسیله یک پوشش محافظ حباب مانند وارد بدن میشود و از طریق گسترانیدن تارهای نازکی با تمام بدن ارتباط برقرار کرده و تمام چاکراها را فعال میکند . تماشای بافتهای عصبی یا آوندی تصویر قابل درک تری به شما ارائه می دهد .
کالبدهای انرژی و فیزیکی با هم در تعامل کامل هستند و یکی بدون دیگری نمیتواند وجود داشته باشد لااقل در این دنیا و بعد ما .
نقشهای کالبد انرژی بسیار بیش از آن هستند که اینجا از آن صحبت کنیم و هفت » چرخنده » اصلی دارد که به آن نام چاکرا داده ایم .
این چاکراهای چرخنده در یک بدن سالم بسیار سریع چرخیده و میدانی از انرژی به دور کالبد فیزیکی به وجود می آورند . هر میدان انرژی عامل بسیار حیاتی برای بقای کالبد فیزیکی و تکامل و تحول کالبد روحی است .

خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شدهچرا ما به جسم احتیاج داریم؟
پاسخ ساده است ، چون چهار بعد اصلی ( بعد چهارم زمان است ) را فقط با بدن فیزیکی تجربه میکنیم .
برای درک بیشتر مطلب به گفته انیشتین دقت کنید :
همه چیز » انرژی » است
یا
همه اشتباه میکردیم . آنچه ما » ماده » نامیدیم انرژی بوده است که ارتعاشات آن تا جایی که برای احساس ما قابل درک باشد ، پایین آمده است .
بنابراین ، اینجا یک دنیای چهار بعدی با فرکانس پایین است که تنها به وسیله » حامل » های چهار بعدی ما یا کالبد فیزیکی قابل تجربه و درک است .
هرچه » ابعاد » بالاتر میروند ، کالبد سبک تر میشود تا جایی که دیگر نیازی به بدن نیست .
اما اینجا نکته ای وجود دارد : بدن های چهار بعدی ما فقط میتوانند همین دنیا را احساس و رمز گشایی کنند . در حالی که دنیاهای موازی کثیری وجود دارند که ما قادر به رمز گشایی آنها نیستیم و گر نه میتوانستیم بینهایت شکل و رنگ و هستی جدید ببینیم که تصور آنهم تازگی دارد .
کهکشان ما مثل برنامه ای در یک » pc » بسیار بزرگ است و ما درست مانند یک مخلوق کوچک در بازی “ sims “ محصور در یک برنامه عظیم و ارائه شده به وسیله یکی از بیلیونها “ server “ در این جهان بی نهایت هستیم .در بارۀ تسخیر
ناتوانی در احساس و دیدن ابعاد دیگر ، دلیلی برای عدم وجود آنها نیست . مثلاً اگر ما در حال استفاده از ایستگاه اول رادیو هستیم دلیل نمیشود که ایستگاه دوم و سوم و چهارم وجود ندارند و به محض گرفتن ایستگاه دوم میتوانیم از برنامه های آن استفاده کنیم ، به اضافه کانالهای تلویزیون و …. دنیاهای موازی و ابعاد دیگر .
هستی های مستقر در دنیاهایی با ابعاد کم ، دارای فرکانس پایین هستند :
فرکانس پایین = ابعاد کم / فرکانس بالا = ابعاد بیشتر
هستی های با فرکانس پایین از طرف ما : جن یا اهریمن یا ارواح شیطانی نامیده شده اند .
فرکانس پایین = ماهیت منفی / هرچه فرکانس بالاتر = ماهیت مثبت تر
حالا داستان بهشت و جهنم معنا پیدا میکند . نه ؟
جهنم : جایی خیلی پایین در عمق زمین ، که تاریکی ، زجر و …. در آن مستقر است . منزل شیاطین و شیطانک ها
بهشت : جایی خیلی بالا در آسما ن ، که نور ، رحمت و … در آن استقرار دارد . منزل قدیسین و راهنمایان روحی
حالا برگردیم به مخلوقات فرکانس پایین :
چون این موجودات بسیار منفی هستند از تغذیه با احساسات منفی لذت میبرند یعنی احساسات با فرکانس پایین .
فقط به کسانی فکر کنید که تمایل شدیدی به » کشتن » دارند . آنها میدانند که این یک احساس منفی است ولی نمی توانند بدون آن زندگی کنند . آنها گاهی حتی به اجساد مقتول هم تعرض میکنند چون این تنها راهی است که راضی می شوند و هر چه ماجرا منفی تر باشد احساس بهتری دارند .
این هستی ها چطور خلق میشوند ؟ به وسیله چه کسی ؟ چرا عقیده دارم که داستان دیگری هم هست و چرا من هنوز به نتیجه ای نهایی از آن نرسیده ام ؟ ولی خیال دارم یک تئوری جالب را با شما در میان بگذارم :
چون خود ما خلق کننده هستیم و میتوانیم موجوداتی در هر دوحالت بسیار منفی و بسیار مثبت خلق کنیم .
هستی هایی که مداوماً بوسیله احساسات منفی تغذیه میشوند قادر هستند که با بخشهایی از آن احساسات ، شیطانک هایی در فرکانسهای پایین خلق کنند . اگر خالق بتواند بر مخلوق پیروز شود به هستی میرسد ولی اگر مخلوق برتر باشد پیوسته قوی و قوی تر میشود تا جایی که میتواند بر خالق خود اثر بگذارد .
من نمیتوانم بگویم که این حتماً درست و واقعی است ولی جالب به نظر آمده و وقتی فکر میکنید زیاد هم تخیلی نیست .
ما » خالق » هستیم چون میتوانیم افکار مان را به مرحله اجرای فیزیکی برسانیم .
تکامل در همه انواع
قبل از بحث در باره نوع خزندگان میخواهم شما را با تکامل و چگونگی آن آشنا کنم .
هر » نوع » روی زمین گسترش پیدا کرده است . تکامل میتواند بیولوژیکی با تأثیر روی ارگانیسم موجودات باشد یا تکامل قوه هوشمندی که منتج به چگونگی تفکر یا عکس العمل های یک » نوع » می شود .
اولی روی کالبد فیزیکی یا ساختمان دی ان آ ذخیره میشود . این کار هوشمندانه نیست چون کالبد فیزیکی به طور خودکار متحول میشود . اطلاعاتی از قبیل محیط ، جمعیت ، خطرات ، تغذیه و غیره در دی ان آ ذخیره شده و به نسلهای بعدی منتقل میشوند .این روند بسیار کند بوده و تغییرات اساسی بعد از هزاران یا میلیونها نسل نمود پیدا میکنند .
از سوی دیگر تکامل قوه هوشمندی بسیار سریع عمل کرده و نتایج آن به سرعت قابل دستیابی خواهند بود . برای مثال اگر همه افراد بشر روی هدف واحدی تمرکز کنند شاید حتی » یک شبه » به آن دست پیدا کنند .
هرفرد از هر گونه با یک حجم اطلاعاتی در ارتباط است که درست مثل یک تراشۀ الکترونیکی عمل میکند . هر “chip “با یک “ server “ در ارتباط است که به طور اختصاصی برای آن فعالیت میکند . وقتی تعداد زیادی از یک » نوع » نکتۀ مفیدی را در رابطه با تکاملشان فرا میگیرند در “ server “ آنها ذخیره شده و برای ارتقاء برنامۀ همه افراد آن نوع مورد استفاده قرار میگیرد . به عنوان یک مثال مشخص لطفاً به تجربۀ “’hundredth monkey effect “ و مشابهات آن حتی در انسانها توجه کنید .
http://en.wikipedia.org/wiki/hundredth_monkey_effect

بعد از میلیونها سال یا بیشتر یک » نوع » به مرحله ای از تکامل میرسد که میتواند میزبان یک » روح » باشد . یعنی آن حجم اطلاعاتی یا » تراشه » میتواند با یک میزبان واقعی یا روح تعویض شود که میخواهد تعالیم اختصاصی آن » نوع » را تجربه کند . این دقیقاً چیزی است که برای نوع بشر و انواع ماوراء خاکی اتفاق افتاده است . ما ……رشد کردیم . تنها تفاوت ما با انواع ماورائی در این است که ما دیگر نمیدانیم » چه » هستیم . ارتباط ما با “ server “ اصلی قطع شده است .

پیشینیان ما خیلی بیشتر از ما در باره زندگی ، مرگ و تناسخ آگاه بودند . در حالی که ما خودمان را فقط به عنوان » بدن و حامل » میشناسیم .
یک خودروی پیشرفته را مجسم کنید که میتوانید با آن ارتباط فکری داشته باشید و با آن کاملاً یکی شوید . ولی بعد از مدتی فراموش میکنید که شما راننده هستید نه خود اتومبیل !
این مشکلی است که ما داریم . ما در حاصل عملکرد منفی خودمان محصور شده ایم بدون اینکه بدانیم میتوانیم به مسیر حقیقی برگردیم .
خزنده نماها
خزنده نماها موجوداتی از گوشت و استخوان هستند با طبیعتی بسیار منفی . آنها هرگز نمیتوانند احساسات مثبت بروز دهند . بنابراین هرگز نمیتوانند میزبان روح یا » راننده واقعی » باشند .
ولی آنها حیوانات خزنده عادی نیستند . آنها تکامل زیادی داشته اند با آگاهی از اینکه چه هستند و در چه موقعیتی قرار دارند . همه چیز را در باره » راه حقیقی » میدانند ولی نمیتوانند آنرا فاش کنند . آنها کاملاً با نحوه بقاء کنار آمده اند ولی به دلیل طبیعتشان قادر به ابراز احساسات مثبت نیستند .
ولی نه تنها آنها از بروز احساس مثبت عاجز هستند بلکه کالبد انرژی آنها برای کارآیی و بقاء به انرژی منفی نیاز دارد .
آنها بیلیونها سال عمر دارند و دانش خود را در همه زمینه ها گسترش داده اند . اما جنبه جالب ماجرا برای ما این است که آنها میتوانند در ابعاد متفاوت جا به جا شوند . بنابراین به سادگی با انتقال به ابعاد دیگر که برای ما غیر ممکن است در دید ما مرئی می شوند .
خزنده نماها برای اینکه بتوانند در این دنیا متجلی باشند باید یک کالبد انسانی را در ابعاد دیگر تسخیر کنند . آنها به سادگی به دو چاکرای پایین فرد » وصل » میشوند و کنترل احساسات و عکس العمل های فرد را به دست میگیرند و جنبه منفی خود را تغذیه میکنند .
به همین دلیل است که آنها افراد مهم در هر زمینه یعنی رهبران را هدف قرار میدهند .
برای بهترین حالت تسخیر آنها نیاز به » حاملی » شبیه به خودشان دارند . برای همین در گذشته ، دورگه هایی با دی ان آ مشابه خودشان خلق کرده و آنها را در طبقات بالا و اصلی جامعه مثل رهبران یا روحانیان قرار داده اند . آنها خانواده های سلطنتی هستند که در سراسر کره خاکی وجود دارند و” blue blood “ هم نامیده میشوند .
جوامع پنهان همانطور که از اسمشان برمی آید جامعه ای نادیدنی بدون اجتماع اصلی و قابل دیدن هستند . این جوامع » در سایه » دقیقاً میدانند » چه و که » هستند : پیشینیان دو رگه ای از خزنده نماها و میزبانانشان .
برای نگهداری دی ان آ وارثان خزندگان آنها دائماً به اصلاح نژاد متوسل میشوند ، یعنی ازدواج با بستگان نزدیک . با این روش خون خود را خالص نگه داشته و روند تسخیر را راحت تر انجام میدهند و کنترل بهتری روی تسخیر شده دارند . خزنده نماها جوایزی مادی برای دو رگه هایی که راه حقیقی خود را گم کرده اند در نظر میگیرند . آنها غمخواری ، هم دلی و عشق را گم کرده اند که شاید مهم ترین نمودهای روح انسانی باشد .
بالاخره اینکه تسخیر شدگان ، تشریفات مذهبی خاصی دارند که ما به عنوان تشریفات شیطانی میشناسیم . یعنی همان چیزی که شیطان پرستی واقعی است : پرستش شیاطین خزنده .


نتیجه
مردمی با چشم خطی خزندگان قطعاً تسخیر شده اند ، اما اینکه به وسیله خزنده نماها یا شیاطین باشد ، نمیدانم . یک راه ساده برای تشخیص این است که ببینیم خواستگاه آن فرد چیست ؟ اگر زیربنای اجتماعی فرد بالاو از افراد مهم رده اول باشد ( به نظر من ) حتماً بوسیله خزنده نماها تسخیر شده است.

منبع:
reptilians, demons and possessed humans | humans are free


نظم نوین جهانی؛ سلطه موجودات فضایی بر بشریت
خوب بود ولی کامل نبود
djmosi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-20-2018   #8 (لینک نوشته)
شمع جمع
 
moelnaz's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

توهم تا کجا
moelnaz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 06-16-2018   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
darkmatter's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

نوشته اصلي بوسيله ariella نمايش نوشته ها
........
اسکیزوفرنی داری ؟ مگه نه !
darkmatter آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-16-2018   #10 (لینک نوشته)
کاربر عضو
 
sina150's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خزنده نماها ، شیاطین و انسانهای تسخیر شده

حالم از این دروغا بهم میخوره
sina150 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 05:38 AM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.