ریچارد داوکینز میگوید وقت آن رسیده تا تابوی آدمخواری شکسته شود - صفحه 10
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > فلسفه و منطق
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

فلسفه و منطق بحث و گفتگو در باب فلسفه و منطق آشنایی با فیلسوفان و بررسی مسائل و موارد موجود

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 03-21-2018  
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض ریچارد داوکینز میگوید وقت آن رسیده تا تابوی آدمخواری شکسته شود

پس از مطرح شدن تولید گوشت بشیوه مصنوعی و در آزمایشگاه. ریچارد داوکینز در توئیتی مپرسد: «آیا میشود از این تکنولوژی برای غلبه بر تابوی ما (انسانها) برای آدمخواری استفاده کرد..»

ریچارد داوکینز میگوید وقت آن رسیده تا تابوی آدمخواری شکسته شود
قديمي 04-08-2018   #136 (لینک نوشته)
آنـــــارشـی

Anarchy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ریچارد داوکینز میگوید وقت آن رسیده تا تابوی آدمخواری شکسته شود

نوشته اصلي بوسيله bad_goyim نمايش نوشته ها
عجب رویی‌داری تو. اومدی اینجا تفسیرهای مندرآوردی و ماله کشی حرفهای داوکینز رو بکنی که البته توش موندی و شروع کردی به دلقک بازی...
با عرض معذرت بابت عدم حضور و تاخیر در پاسخگویی به دلایل تکنیکال ... ماله کشی نکردم چون داوکینز چک این ماه رو به حسابم نریخته هنوز که ازش دفاع کنم و حسابم خالیه ، منتها اگر یادت مونده باشه سال ها پیش در وصف من گفته بودی : " به شدت به مزخرفات حساس است."

اومدی اول سال نو به شیوه شناخته شده‌یِ خودت ترور شخصیت رو شروع کردی، «بگم بگم» راه انداختی. اونوقت من دلم پره؟ من اصلا اون خراب شده برام مهم نیست و اینجا هم دیگران تاپیک درباره‌اش زدند حتی درش شرکت نکردم چون بود و نبودش حقیقتا برام فرقی نداره.
حالا که سال نو هم گذشت امیدوارم دیگه دلخور ایرادت وارده سال نویی نباشی ... ترور شخصیت نکردم فقط یک کلام گفتم اینها قهرمانان سال های گذشته ات بودن و خودزنی میکنی منتها مواظب باش دوباره پشیمون نشی که گویا خیلی بهت برخورد و سیل اتهامات و توهین ها رو روانه کردی ... من بگم بگمی ندارم خودت شروع کردی باید جواب میگرفتی به قول خودت دفاع از خود !!!
در مورد اون خراب شده هم اطمینان دارم که برات مهم نیست و در خراب کردنش هم در زمان بودنت حداکثر تلاشت رو کردی ...

اگر جوابت رو میدهم تنها به این خاطر دفاع از ود هست، چون میدونم چه کاری هستی و تاپیک انتقادات و پیشنهادات همینجا پر هست این بازی‌ها که سر امثال خودت درآوردی.
بله منم اگه با آی دی جدید اومده بودم مثل شما چپ و راست انگ میزدم . واقعا گذر زمان بهترین وسیله شناخت افراد و میزان پایبندیشون به عقاید و ادعاهاشون هست .
Anarchy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-08-2018   #137 (لینک نوشته)
آنـــــارشـی

Anarchy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله canary نمايش نوشته ها
آخ آخ یاد فریدمن بخیر.
خودش که رفته ولی شاگردش هنوز هست.
آیدی شاگردش reza_ahmadi تو تالار فلسفه فعاله.
اوایل که اومده بود اتفاقا منتقد فریدمن بود و خط فکری تدریجی فریدمن رو به خوبی نشون داد حتی میگفت یه کار برنامه ریزی شده بود نحوه فعالیت فریدمن ...
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-08-2018   #138 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Anarchy نمايش نوشته ها
با عرض معذرت بابت عدم حضور و تاخیر در پاسخگویی به دلایل تکنیکال ... ماله کشی نکردم چون داوکینز چک این ماه رو به حسابم نریخته هنوز که ازش دفاع کنم و حسابم خالیه ، منتها اگر یادت مونده باشه سال ها پیش در وصف من گفته بودی : " به شدت به مزخرفات حساس است."

بله منم اگه با آی دی جدید اومده بودم مثل شما چپ و راست انگ میزدم . واقعا گذر زمان بهترین وسیله شناخت افراد و میزان پایبندیشون به عقاید و ادعاهاشون هست .
کسی نگفت از داوکینز جیره میگیری نمکدون، ولی در اینکه برای اون و امثالش ماله کشی میکنی شک نیست. جالبه که از نظر تو گویا عقاید با شناخت عوض نمیشه و حرف مرد یکیه و هر کس دروغگویی رو ببینه و نظرش درباره افراد عوض بشه قصدی داره !!
من نمیدونم این چجور خودزنی هست که تو دردت میگیره !!
حالا که سال نو هم گذشت امیدوارم دیگه دلخور ایرادت وارده سال نویی نباشی ... ترور شخصیت نکردم فقط یک کلام گفتم اینها قهرمانان سال های گذشته ات بودن و خودزنی میکنی منتها مواظب باش دوباره پشیمون نشی که گویا خیلی بهت برخورد و سیل اتهامات و توهین ها رو روانه کردی ... من بگم بگمی ندارم خودت شروع کردی باید جواب میگرفتی به قول خودت دفاع از خود !!!
در مورد اون خراب شده هم اطمینان دارم که برات مهم نیست و در خراب کردنش هم در زمان بودنت حداکثر تلاشت رو کردی ...
باشه بابا من اصلا بحث رو شروع کردم پستش هم موجود هست !! من بگم بگم راه اندخاتم !!داوکینز هم حرف از آدمخواری نزده تحرف من هست چون با داوکینز مشکل شخصی دارم چون پولم رو خورده !!

والا اونجا رو که یکی از کاربران علنا میگفت من خراب کردمش چرا نابود نمیشه.. جالبه اون هم حتما به من ربط داره.

اوایل که اومده بود اتفاقا منتقد فریدمن بود و خط فکری تدریجی فریدمن رو به خوبی نشون داد حتی میگفت یه کار برنامه ریزی شده بود نحوه فعالیت فریدمن ...
من یادم رفته بود چقدر خاله زنک هستی، ولی قبلا یکمقدار بحثها را حداقل دنبال میکردی. من هنوز هم با این دسته هوادار فریدمن بحث دارم در همین تاپیک‌های اینجا بهشون گفتم عجب«بگم بگم» ای..

+اومدن این دوستمون به اون فروم ربطی بمن نداره. ایشون خودش اومده اونجا. جالبه از من هم دعوت کرد بیام اونجا یا جای دیگه درباره عقایدم مناظره کنم، من هم به ایشون گفتم که من اونجا قبلا فعال بودم و علاقه‌ای به بودن در اونجا ندارم. خود ایشون هم شاهد هست و اتفاقا براش جالب بود که عقاید قبلی من چی بوده.
شما مثل اینکه فکر کردی من واقعا اونجا برام مهم هست، شاید فکر کردی چمیدونم من مثلا ایشون رو فرستادم اونجا.. و این برنامه و مسخره بازی‌ها رو راه انداختی فکر کردی من مثلا ترسی دارم دور برداشتی. من همونطور که گفتم از اون فروم رفتم و علاقه‌ای هم به گفتگو با اون جماعت ندارم و همینقدر هم که ادامه میدم فقط دفاع از خود هست.. حالا من هی بگم، تو در توهمات خودت فکر کن برای من مهمه و ادامه بده !!
bad_goyim آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-09-2018   #139 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

canary's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله anarchy نمايش نوشته ها
آره،انگار که منم حرفاشو(درباره منتقد فریدمن بودن) باور کردم!
قديمي 04-09-2018   #140 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آره،انگار که منم حرفاشو(درباره منتقد فریدمن بودن) باور کردم!
یعنی میگی منتقدش نیستم؟ من فکر میکنم نه اون هیچ وقت از اون خوشش اومده و نه من از اون.
قديمي 04-09-2018   #141 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

canary's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یعنی میگی منتقدش نیستم؟ من فکر میکنم نه اون هیچ وقت از اون خوشش اومده و نه من از اون.
رضا احمدی رو میگم نه تو!
از اولشم منتقد فریدمن نبود.

+درباره اون قضیه هم من فکر میکردم منظورت از دوستانی که میشناسنت همین مهربد و آنارچین وگرنه من کس دیگه ای رو نمیشناختم که هم اونجا فعال باشه و اینجا.
من همینجا بابت دهن لقیم ازت عذر خواهی میکنم.

ويرايش توسط canary : 04-09-2018 در ساعت 05:33 PM
canary هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-09-2018   #142 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

رضا احمدی رو میگم نه تو!
از اولشم منتقد فریدمن نبود.

+درباره اون قضیه هم من فکر میکردم منظورت از دوستانی که میشناسنت همین مهربد و آنارچین وگرنه من کس دیگه ای رو نمیشناختم که هم اونجا فعال باشه و اینجا.
من همینجا بابت دهن لقیم ازت عذر خواهی میکنم.
رضا احمدی کیه؟
+نه راحت باش، دهن لقی نیست چون چیز مخفی وجود نداره. کاربران مشترک فروم‌ها هم زیاد هست. همینجا یکیش داره پست‌ها رو لایک میزنه. اینجا کاربران معمولا یا کلا در جریان این داستان‌ها نیستند و نمیشناسند، یا اونقدر آشنا هستند که راحت از سبک نگارش در همون چند پست اول متوجه میشند کی هست و نیاز به «معرفی» و دادن شجرنامه وجود نداره !!
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-09-2018   #143 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

morning-star's Avatar

ارسال پیام خصوصی

این تابو شکسته بشه که چی بشه؟
فایده شکسته شدنش چیه؟
خب چین و هند جمعیت زیادی دارن غربیا میرن اونجا کارخانه سوسیس کالباس انسان میزنن
میدونی چقد سود داره وقتی هر کارگر برای سارخانه امریکایی فسقل پول میگیره و دستمزدش کمه قیمت خودشم نمیاد زیاد باشه حداقل کمتر از یک گاو یا مرغ و یا گوشفند
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ. فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ.
morning-star آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-10-2018   #144 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

nasr12's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پس از مطرح شدن تولید گوشت بشیوه مصنوعی و در آزمایشگاه. ریچارد داوکینز در توئیتی مپرسد: «آیا میشود از این تکنولوژی برای غلبه بر تابوی ما (انسانها) برای آدمخواری استفاده کرد..»

ریچارد داوکینز میگوید وقت آن رسیده تا تابوی آدمخواری شکسته شود
این شخص خیلی بی شرف وشیطان صفت است ریختن خون این شیطان برهرمسلمانی واجب هرکس ایشان رابه درک واصل کندخداوندبهشت رابراوواجب کرده است..
من الله توفیق
قديمي 04-16-2018   #145 (لینک نوشته)
آنـــــارشـی

Anarchy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

کسی نگفت از داوکینز جیره میگیری نمکدون، ولی در اینکه برای اون و امثالش ماله کشی میکنی شک نیست. جالبه که از نظر تو گویا عقاید با شناخت عوض نمیشه و حرف مرد یکیه و هر کس دروغگویی رو ببینه و نظرش درباره افراد عوض بشه قصدی داره !!
ماله کشی چه سودی برای من داره مثلا ؟ خودت گفتی من یعنی آنارشی به مزخرفات بسیار حساسم . الان هم به همین دلیل در این تاپیک پست دادم و گرنه تغییر عقیده شما که مهم نیست . همون طور که گفتم تیتر تاپیکت در حد فارس نیوز تنزل کرده ، متنش که دیگه نگو ... نتیجه پستت هم شده این نتیجه گیری ها :

نوشته اصلي بوسيله morning-star نمايش نوشته ها
خب چین و هند جمعیت زیادی دارن غربیا میرن اونجا کارخانه سوسیس کالباس انسان میزنن
میدونی چقد سود داره وقتی هر کارگر برای سارخانه امریکایی فسقل پول میگیره و دستمزدش کمه قیمت خودشم نمیاد زیاد باشه حداقل کمتر از یک گاو یا مرغ و یا گوشفند
نوشته اصلي بوسيله nasr12 نمايش نوشته ها
این شخص خیلی بی شرف وشیطان صفت است ریختن خون این شیطان برهرمسلمانی واجب هرکس ایشان رابه درک واصل کندخداوندبهشت رابراوواجب کرده است..
من الله توفیق

جناب bad_goyim تبریک میگم بابت این روشنگری !!!

من نمیدونم این چجور خودزنی هست که تو دردت میگیره !!
تلنگر بود نه اینکه من دردم گرفته ... ضمنا گفتم که همچنان به شما علاقمندم .

باشه بابا من اصلا بحث رو شروع کردم پستش هم موجود هست !! من بگم بگم راه اندخاتم !!داوکینز هم حرف از آدمخواری نزده تحرف من هست چون با داوکینز مشکل شخصی دارم چون پولم رو خورده !!

والا اونجا رو که یکی از کاربران علنا میگفت من خراب کردمش چرا نابود نمیشه.. جالبه اون هم حتما به من ربط داره.
البته همه بارش به دوش شما نبود ...

من یادم رفته بود چقدر خاله زنک هستی، ولی قبلا یکمقدار بحثها را حداقل دنبال میکردی. من هنوز هم با این دسته هوادار فریدمن بحث دارم در همین تاپیک‌های اینجا بهشون گفتم عجب«بگم بگم» ای..
دقتت اومده پایین . حرف در مورد
reza_ahmadi2003 بود نه شما !! خودتم قبلا یه سری صبحت هایی باهاش داشتی !! خودت ببین

#48 (لینک نوشته)

شما بروید اول یک آواتور برای این اکانت فیک خودتان بگذارید، بعد...

+اومدن این دوستمون به اون فروم ربطی بمن نداره. ایشون خودش اومده اونجا. جالبه از من هم دعوت کرد بیام اونجا یا جای دیگه درباره عقایدم مناظره کنم، من هم به ایشون گفتم که من اونجا قبلا فعال بودم و علاقه‌ای به بودن در اونجا ندارم. خود ایشون هم شاهد هست و اتفاقا براش جالب بود که عقاید قبلی من چی بوده.
شما مثل اینکه فکر کردی من واقعا اونجا برام مهم هست، شاید فکر کردی چمیدونم من مثلا ایشون رو فرستادم اونجا.. و این برنامه و مسخره بازی‌ها رو راه انداختی فکر کردی من مثلا ترسی دارم دور برداشتی. من همونطور که گفتم از اون فروم رفتم و علاقه‌ای هم به گفتگو با اون جماعت ندارم و همینقدر هم که ادامه میدم فقط دفاع از خود هست.. حالا من هی بگم، تو در توهمات خودت فکر کن برای من مهمه و ادامه بده !!
اصلا من در این مورد چیزی گفتم که پشت هم در راه قطار کردن سناریوهای مختلف هستی ؟! به زمین و زمان بدبین نشو رفیق قدیمی ...
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-16-2018   #146 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ماله کشی چه سودی برای من داره مثلا ؟ خودت گفتی من یعنی آنارشی به مزخرفات بسیار حساسم . الان هم به همین دلیل در این تاپیک پست دادم و گرنه تغییر عقیده شما که مهم نیست . همون طور که گفتم تیتر تاپیکت در حد فارس نیوز تنزل کرده ، متنش که دیگه نگو ... نتیجه پستت هم شده این نتیجه گیری ها :
تحریف حرف دیگزان چه نفعی برای من داره؟ من همونطور که گفتم اگر همچین چیزی گفتم اشتباه کردم و بر اثر تجربه این سوءتفاهم درباره شما و مزخرفات کاملا مرتفع شده.
فارس نیوز فارس نیوز میکنی ولی در حد پراودا مزخرف میگی خودت..

جناب bad_goyim تبریک میگم بابت این روشنگری !!!
عجب. پس «ترول» کردن رفیق شما آقا مجتبی هم شد مدرک !!

تلنگر بود نه اینکه من دردم گرفته ... ضمنا گفتم که همچنان به شما علاقمندم .
من همچنان منتظرم ببینم این چه نوع «خودزنی» هست شما بال بال میزنی !!

البته همه بارش به دوش شما نبود ...

reza_ahmadi2003 بود نه شما !! خودتم قبلا یه سری صبحت هایی باهاش داشتی !! خودت ببین

#48 (لینک نوشته)
آها خب این مفهوم شد حداقل
خب از بس مزخرف میگی بقیه رو به اشتباه میندازی..

اصلا من در این مورد چیزی گفتم که پشت هم در راه قطار کردن سناریوهای مختلف هستی ؟! به زمین و زمان بدبین نشو رفیق قدیمی ...
ببخشید دیگه من بدنبال انگیزه گشتم و حسن نیت در حال جوشش در پستهات در این تاپیک رو نادیده گرفتم. واقعا بدبینی و توهم تا کجا !!

ويرايش توسط bad_goyim : 04-16-2018 در ساعت 06:08 PM
قديمي 04-20-2018   #147 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

avesta159's Avatar

ارسال پیام خصوصی

همون طور که گفتم تیتر تاپیکت در حد فارس نیوز تنزل کرده ، متنش که دیگه نگو ...
تیتر دیلی‌میل بریتانیا:
«ریچارد داوکینز ادعا می‌کند ما باید گوشت انسانی تولید شده در آزمایشگاه را مصرف کنیم.»

متن مقاله‌ی دیلی‌میل:
«دانشمند جنجالی ریچارد داوکینز برای غلبه بر تابوی آدمخواری، خوردن گوشت انسان تولید شده در آزمایشگاه را پیشنهاد می‌کند.»
avesta159 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-20-2018   #148 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

canary's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله avesta159 نمايش نوشته ها
تیتر دیلی‌میل بریتانیا:
«ریچارد داوکینز ادعا می‌کند ما باید گوشت انسانی تولید شده در آزمایشگاه را مصرف کنیم.»

متن مقاله‌ی دیلی‌میل:
«دانشمند جنجالی ریچارد داوکینز برای غلبه بر تابوی آدمخواری، خوردن گوشت انسان تولید شده در آزمایشگاه را پیشنهاد می‌کند.»
دیگه رسما نازیست شدی برادر
canary هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-20-2018   #149 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bad_goyim's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دیگه رسما نازیست شدی برادر
بگمونم به مناسبت 20 آوریل هست اون آواتور
قديمي 04-23-2018   #150 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

reza_ahmadi2003's Avatar

ارسال پیام خصوصی

#48 (لینک نوشته)
موضوع چیست که بنده بی اطلاع هستم؟
reza_ahmadi2003 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال