معرفی وب سایت خبری باشگاه تراکتورسازی تبریز - صفحه 2
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > عمومی و اجتماعی > ورزش و ورزشکاران > فوتبال داخلی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 2 هفته پيش  
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

فوتبال معرفی وب سایت خبری باشگاه تراکتورسازی تبریز

هوادارن تراکتورسازی و فوتبال دوستان عزیز آخرین اخبار باشگاه تراکتورسازی تبریز و جدیدترین خبرهای ورزشی ایران و جهان را را از وب سایت تبریز فوتبال نیوز دنبال کنید
روی وب سایت زیر کلیک کنید و به دوستان خود هم معرفی کنید
تی اف نیوز | اخبار باشگاه تراکتورسازی تبریز
با تشگر

ويرايش توسط tfnews : 2 هفته پيش در ساعت 12:05 AM
tfnews آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 5 روز پيش   #16 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : معرفی وب سایت خبری باشگاه تراکتورسازی تبریز

دلایل آجورلو برای عدم حضور در تلویزیون تبریز(عکس)
مدیر عامل تراکتورسازی با انتشار نامه ای دلایل خود برای عدم حضور در برنامه موج فوتبال شبکه سهند اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مجری برنامه موج فوتبال شبکه تلویزیونی سهند هفته گذشته اعلام کرد مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود دعوت از حضور در برنامه سرباززده و در اقدامی عجیب شروع به پرسیدن سوالات خود از صندلی خالی او کرد.

این اقدام با واکنش آجورلو همراه شد؛ به طوری که او دو نامه رسمی به مدیر و معاون شبکه تلویزیونی سهند نوشت و گلایه های خود در این خصوص را مطرح کرد.

با گذشت یک هفته از این اتفاقات مدیرروابط عمومی شبکه سهند با ارسال نامه رسمی مدیرعامل تراکتورسازی را برای پاسخگویی درباره اتفاقات این باشگاه رسما به برنامه امشب دعوت کرد و جالب اینکه باشگاه تراکتور نیز با انتشار نامه ای دلایل خود برای عدم حضور آجورلو در برنامه امشب اعلام کرد.

در نامه‌ای که کاظم شهریاری قائم مقام باشگاه تراکتورسازی به مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی نداشته آمده که به دلیل تعیین تکلیف نشدن تهمت های زده شده در برنامه هفته گذشته مدیرعامل باشگاه به برنامه امشب نمی‌رود.

همچنین در این نامه آمده که آجورلو همواره پاسخگوی افکار عمومی بوده اما به دلیل موارد هفته گذشته در موج فوتبال حضور پیدا نمی‌کند.
قديمي 4 روز پيش   #17 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

طارمی: امیدوارم هواداران تراکتورسازی خوشحال به خانه برگردند/ انگیزه خاصی برای این بازی نداریم
مهاجم الغرافه از شرایط دیدرا تیمش مقابل تراکتورسازی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های تراکتور‌سازی تبریز و الغرافه قطر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به ایران و شهر تبریز آمده‌ام برای یک بازی تقریباً دوستانه که برای هر دو تیم زیاد مهم نیست. ما در بازی قبلی‌مان بدشانسی آوردیم و نتوانستیم پیروز شویم.

طارمی در ادامه افزود: امیدوارم فردا یک بازی خوب و زیبا داشته باشیم تا هواداران تراکتورسازی یک بازی خوب ببینند و شاد به خانه‌های‌شان برگردند.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال الغرافه عنوان کرد: دو تیم انگیزه خاصی برای این بازی ندارند و بازی حساسی هم نیست. این یک دیدار معمولی است که دو تیم 90 دقیقه در آن تلاش خواهند کرد. ضمن اینکه شرایط تراکتورسازی به گونه‌ای است که به این بردها در لیگ نیاز دارد تا یک آرامش برسد. شرایط این تیم خوب نیست و امیدوارم به روند خوب گذشته خود برگردد.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران حاضر در نشست از مهدی طارمی در مورد آمادگی‌اش برای حضور در تیم ملی سؤال پرسید که نماینده afc مانع پاسخگویی به این سؤال شد و عنوان کرد این پرسش ربطی به دیدار تراکتورسازی و الغرافه ندارد.

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و الغرافه در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم می‌روند.
قديمي 3 روز پيش   #18 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لیگ قهرمانان آسیا|تراکتورسازی در بازی تشریفاتی هم باخت/ خداحافظی شاگردان ساغلام در قعر جدول گروه a
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با شکست مقابل الغرافه قطر به کار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پایان داد.
لیگ قهرمانان آسیا|تراکتورسازی در بازی تشریفاتی هم باخت/ خداحافظی شاگردان ساغلام در قعر جدول گروه a
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدار پایانی تیم فوتبال تراکتورسازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل الغرافه قطر برگزار شد که در پایان این دیدار تیم الغرافه موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد نماینده کشورمان بگذرد.

در این دیدار محمد ایرانپوریان ابتدا در دقیقه 31 از روی نقطه پنالتی تراکتورسازان را پیش انداخت، اما در ادامه مُعید حسن در دقیقه 70، عبدالعزیز حاتم در دقیقه 75 و مهدی طارمی در دقیقه 86 سه گل برای تیم الغرافه به ثمر رساندند.

تیم تراکتورسازی با شکست در این بازی تشریفاتی، در پایان دیدارهای گروه a با دو امتیاز در قعر جدول این گروه قرار گرفت. در این گروه تیم‌های الاهلی عربستان و الجزیره امارات به مرحله بعد صعود کردند.
قديمي 3 روز پيش   #19 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آجورلو برکنار شد/الیاسی مدیرعامل جدید تراکتورسازیخبرگزاری فارس: آجورلو برکنار شد/الیاسی مدیرعامل جدید تراکتورسازی
عباس الیاسی مدیرعامل تراکتورسازی تبریز شد.

الیاسی جایگزین مصطفی آجورلو در این تیم تبریزی شده است.

آجورلو که در ابتدای فصل مدیریت این باشگاه را بر عهده گرفت، عملکرد پرانتقادی در این تیم داشت و نتایج ضعیفی را با این تیم پرهوادار کسب کرد.
قديمي 2 روز پيش   #20 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عباس الیاسی: تراکتورسازی را درست می‌کنم/ مدیر پروازی نیستم
عباس الیاسی: تراکتورسازی را درست می‌کنم/ مدیر پروازی نیستم
سرپرست تراکتورسازی از قبول مسئولیت در این باشگاه صحبت کرد.

عباس الیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه اظهار داشت: این مسئولیتی است که بر دوش من گذاشته شد و به خاطر عرق و علاقه‌ای که به این باشگاه دارم قبول مسئولیت کردم. در حال حاضر منتظریم 2 بازی بعدی هم انجام شود او این فصل تلخ به پایان برسد تا برنامه‌های فصل بعد را پیاده کنیم.

وی در مورد ماندن یا رفتن ساغلام گفت: ساغلام با قدرت به کارش در 2 هفته باقی‌ مانده ادامه می‌دهد ولی برای فصل آینده باید مذاکره کنیم تا ببینیم به توافق می‌رسیم یا نه.

سرپرست تراکتورسازی در مورد اینکه قبول مسئولیت این باشگاه در چنین شرایطی ریسک است عنوان کرد: کار کردن در فوتبال نیاز به ریسک دارد و بدون ریسک نمی‌شود کاری انجام داد.

الیاسی در مورد سابقه فوتبالی‌اش هم اظهار داشت: 2 سال است که عضو هیات مدیره باشگاه هستم و در این مدت با جو باشگاه به خوبی آشنایی دارم. مطمئن باشید تراکتورسازی را درست خواهم کرد. اینکه گفته می‌شود به دلیل سکونتم در تهران پروازی کار می‌کنم هم درست نیست و من از روزی که کارم را شروع کنم در تبریز مستقر می‌شوم.
قديمي يك روز پيش   #21 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تراکتورسازی فصل بعد پوست‌اندازی می‌کند

تعداد زیادی از بازیکنان تراکتورسازی قصد ترک این تیم در فصل آینده را دارند.

به گزارش خبرورزشی، شنیده های ما از تبریز حکایت از آن دارد که در پایان فصل، تعدادی از بازیکنان تراکتورسازی جدا می شوند و دیگر در جمع سرخپوشان فوتبال بازی نخواهند کرد.
گویا شعارهای تندی که هواداران از روی سکوها علیه بازیکنان سر می دهند، مهم ترین عامل این تصمیم از سوی تعداد زیادی از بازیکنان است. اگر این شایعات صحت داشته باشد، فصل آینده شاهد ایجاد تغییر بزرگی در اسکلت و لیست تیم فوتبال تراکتورسازی خواهیم بود زیرا در جمع بازیکنانی که قصد جدایی دارند، نام بازیکنان قدیمی نیز دیده می شود.
قديمي يك روز پيش   #22 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tfnews's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نماینده ارومیه خواهان واگذاری تراکتور به زنوزی
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خواهان واگذاری باشگاه تراکتورسازی به مالک گسترش فولاد شد.

به گزارش "ورزش سه"، نادر قاضی پور درباره موضوعاتی که پیرامون واگذاری مالکیت باشگاه تراکتورسازی مطرح است، عنوان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در همه عرصه ها از جمله فوتبال رشد چشمگیری داشته است. فوتبال هم در کشور ما طرفداران زیادی دارد و بنده در فوتبال ایران طرفدار سرسخت تراکتورسازی هستم. ضمن احترام به همه تیم های لیگ برتری سرشناس عشق و علاقه من به سمت تراکتورسازی است که البته در سالهای اخیر نزول پیدا کرده است.

وی ادامه داد: ما طرفداران تراکتورسازی می خواهیم هرچه سریع تر تیم محبوب تراکتور به شیرمردانی که امتحان پس داده اند واگذار شود. مثل آقای زنوزی، او گسترش فولاد را با توانایی های خود به اینجا رسانده می تواند تراکتورسازی را هم سریعا به رتبه های اول لیگ برتر برساند.

نماینده مردم ارومیه تاکید کرد: زنوزی می تواند شادی را بار دیگر به مردم آذربایجان هدیه کند تا بازهم شاهد پر شدن استادیوم یادگار باشیم.‌ در این صورت مردم قهرمان آذربایجان می توانند با حضور صد هزار نفری خود شعار محبوب "لبیک یا خامنه ای، لبیک یاحسین" سر بدهند.

قاضی پور در پایان افزود: مردم قهرمان آذربایجان و همه ترک نشین های کشور و قشقایی ها همه میخواهند عشق و علاقه شان را به تراکتور نشان بدهند و امیدواریم هرچه سریع‌تر تیم به آقای زنوزی واگذار شود.
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال