خوش آمد به کاربران تازه وارد - صفحه 232
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > شبکه هم‌میهن > کاربران تازه وارد هم میهن
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

کاربران تازه وارد هم میهن به انجمن گفتگو هم میهن خوش آمدید. (معرفی خود به دیگر هم میهنان)

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-23-2009  
مدیریت کل سایت

Admin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 خوش آمد به کاربران تازه وارد

سلام.
به هم میهن خوش آمدید

کاربران تازه وارد هم میهن ، این تاپیک محلی است برای معرفی ،
آشنایی و ارسال اولین پست های خود در بدو ورود به هم میهن ،
تا بدین روش بتوانید با دیگر اعضاء سایت آشنا شوید و ارتباطی
بهتر و آشناتر داشته باشید.

1. مشاهده موضوعات تازه 24 ساعت
2. موضوعات برگزیده هم میهن

از همراهی شما ممنونم.

آموزش و نحوه کار با هم میهن :
* آموزش ها و نحوه کار با هم میهن
* پرسشی دارید ؟ در این تاپیک سوال کنید
* تالار آموزش کار با هم میهن
1356salar, 2641987, 3ied, 7book, 92sa, a-farhadi, abdooollah, abolfazl102030, adibifar, afarid, afarin129, afsaneh61, afshinrezaee120, ahmad2fan, ainy, aka1380, akbar48, ali_bigi, Amir-b, amir9307, amirabas, amirhastam, amirmahan, amirshakori, amir_afshar, ammar0020, anabita, anisss, arezoo70, arezooos, ariana21, arnold, arqavan30, arsham73, arteshbod, aryandaughter, arzoo, asal-tanha, asal13, asasan, aseman56, asha-16, ashli, asma, asrin2570, atish_pareh, atrisa.80, avazemelody, awwa, ayad, azarbanoo, azin_samen, b00sssssss, ba-ran, badmash, badtarkib, bahar1374, bahare-95, bandit, banoo1340, banooye-maah, baranbanoo11, batterfly, behrad68, behroox, behruz2006, bestlive, bita68, bitarof, bitazamani, black, blueeagleone, Brandon, canary, chap-dast, chatroom2, choopan.rastgu, cristiano1380, danial0099, dayawin, Delane_banoo, delshegaste, desert.girl, desertrose60, diesel2, donya_ss, ebiganji, ehsan1_65, elahe.gh, elena-2, elena64, eli2014, elnaz-20, eml-mu20, eng-4li2107, falamak, farid142, farjad_hadis, farnosh1374, farshada, fatemeh1999, fati-70, feri1, flozer, fouliya, free_tab, gharibion, ghparvaneh, gildor, goli22446688, golnaz2222, golnoosh69, googool-71, goorge, gorbat, guitara72, hacker, hadixy, hamed.61, hamed61, hami60, hamid112, hamid712, Hanna, hashemato, hejran, hematipoor, heyfenan, hoorieh, hosein7, hoshii, hossein-a, hrz57, hsecret68, hushii, hvaf, imani212, Iranchap, isenf, izaddost, jamshid, jigooli, jilt, jjan24, jodyabot, k.i.n.g, kaka_singo, kamran12, kd_rw, ketabdaremarmooz, khatooon, khojmel, khosroanjom, kim-jung-san, kimiagar, komeil67, kralaraz, l456123, lara, life67, llll, loiza, looxdl-ir, lordforum, m-mandi, m..., m09387903742, m12345a, maaedeh, maahin, maahrokh, maaney, mahgon, mahsa_90, mahsa____, mahsetaaa, mahshidkds, mahtabiiiiii, majed62, majid.pour, majid1365it, majid_saeedi, malek66, mangery, mansoure, maral1983, mardoo, marjan1, marlon, maryaaam1366, maryam1352, mastercards.ir, matisa, mehdi-63, mehdi0411, mehmandoust, mehrdad1356, melsa, mf13761376, mfaafm, mina-a, mina101, minay, mine, Miss.SheydA, missworld, mm200, modemoiselle, mohaddeseh, mohadlove, mohammad.hasan, mohammad0007, mohammad__70, mohsen1366, mohsenam, mojtabaw000w, moon94, moona.sh, mosayb, moshir, motarjem, Mr-President, mroam777, m_shafiei, nader.hoseini, najm666, nasim_4_step, nasr12, nazaniin_13, nia12, Night, nightman, niki15, niloo_tanha, nima1188, nina76, noghte, omidalvandi_69, orchide, orkide77, ostoreh94, p30today2014, papeli, pareparvaz, pari....sa, paria72, parisa73, parmis245, parniya71, parniya72, parsae, parvinnikkhah, par_par, pasand, patrin, payam13p3, perseus, persianteb, pishooo, pixel, poriya_naziarmy, prince_vip, raahaa, raha72, rahgozar_m, ramin_m, reza123456789, reza13742, reza81, reza_soldier, rkarimi, robina, ronas.ara, rooyaa, roshna, rozehabi, rtinash, s100200, s1111s, sab123456789, sadegh1, sadrjamjam, saeed021, saeedhe, saeedsami, sahar0021, sahar20, sahararya, saharoo, sahar_501, saheb32, sahel1367, sahel73, saita, sajad-72-yazd, sajad5636, salareghalbam, salma50, sam1355, sama71, samiin, samin1374, sanatay, sany, sara01, sara_khanoomi, schabnam, scoit, se7en, sedat, sepantman, sepide0099, setareh26, shaghayegh-sayar, shahab.eydizadeh, shahab86, shaya72, shayka, shl95, shoghedidar, shoma, silverms19, silver_star, sina_mm, snowqueen, sogand_11, sohaa, soleness, solmaz-sh-28, sun15, sys_co2, tahreh, tamtam5731, tanaz00, tarikhnevis, tiam7, tik_taak, utab, vidazaman35, viole_infernal, wild-dance, womenagahi.com, xmohamadmahdix, yarvafadar, yasernaser, yasi.omad, yeknegah, yeksarbaze, Zahra, zahramrd, zahrash62, zahra_96, zedi, zeinab-banu, zhin2012, zhowan, zibo, zigorat777, zolgharnein
قديمي يك هفته پيش   #3466 (لینک نوشته)
شمع جمع

majid.a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : خوش آمد به کاربران تازه وارد

نوشته اصلي بوسيله sahariiiii نمايش نوشته ها
سلام من سحر هستم ملقب به سحرییی یا سحروو
چجوری میتونم اواتارمو تغییر بدم؟ تو قسمت تغییر اواتار فقط اواتارهای پیشنهادی هست که همش نشانه های شیطان پرستیه یا شخصیت فیلمای شیطان پرستی یا خشن و روح و جن و ایناس...
چجوری میتونم از گالری خودم اواتار بذارم؟
سلام، مثل شکل زیر (به نکته ای هم که گفته شده توجه کنین)
(اگه بازم نشد باید برین ایمیل فعال سازی رو که از طرف هم میهن به ایمیلتون فرستاده شده رو تایید کنین، قسمت هرزنامه ایمیلتون)

خوش آمد به کاربران تازه وارد

ويرايش توسط majid.a : يك هفته پيش در ساعت 01:03 AM
majid.a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #3467 (لینک نوشته)
شمع جمع

sahariiiii's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله majid.a نمايش نوشته ها
سلام، مثل شکل زیر (به نکته ای هم که گفته شده توجه کنین)
(اگه بازم نشد باید برین ایمیل فعال سازی رو که از طرف هم میهن به ایمیلتون فرستاده شده رو تایید کنین، قسمت هرزنامه ایمیلتون)

مرسی از توضیحتون....الان هر عکسی انتخاب میکنم این ارور براش میاد
The Dimension limits for this filetype are 190 x 350. We were unable to resize your file so you will need to do so manually and upload it again. Your file is currently 450 x 600.

سایز عکسارو کم هم انتخاب کنم همین میاد چرا؟
sahariiiii آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #3468 (لینک نوشته)
شمع جمع

majid.a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله sahariiiii نمايش نوشته ها
مرسی از توضیحتون....الان هر عکسی انتخاب میکنم این ارور براش میاد
the dimension limits for this filetype are 190 x 350. We were unable to resize your file so you will need to do so manually and upload it again. Your file is currently 450 x 600.

سایز عکسارو کم هم انتخاب کنم همین میاد چرا؟

خواهش میکنم،عکسی که شما انتخاب کردین سایزش 450 در600،باید عکس انتخابی سایزش 190 در 350 باشه
majid.a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #3469 (لینک نوشته)
کاربر

mrnafg's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام من محمد هستم امیدوارمی همیشه موفق باشین
mrnafg آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #3470 (لینک نوشته)
کاربر

mrnafg's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
mrnafg آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #3471 (لینک نوشته)
کاربر

araxchemi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام روزبخیر . من تازه عضو هم میهن شدم و از طرف یک شرکت تجاری هستم. چطور میتونم فعالیت کنم؟
araxchemi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #3472 (لینک نوشته)
کاربر

hannaneh73_80's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام😊
hannaneh73_80 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #3473 (لینک نوشته)
مردی برای تمام فصول

Soltan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله araxchemi نمايش نوشته ها
سلام روزبخیر . من تازه عضو هم میهن شدم و از طرف یک شرکت تجاری هستم. چطور میتونم فعالیت کنم؟
سلام دوست گرامی
ورودتون رو به جمع هم میهنی ها خوش آمد عرض می کنیم
امیدواریم اوقات خوبی در کنار ما داشته باشید
اگر حضورتون صرفا جهت تبلیغات و جذب مشتری بود باید بگم هدف خوب و بجایی رو در نظر نگرفتید.
حضور همه ی ما در این مجموعه برای بیشتر شدن و محکم شدن دوستی هاست در کنار بحث و گفتگو و تبادل نظراتمون
قديمي 6 روز پيش   #3474 (لینک نوشته)
کاربر

kerman313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام کسی هست
kerman313 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 6 روز پيش   #3475 (لینک نوشته)
کاربر

hannaneh73_80's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
hannaneh73_80 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 3 روز پيش   #3476 (لینک نوشته)
کاربر

tinamiri's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام به همه هم میهنان خوبم :)
من تینا هستم
متخصص طراحی سایت و سئو
tinamiri آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 2 روز پيش   #3477 (لینک نوشته)
کاربر

kayvanna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
من کیوانا هستم
10 سال بیشتره هم میهن و میشناسم ولی الان عضو شدم
kayvanna آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
كاربران, منتظر, میشی؟, محبت, نمیگیره, چشم, هم میهن, هیچکس, ولی, ورود, کنم, کاربران, پیدا, آمد, تحویلم, خواستم, خوش, دوست, روزه, راه, شدم, عضو

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال