روزه فرقه الحادی تازه تاسیس باصطلاح فقط قرانی ؟
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > ادیان و مذاهب > قرآن و عترت
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 05-18-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض روزه فرقه الحادی تازه تاسیس باصطلاح فقط قرانی ؟

سلام

ماه مبارک رمضان هست وماه مهمانی خداوند تبارک وتعالی

فرقه جدید التاسیس بفرمایند به امر رسول زنده شون چطور روزه می گیرند

چون نحوه نماز رو قبلا گفتند پیاده روی در پارک وقران گوش دادن ( البته اگه راست بگن و.... گوش ندن )
حتما روزه هم ماه مهمانی خداست

خوردن انواع واقسام خوردنیهای مشروع وغیر مشروع ونگاه کردن به روزه دران یا گفتن اینکه روزه ایم ویا ...............
لطفا بفرمائید چطور روزه می گیرید

از کی تا کی ؟
وچه می کنید که با روز غیر روزه تون فرق داره ؟
جنابmbk1 و دوستش توضیح بفرمایند تا استفاده کنیم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم والعن اعدائهم

کرکس دون پنجه زد بر روی طاووس ازل
عالمی از حسرت آن جلوه مستانه سوخت

mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-18-2018   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahdi128's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزه فرقه الحادی تازه تاسیس باصطلاح فقط قرانی ؟

پست 3706
دین مادری؛ حق یا ناحق؟ - صفحه 248 - باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina خود عانت هالک یا از اتباعش نوشته شده است روزه فرقه الحادی تازه تاسیس باصطلاح فقط قرانی ؟
باشه هرجور که تو بخواهی، من با بحث تو درگیر میشوم. ولی سوال را با سوال جواب نده. شما نظرات خاصی در مورد نماز داری. قطعا شما تصمیم خود را در مورد چگونگی انجام نمازها گرفته اید و پاسخ این سوال را میدانی. این حق من است که بدانم، تا روی آن بحث کنم. پس لطفا بگو که چطوری نماز میخوانی؟

ghanet
غانت هالک ملحد بهائی شیطان پرست مابون زنیم و......مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران و..
در خصوص نمازهای یومیه، من نماز عشاء را، که از غروب خورشید تا اول تاریکی شب طول می کشد، به همراه همسر و دو فرزندم اقامه می کنم؛ به این صورت که همگی وضو می گیریم، بعد یکی قرآن می خواند( هم متن عربی آیات و هم ترجمه فارسی آن را) و بقیه گوش می دهند، آن هم بدون سجده و رکوع یا اینکه رو به جهت خاصی کنیم. در اهمیت نماز همین بس که مکتبخانه دین بحساب می آید و تا کسی به این مکتب نرود، بی دین است. بی شک چنین نمازی از نمازهای سنتی به مراتب مشکل تر است و زمان بیشتری می برد.
برای نماز فجر، ابتدا وضو می گیرم و بعد مطالب مربوط به تاپیک دین مادری را آماده می کنم. حدود ساعت هفت از خانه بیرون می زنم و برای پیاده روی به پارک نزدیک منزل می روم، در مدت یک ساعتی که راه می روم همزمان به ترتیل قرآن نیز گوش می دهم.
mahdi128 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال