ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 05-23-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
fompack's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست

ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست
تحریم‌های اقتصادی احتمالی آمریکا علیه ایران هر اندازه که شدید باشد قادر به براندازی نظام ایران نخواهند بود و کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس یکی از بارزترین قربانیان این استراتژی جدید آمریکا علیه ایران، آن هم از بُعد مالی و نظامی خواهند بود.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «عبدالباری عطوان» تحلیلگر برجسته جهان عرب در سرمقاله روزنامه فرامنطقه‌ای به تلاش‌های آمریکا و رژیم‌های عربی همپیمان آن برای تغییر نظام در ایران پرداخته و تأکید کرده است که بازندگان هرگونه طرح ضد ایرانیِ آمریکا، کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس و اسرائیل هستند.

عطوان در این مقاله نوشت: مهم‌ترین واکنش مقامات ایران به شروط ۱۲ گانه آمریکایی، که «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا آن‌ها را در چارچوب تهدیدات تحریک‌آمیزش مطرح کرد، از زبان «حسن روحانی» رئیس‌جمهوری این کشور بیان شد که خطاب به آمریکایی‌ها گفت: «شما چه کسانی هستید که می‌خواهید برای ایران و جهان تصمیم بگیرید.»

مطرح شدن چنین واکنشی از زبان رئیس‌جمهور «اصلاح‌طلب»، و با این درجه از قدرت و کوچک شمردن آمریکا و تهدیداتش، گواه این است که تمامی ایران، میانه‌رو‌ها پیش از تندروها- به تعبیر نویسنده- در خندقی واحد در رویارویی با هر گونه تجاوز آمریکا، چه محاصره اقتصادی برای گرسنه کردن و چه حمله نظامی، خواهند ایستاد.

آقای «اسحاق جهانگیری» معاون رئیس‌جمهوری ایران بر حق بود زمانی که گفت: «وزیر خارجه ترامپ 40 سال از زمان عقب است؛ ملت ایران انقلاب کرد تا کسی نتواند به آن‌ها دیکته کند که چه کاری را انجام دهد و چه کاری را انجام ندهد.»

مشاهده کردیم که برخی از برادران در حاشیه خلیج‌فارس واکنش ایران به تهدید‌های آمریکایی به ویژه واکنش رئیس‌جمهوری این کشور به تهدیدات آمریکایی را به سخره گرفتند و در پیام‌های توییتری و واکنش‌های‌شان در شبکه‌های اجتماعی، همین عبارت را از زبان «معمر قذافی» رهبر معدوم لیبی یادآوری کردند. اما آن‌ها این موضوع را فراموش کردند که «شما چه کاره هستید ایرانی!» با «شما چه کاره هستی قذافی!» به دلایلی بسیار فرق می‌کند که بارزترین این دلایل این است که ایرانِ امروز مانند لیبی منزوی و محاصره شده توسط عرب‌ها نیست که ارتش و همپیمانانی قوی نیز ندارد.

لیبی سرهنگ قذافی ادوات انتقام، توان واکنش نظامی را در اختیار نداشت؛ این کشور سلاح‌های شیمیایی خود را به آمریکا تحویل داد، برنامه هسته‌ای خود را از بین برد و داوطلبانه دار و ندار خود را به «تونی بلر» نخست‌وزیر اسبق انگلیس و فریبکار بزرگ تقدیم کرد و افزون بر این، فلسطین اشغالی به طور کلی دور از تیر رسش بود. در حالی‌که اوضاع ایران به دلایل ذیل کاملا متفاوت است:

نخست: ایران دارای زرادخانه نظامی بسیار بزرگی حاوی بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف با حجم‌ها و ابعاد مختلف و نیز ارتشی قوی است که در دو جنگ کلاسیک و چریکی مهارت دارد. همچنین ایران مجهز به زیردریایی‌ها و قایق‌های نظامی سریع السیر و رادار گریز است و – به ادعای نویسنده- سلاح شیمیایی و چه‌بسا هسته‌ای اولیه دارد و دارای ارتشی بزرگ، سخت‌گیر و تشنه شهادت است.

دوم: شاید ایران موشک‌های دوربردی، که کره‌شمالی در اختیار دارد و قادر به هدف قرار دادن عمق آمریکا است، را در اختیار نداشته باشد، ولی به اندازه کافی موشک دارد که به همپیمانان آمریکا و پایگاه‌هایش در منطقه برسند. ما در اینجا درباره اولا اسرائیل و ثانیا پایگاه‌های آمریکایی در کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس سخن می‌گوییم.

سوم: دیگر تهدید‌های آمریکایی احتمالا ایران را مجاب کند که حضورش در سوریه را، که پتانسیل تبدیل شدن به میدانی برای رویارویی با رژیم اسرائیل را دارد، حتی اگر مسکو به این حضور اعتراض کند، تقویت کند که در چنین وضعیتی ایران می‌تواند به «حیفا»، «تل‌آویو»، «یافا»، «عکا»، «صفد» و قدس اشغالی برسد.

چهارم: ایران گروه‌های «شبه نظامی» - به ادعای نویسنده- در اختیار دارد که ارتش‌های موازی هستند مانند سپاه پاسداران در ایران، «حزب‌الله» در لبنان، «انصارالله» در یمن، «الحشد الشعبی» در عراق و «حماس» در اراضی اشغالی. این بازو‌های نظامی با هم یا جدا از هم می‌توانند به بازو‌های کوبنده برای بر هم زدن ثبات و امنیت فلسطین اشغالی و بیشتر کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس تبدیل شوند؛ کشور‌هایی که به سرعت از استراتژی جدید آمریکا علیه ایران استقبال کردند.
تحریم‌های اقتصادی، که انتظار می‌رود آمریکا علیه ایران وضع کند، به هر اندازه که شدید باشند قادر به براندازی نظام ایران نخواهند بود و بعید است که این تحریم‌ها بتواند ملت ایران یا اقلیت‌های قومی در این کشور را برای تغییر نظام وادار سازد.

قوی‌ترین برگ برنده سیاسی، که ایران در کنار برگه برنده‌های نظامی در اختیار دارد، این است که ایران طرفی نیست که تنش‌آفرینی را آغاز می‌کند و از توافق هسته‌ای خارج نشد و بلکه بیشتر کشور‌های جهان به این کشور به عنوان «قربانی» هدف قرار گرفته از سوی استکبار و سلطه آمریکایی‌ها، نگاه می‌کنند و قاعدتا این، دلیل نگرانی کنونی در سطح جهان و به ویژه اروپا به عنوان همپیمان مورد اعتماد آمریکا را تفسیر می‌کند.

دولت آمریکا عزم خود را برای بازگرداندن تحریم‌هایی که قبل از توافق هسته‌ای علیه ایران اعمال کرده بود، جزم کرده است، امری که زیان بزرگی به منافع همپیمانان اروپایی آمریکا، در سایه تهدید شرکت‌های آن‌ها برای جلوگیری از ورود به بازار‌های آمریکایی در صورت ادامه تعامل‌شان با ایران، وارد می‌سازد، از سوی دیگر، همین مساله باعث خواهد شد که شرکت‌های چینی و روسی هر گونه خلأ ناشی از خروج این شرکت‌ها از ایران را پر کنند و این مورد، سخنان خانم «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را تفسیر می‌کند که از تهدید‌های آمریکا به شدت انتقاد کرد و متذکر شد که هیچ جایگزینی برای توافق هسته‌ای وجود ندارد.
اگر آمریکا وارد جنگ نظامی یا اقتصادی علیه ایران شود این اقدام را برای حمایت از کشور‌های حوزه خلیج‌فارس انجام نمی‌دهد بلکه هدف از آن، حمایت از اسرائیل و پروژه هژمونی آن در منطقه و از بین بردن هر گونه رقیبی برای این رژیم است.

تحریم‌های اقتصادی، که انتظار می‌رود آمریکا علیه ایران وضع کند، به هر اندازه که شدید باشند قادر به براندازی نظام ایران نخواهند بود و بعید است که این تحریم‌ها بتواند ملت ایران یا اقلیت‌های قومی در این کشور را برای تغییر نظام وادار سازد؛ زیرا این ملت از انقلاب‌های بهار عربی، که بیشترشان از طرف آمریکا و همپیمانانش حمایت می‌شدند و ویرانی این انقلاب‌ها که برای ملت‌های این کشور‌ها به بار آورد، درس گرفته است. هم‌چنان‌که دولت ایران از تجربه‌های لیبی و عراق و آن‌چه بر سر آن‌ها آمده است درس گرفته‌اند به‌خصوص آن زمان که این کشور‌ها در دام فریب غربی‌ها افتادند و سلاح‌های شیمیایی خود را تحویل دادند و با بازرسی بین‌المللی و شروط تحقیرآمیز آن موافقت کردند.

موضوع دردناک برای ما این است که کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس، که شاهد رونق مالی و رونق در بخش مسکن هستند و از ثبات امنیتی و سیاسی برخوردارند، یکی از بارزترین قربانیان این استراتژی جدید آمریکا علیه ایران، آن هم از بُعد مالی و نظامی، خواهند بود؛ چرا که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا از آن‌ها خواهد خواست که فاکتور هزینه جنگ را بپردازند جنگی که او بار‌ها اعلام کرده است با هدف حمایت از آن‌ها به راه می‌افتد.

افزون بر این، مهم‌ترین مسئله این است که موشک‌های ایرانی شهر‌ها و پایگاه‌های نظامی آمریکا در اراضی این کشور‌ها را هدف قرار خواهد داد. به این معنا که اگر قرار است ایران ویران شود کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس که در سنگر مقابل قرار دارند از این ویرانی در امان نخواهند بود. هر کسی هم غیر از این را بگوید آمریکا را نمی‌شناسد و از تاریخ جنگ در منطقه و جهان نیز آگاهی ندارد.

اگر آمریکا وارد جنگ نظامی یا اقتصادی علیه ایران شود این اقدام را برای حمایت از کشور‌های حوزه خلیج‌فارس انجام نمی‌دهد بلکه هدف از آن، حمایت از اسرائیل و پروژه هژمونی آن در منطقه و از بین بردن هر گونه رقیبی برای این رژیم است. ایجاد ارتباط میان منافع کشور‌های حوزه خلیج‌فارس و منافع اسرائیل تنها به این منظور است که استفاده از دارایی‌ها و اراضی کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس در خدمت هر گونه جنگ آمریکایی را توجیه کند.

اسرائیل است که شروط دوازده‌گانه پمپئو علیه ایران را تدوین کرده است و همین اسرائیل است که می‌خواهد قدرت نظامی بزرگ آمریکا علیه ایران به ادعای خنثی کردن تهدید این کشور، وارد عمل شود.

فقط، برای یادآوری این مطلب را می‌گویم که کوبا برای مدت بیش از ۵۰ سال با محاصره آمریکا مواجه بود در حالی‌که در برابر آن خم نشد و نظامش به رغم فشار‌های شدید تغییر نکرد. نوار غزه نیز، که مساحتش بیشتر از ۱۵۰ مایل مربع نیست با محاصره و ۳ جنگ رو‌به‌رو شده است در حالی‌که سلاح مقاومتش را زمین نگذاشته است. اگر جزیره کوچکی با جمعیتی اندک و تاریخی مختصر توانست ایستادگی و مقاومت کند، پس اوضاع قدرت بزرگ منطقه‌ای، مانند ایران که میراث تمدنی بیش از ۸ هزار ساله دارد، چگونه خواهد بود؟

آمریکا در آستانه مرتکب شدن حماقت سیاسی و نظامی بزرگی در منطقه عربی است که نتایج آن، این‌بار هرگز تضمین‌شده نیست و یقین داریم که اسرائیل و برخی از کشور‌های حوزه خلیج‌فارس بهای گزاف آن را چه از لحاظ مالی، امنیت، ثبات و رفاه، پرداخت خواهند کرد.
fompack آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-23-2018   #2 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
keanu's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

اول و آخرش اینه که اگر آمریکا به سمت ایران فوت کنه ایران رو طوفان میبره .


این تحلیلات و کارشناسی ها و مقالات هم چرندی بیش نیست و حقیقت رو برای اهل حق تغییر نمیده .
keanu آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
9 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 05-23-2018   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
fompack's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله keanu نمايش نوشته ها
اول و آخرش اینه که اگر آمریکا به سمت ایران فوت کنه ایران رو طوفان میبره .


این تحلیلات و کارشناسی ها و مقالات هم چرندی بیش نیست و حقیقت رو برای اهل حق تغییر نمیده .
بزار حالا اونایی که فوت کرده رو باد ببره تا نوبت ما برسه خدابزرگه
fompack آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-23-2018   #4 (لینک نوشته)
سرپرست تالار دانش و فناوری
 
taksis's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

موشک هارو ساختن برا حفظ نظام.
بعدم کمیت مهم نیس کیفیت مهمه :)) ۴۰۰ هزار نوع موشک شخمی تخیلی.
همون روسیه و آمریکا و چین و... یه مدل موشک دارن که هوا کنن کشوری مث ایران از رو نقشه حذف میشه حکومت که جای خود داره.
بعدم جمهوری اسلامی رو هیچکس از بیرون نمیتونه کاری کنه این چیزیه که خود مردم از داخل باید متلاشیش کنن.
آمریکا اشتباه می‌کنه تحریم می‌کنه تحریم که گریبانگیر خامنه ای و روحانی و فرمانده سپاه و بقیه حکومتی ها که نمیشه.
یقه مردم عادی رو میگیره.
taksis آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-23-2018   #5 (لینک نوشته)
شمع جمع
 
future's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

400هزار . شاید عطوان امار دقیقی داشته باشه
هرچند که عطوان باید بدونه زرادخانه ایران در مقابل شوروی هیچ حساب میشه
ولی با این حال شوروی الان هست ؟! پس شوروی کجاست ؟! اصلا چطور شد که الان شوروی نیست ؟!
future آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-23-2018   #6 (لینک نوشته)
شمع جمع
 
farhadzx's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

مطالب آموزنده و مفید هست معلومه بسیار باسواد و فهمیده هستند و شناخت کافی از جهان دارند !

ولی نمیدونم چرا موقع حمله آمریکا به سوریه نیروهای سپاه پاسداران سریعاً سوریه رو ترک کردند !

چرا خیلی وقته سپاه آزمایش موشکی انجام نمیده !

چرا اجساد نیروهای نظامی ایران که در حملات اسرائیل به سوریه کشته شدند رو مخفیانه میارند ، مگه با شهیدان جنگ تحمیلی فرق دارند

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولی اسرائیل که قدرتش یک صدم آمریکا هم کمتره خیلی غلطها میکنه

مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر .....
farhadzx آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-23-2018   #7 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
batooly's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

عجب
اسراییل ۱۰ بار تو سوریه رید رو سرشون
چرا موشک ها رو شلیک نکردن
batooly آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-23-2018   #8 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
airic's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

موشک ضامن‌ عدم براندازی نیست.براندازی هیچگاه توسط
خارجی ها انجام نمی شود.بلکه توسط مردم صورت میگیرد.
اتفاقا اگر قرار بر براندازی باشد اولین کسانی که اقدام به
براندازی میکنند بدنه سپاه پاسداران هستند که از مردم و دلسوز
وطن خود هستند.
امیدوارم براندازی رخ ندهد و مسوولان شرایط بغرنج مملکت را
هرچه سریعتر درک کنند و دست به اصلاحات گسترده بزنند.
airic آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-23-2018   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
kousha's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله taksis نمايش نوشته ها
موشک هارو ساختن برا حفظ نظام.
بعدم کمیت مهم نیس کیفیت مهمه :)) ۴۰۰ هزار نوع موشک شخمی تخیلی.
همون روسیه و آمریکا و چین و... یه مدل موشک دارن که هوا کنن کشوری مث ایران از رو نقشه حذف میشه حکومت که جای خود داره.
بعدم جمهوری اسلامی رو هیچکس از بیرون نمیتونه کاری کنه این چیزیه که خود مردم از داخل باید متلاشیش کنن.
آمریکا اشتباه می‌کنه تحریم می‌کنه تحریم که گریبانگیر خامنه ای و روحانی و فرمانده سپاه و بقیه حکومتی ها که نمیشه.
یقه مردم عادی رو میگیره.
نظامی که از نقطه آغاز هر روز قوی تر از دیروز بوده
نه از داخل و نه از خارج
هیچ خطر جدی آن را تهدید نمی کند
آماده تسلط فکری مکتب اهل بیت علیهم السلام بر همه جهان باشید


+قال اصحاب موسی انا لمدرکون
قال کلا ان معی ربی سیهدین
__________________
ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست


اگر تاکنون نتوانسته اید با خداباوری کنار بیایید و برهانها و استدلال های مرسوم نتوانسته اند شما را قانع کنند مطالعه مطالب مطرح شده در این کتاب داروی درد شماست و پس از مطالعه، دنیایی متفاوت با گذشته را تجربه خواهید کرد.
kousha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-23-2018   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
kousha's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله batooly نمايش نوشته ها
عجب
اسراییل ۱۰ بار تو سوریه رید رو سرشون
چرا موشک ها رو شلیک نکردن
بی تربیت به ننش گفت ننه ننه هنوز خودمو خیس نکردم
گفت ننه خودتو خیس نکردی شبت درازه

+
اندکی صبر سحر نزدیک است
kousha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-23-2018   #11 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
keanu's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله kousha نمايش نوشته ها
نظامی که از نقطه آغاز هر روز قوی تر از دیروز بوده
نه از داخل و نه از خارج
هیچ خطر جدی آن را تهدید نمی کند
آماده تسلط فکری مکتب اهل بیت علیهم السلام بر همه جهان باشید


+قال اصحاب موسی انا لمدرکون
قال کلا ان معی ربی سیهدین

واقعا هنوز هستن افرادی مثل شما که حکومت فعلی ایران رو نظام مشروع و از جانب خدا و اسلامی (!) میدونن ؟!


فکر میکردم منقرض شدین .
keanu آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 05-24-2018   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
kousha's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله keanu نمايش نوشته ها
واقعا هنوز هستن افرادی مثل شما که حکومت فعلی ایران رو نظام مشروع و از جانب خدا و اسلامی (!) میدونن ؟!


فکر میکردم منقرض شدین .
هنوز اول کاره عزیزم
ما حالا حالاها در خدمت هستیم!!!


+
"وَ عَنْ عَلِیِّ بْنِ عِیسَى عَنْ أَیُّوبَ بْنِ یَحْیَى الْجَنْدَلِ عَنْ أَبِی الْحَسَنِ الْأَوَّلِ ع قَالَ رَجُلٌ مِنْ أَهْلِ قُمَّ یَدْعُو النَّاسَ إِلَى الْحَقِّ یَجْتَمِعُ مَعَهُ قَوْمٌ کَزُبَرِ الْحَدِیدِ لَا تُزِلُّهُمُ الرِّیَاحُ الْعَوَاصِفُ وَ لَا یَمَلُّونَ مِنَ الْحَرَبِ وَ لَا یَجْبُنُونَ وَ عَلَى اللَّهِ یَتَوَکَّلُونَ وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقِینَ‏"؛
مردی از اهالی قم، مردم را به سوی حق دعوت می کند. گروهی با او هم پیمان می شوند که
مانند پاره های آهن هستند،
بادهای تند قدم هایشان را نمی لغزاند،
از نبرد و دفاع ترسی ندارند و از آن خسته نمی شوند، و توکلشان بر خدا است.


مجلسی، محمد باقر، بحارالأنوار، ج 57، ص 215، مؤسسة الوفاء، بیروت، 1404 هـ ش.
kousha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-24-2018   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
mahmood976's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله kousha نمايش نوشته ها
هنوز اول کاره عزیزم
ما حالا حالاها در خدمت هستیم!!!


+
"وَ عَنْ عَلِیِّ بْنِ عِیسَى عَنْ أَیُّوبَ بْنِ یَحْیَى الْجَنْدَلِ عَنْ أَبِی الْحَسَنِ الْأَوَّلِ ع قَالَ رَجُلٌ مِنْ أَهْلِ قُمَّ یَدْعُو النَّاسَ إِلَى الْحَقِّ یَجْتَمِعُ مَعَهُ قَوْمٌ کَزُبَرِ الْحَدِیدِ لَا تُزِلُّهُمُ الرِّیَاحُ الْعَوَاصِفُ وَ لَا یَمَلُّونَ مِنَ الْحَرَبِ وَ لَا یَجْبُنُونَ وَ عَلَى اللَّهِ یَتَوَکَّلُونَ وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقِینَ‏"؛
مردی از اهالی قم، مردم را به سوی حق دعوت می کند. گروهی با او هم پیمان می شوند که
مانند پاره های آهن هستند،
بادهای تند قدم هایشان را نمی لغزاند،
از نبرد و دفاع ترسی ندارند و از آن خسته نمی شوند، و توکلشان بر خدا است.


مجلسی، محمد باقر، بحارالأنوار، ج 57، ص 215، مؤسسة الوفاء، بیروت، 1404 هـ ش.
آهان همون مردم قم که از تلگرام و فناوریهای ارتباطی جدید که باعث ارتباطات و آگاهی عمومی میشن اینقدر میترسن؟
__________________
The poorer we are inwardly, the more we try to enrich ourselves outwardly

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-24-2018   #14 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
batooly's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله kousha نمايش نوشته ها
بی تربیت به ننش گفت ننه ننه هنوز خودمو خیس نکردم
گفت ننه خودتو خیس نکردی شبت درازه

+
اندکی صبر سحر نزدیک است
۴۰ سال صبر کردیم فقط شعار و اربده کشی


دیگه از این بالاتر میخوای خار و ذلیل کنتشون ؟
batooly آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 05-24-2018   #15 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
asasan's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نی

نوشته اصلي بوسيله kousha نمايش نوشته ها
بی تربیت به ننش گفت ننه ننه هنوز خودمو خیس نکردم
گفت ننه خودتو خیس نکردی شبت درازه

+
اندکی صبر سحر نزدیک است
جمله اخرت رو خیلی خوب اومدی
منم شدیدا موافقم
بعد از 40 سال یکی از شعارهای انقلابی میخواد به حقیقت بپیونده:
دیو چو بیرون رود فرشته دراید...
بزودی با نابودی شیطان،نور و رحمت خداوند بر این سرزمین می تابد
asasan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 07:35 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.