آیا بهائی ها نقشی در قتل امیر کبیر داشتن؟
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > تاریخ و فرهنگ > تاریخ ایران
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض آیا بهائی ها نقشی در قتل امیر کبیر داشتن؟

این شاه به کدام شاه شباهت بیشتری داره؟

اگر امیر کبیر نبود و جریان های فتنه را سرکوب نمیکرد مشخص نبود چه حکومتی میداشتیم و چقدر از ایران تجزیه میشد
بهائی ها از امیر کبیر متنفر هستن و در کتابهای خودشون به قهرمان ملی ایران فحاشی کردن و تلاش کردن تحقیرش کنن چون اشرا زاده نبود و پدرش آشپز دربار بوده و میشه گفت از پایین طرین طیقه اجتماعی به والاترین جایگاه رسید که حتی مردم او را بیشتر از خود شاه مملکت دوست داشتن

یا این فقط یک شایعه هستن؟

بنظر خودم که بهائی ها الان تو فاز مظلوم نمایی هستن، آب نمی بینن و گرنه شناگران قابلی هستن!
بهائی ها در کتب خودشون طرفدار خشونت و پیکار مسلحانه هستن
افکار ستیزه جویانه را در کتاب قدس هم میتوانید پیدا کنید ول خب الان تو فاز مطلوم نمایی هستن وقتی قدرت و جایگاهی پیدا کنن شورش مسلحانه هم میکنن

نظرتون درباره مریم رجوی چیه؟

سایت عصر ایران و منافقین+عکس

ایران دارای چند ملت و ملیت است؟

mihanyar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

azarakhash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : آیا بهائی ها نقشی در قتل امیر کبیر داشتن؟

من نمیدونم واقعا بهائی ها نقشی در قتل امیر کبیر داشته اند یا نه. دین بهایی ها هم از نظر من یک دین ساختگی است ولی موافق نفرت پراکنی در موردشون نیستم. این چهل سال اخیر خیلی تو مملکت اذیت شدند. خیلی هاشون هم ایران رو ترک کردند. بقیه هم در مظلومیت کامل دارن زندگی میکنن. حتی حق تحصیلات دانشگاهی هم ندارند. هر چی باشن انسان و ایرانی هستند و حق زتدگی در این کشور مثل بقیه ایرانیان رو دارند و نباید علیه شون چیزی گفت.
azarakhash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله azarakhash نمايش نوشته ها
این چهل سال اخیر خیلی تو مملکت اذیت شدند.

بهائیت یک تشکیلات سازمان یافته فرقه ای هست و به سود اسرائیل جاسوسی هم میکنن
ولی به هر حال اذیت و آزاری در کار نیست اما انتظار نداشته باشید اینها رو تو پستهای دولتی راه بدن!!!

در هر کجای دنیا که باشن مخف بودنشون رو به رخ میکشن
برای مثال اگه یک بهائی به امریکا پناهنده بشه در هر شهری یک محفل بهائی وجود داره که مجبوره خودشون معرفی کنه بهمرا آدرس دقیق اما اگه حتی بخواد به شهر کناری سفر کنه یا جابجا بشه باید اعلام کنه و مجوز بگیره و اینجوری این جامعه بسته کنترل میشه

چنین افرادی از یک فرقه نباید هر ازادی عملی داشته باشن
اینا کار دولتی ندارن و تو کار آزاد هستن

انتظار نداشته باش به قویت این فرقه کمک بشه برعکس باید دستشون از مراکز مهم کوتاه بشه

زمان شاه بهائی ها مثله غده سرطانی در حال گسترش بودن تا حدی که وقتی پرویز ثابتی اعلام کرد امنیت ملی توسط بهائی ها و اسرائیل در خطر هست شاه کاری نکرد چون مجبور بود اکثر دربار و مقامات کشوری و نظامی و دولتی رو اخارج کنه!!!
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

azarakhash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mihanyar نمايش نوشته ها
بهائیت یک تشکیلات سازمان یافته فرقه ای هست و به سود اسرائیل جاسوسی هم میکنن
ولی به هر حال اذیت و آزاری در کار نیست اما انتظار نداشته باشید اینها رو تو پستهای دولتی راه بدن!!!

در هر کجای دنیا که باشن مخف بودنشون رو به رخ میکشن
برای مثال اگه یک بهائی به امریکا پناهنده بشه در هر شهری یک محفل بهائی وجود داره که مجبوره خودشون معرفی کنه بهمرا آدرس دقیق اما اگه حتی بخواد به شهر کناری سفر کنه یا جابجا بشه باید اعلام کنه و مجوز بگیره و اینجوری این جامعه بسته کنترل میشه

چنین افرادی از یک فرقه نباید هر ازادی عملی داشته باشن
اینا کار دولتی ندارن و تو کار آزاد هستن

انتظار نداشته باش به قویت این فرقه کمک بشه برعکس باید دستشون از مراکز مهم کوتاه بشه

زمان شاه بهائی ها مثله غده سرطانی در حال گسترش بودن تا حدی که وقتی پرویز ثابتی اعلام کرد امنیت ملی توسط بهائی ها و اسرائیل در خطر هست شاه کاری نکرد چون مجبور بود اکثر دربار و مقامات کشوری و نظامی و دولتی رو اخارج کنه!!!
ممکنه افرادی از بهائیت به نفع اسراییل جاسوسی کنند ولی به این مفهوم نیست که کل بهائیت جاسوس اسراییل هستند. اگر هم به سمت اسراییل کشیده شدند علتش این است که ایران انها را فراری داد و اسراییل پذیرفت. دین هر کسی از پدر و مادر به او میرسد. من و شما هم اگر پدر مادر بهایی داشتیم الان بهایی بودیم. درست نیست کسی را فقط به جرم دین اجدادیش ازار داد. هیچ دلیل و مدرکی هم از دخالت بهایی ها در قتل امیرکبیر وجود نداشته است.
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بهایی ها هم از نظر من یک دین ساختگی است.

ممکنه افرادی از بهائیت به نفع اسراییل جاسوسی کنند ولی به این مفهوم نیست که کل بهائیت جاسوس اسراییل هستند. اگر هم به سمت اسراییل کشیده شدند علتش این است که ایران انها را فراری داد و اسراییل پذیرفت. دین هر کسی از پدر و مادر به او میرسد. من و شما هم اگر پدر مادر بهایی داشتیم الان بهایی بودیم. درست نیست کسی را فقط به جرم دین اجدادیش ازار داد. هیچ دلیل و مدرکی هم از دخالت بهایی ها در قتل امیرکبیر وجود نداشته است.

ای شیطون تو که اولش نوشتی بهائیت رو دین نمیدونی !
چی شد الان بهائیت دین شد؟
دینی ساختگی فرقه بحساب میاد و دیگه دین ینست

همه سمپات ها اولش اینجوری برخود میکن بعد دم خروسشون پیدا میشه

یه حامی مجاهدین اولش میاد میکه من تاییدشون نمیکنم بعد خودشو لو میده

اینطور نیست که ایران هیچ تلاشی برای نجات اسرا در فرقه بهائی نکنه و خیل ها از زندان فکری شان آزاد شدن و دارن زندگیشون رو میکنن
ایران خیلی تلاش میکنه بهائی ها از این فرقه بیرون بیان البته نخستین گزینه زندان یا اعدام نیست این اخبار رو باور نکنید که بهائی ها شکنجه میشن یا آزار میبینن
همشون کار ازاد دارن و از هم حمایت میکنن و اسرائیل هم حمایت مالی میکنه البته مرکز اصلی بهائیان هم در اسرائیل هست و کمک اسرائیل عجیب نیست

اما خب سیاه نمایی هایی درباره شرایط بهاویان وجود داره که حقیقت نداره

خب من معتقدم بهائی ها نقشی در قتل قهرامان ملی ما داشتن
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

darkmatter's Avatar

ارسال پیام خصوصی

استارتر چرا بی ربط می گی ؟ یک کم تاریخ و مطالعه بد نیست ! زمان امیر کبیر اصلا چیزی به نام بهایی
و بهاییت وجود نداشت !
darkmatter آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

azarakhash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mihanyar نمايش نوشته ها
ای شیطون تو که اولش نوشتی بهائیت رو دین نمیدونی !
چی شد الان بهائیت دین شد؟
دینی ساختگی فرقه بحساب میاد و دیگه دین ینست

همه سمپات ها اولش اینجوری برخود میکن بعد دم خروسشون پیدا میشه

یه حامی مجاهدین اولش میاد میکه من تاییدشون نمیکنم بعد خودشو لو میده

اینطور نیست که ایران هیچ تلاشی برای نجات اسرا در فرقه بهائی نکنه و خیل ها از زندان فکری شان آزاد شدن و دارن زندگیشون رو میکنن
ایران خیلی تلاش میکنه بهائی ها از این فرقه بیرون بیان البته نخستین گزینه زندان یا اعدام نیست این اخبار رو باور نکنید که بهائی ها شکنجه میشن یا آزار میبینن
همشون کار ازاد دارن و از هم حمایت میکنن و اسرائیل هم حمایت مالی میکنه البته مرکز اصلی بهائیان هم در اسرائیل هست و کمک اسرائیل عجیب نیست

اما خب سیاه نمایی هایی درباره شرایط بهاویان وجود داره که حقیقت نداره

خب من معتقدم بهائی ها نقشی در قتل قهرامان ملی ما داشتن
حرف نامربوط نزن جو پراکنی هم نکن. خودت معلوم نیست چی هستی یک بار علیه کوروش مطلب مینویسی یک بار به عبری مطلب مینویسی. دین بهائیت از نظر ما ساختگی است از نظر خودشون دین است. بله همانطور که گفتم خود جنابعالی هم اگر پدر مادرت بهائی بود الان بهائی بودی. اعتقاد شما هم در مشارکت بهائیان در قتل امیرکبیر مهم نیست اگر سندی داری ارائه بده. بنده مسلمان هستم ولی قبل از مسلمان بودن انسان هستم. از نظر من هر انسانی تا ازارش به کسی نرسیده حق حیات داشته و در عقایدش هم ازاد است و بهائیان هم تا زمانی که اقدامی علیه کشور نکنن باید بتوانن در کشورشان ازادانه زندگی کنن و از حقوق شهروندی هم برخوردار بشن. امیر کبیر هم ان زمان که انها را سرکوب کرد علتش این بود که در ان زمان انها دست به اقدامات مسلحانه زدند و گرنه فکر نمی کنم امیرکبیر کاری به کارشان میداشت

ويرايش توسط azarakhash : يك هفته پيش در ساعت 08:00 PM
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

enkidu's Avatar

ارسال پیام خصوصی

باید دید چه کسانی ازاقدامات او ناراضی بودند ، منافع چه کسانی به خطر افتاد و شهادت امیرکبیر به نفع چه کسانی بوده است. چه کسانی از او حمایت نمی کردند . چه کسانی بدشان نمی امد او کشته شود. موی دماغ چه کسانی شده بود. اصلاحاتش به زیان کدام دارو دسته بود.

چه گوارا: برای فرستادن افراد به جایگاه تیرباران به اثبات قضایی نیازی نیست… این‌‌ها روش‌های پیش پا افتاده بورژوایی هستند. این یک انقلاب است ! و یک انقلابی می‌بایست به یک ماشین کشتار سرد تبدیل شود
!:
enkidu آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله enkidu نمايش نوشته ها
باید دید چه کسانی ازاقدامات او ناراضی بودند ، منافع چه کسانی به خطر افتاد و شهادت امیرکبیر به نفع چه کسانی بوده است. چه کسانی از او حمایت نمی کردند . چه کسانی بدشان نمی امد او کشته شود. موی دماغ چه کسانی شده بود. اصلاحاتش به زیان کدام دارو دسته بود.
کدوام از روحانیون با امیر کبیر مشکل داشتن شیعیان یا سنی های سلفی گرا؟
یک فیلم دیدم که نشان میداد امیر کبیر به دراویش صوفی و روحانیون شیعه رابطه خوبثی داشته پس لابد امکان داره در کنار بهائیان از اهل سنت هم احساس خطر کرده باشن

خب در گذشته و تا امروز جامعه روحانیت به حاکمیت نزدیک بوده و مشترک المنافع هستن
البته من گمان میکنم بهائی ها و بابی ها بیشتر از امیر کبیر بد میگن چون اگه او نبود یک دین جدید بوجود می امد و اسلام رو تمام کنن
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال