کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویم
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 4 هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویم

کانال منتسب به آیت‌الله علم‌الهدی امام‌جمعه مشهد نیز ازجمله کانال‌هایی بود که ابتدا از تلگرام خداحافظی کرد، اما چندی نگذشت که دوباره پستی در آن منتشر کرد. این‌گونه بود که سایت امام‌جمعه مشهد دوری از تلگرام را تاب نیاورد. کانال آیت‌الله علم‌الهدی در واکنش به فعالیت دوباره در تلگرام اعلام کرد که استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی خوب نبوده است.
کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویمروزنامه شهروند نوشت: بعد از فیلترینگ تلگرام موجی از کوچ افراد و کانال‌های تلگرامی با مشی خبری به سوی پیام‌رسان‌های داخلی ایجاد شد، اما زمان زیادی طول نکشید که بسیاری از آنها دوری خود از تلگرام را تحمل نکردند و دوباره به تلگرام پیوستند و برخی دیگر که اصلا خارج نشدند.
کانال منتسب به آیت‌الله علم‌الهدی امام‌جمعه مشهد نیز ازجمله کانال‌هایی بود که ابتدا از تلگرام خداحافظی کرد، اما چندی نگذشت که دوباره پستی در آن منتشر کرد. این‌گونه بود که سایت امام‌جمعه مشهد دوری از تلگرام را تاب نیاورد. کانال آیت‌الله علم‌الهدی در واکنش به فعالیت دوباره در تلگرام اعلام کرد که استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی خوب نبوده است.
کانال تلگرامی امام‌جمعه مشهد چندی پیش نظر کاربران خود را درباره فیلترینگ تلگرام جویا شده بود که براساس آن ۹۱‌درصد کاربران اعلام کرده بودند به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت نمی‌کنند، بلکه از طریق فیلترشکن به ادامه حضور در تلگرام ادامه می‌دهند. کانال‌های خبری تسنیم، فارس و آخرین خبر که منتسب به جریانات اصولگراست، حتی بعد از فیلترینگ تلگرام نیز نتوانستند دوری از این پیام‌رسان را تحمل کنند و به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

در جوامعی که آزادی وجود ندارد، اگر رای دادن چیزی را تغییر می‌داد، اجازه‌ی رای دادن نداشتید. کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویم
afsaneh61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 4 هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

bisavad's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویم

بارها ضایع شدن اما بازم از رو نمیرن!

مدیریت تاپیک بنده را حذف و پست اول را داخل این تاپیک که قبلا زده بودم قرار داد.اونایی که میتونن بیان تو اینجا و جوابمو بدن
https://forum.hammihan.com/thread296699.html
bisavad هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 4 هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

malakut's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کانال علم الهدی:91درصد کاربران گفتند سمت پیام رسان داخلی نمی رویم

امار قلیل کانال جناب علم الهدی محدود است و انچه محرز است این است که از بعد فیلتر شدن رسمی تلگرام پیام رسان های داخلی بسیار رونق پیدا کرده و این روند ادامه دارد منتها نیازمند زمان است زیرا بسیار افراد ناشناس به پیام رسانهای داخلی هستند و بعضی هم که برای ادامه خلاف های خود از هر نوع ترجیه نمیدهند محیط تلگرام را ترک کنند

اعتماد ملت و غیرت ان ها به نظام اسلامی و رهبری زمانی است که جلبک های سبز که تمام قدرت خود را برای مقابله با ایران اسلامی بکار گرفتند توسط حرکت های انقلابی ملت مسلمان به تاریخ پیوستند و با کوچکترین تحرکی بر خلاف حکومت ما جنبش میکنند

لذا نوکران امریکا و اسرائیل بیخود اینجا وقت خود مصرف میکنند !
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 4 هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
Ṩɑɱ!ʁɑ ƁɑŋOo ツ

rozehabi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

:) من که از بعد فیلتر شدن تلگرام ..
از پیامرسانهای داخلی استفاده میکنم
و از بله به شدت راضیم ! چند نفر از دوستانم رو هم دعوت کردم ..
و اونهاهم با اینکه مخالف فیلتر شدن تلگرام بودن ( خودم هم همینطور ) ولی به شدت راضی هستن ..
بخاطر برخی دوستانم هم واتساپی که قبلا عضو بودم رو فعال کردم ..

__
مردم ما فکر میکنن اطلاعاتشون دست سپاه میفته اینجوری :))) نمیدونم چه هیزم تری سپاه بهشون فروخته که اینقدر ازش بیزارن ( از بس گوششون از حرفهای دروغین شبکه های امثال من و تو پر شده .. شبکه هایی که قصدشون ضعیف کردن نیروهای مسلح ایران هست و دیگر هیچ :)) )
در صورتی که نمیدونن وقتی تو هر پیامرسانی که عضو میشن .. زیر نظر وزارت اطلاعات قرار میگیرن !
شما چه پیامرسان داخلی عضو بشید چه خارجی اطلاعاتتون دست وزارت اطلاعات هست ..
موقع استخدامی میبینید دیگه :)

___
یکم اگه به این فکر میکردیم که چرا تلگرام خودش رفع فیلتر نصب کرده روی برنامش !! آیا واقعا کشته و مرده ی ایرانیاس ؟!!
و چقد هزینه کرده ؟! اونم برای ایرانی که مردمش رو قبول ندارن و خشونت طلب میدونن به گفته ی شبکه های ماهواره ایشون !!

__
مگه ما چقدر اطلاعات داریم که میترسیم به دست وزارت اطلاعاتمون بیفته ؟!

___
سوالی که پیش میاد ..
اکثر این افرادی که پیامرسان داخلی رو نصب نکردن ..
کسایی هستن که میگن چرا به مردم فقیر کشورم توجه نمیشه !! بعد هم از کالاهای خادجی استفاده میکنن ..

خب خیلی از این فقیر ها در کاخانه های ایرانی کارگری میکردن و به علت اینکه شما اعتما تون به جنس خارجی بیشتر از ایرانی بوده کارخونه برشکسته شده و اینقدر آمار قشر فقیر هم بالا رفته !!

___
همین افرادی که به خارجی ها اعتماد دارن تا مردم ایرانی خودشون باعث بیکاری خیلی از مردم شدن و بعد هم دم از حمایت نکردن نظام از فقرا میکنن !!

___
و یکی از مشکلات بزرگ هم‌اینکه دولت مردانمون اگر کالاهای واراداتی رو کاهش میدادن شاید این اتفاقا نمی افتاد !

__
درسته استفاده نمیکنن ولی عضو شدن
[ أَلَمْ يَعْلَمُوا أَنَّ _اللَّهَ_ هُوَ يَقْبَلُ التَّوْبَةَ عَنْ عِبَادِهِ ]
مگَر نمی دانَند خُداست ڪه توبه را از بَنده‌هایَش قبول می کُند ..
توبه_ ۱۰۴

rozehabi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال